لوله بازکنی شبانه روزی تهران رجبی

تخلیه چاه در شهرک چشمه تهران

تخلیه چاه در شهرک چشمه تهران
Facebook
Twitter
LinkedIn

تضمین کیفیت کار و تست سلامت

7 روز هفته و به صورت شبانه روزی

نیروی ماهر و باتجربه

پشتیبانی تمامی مناطق تهران

تحویل کار به صورت تمیز

لوله بازکنی حرفه ای با فنر لوله بازکنی

تخلیه چاه در شهرک چشمه تهران 09127609500

تخلیه چاه در شهرک چشمه تهران

شماره تماس : 66976468 – 09127609500

تخلیه چاه در شهرک چشمه تهران

شرکت کاسپین آمادگی دارد تا با تمام بیمارستان ها _ مدارس _ ادارات _ دانشگاه ها _ شرکت ها و … در سراسر تهران  برای ارائه خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی قرارداد ببندد.


تخلیه چاه در شهرک چشمه تهران

درباره لایروبی چاه صحبت می کنیم و لزوم لایروبی چاه فاضلاب را برایتان شرح می دهیم.

لایروبی چاه چیست؟ 

شاید واژه لایروبی چاه را شنیده باشید اما با آن هیچ آشنایی نداشته و هیچ گونه اطلاعاتی راجع به آن نداشته باشید و سوالات زیادی همچون : لایروبی چاه فاضلاب چیست؟ لایروبی چاه چگونه انجام می شود و روش لایروبی چاه چگونه است؟ … برایتان پیش می آید.

باید خدمت شما عزیزان عرض کنیم که لایروبی یکی از اقدامات لازم و ضروری و مفیدی است که برای چاه ها انجام می گیرد. این عمل اصولا بعد از تخلیه چاه صورت می پذیرد.

زمانی که چاه فاضلاب پر می شود، باید آن را ابتدا تخلیه نمود. تخلیه چاه فاضلاب توسط  تانکرهای مکش قوی صورت می پذیرد و تانکرهای شرکت کاسپین به دلیل مجهز بودن و پیشرفته بودن، کیفیت کار و سرعت آن را به مراتب بالا می برد و بصورت مکانیزه انجام می پذیرد.

زمانی که کلیه محتویات چاه فاضلاب تخلیه می شود، در صورتی که بعد از تخلیه، باز به سرعت چاه پر شود، نشان دهنده این است که چاه فاضلاب شما نیاز به لایروبی دارد. زیرا دیواره ها و کف چاه، از لجن، چربی و مواد زائد دیگر کاملا پوشیده شده است و به خاک اجازه نمی دهند که بصورت معمول، آب فاضلاب را مکش و جذب نماید در نتیجه به سرعت چاه پر می وشد و هزینه دیگری برایتان ایجاد می شود.

تخلیه چاه در شهرک چشمه تهران

شماره تماس : 66976468 – 09127609500

لایروبی چاه فاضلاب توسط نیروی انسانی ماهر و باتجربه باید صورت پذیرد زیرا کار بسیار حساسی است. نیروی انسانی به داخل چاه رفته و به کف تراشی چاه می پردازد. کف چاه را از هر گونه لجن و چربی و … می تراشد و تمام این ها توسط دستگاه مکنده از چاه خارج می گردد. سپس شروع به تراشیدن دیواره های چاه از لجن و چربی می کند و این لایه های ضخیم را کاملا می تراشد و همه اینها به بیرون چاه منتقل می شود.

با این اقدام، چاه فاضلاب زنده می شود. مجددا مانند یک چاه نو عملکرد بسیار خوبی پیدا می کند و تا سالها خیالتان از بابت چاه راحت می وشد و چاه کارایی سابق خود را بدست می آورد.

هزینه لایروبی چاه فاضلاب مطابق با نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می گردد. شرکت کاسپین در زمینه لایروبی چاه فاضلاب – لایروبی چاه عمیق – لایروبی چاه کشاورزی و … خدمات حرفه ای و تخصصی ارائه می دهد. همانطور که ذکر شد حوزه فعالیت ما در تهران – البرز – قم و کرج می باشد.

لوله بازکنی در منطقه 22 تهران

تخلیه چاه در منطقه 22 تهران

رای بدهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سرعت، دقت، صداقت

خدمات ما

کافیست یکبار با ما تماس بگیرید.

شبانه روزی

به صورت شبانه روزی در خدمت شما در استان تهران، البرز
و قم می باشیم.

بهترین قیمت

ما سعی می کنیم بهترین خدمات را با بهترین قیمت به شما ارئه نماییم.

سرعت در اجرا

ما سعی می کنیم با رعایت نکات اصولی در کمترین زمان کار را به اتمام رسانیم

نیروی با تجربه

انجام خدمات با استفاده از نیروهای آموزش دیده و با تجربه

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید