لوله بازکنی شبانه روزی تهران رجبی

آموزش بازکردن لوله یخ زده

Frozen pipes (1)
Facebook
Twitter
LinkedIn

تضمین کیفیت کار و تست سلامت

7 روز هفته و به صورت شبانه روزی

نیروی ماهر و باتجربه

پشتیبانی تمامی مناطق تهران

تحویل کار به صورت تمیز

لوله بازکنی حرفه ای با فنر لوله بازکنی

روش بازکردن لوله یخ زده پلاستیکی ؟ چگونه یخ زدگی لوله آب را باز کنیم ؟ چگونه لوله فاضلاب یخ زده را باز کنیم ؟

احتمالا این سوالات زمانی که لوله های شما یخ زده است برایتان پیش می آید.قبل از اینکه تلفن را برداشته و به لوله کش زنگ بزنید روش های گفته شده در این مقاله کاسپین را امتحان کنید و لوله های خود را گرم کنید.

لوله های یخ زده میتوانند بترکند و خسارت مالی بسیاری بزنند.شما دقیقا چه کاری انجام می دهید اگر احتیاج باشد تا لوله های خود را گرم کنید و مشکل را حل کنید؟

تماس با لوله کش ممکن است تنها راه چاره باشد اما به همین زودی تلفن را برندارید، در این چگونه تعدادی راه حل وجود دارد که شما می توانید امتحان کنید تا شاید بتوانید مشکل را حل کنید(و مقداری پول هم ذخیره کنید.)

 

بازکردن لوله

چگونه لوله یخ زده را باز کنیم ؟

شناسایی محل یخ زدگی پیش از بازکردن لوله یخ زده

با باز کردن لوله آب و قطره قطره چکیدن آب از آن و یا قطع شدن کامل آب در فصل سرما ، می توان به این قضیه پی برد که بخش هایی از لوله دچار یخ زدگی شده است.بنابراین در ابتدا باید با روش های متفاوت، لوله یخ زده را شناسایی کرد.

تشخیص یخ زدگی در لوله های روکار بسیار ساده تر از لوله های توکار است و در بیشتر اوقات بدون هیچگونه آسیبی می توان این کار را انجام داد.

با لمس کردن قسمت های مختلف لوله و یا حتی با استفاده از دماسنج می توان تشخیص داد که کدام نقاط لوله دمای کم تری دارند.

همچنین ممکن است بخش های یخ زده لوله حجم بیشتری نسبت به سایر نقاط لوله داشته باشد که قابل تشخیص است.

علاوه بر این با ضربه زدن به قسمت های مختلف لوله می توان متوجه تغییر صدای بخش های یخ زده از سایر نقاط شد.

در لوله های توکار تشخیص محل دقیق یخ زدگی لوله کار بسیار دشواری بوده و به امکانات و مهارت کافی احتیاج دارد.

در نتیجه بهتر است از تیم لوله بازکنی کاسپین درخواست خدمات کنید.

 

باز شدن لوله آب یخ زده با بازکردن شیر آب

یکی از روش های باز کردن لوله های یخ زده مخصوصا زمانی که شروع به یخ زدن می کنند این است که جریان آب را باز بگذارید.

جریان آب با ذوب کردن یخ ها به گرم شدن لوله های یخ زده کمک می کند. بهتر است که گاهی از آب سرد و گاهی از آب گرم استفاده کنید. این کار مانند جریان آب در رودخانه است.

حتی زمانی که سطح رودخانه به آرامی یخ میبندد ، لایه یخ خیلی نازک است و رودخانه هیچوقت واقعا متوقف نمی شود و دلیلش این این است که آب در حال جریان ایجاد اصطحکاک در سطح یخ است که دمای آب را بالاتر از نقطه انجماد نگه میدارد و یخ را ذوب میکند.

شماره تلفن لوله بازکنی کاسپین ۰۹۱۲۷۶۰۹۵۰۰

 

استفاده از سشوار برای باز شدن لوله آب یخ زده

آیا شما پیشگیری را فراموش کرده اید و حالا احتیاج به گرم کردن لوله ها دارید؟ با یک سشوار کار را شروع کنید اما این را به خاطر داشته باشید که سشوار باید در جایی باشد که بتواند جایی از لوله را که بسته شده گرم کند یا به قدری نزدیک جایی باشد که یخ بسته است.

این کار کمی کار پلیسی میخواد اگر شما دقیقا ندانید که کجا یخ بسته است.استفاده کردن از سشوار در لوله های آب مسی، لوله های آب گالوانیزه و سایر لوله های ساخته شده از فلز، ایمن است.

اگر شما لوله های غیر فلزی (پلاستیکی) دارید توصیه میکنیم که درجه گرما را بررسی کنید ” در حال حاضر لوله هایی که از پلاستیک ساخته شده اند وجود دارند که در برابر حرارت 180 درجه فارنهایت مقاوم هستند و سشوار میتواند گرمایی تولید کند که لوله را ذوب کند.”

 

 

بازکردن لوله یخ زده
بازکردن لوله یخ زده

بازکردن لوله با دستگاه ذوب

اگر شما در مناطقی زندگی می کنید که زمستان های سرد دارد دستگاه ذوب می تواند شما را از تماس مداوم گرفتن با لوله کش نجات دهد.  به آسانی آن را کار بگذارید، یک ماشین گرم کننده اساسا شبیه یک دستگاه جوشکاری کوچک عمل می کند. همچنین یک قطب الکتریکی به یک طرف لوله های یخ زده فلزی وصل می شود و قطب الکتریکی دیگر به طرف دیگر لوله مسدود وصل می شود.

دستگاه گرم کننده لوله را از بین این دو گرم می کند. همچنین این روش برای لوله های پلاستیکی کار نم یکند، این بهترین روش برای لوله های فلزی است.


جلوگیری از یخ زدگی لوله ها در صورت امکان

بهترین راه نگهداری لوله ها در حالت خوب این است که از یخ زدگی آنها جلوگیری کنید.در واقع در آب و هوای سرد یک سیستم گرمایشی خوب و مقدار زیادی عایق راه حل اصلی برای جلوگیری از یخ زدگی لوله های شما است.

اگر شما در منظقه ای زندگی می کنید که دمای هوا معمولا زیر صفر است، ترموستات شما نباید پایین تراز 58 درجه فارنهایت باشد چراکه خانه در نفوذ هوای سرد قرار گرفته و سیستم گرمایشی باید بیش از حد کار کند.

اگر سیستم گرمایشی نتواند دیوارهای بیرونی را گرم کند هوای سرد لوله های نزدیک دیوار های بیرونی را منجمد خواهد کرد.

بنابراین چه کاری باید کرد؟ اگر شما یک لوله در خطر یخ زدگی دارید، می توانید آن را با نوار چسب حرارتی ببندید که یک سوکت برای پریز برق دارد و گرما را در طول لوله گسترش میدهد. عایق فایبرگلاس و حتی فویل ها هم می توانند کمک کنند.

 

بدانید چه موقع با کارشناسان تماس بگیرید

اگر هر کاری کردید جواب نداد باید قبل از اینکه لوله یخ زده بشکند و مشکل بزرگتری را درست کند با یک لوله کش تماس بگیرید به این دلیل که لوله کش ها با لوله های یخ زده همیشه سر و کار دارند.آن ها تجربه دارند که جایی که یخ زده را از بیرون تشخیص بدهند. لوله کش ها لوله های زیادی را در خانه های زیادی دیده اند و طرح بندی رایج لوله ها را بهتر از صاحبخانه میدانند.

شرکت کیمیا دژ کاسپین با داشتن لوله کش های ماهر ، لوله های یخ زده شما را در کم ترین زمان ممکن باز می کند .

بازکردن لوله های یخ زده خود را به ما بسپارید.

 

با ما تماس بگیرید : ۰۹۱۲۷۶۰۹۵۰۰

رای بدهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سرعت، دقت، صداقت

خدمات ما

کافیست یکبار با ما تماس بگیرید.

شبانه روزی

به صورت شبانه روزی در خدمت شما در استان تهران، البرز
و قم می باشیم.

بهترین قیمت

ما سعی می کنیم بهترین خدمات را با بهترین قیمت به شما ارئه نماییم.

سرعت در اجرا

ما سعی می کنیم با رعایت نکات اصولی در کمترین زمان کار را به اتمام رسانیم

نیروی با تجربه

انجام خدمات با استفاده از نیروهای آموزش دیده و با تجربه

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید