شایعه ازدواج مجدد پوتین

تخلیه چاه لوله بازکنی

ازدواج مجدد, تخلیه چاه لوله بازکنی

به گزارش عصر خبر، پس از آنکه ولادیمر پوتین، سال ۲۰۱۳ از همسرش لیودمیلا جدا شد، این روزها شایعه های فراوانی درباره زندگی خصوصی رئیس جمهوری روسیه به گوش می رسد.

پوتین اما در یک برنامه تلویزیونی به این شایعه ها واکنش نشان داد و تاکید کرد که درصورت آنکه وارد رابطه عاطفی شود، به مردم روسیه خبر خواهد داد.

یکی از روزنامه های روسیه در گزارشی در این باره ادعا کرده بود که پوتین قصد دارد با قهرمان سابق المپیک این کشور در رشته ژیمناستیک ازدواج کند.

به گفته این روزنامه پوتین و آلینا کابااووا قهرمان بیست و چهار ساله قرار است اواسط ماه ژوئن یعنی یکماه بعد از اتمام دوره ریاست جمهوری او ازدواج کنند.

پوتین اما این ادعا را تایید نکرده است.

تخلیه چاه لوله بازکنی

رئیس جمهور روسیه که در یک برنامه پرسش و پاسخ مردمی تلویزیونی حضور پیدا کرده بود، در پاسخ به سوال زنی درباره اینکه قصد ازدواج مجدد دارد یا نه، پاسخ داد: معتقدم مردم روسیه بیش از آنکه به زندگی شخصی پوتین اهمیت بدهند به اقدامات و عملکرد وی به عنوان رئیس جمهوری روسیه توجه دارند.

ولادیمر پوتین سال ۲۰۱۳ پس از ۳۰ سال زندگی مشترک از همسرش ˈلودمیلا پوتیناˈجدا شد. حاصل زندگی مشترک آنها دو دختر به نام های ماریا و یکاترینا است.

 گردآوری و بازنشر » caspin98.com

تخلیه چاه لوله بازکنی, تخلیه چاه شمال تهران, لوله بازکنی غرب تهران, تخلیه چاه شرق تهران, لوله بازکنی جنوب تهران, تخلیه چاه مرکز تهران, حفاری چاه غرب تهران

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید اسکرول به بالا