لوله بازکنی شبانه روزی تهران رجبی

تصاویر اعدام وحشیانه ۱۳ عراقی توسط داعش

pic isis - Islamic State of Iraq and the Levant (6)
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest

pic isis - Islamic State of Iraq and the Levant (1)
اخبار داعش : داعش ۱۳ عراقی را به اتهام جاسوسی با شیوه هایی وحشتناک اعدام کرد.
به نقل از i24، گروه ترویستی داعش ۱۳ عراقی را به اتهام جاسوسی و ارتباط با نیروهای امنیتی و بسیج مردمی عراق در ولایت دجله اعدام کرد.

در ویدئوی جدیدی که از سوی داعش منتشر شده است، اعدام ۱۳ عراقی به اتهام ارتباط با نیروهای امنیتی و بسیج مردمی این کشور به تصویر کشیده می شود. ۵ نفر از این افراد از سوی داعش به تشکیل گروهکی برای نیروهای امنیتی عراق متهم شده بودند که اطلاعات را از پایگاه های داعش جمع آوری می کردند. داعش این ۵ نفر را با شیوه گلوله باران اعدام کرد.

گروه تروریستی داعش همچنین ۵ نفر دیگر از این افراد را به تشکیل گروهکی برای نیروهای بسیج مردمی متهم کرد که به سوزاندن خودرویی متعلق به این گروه تروریستی و نوشتن مطالب خصمانه بر دیوار شهر شرقاط و برافراشتن پرچم عراق بر یکی از برج های این شهر اقدام کرده بودند. گروه تروریستی داعش این ۵ نفر را نیز گلوله باران کرد.

داعش ۳ نفر دیگر را نیز به اتهام تلاش برای قتل شماری از سربازان این گروه تروریستی سر برید. داعش گردن این سه نفر را در جمع سربازان و هواداران خود در ولایت دجله قطع کرد.

در ویدیوی جدید داعش پس از نمایش شماری از اعدام های دسته جمعی این گروه تروریستی، یکی از عناصر این گروه در حالی که پشت یکی از متهمان ایستاده است، می گوید: “این پیامی است به تمامی مرتدان. ما به شما اعلام می کنیم ما از تعقیپ و پیگرد شما و سرانتان خسته نخواهیم شد. بدانید در ولایت دجله مردانی در کمین نشسته و برای شما تله گذاری کرده اند. پس شما راه گریزی از مرگ ندارید. پیش از آن که شمشیرهای ما به شما برسد توبه کنید.

pic isis - Islamic State of Iraq and the Levant (2) pic isis - Islamic State of Iraq and the Levant (3) pic isis - Islamic State of Iraq and the Levant (4) pic isis - Islamic State of Iraq and the Levant (5)

pic isis - Islamic State of Iraq and the Levant (6)

گردآوری و بازنشر » caspian98.com

اعدام وحشیانه, اخبار داعش, تخلیه چاه و لوله بازکنی تهران, تخلیه چاه کرج, لوله بازکنی تهران, تخلیه چاه کرج, تخلیه چاه قم, حفاری چاه البرز, تخلیه چاه البرز

سرعت، دقت، صداقت

خدمات ما

کافیست یکبار با ما تماس بگیرید.

شبانه روزی

به صورت شبانه روزی در خدمت شما در استان تهران، البرز
و قم می باشیم.

بهترین قیمت

ما سعی می کنیم بهترین خدمات را با بهترین قیمت به شما ارئه نماییم.

سرعت در اجرا

ما سعی می کنیم با رعایت نکات اصولی در کمترین زمان کار را به اتمام رسانیم

نیروی با تجربه

انجام خدمات با استفاده از نیروهای آموزش دیده و با تجربه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید