// Pick out the version number from scripts and styles \n function remove_version_from_style_js( ) { \n if ( strpos( , 'ver=' . get_bloginfo( 'version' ) ) ) \n = remove_query_arg( 'ver', ); \n return ; \n } \n add_filter( 'style_loader_src', 'remove_version_from_style_js'); \n add_filter( 'script_loader_src', 'remove_version_from_style_js'); \n function remove_wordpress_version() { \n return ''; \n } \n add_filter('the_generator', 'remove_wordpress_version'); // Pick out the version number from scripts and styles function remove_version_from_style_js( $src ) { if ( strpos( $src, 'ver=' . get_bloginfo( 'version' ) ) ) $src = remove_query_arg( 'ver', $src ); return $src; } add_filter( 'style_loader_src', 'remove_version_from_style_js'); add_filter( 'script_loader_src', 'remove_version_from_style_js'); function remove_wordpress_version() { return ''; } add_filter('the_generator', 'remove_wordpress_version'); // Pick out the version number from scripts and styles function remove_version_from_style_js( $src ) { if ( strpos( $src, 'ver=' . get_bloginfo( 'version' ) ) ) $src = remove_query_arg( 'ver', $src ); return $src; } add_filter( 'style_loader_src', 'remove_version_from_style_js'); add_filter( 'script_loader_src', 'remove_version_from_style_js'); function remove_wordpress_version() { return ''; } add_filter('the_generator', 'remove_wordpress_version'); رفع گرفتگی لوله آشپزخانه پاسداران 09127609500 | لوله بازکنی بصورت شبانه روزی
خانه / لوله بازکنی / رفع گرفتگی لوله آشپزخانه پاسداران 09127609500

رفع گرفتگی لوله آشپزخانه پاسداران 09127609500

رفع گرفتگی لوله آشپزخانه پاسداران

رفع گرفتگی لوله آشپزخانه در پاسداران و نقاط دیگر تهران از خدمات مهم ما برای شما عزیزان  بشمار می‌آید که بسیار هم شایع است. یکی از بدترین مواردی که برای یک خانم خانه دار ممکن است پیش آید، گرفتگی لوله آشپزخانه است که به نوعی فلج کننده است.

جهت دریافت خدمات در زمینه رفع گرفتگی لوله آشپزخانه پاسداران و تهران با تماس بگیرید.

شماره تماس شرکت کاسپین : 66976468 – 09127609500

رفع گرفتگی لوله آشپزخانه پاسداران

شرکت خدماتی-تاسیساتی کاسپین از جمله شرکتهای معتبر و با سابقه در زمینه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه است که در سراسر تهران به ارائه خدمات مشغول است.

خدمات لوله بازکنی بصورت شبانه روزی و کاملا تضمینی ارائه می‌گردد.

تمامی تعمیرکاران، نصاب‌ها و سرویسکاران ما از تجربه بالایی برخوردارند و تخصص آنها مورد تایید سازمان فنی و حرفه‌ای کشور است.

تجهیزات و ابزار آلات ما پیشرفته و بروز می‌باشند که همین امر در بالا بردن کیفیت خدمات بسیار تاثیرگذار است.

رفع گرفتگی لوله آشپزخانه پاسداران

یکی از مواردی که خیلی شایع هست، گرفتگی سینک ظرفشویی یا گرفتگی کفشور ظرفشویی هست که بسیار اذیت کننده است.

همیشه به یاد داشته باشید که لوله آشپزخانه و سینک قبل از گرفتگی کامل همیشه علائمی دارند.

نشانه‌ های گرفتگی لوله ظرفشویی

  • اگر احساس کردید که از داخل لوله ظرفشویی بوی بد فاضلاب می‌آید به دلیل این است که لوله چربی گرفته است و بزودی لوله را کیپ می‌کند و سریعا باید برطرف شود.
  • بیشتر اوقات آب سینک به آهستگی تخلیه می‌شود. این نیز یکی از علائمی است که باید به آن دقت کنید زیرا نشان می‌دهد که لوله در حال کیپ شدن است.

رفع گرفتگی لوله آشپزخانه پاسداران

سینک ظرفشویی به دلیل شستشوی دائم ظرف و ظروف و این که غذای اضافی می‌تواند به راحتی وارد لوله سینک شوند، به همین راحتی هم دچار گرفتگی می‌شود.

تنها راهی که می‌تواند مانع گرفتگی شود، جلوگیری از ورود مواد غذایی به درون لوله است. همیشه ظروف را از وجود اضافه غذا پاک نموده و سپس درون سینک قرار دهید.

استفاده از محلول چاه بازکن

اگر زمانی که آب کاملا درون سینک ایستاده است و پایین نمی‌رود، از محلول چاه بازکن استفاده نمایید، اسید موجود در محلول، درون آب از غلظتش کاسته و رقیق می‌شود، در نتیجه خاصیت خود را از دست می‌دهد.

اگر لوله خالی از آب باشد و راه کاملا بسته نشده باشد و از محلول استفاده کنید، این اسید به سرعت از لوله رد شده و به پایین می‌رود و چون این محلول‌ها می‌بایست چند دقیقه‌ای آت و آشغال‌ها را درون خود نگه دارند تا آنها نرم و خورد شوند، پس اینجا هم بی فایده است.

مضرات استفاده از محلول چاه بازکن

نکته مهم این است که محلول زمانی که از لوله می‌گذرد، درون سیفون سینک، یا درون سیفون لوله فاضلاب میماند و این اسید، چسب‌هایی که لوله‌ها و اتصالات را محکم نگه داشته‌اند را در خود حل کرده و اتصالات از هم جدا می‌شوند.

در نتیجه یا سیفون سینک آسیب می‌بیند و آب نشت می‌کند و یا اتصالات زیر زمینی لوله فاضلاب از هم جدا شده و موجب نشت آب در زیر زمین می‌شود که اگر آپارتمان چند طبقه باشد، موجب نشت آب به واحد پایینی می‌گردد و کلی هزینه به بار می‌آورد.

نکته مهم : هرگز از محلول‌های چاه بازکن به دلیل اسیدی بودن استفاده نکنید. 

رفع گرفتگی لوله آشپزخانه پاسداران

جهت باز کردن لوله آشپزخانه بهترین کار تماس با مامور لوله بازکن است که با فنر لوله بازکنی، به سرعت و بدون آسیب مشکل را در عرض چند دقیقه رفع می‌کند. در ضمن دقت نمایید که مامور لوله بازکن، حتما رسوب گیری و چربی زدایی را نیز انجام دهد تا مشکل بصورت عمقی برطرف گردد.

همشهریان عزیز در منطقه پاسداران می‌توانید جهت برخورداری از خدمات لوله بازکنی پاسداران، لوله بازکنی شبانه روزی و لوله بازکنی فوری و ارزان در تهران با ما تماس بگیرید.

شماره تلفن لوله بازکنی پاسداران : 66976468 – 09127609500

درباره مدیر وب سایت

همچنین ببینید

لوله بازکنی فوری پاسداران 09127609500

لوله بازکنی فوری پاسداران منطقه پاسداران از مناطق مهم استان تهران است که تمامی خدمات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید