خانه / تخلیه چاه / تخلیه چاه انقلاب 09127609500

تخلیه چاه انقلاب 09127609500

تخلیه چاه انقلاب

شرکت کیمیا دژ کاسپین در سراسر تهران – کرج – قم و البرز به ارائه خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی می‌پردازد و یکی از معتبر ترین و باسابقه ترین شرکت های خدماتی نیز محسوب می‌گردد.

آدرس شرکت کیمیا دژ کاسپین

تهران – مدنی شمالی – کوچه آهن دوست – کوچه لطفی افشار – پلاک 25

شماره تماس : 09127609500 آقای بهروز رجبی

تخلیه چاه انقلاب

تخلیه چاه انقلاب – لوله بازکنی انقلاب

شرکت کاسپین این آمادگی را دارد تا با تمام بیمارستان ها – مدارس – ادارات – دانشگاه ها – ارگان ها – زندان ها – شرکت ها و … در سراسر تهران – کرج – البرز و قم برای ارائه خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی قرارداد ببندد.

خدمات چاه و فاضلاب شرکت کاسپین عبارتند از :

ترمیم چاه ریزش کرده – لایروبی چاه فاضلاب – تشخیص محل چاه با دستگاه دیجیتال – تعویض توالت فرنگی با توالت ایرانی – لایروبی چاه فاضلاب در تهران – حفر چاه فاضلاب در تهران – تخلیه سپتینگ – حفر چاه آب در تهران – وصل کردن فاضلاب آپارتمان به فاضلاب شهری – تخلیه چاه فاضلاب در تهران – ترمیم چاه قدیمی

تخلیه چاه انقلاب

تخلیه چاه ارزان در تهران – تخلیه چاه در انقلاب – تخلیه چاه و لوله بازکنی انقلاب – تخلیه چاه و لوله بازکنی در انقلاب

 ارائه خدمات بصورت شبانه روزی – در تمام نقاط تهران – کرج – قم – البرز

تخلیه چاه انقلاب به طریق کاملا مکانیزه

 شماره تلفن تخلیه چاه انقلاب 09127609500

تخلیه چاه ارزان در انقلاب

تخلیه چاه فوری در تهران

چگونه بفهمیم چاه فاضلاب پر شده است

در اینجا نشانه های پر شدن چاه فاضلاب را عرض می نماییم :

♦ یکی از علائم پر شدن چاه فاضلاب حضور بیش از پیش سوسک ها در منزل شماست. با پر شدن چاه فاضلاب، سوسک ها به سطح زمین می آیند.

♦ چاه توالت مدام با انسداد مواجه می‌شود و بالا می‌زند. بالا زدن چاه توالت بصورت مداوم و گاهی برطرف نشدن آن می تواند دلیلی بر پر شدن چاه باشد.

♦ ممکن است کاشی ها یا موزاییک های کف توالت و نزدیک سنگ توالت لق شده و نم بکشند.

بوی بد فاضلاب هم دلیل دیگری می تواند باشد. در این مواقع بوی بد دستشویی و فاضلاب برطرف نمی‌شود و مدام آزار دهنده است.

با دیدن این علائم سریعا با ماموران ما در شرکت کاسپین تماس بگیرید تا در اسرع وقت نسبت به تخلیه چاه و در صورت نیاز، لایروبی چاه فاضلاب شما اقدام نمایند.

پر شدن چاه فاضلاب را جدی بگیرید تا از خطر ریزش چاه و خطرات احتمالی در امان باشید.

تخلیه چاه جنوب تهران

تخلیه چاه و لوله بازکنی جنوب تهران

نحوه باز کردن چاه توالت فرنگی

گرفتگی توالت فرنگی راه حل آسانی دارد. ابتدا به شما پیشنهاد می کنم سراغ محلول های چاه بازکن اسیدی نروید. این اسید به لوله آسیب های بدی می زند و موچب پوسیدگی و خردگی لوله فاضلاب می‌شود.

برای باز کردن گرقتگی توالت فرنگی از دستگاه فنرزنی یا فنر لوله باکن هم نباید استفاده نمود. زیرا سر تیز و گردان این دستگاه، به لوله توالت آسیب و ممکن است آن را بشکند.

بهترین راه برای برطرف کردن گرفتگی چاه توالت فرنگی استفاده از دستگاه تراکم هوا است. این دستگاه هوا را با شدن و قدرت بسیار به داخل چاه پمپ می کند و هر چه که در سر راهش قرار داشته باشد را به جلو هول می‌دهد.

این دستگاه به مهارت خاصی نیاز دارد و استفاده از آن کار هر کسی نیست. هر چقدر قدرت آن را افزایش دهیم، صدای آن هم زیادتر می‌شود. تنها عیب این دستگاه همین صدای بلند آن است که از آن تولید می‌شود.

حفرچاه فاضلاب در انقلاب – حفر چاه ارت در انقلاب – لایروبی چاه فاضلاب در انقلاب – ترمیم چاه قدیمی در انقلاب – ترمیم چاه ریز کرده در انقلاب – کف تراشی چاه فاضلاب در انقلاب – تشخیص محل چاه با دستگاه در انقلاب – حفر چاه عمیق در انقلاب – حفاری چاه در انقلاب – حفر چاه جنبی در انقلاب – باز کردن لوله توالت در انقلاب – رفع گرفتگی لوله توالت در انقلاب – باز کردن لوله فاضلاب در انقلاب – رفع گرفتگی لوله آشپزخانه در انقلاب – باز کردن توالت فرنگی – سرویس توالت فرنگی در انقلاب – سرویس توالت ایرانی در انقلاب

contractor-worker (8) شرکت کیمیا دژ کاسپین آمادگی همکاری با ارگان‌ها و نهادهای دولتی, شرکت‌ها, مجتمع‌ها, پاساژها, هتل‌ها و رستوران‌ها می‌باشد.

با ما تماس بگیرید : 09127609500

درباره مدیر وب سایت

همچنین ببینید

تخلیه چاه منطقه 8 تهران 09127609500

تخلیه چاه منطقه 8 تهران تخلیه چاه به عمل تخلیه کردن محتوای چاه فاضلاب توسط …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید