لوله بازکنی شبانه روزی تهران رجبی

تخلیه چاه تهران ☎ 09127609500 ✅ تخلیه چاه فوری کاسپین

تخلیه چاه تهران
Facebook
Twitter
LinkedIn

تضمین کیفیت کار و تست سلامت

هفت روز هفته و به صورت شبانه روزی

نیروی ماهر و باتجربه

پشتیبانی تمامی مناطق تهران

تحویل کار به صورت تمیز

لوله بازکنی حرفه ای با فنر لوله بازکنی

تخلیه چاه تهران

پر شدن چاه فاضلاب یکی از مشکلاتی است که هر چندوقت یکبار اتفاق می افتد و نیاز به تخلیه چاه وجود دارد. ❕ اگر چاه شما پر شده و دچار مشکلاتی چون گرفتگی لوله توالت و بالا آمدن آب توالت باشید ✅ نگران نباشید. ✔ کافیست با خدمات تخلیه چاه شرکت کاسپین تماس بگیرید.

یکی از خدمات بسیار مهم به مردم در زمینه تخلیه چاه می‌باشد که گستردگی زیادی دارد مانند تخلیه چاه‌هایی که قدیمی بوده و پر شده‌اند این کار توسط ماشین‌های مکنده و ساکشن قوی انجام می‌شود و محتوی چاه خالی می‌گردد، لایروبی آنها که این کار به احیای چاه قدیمی کمک بسیار بزرگی می‌کند، ترمیم چاه، حفر چاه و …

شماره تماس شرکت کاسپین : 6697646809127609500

شرکت کاسپین در زمینه ارائه خدمات تخلیه چاه تهران، تخلیه چاه پاسداران، تخلیه چاه ولیعصر یا بطور مثال تخلیه چاه انقلاب و دیگر نقاط تهران بصورت شبانه روزی و فوری و ارزان آماده ارائه خدمات می‌باشد.

شرکت‌های تخلیه چاه و لوله بازکنی جزو شرکت‌ها و اصناف حساس و پیچیده‌ می‌باشند. زیرا مشکلاتی که در این زمینه برای مردم ایجاد می‌شود، آسایش و راحتی آنان را خدشه دار می‌سازد و در نتیجه خدمات باید در اسرع وقت به مردم ارائه گردد.

خدمات ارائه شده باید کیفیت بالایی داشته باشد و رضایت مشتری را به همراه داشته باشید وگرنه اگر شرکت‌های موردنظر بهترین امکانات و ابزار را نیز در اختیار داشته باشند اما از ماموران و نیروی حرفه‌ای و متخصص بی بهره باشند، فایده چندانی ندارد.

شرکت کاسپین علاوه بر داشتن نیروی حرفه‌ای و زبده، به دلیل استفاده از تجهیزات پیشرفته و ابزار آلات مدرن از کیفیت و سرعت بالایی در ارائه خدمات برخوردار است.

تخلیه چاه فاضلاب تهران

✅ قیمت تخلیه چاه و لوله بازکنی طبق نرخ اتحادیه می باشد. ✅ تخلیه چاه تهران به صورت کاملا مکانیزه

شرکت کاسپین با پوشش کامل استان تهران و نواحی حومه آن آمادگی ارائه هر چه سریع تر خدمات را دارد.

شماره تلفن تخلیه چاه تهران 09127609500

نشانه های پر شدن چاه فاضلاب

در ابتدا باید گفت که اگر چاه فاضلاب شما دچار گرفتگی شود؛ علائم متعددی را از خود بروز می‌دهد که در صورت مشاهده هر یک از این نشانه‌ها می‌توانید با شرکت کاسپین تماس بگیرید تا اقدام به رفع مشکل در سریع‌ترین زمان ممکن کنید. خدمات تخلیه چاه در تهران و اطراف آن در اصرع وقت توسط شرکت کاسپین انجام می‌شود. اگر نشانه‌های زیر را مشاهده کردید سریعاً اقدام به تماس کنبد:

  1. 🔴 بالا آمدن مداوم آب فاضلاب
  2. 🔵 لق شدگی یا نم گرفتن کاشی‌های اطراف سنگ توالت
  3. ⚪ افزایش یا پیدا شدن سوسک‌ها در ساختمان و دستشویی
  4. ⚫ بوی بد حمام و دستشویی به صورت دائمی و از بین نرفتن آن

❕ پر شدن چاه فاضلاب را جدی بگیرید تا از خطر ریزش چاه و خطرات احتمالی در امان باشید.

خطرات پر شدن چاه فاضلاب

در پاسخ باید گفت که مهم‌ترین خطراتی که این امر در پی دارد ریزش چاه است. ریزش چاه، مخصوصا چاهی که در زیر منطقه مسکونی قرار دارد، خسارات جبران ناپذیری را خواهد داشت. به همین سبب همواره باید از چاه مورد نظر بازدید کنید تا در صورت فرسودگی یا وجود هر گونه مشکلی سرویس و خدمتت لازم برای احیای آن صورت بگیرد.

چرا چاه فاضلاب سریع پر می شود؟

عوامل مختلفی می‌تواند باعث پر شدن سریع چاه فاضلاب شوند؛ اما جای نگرانی نیست و هر یک از این عوامل راه حل‌های مخصوص خود را دارند. عوامل موثر در این امر به شرح زیر هستند:

زمینی که چاه در آن حفر شده، نامناسب است!

از جمله عواملی که می‌تواند روی سریع پر شدن فاضلاب اثر کند خاک است. از آنجایی که خاک موجود در کف و دیواره چاه باید به گونه‌ای انتخاب شود که نفوذ بسیار بالایی داشته باشند؛ باید چاهی را انتخاب کنید که جنس آن از شن و ماسه است و جذب بالایی دارد. چنانچه خاک چاه از جنس رس باشد، به دلیل عدم نفوذپذیری سریعا موجب پر شدن چاه می‌شود. جنس نامناسب خاک می‌تواند با انباشته کردن آب و فاضلاب در قسمت ورودی چاه، سبب گرفتگی چاه شود. بنابراین خاک مناسبی را جهت انجام این امر انتخاب کنید.

تاثیر مواد زائد در گرفتگی چاه فاضلاب

تجمع مواد زائد در پر شدن چاه تاثیر بسزایی دارد زیرا این مواد مانند یک سد عمل کرده و از پیشروی آب جلوگیری می‌کنند. از این رو باعث پر شدن سریع چاه فاضلاب خواهند شد. مسئله‌ای که در خصوص بروز چنین مشکلی به وجود می‌آید، لایروبی چاه است. باید بدانید که تجمع مواد زائد خسارات بسیاری به دیواره چاه وارد می‌کند و در ابن صورت امر لایروبی باید انجام پذیرد.

وارد شدن آب باران به داخل چاه فاضلاب

چنانچه چاه فاضلاب محل نفوذ داشته باشد، توسط آب باران سریعا پر خواهد شد. در مناطقی که شدت باران در طول سال بیشتر است این مشکل بیشتر پدید می‌آید. برای جلوگیری از این مشکل می‌بایست چاهی را مخصوص به آب باران حفر کنید تا از نفوذ آن در چاه فاضلاب جلوگیری شود.

کوچک بودن انبار چاه فاضلاب؛ دلیلی دیگر برای پر شدن سریع آن

کوچک بودن انبار مهم‌ترین دلیلی است که می‌تواند باعث زود پر شدن چاه فاضلاب شود. برای پیشگیری از این مسئله می‌بایست انباری که حفر می‌کنید متناسب با تعداد فاضلاب ورودی و ظرفیت ساختمان باشد تا ظرفیت مطلوب را پیدا کند.

از ظرفیت چاه فاضلاب غافل نشوید!

از آنجایی که هر چاهی ظرفیت محدودی دارد؛ باید بدانید که استفاده بیش از اندازه از ظرفیت چاه سبب پر شدن سریع آن خواهد شد. بنابراین هنگام حفر چاه باید به این نکته توجه داشت که تعداد خانواده‌ها و میزان استفاده آن‌ها و فاضلاب ورودی چقدر است تا گنجایش چاه افزایش یا کاهش پیدا کند.

شرکت تخلیه چاه کاسپین

شما هموطنان گرامی در استان تهران می‌توانید جهت تخلیه چاه در تهران و همچنین لوله بازکنی در تهران و سایر خدمات مانند حفر چاه فاضلاب در تهران با ما تماس بگیرید.


شماره تماس تخلیه چاه تهران 09127609500

قیمت تخلیه چاه در تهران چقدر است؟

تخلیه چاه نیز مانند بسیاری از خدمات به عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل باعث افزایش یا کاهش قیمت آن می‌شوند. از جمله این عوامل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نوع ابزار آلات اعم از تجهیزات، پیشرفته بودن و فرسودگی
 • تکنسینی متخصص و کاربلد یا فردی غیر متخصص و بدون مهارت
 • موقعیت مکانی در قیمت تخلیه چاه تفاوت ایجاد می‌کند بدین منظور که ممکن است در تهران نسبت به شهر دیگر متفاوت باشد.

البته مسئله دیگری که وجود دارد این است که نرخ تعیین شده برای خدمات لوله بازکنی باید به گونه‌ای باشد که باعث ایجاد رقابت در میان شرکت‌های ارائه دهنده شود. نکته حائز اهمیت این است که اتحادیه قیمت مشخصی را تعیین می‌کند و اگر شرکتی پایبند به مسئولیت‌های خود باشد از این قیمت پیروی خواهد کرد‌. بنابراین نرخی بیشتر از مصوبه دریافت نخواهند کرد و چنانچه دچار تخلف در قیمت تخلیه چاه شوند؛ متحمل جریمه خواند شد.

از آنجایی که اقدام به تخلیه چاه فاضلابی قدیمی اهمیت بسیار بالایی دارد؛ چنانچه اقدام به انجام این امر نکرده باشید ممکن است دچار ضرر و زیان جدی شوید. بنابراین در صورت مشاهده هر گونه از علائم ذکر شده جهت تخلیه چاه خود اقدام کنید. اگر سریع‌تر این امر را انجام دهید از اتفاقاتی چون بالا آمدن چاه و گرفتگی لوله‌ها جلوگیری کرده و عوارضی چون زیاد شدن سوسک‌ها و سایر حشرات، بوی بد، ریزش و… بروز پیدا نخواهند کرد.

لایروبی چاه فاضلاب

گاهی پیش می‌آید که لایه‌ای ضد آب تمام دیواره چاه را بپوشاند. این لایه توسط پلاستیک، چربی‌ها، مو و سایر موارد مشابه ایجاد می‌شود. از این آب جمع شده در فاضلاب نمی‌تواند به خاک نفوذ پیدا کند و در جای خود باقی می‌ماند. بنابراین با پر شدن سریع چاه فاضلاب باعث افزایش هزینه‌های شما خواهد شد. به همین سبب شرکت کیمیا دژ کاسپین خدماتی چون موارد زیر را جهت لایروبی و احیای چاه شما انجام می‌دهد:

 • کف تراشی
 • لایروبی مواد از داخل چاه و شبکه فاضلاب
 • لجن کشی

شرکت کاسپین تضمین خدمات مرتبط با چاه فاضلاب را با فرستادن بهترین تکنسین‌های خود می‌دهد تا شما اطمینان خاطر پیدا کنید که چاه فاضلاب مانند ابتدا، کشش خود را بازپس می‌گیرد. ساکنین محترم شهر تهران جهت دریافت خدمات تخلیه چاه شبانه روزی می‌توانند با شماره زیر تماس جاصل نمایند.

شماره تماس تخلیه چاه تهران

✅ پایینتر از قیمت اتحادیه ✅ در سریع ترین زمان
✅ شبانه روزی ✅ نیروی ماهر و با تجربه
✅ ضمانت خدمات ✅ با رعایت اصول بهداشتی
☎ با مدیریت آقای رجبی 09127609500

✅ تخلیه چاه فوری در تهران

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید