لوله بازکنی شبانه روزی تهران رجبی

رفع گرفتگی لوله آشپزخانه پاسداران

رفع گرفتگی لوله آشپزخانه در پاسداران و نقاط دیگر تهران از خدمات مهم ما برای شما عزیزان  بشمار می‌آید که بسیار هم شایع است. یکی از بدترین مواردی که برای یک خانم خانه دار ممکن است پیش آید، گرفتگی لوله آشپزخانه است که به نوعی فلج کننده است.

جهت دریافت خدمات در زمینه رفع گرفتگی لوله آشپزخانه پاسداران و تهران با تماس بگیرید.

شماره تماس شرکت کاسپین : ۶۶۹۷۶۴۶۸ – ۰۹۱۲۷۶۰۹۵۰۰

رفع گرفتگی لوله آشپزخانه پاسداران

شرکت خدماتی-تاسیساتی کاسپین از جمله شرکتهای معتبر و با سابقه در زمینه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه است که در سراسر تهران به ارائه خدمات مشغول است.

خدمات لوله بازکنی بصورت شبانه روزی و کاملا تضمینی ارائه می‌گردد.

تمامی تعمیرکاران، نصاب‌ها و سرویسکاران ما از تجربه بالایی برخوردارند و تخصص آنها مورد تایید سازمان فنی و حرفه‌ای کشور است.

تجهیزات و ابزار آلات ما پیشرفته و بروز می‌باشند که همین امر در بالا بردن کیفیت خدمات بسیار تاثیرگذار است.

بیشتر بخوانید:

لوله بازکنی پاسداران

 

علت گرفتگی لوله آشپزخانه

 

یکی از مواردی که خیلی شایع هست، گرفتگی سینک ظرفشویی یا گرفتگی کفشور ظرفشویی هست که بسیار اذیت کننده است.

گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه می تواند خبر بدی مخصوصاً برای خانم های خانه دار باشد.

لوله کفشور آشپزخانه در کف آشپزخانه قرار گرفته و وظیفه آن تخلیه آب های راکد روی زمین است.
لوله های کفشور به طور کلی در نزدیکی سینک ظرفشویی، ماشین لباسشویی، یخچال و مکان هایی که امکان جمع شدن آب در یکجا وجود دارد، قرار دارند.
کفشور آشپزخانه معمولاً ساخته می شوند و دارای یک توری نیز هستند تا از ورود اشیاء خارجی و هرگونه آفات مانند سوسک، به داخل لوله فاضلاب جلوگیری کند.

علت گرفتگی لوله آشپزخانه چیست؟

از علل گرفتگی لوله آشپزخانه می توان به ورود مو، پرز، چربی، رسوب، جرم، همچنین شیب کم آشپزخانه و استفاده از محلول چاه بازکن اشاره کرد.

توری کف شور آشپزخانه در برابر مو، پرز، مواد غذایی زیاد مقاوم نیست.
همچنین ورود مواد روغنی و چربی به مرور باعث ایجاد رسوب در جداره های لوله اشپزخانه شده و در نتیجه باعث گرفتگی لوله می شود.

سینک ظرفشویی به دلیل شستشوی دائم ظرف و ظروف و این که غذای اضافی می‌تواند به راحتی وارد لوله سینک شوند، به همین راحتی هم دچار گرفتگی می‌شود.

 

استفاده از محلول چاه بازکن

اگر زمانی که آب کاملا درون سینک ایستاده است و پایین نمی‌رود، از محلول چاه بازکن استفاده نمایید، اسید موجود در محلول، درون آب از غلظتش کاسته و رقیق می‌شود، در نتیجه خاصیت خود را از دست می‌دهد.

اگر لوله خالی از آب باشد و راه کاملا بسته نشده باشد و از محلول استفاده کنید، این اسید به سرعت از لوله رد شده و به پایین می‌رود و چون این محلول‌ها می‌بایست چند دقیقه‌ای آت و آشغال‌ها را درون خود نگه دارند تا آنها نرم و خورد شوند، پس اینجا هم بی فایده است.

 

مضرات استفاده از محلول چاه بازکن

نکته مهم این است که محلول زمانی که از لوله می‌گذرد، درون سیفون سینک، یا درون سیفون لوله فاضلاب میماند و این اسید، چسب‌هایی که لوله‌ها و اتصالات را محکم نگه داشته‌اند را در خود حل کرده و اتصالات از هم جدا می‌شوند.

در نتیجه یا سیفون سینک آسیب می‌بیند و آب نشت می‌کند و یا اتصالات زیر زمینی لوله فاضلاب از هم جدا شده و موجب نشت آب در زیر زمین می‌شود که اگر آپارتمان چند طبقه باشد، موجب نشت آب به واحد پایینی می‌گردد و کلی هزینه به بار می‌آورد.

نکته مهم : هرگز از محلول‌های چاه بازکن به دلیل اسیدی بودن استفاده نکنید.

 

بیشتر بخوانید:

لوله بازکنی فوری پاسداران

لوله باز کنی قم

لوله بازکنی جنوب تهران

 

 

رفع گرفتگی لوله آشپزخانه پاسداران

 

نشانه‌ های گرفتگی لوله ظرفشویی

 

همیشه به یاد داشته باشید که لوله آشپزخانه و سینک قبل از گرفتگی کامل همیشه علائمی دارند.

 

نشانه های گرفتگی لوله ظرفشویی:

 

 

نکته مهم: تنها راهی که می‌تواند مانع گرفتگی شود، جلوگیری از ورود مواد غذایی به درون لوله است. همیشه ظروف را از وجود اضافه غذا پاک نموده و سپس درون سینک قرار دهید.

 

رفع گرفتگی لوله آشپزخانه پاسداران

 

بیشتر بخوانید:

لوله بازکنی تهران

تخلیه چاه البرز

نصب توالت فرنگی در پاسداران ۰۹۱۲۷۶۰۹۵۰۰

رفع گرفتگی لوله آشپزخانه پاسداران

 

جهت باز کردن لوله آشپزخانه بهترین کار تماس با مامور لوله بازکن است که با فنر لوله بازکنی، به سرعت و بدون آسیب مشکل را در عرض چند دقیقه رفع می‌کند. در ضمن دقت نمایید که مامور لوله بازکن، حتما رسوب گیری و چربی زدایی را نیز انجام دهد تا مشکل بصورت عمقی برطرف گردد.

همشهریان عزیز در منطقه پاسداران می‌توانید جهت برخورداری از خدمات لوله بازکنی پاسداران، لوله بازکنی شبانه روزی و لوله بازکنی فوری و ارزان در تهران با ما تماس بگیرید.

شماره تلفن لوله بازکنی پاسداران : ۶۶۹۷۶۴۶۸ – ۰۹۱۲۷۶۰۹۵۰۰

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید