ماجرای جالب ازدواج یک زن با دو برادر !

ازدواج یک زن با چند مرد | تخلیه چاه تهران | لوله بازکنی تهران, حفاری چاه, گرفتگی لوله چاه, رفع گرفتگی چاه, لوله بازکنی کرج, تخلیه چاه قم, تخلیه چاه البرز
خانم تاشی سانگمو، در سن ۱۷ سالگی همزمان با دو برادر ازدواج کرد.

این نوع ازدواج که در میان قبایل دور افتاده کشور نپال رایج است، از نظر ساکنان آن امری کاملا عادی است و حتی این کار خود را از چند جهت مفید می دانند.

تاشی سانگمو در مورد ازدواج همزمان با دو برادر می گوید: « زندگی به این شیوه بسیار آسان تر خواهد بود، چون به جای اینکه ثروت و دارایی خانواده به چند بخش تقسیم شود، همه در خانواده باقی می ماند و من نیز مسئول آن خواهم بود»

هنگامی که تاشی سانگمو با « مینگمار لاما » ۱۴ ساله ازدواج کرد، برادر شوهرش « باسانگ » ۱۱ سال سن داشت و چنین مقرر شد که بعد از ازدواج دختر با برادر بزرگ تر مراسم ازدواج او با برادر کوچکتر نیز برگزار شود .

« باسانگ » می گوید: « در این شیوه ازدواج، گذراندن زندگی برای همه ما آسان تر خواهد بود »

در این شیوه ازدواج معمولا دختر با پسر بزگتر خانواده ازدواج می کند و بعد از ان به برادر کوچک تر اجازه ازدواج با او داده می شود. اما بهای این کار برای برادر کوچکتر این خواهد بود که مسئولیت پخت و پز و بزرگ کردن فرزندان بر عهده اوست و زن آنها هم مسئول دخل و خرج خانواده است.

منبع : momtaznews.com
گردآوری و بازنشر : https://caspian98.com

ازدواج یک زن با چند مرد,تخلیه چاه تهران,لوله بازکنی تهران, حفاری چاه, گرفتگی لوله چاه, رفع گرفتگی چاه, لوله بازکنی کرج, تخلیه چاه قم, تخلیه چاه البرز

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید اسکرول به بالا