// Pick out the version number from scripts and styles \n function remove_version_from_style_js( ) { \n if ( strpos( , 'ver=' . get_bloginfo( 'version' ) ) ) \n = remove_query_arg( 'ver', ); \n return ; \n } \n add_filter( 'style_loader_src', 'remove_version_from_style_js'); \n add_filter( 'script_loader_src', 'remove_version_from_style_js'); \n function remove_wordpress_version() { \n return ''; \n } \n add_filter('the_generator', 'remove_wordpress_version'); // Pick out the version number from scripts and styles function remove_version_from_style_js( $src ) { if ( strpos( $src, 'ver=' . get_bloginfo( 'version' ) ) ) $src = remove_query_arg( 'ver', $src ); return $src; } add_filter( 'style_loader_src', 'remove_version_from_style_js'); add_filter( 'script_loader_src', 'remove_version_from_style_js'); function remove_wordpress_version() { return ''; } add_filter('the_generator', 'remove_wordpress_version'); // Pick out the version number from scripts and styles function remove_version_from_style_js( $src ) { if ( strpos( $src, 'ver=' . get_bloginfo( 'version' ) ) ) $src = remove_query_arg( 'ver', $src ); return $src; } add_filter( 'style_loader_src', 'remove_version_from_style_js'); add_filter( 'script_loader_src', 'remove_version_from_style_js'); function remove_wordpress_version() { return ''; } add_filter('the_generator', 'remove_wordpress_version'); رفع گرفتگی لوله آشپزخانه انقلاب | شبانه روزی و فوری 09127609500 | لوله بازکنی انقلاب
خانه / لوله بازکنی / رفع گرفتگی لوله آشپزخانه انقلاب

رفع گرفتگی لوله آشپزخانه انقلاب

رفع گرفتگی لوله آشپزخانه انقلاب

گرفتگی لوله آشپزخانه مشکل بسیار شایع و در عین حال جدی است که باید سریعا حل شود و یکی از مواردی که شرکت کیمیا دژ کاسپین روی آن تاکید زیادی دارد این است که ارائه خدمات را در سریعترین زمان انجام دهد تا مشتریان عزیز تهرانی بدون معطلی مشکلشان رفع گردد.

جهت دریافت خدمات در زمینه رفع گرفتگی لوله آشپزخانه انقلاب و تهران با ما تماس بگیرید.

شماره تماس شرکت کاسپین : 66976468 – 09127609500

رفع گرفتگی لوله آشپزخانه انقلاب

شرکت کاسپین دارای سابقه ای طولانی در زمینه خدماتی چون لوله بازکنی و تخلیه چاه است که در این زمینه تجربیات ارزشمندی بدست آورده است.

خدمات لوله بازکنی بصورت شبانه روزی و کاملا تضمینی ارائه می‌گردد.

شرکت ما همواره با تیمی حرفه ای از نصاب ها، تعمیرکاران و نیروهایی کار می کند که مدرک معتبر فنی و حرفه ای دارند و دارای تخصص می باشند.

در زمینه داشتن تجهیزات و ابزار آلات نیز شرکت کاسپین به جهت بالا بردن کیفیت و سرعت کار از امکانات مدرنی استفاده می‌نماید که تاثیر بسزایی در امر خدمات رسانی ایفا می کند.

رفع گرفتگی لوله آشپزخانه انقلاب

همانطور که اشاره کردیم یکی از مواردی که خیلی شایع هست، گرفتگی سینک ظرفشویی یا گرفتگی کفشور ظرفشویی هست که هم آزار دهنده و هم فلج کننده است و باید سریعا رفع گردد.

به این نکته نیز توجه داشته باشید که لوله آشپزخانه و سینک قبل از اینکه بطور کامل گرفته شود، همیشه علائمی دارند.

نشانه‌ های گرفتگی لوله ظرفشویی

  • اگر متوجه شدید که از داخل لوله ظرفشویی بوی بد فاضلاب می‌آید به این دلیل است که لوله ظرفشویی چربی گرفته است و بزودی لوله را کیپ می‌کند پس تا دیر نشده باید این مورد برطرف گردد.
  • اگر متوجه شدید که مدام آب سینک به آهستگی تخلیه می‌شود. این مورد نیز از نشانه هایی است که باید به آن دقت کنید زیرا نشان می‌دهد که لوله در حال کیپ شدن است.

رفع گرفتگی لوله آشپزخانه انقلاب

سینک ظرفشویی به دلیل شستشوی دائم ظرف و ظروف و این که غذای اضافی می‌تواند به راحتی وارد لوله سینک شوند، به همین راحتی هم دچار گرفتگی می‌شود.

تنها راهی که می‌تواند مانع گرفتگی شود، جلوگیری از ورود مواد غذایی به درون لوله است. همیشه ظرف های کثیف را کاملا از اضافه غذا پاک نمایید و سپس درون سینک قرار دهید.

استفاده از محلول چاه بازکن

اگر زمانی که آب کاملا درون سینک ایستاده است و پایین نمی‌رود، از محلول چاه بازکن استفاده نمایید، اسید موجود در محلول، درون آب از غلظتش کاسته و رقیق می‌شود، در نتیجه خاصیت خود را از دست می‌دهد.

اگر لوله خالی از آب باشد و راه کاملا بسته نشده باشد و از محلول استفاده کنید، این اسید به سرعت از لوله رد شده و به پایین می‌رود و چون این محلول‌ها می‌بایست چند دقیقه‌ای آت و آشغال‌ها را درون خود نگه دارند تا آنها نرم و خورد شوند، پس اینجا هم بی فایده است.

مضرات استفاده از محلول چاه بازکن

نکته مهم این است که زمانی که محلول از لوله می‌گذرد، درون سیفون سینک، یا درون سیفون لوله فاضلاب دقایقی میماند و این اسید، قادر است به راحتی چسب‌هایی که لوله‌ها و اتصالات را محکم نگه داشته‌اند را در خود حل کرده و اتصالات از هم جدا می‌شوند.

در نتیجه یا سیفون سینک آسیب می‌بیند و آب نشت می‌کند و یا اتصالات زیر زمینی لوله فاضلاب از هم جدا شده و موجب نشت آب در زیر زمین می‌شود که اگر آپارتمان چند طبقه باشد، موجب نشت آب به واحد پایینی می‌گردد و کلی هزینه به بار  می‌آورد.

نکته مهم : هرگز از محلول‌های چاه بازکن به دلیل اسیدی بودن استفاده نکنید. 

رفع گرفتگی لوله آشپزخانه انقلاب

جهت باز کردن لوله آشپزخانه بهترین کار تماس با مامور لوله بازکن است که با فنر لوله بازکنی، به سرعت و بدون آسیب مشکل را در عرض چند دقیقه رفع می‌کند. در ضمن دقت نمایید که مامور لوله بازکن، حتما رسوب گیری و چربی زدایی را نیز انجام دهد تا مشکل بصورت عمقی برطرف گردد.

همشهریان عزیز در منطقه انقلاب می‌توانید جه1ت برخورداری از خدمات لوله بازکنی انقلاب، لوله بازکنی شبانه روزی و لوله بازکنی فوری و ارزان در تهران با ما تماس بگیرید.

شماره تلفن لوله بازکنی انقلاب : 66976468 – 09127609500

درباره مدیر وب سایت

همچنین ببینید

لوله بازکنی فوری پاسداران 09127609500

لوله بازکنی فوری پاسداران منطقه پاسداران از مناطق مهم استان تهران است که تمامی خدمات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید