// Pick out the version number from scripts and styles \n function remove_version_from_style_js( ) { \n if ( strpos( , 'ver=' . get_bloginfo( 'version' ) ) ) \n = remove_query_arg( 'ver', ); \n return ; \n } \n add_filter( 'style_loader_src', 'remove_version_from_style_js'); \n add_filter( 'script_loader_src', 'remove_version_from_style_js'); \n function remove_wordpress_version() { \n return ''; \n } \n add_filter('the_generator', 'remove_wordpress_version'); // Pick out the version number from scripts and styles function remove_version_from_style_js( $src ) { if ( strpos( $src, 'ver=' . get_bloginfo( 'version' ) ) ) $src = remove_query_arg( 'ver', $src ); return $src; } add_filter( 'style_loader_src', 'remove_version_from_style_js'); add_filter( 'script_loader_src', 'remove_version_from_style_js'); function remove_wordpress_version() { return ''; } add_filter('the_generator', 'remove_wordpress_version'); // Pick out the version number from scripts and styles function remove_version_from_style_js( $src ) { if ( strpos( $src, 'ver=' . get_bloginfo( 'version' ) ) ) $src = remove_query_arg( 'ver', $src ); return $src; } add_filter( 'style_loader_src', 'remove_version_from_style_js'); add_filter( 'script_loader_src', 'remove_version_from_style_js'); function remove_wordpress_version() { return ''; } add_filter('the_generator', 'remove_wordpress_version'); رفع گرفتگی لوله آشپزخانه ولیعصر | 09127609500 | لوله بازکنی ولیعصر
خانه / لوله بازکنی / رفع گرفتگی لوله آشپزخانه ولیعصر

رفع گرفتگی لوله آشپزخانه ولیعصر

رفع گرفتگی لوله آشپزخانه ولیعصر

گرفتگی لوله آشپزخانه مشکل بسیار شایع و در عین حال جدی است که باید سریعا حل شود و یکی از مواردی که شرکت کیمیا دژ کاسپین روی آن تاکید زیادی دارد این است که ارائه خدمات را در سریعترین زمان انجام دهد تا مشتریان عزیز تهرانی بدون معطلی مشکلشان رفع گردد.

جهت دریافت خدمات در زمینه رفع گرفتگی لوله آشپزخانه ولیعصر و تهران با ما تماس بگیرید.

شماره تماس شرکت کاسپین : 66976468 – 09127609500

رفع گرفتگی لوله آشپزخانه ولیعصر

شرکت خدماتی-تاسیساتی کیمیا دژ کاسپین یکی از شرکت های معتبر در تهران است که سابقه طولانی و اعتبار بالایی در بین همشهریان عزیز تهران دارد که در زمینه لوله بازکنی و تخلیه چاه فعالیت گسترده دارد.

خدمات لوله بازکنی بصورت شبانه روزی و کاملا تضمینی ارائه می‌گردد.

تمامی تعمیرکاران، نصاب‌ها و سرویسکاران ما از تجربه بالایی برخوردارند و تخصص آنها مورد تایید سازمان فنی و حرفه‌ای کشور است.

تجهیزات و ابزار آلات ما پیشرفته و بروز می‌باشد که همین امر در بالا بردن کیفیت خدمات بسیار تاثیرگذار است.

رفع گرفتگی لوله آشپزخانه ولیعصر

گرفتگی سینک ظرفشویی یا گرفتگی کفشور ظرفشویی از موارد شایع هست که زیاد اتفاق می افتد و هم آزار دهنده و هم فلج کننده است و باید سریعا رفع گردد و شرکت های خدماتی معتبر در سرعت عمل همواره در رقابتند تا خدماتشان را در سریعترین زمان به مشتریان خود ارائه نمایند.

به ایت نکته نیز توجه داشته باشید که لوله آشپزخانه و سینک قبل از اینکه بطور کامل گرفته شود، همیشه علائمی دارند.

نشانه‌ های گرفتگی لوله ظرفشویی

  • اگر متوجه شدید که از داخل لوله ظرفشویی بوی بد فاضلاب می‌آید به این دلیل است که لوله ظرفشویی چربی گرفته است و بزودی لوله را کیپ می‌کند پس تا دیر نشده باید این مورد برطرف گردد.
  • اگر متوجه شدید که مدام آب سینک به آهستگی تخلیه می‌شود. این مورد نیز از نشانه هایی است که باید به آن دقت کنید زیرا نشان می‌دهد که لوله در حال کیپ شدن است.

رفع گرفتگی لوله آشپزخانه ولیعصر

سینک ظرفشویی به دلیل شستشوی دائم ظرف و ظروف و این که غذای اضافی می‌تواند به راحتی وارد لوله سینک شوند، به همین راحتی هم دچار گرفتگی می‌شود.

تنها راهی که می‌تواند مانع گرفتگی شود، جلوگیری از ورود مواد غذایی به درون لوله است. همیشه ظرف های کثیف را کاملا از اضافه غذا پاک نمایید و سپس درون سینک قرار دهید.

استفاده از محلول چاه بازکن

اگر زمانی که آب کاملا درون سینک ایستاده است و پایین نمی‌رود، از محلول چاه بازکن استفاده نمایید، اسید موجود در محلول، درون آب از غلظتش کاسته و رقیق می‌شود، در نتیجه خاصیت خود را از دست می‌دهد.

اگر لوله خالی از آب باشد و راه کاملا بسته نشده باشد و از محلول استفاده کنید، این اسید به سرعت از لوله رد شده و به پایین می‌رود و چون این محلول‌ها می‌بایست چند دقیقه‌ای آت و آشغال‌ها را درون خود نگه دارند تا آنها نرم و خورد شوند، پس اینجا هم بی فایده است.

مضرات استفاده از محلول چاه بازکن

نکته مهم این است که زمانی که محلول از لوله می‌گذرد، درون سیفون سینک، یا درون سیفون لوله فاضلاب دقایقی میماند و این اسید، قادر است به راحتی چسب‌هایی که لوله‌ها و اتصالات را محکم نگه داشته‌اند را در خود حل کرده و اتصالات از هم جدا می‌شوند.

در نتیجه یا سیفون سینک آسیب می‌بیند و آب نشت می‌کند و یا اتصالات زیر زمینی لوله فاضلاب از هم جدا شده و موجب نشت آب در زیر زمین می‌شود که اگر آپارتمان چند طبقه باشد، موجب نشت آب به واحد پایینی می‌گردد و کلی هزینه به بار  می‌آورد.

نکته مهم : هرگز از محلول‌های چاه بازکن به دلیل اسیدی بودن استفاده نکنید. 

رفع گرفتگی لوله آشپزخانه ولیعصر

جهت باز کردن لوله آشپزخانه بهترین کار تماس با مامور لوله بازکن است که با فنر لوله بازکنی، به سرعت و بدون آسیب مشکل را در عرض چند دقیقه رفع می‌کند. در ضمن دقت نمایید که مامور لوله بازکن، حتما رسوب گیری و چربی زدایی را نیز انجام دهد تا مشکل بصورت عمقی برطرف گردد.

همشهریان عزیز در منطقه ولیعصر می‌توانید جهت برخورداری از خدمات لوله بازکنی ولیعصر، لوله بازکنی شبانه روزی و لوله بازکنی فوری و ارزان در تهران با ما تماس بگیرید.

شماره تلفن لوله بازکنی ولیعصر : 66976468 – 09127609500

درباره مدیر وب سایت

همچنین ببینید

لوله بازکنی فوری پاسداران 09127609500

لوله بازکنی فوری پاسداران منطقه پاسداران از مناطق مهم استان تهران است که تمامی خدمات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید