لوله بازکنی شبانه روزی تهران رجبی

عکس های ماشین رنو در راه ایران

عکس های ماشین رنو, عکس ماشین جدید, تخلیه چاه تهران, تخلیه چاه غرب تهران, تخلیه چاه شمال تهران, تخلیه چاه مرکز تهران, لوله بازکنی تهرانپارس, سعادت آباد
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest

Renault cars in Iran (1)
اگرچه هنوز تکلیف حضور رنو در ایران مشخص نیست، اما این خودروساز فرانسوی در صورت آمدن به جاده مخصوص، سه محصول جدید را به تولید خواهد رساند.

به گزارش مشرق، سه محصولی که رنو برای بازار ایران در نظر گرفته، عبارتند از کلیو۴، کپچر و کوئید. در این بین، کپچر هم اکنون به کشور وارد شده و قرار است ایران خودرو پس از نهایی شدن شراکت با رنو، این محصول را به تولید برساند.

Renault cars in Iran (1)

کپچر موتوری ۱۲۰۰ سی سی و البته توربو دارد که ۱۲۰ اسب بخار قدرت تولید می کند. این خودرو که کراس اور به شمار می رود، مصرف سوختی مناسبی داشته و استاندارد آلایندگی و سوخت آن یورو۵ است. کپچر هم اکنون با قیمتی حدود ۱۰۴ میلیون تومان به بازار عرضه می شود و این در حالی است که در صورت تولید در ایران، قیمت آن پایین خواهد آمد.

Renault cars in Iran (2)

از کپچر که بگذریم، کلیو۴ دیگر مدل مدنظر رنو برای بازار ایران است. این خودرو نیز مانند کپچر دارای موتوری ۱۲۰۰ سی سی با قدرت ۱۲۰ اسب بخار است و حداکثر سرعت آن به ۲۰۰ کیلومتر در ساعت می رسد. کلیو۴ مصرف سوخت مناسبی داشته و در حالت ترکیبی ۲/۵ لیتر بنزین می سوزاند. گفته می شود قیمت این خودرو معادل ۸۰ میلیون تومان خواهد بود.

Renault cars in Iran (3)

اما رنو قصد دارد یکی از ارزانترین محصولات خود را نیز روانه بازار ایران کند و آن “کوئید” نام دارد. این محصول که هم اکنون در هند عرضه شده، حجم موتوری ۸۰۰ سی سی دارد و تنها ۵۳ اسب بخار قدرت تولید می کند.هنوز مشخص نیست که این محصول در ایران خودرو به تولید خواهد رسید یا سایپا.
منبع: صنعت نویس

سرعت، دقت، صداقت

خدمات ما

کافیست یکبار با ما تماس بگیرید.

شبانه روزی

به صورت شبانه روزی در خدمت شما در استان تهران، البرز
و قم می باشیم.

بهترین قیمت

ما سعی می کنیم بهترین خدمات را با بهترین قیمت به شما ارئه نماییم.

سرعت در اجرا

ما سعی می کنیم با رعایت نکات اصولی در کمترین زمان کار را به اتمام رسانیم

نیروی با تجربه

انجام خدمات با استفاده از نیروهای آموزش دیده و با تجربه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید