خانه / تخلیه چاه / تخلیه چاه تهران بزرگ 09127609500

تخلیه چاه تهران بزرگ 09127609500

تخلیه چاه تهران بزرگ

تخلیه چاه تهران بزرگ

تهران پایتخت کشور ایران است که در سرشماری جمعیت در سال 1395 جمعیتی بالغ بر 8٬693٬706 نفر در آن زندگی می‌کنند. شرکت کیمیا دژ کاسپین با داشتن شعبه‌های متعدد در سراسر تهران آماده خدمت رسانی به هم استانی‌های گرامی در زمینه تخلیه چاه تهران و لوله بازکنی تهران است. همچنین متخصصین شرکت کاسپین با داشتن سابقه چندین ساله آماده ارائه خدمات حفر چاه فاضلاب در تهران و حومه هستند.

تخلیه چاه تهران بزرگ

پیشگیری از ریزش چاه و پر شدن چاه فاضلاب

یکی از مشکلات عمده که کمتر به آن اهمیت داده می‌شود ریزش چاه فاضلاب است که نیازمند بازدید سالانه است. دقت کنید چاه فاضلاب را باید قبل از پر شدن کامل خالی کرد که از بروز مشکلاتی چون گرفتگی لوله فاضلاب و پر شدن چاه فاضلاب پیشگیری به عمل آورد. 

در این راستا شرکت کیمادژ کاسپین با داشتن کادر مجرب و آموزش دیده و با استفاده از دستگاه های مخصوص آن آماده ارائه خدمت رسانی به همشهریان گرامی است.

از جمله خدمات ما در زمینه تخلیه چاه، تخلیه چاه به کمک پمپ های پیشرفته و بروز دمنده (لجنکش) و مکنده (ساکشن) در کوتاه ترین زمان ممکن بوسیله تانکر های 6000-12000-24000 لیتری است.

پیشگیری از گرفتگی لوله فاضلاب

بعد از مدتی استفاده از لوله‌های توالت یا آشپزخانه و حمام، امکان گرفتگی آنها بویژه در لوله کشی‌های قدیمی وجود دارد. مهمترین‌ علت گرفتگی لوله فاضلاب روغن و ته مانده‌های غذا و موهاست که وارد لوله فاضلاب شده و با جمع شدن آنها موجب گرفتگی لوله آشپزخانه یا گرفتگی لوله حمام و دستشویی می‌شوند.

استفاده از مواد لوله باز کن یا همان راه گشا برای باز کردن گرفتگی لوله توالت می تواند به لوله ها آسیب رسانده و موجب از بین رفتن آنها شود. بهتر است اینکار را به متخصصن آن واگذار کنید، چراکه بدون آسیب رساندن به لوله و با استفاده از تجهیزاتی همچون فنر لوله بازکنی اقدام به باز کردن لوله فاضلاب می کنند. در این زمینه متخصصین شرکت کاسپین با تجربه چندین ساله خود در زمینه رفع گرفتگی لوله فاضلاب و رفع گرفتگی لوله توالت و رفع گرفتگی توالت فرنگی آماده خدمت رسانی به همشهریان گرامی در سراسر نقاط تهران می باشند.

از جمله خدمات ما در زمینه رفع گرفتگی لوله فاضلاب، باز کردن لوله های فاضلاب بوسیله دستگاه پیشرفته و مجهز اتوماتیک و نیمه اتوماتیک(ژنراتور) و به کمک دستگاه تراکم هوای دستی و برقی بصورت فوری و سریع در تمام نقاط شهر بصورت 24 ساعته و صددرصد تضمینی است.

گرداوری : وب سایت کاسپین

درباره مدیر وب سایت

همچنین ببینید

لوله بازکنی منطقه 5 تهران 09127609500

لوله بازکنی منطقه 5 تهران شرکت کیمیا دژ کاسپین در زمینه ارائه خدمات لوله بازکنی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *