عکس های عمل زیبایی گوش الاغی

تخلیه چاه لوله بازکنی

Donkey-ear-cosmetic-surgery-1

متأسفانه اخیرا عمل زیبایی جدیدی موسوم به عمل «گوش الاغی» در میان جوانان مرفه ایرانی رواج یافته و خبر آن به صورت گسترده در رسانه های بیگانه انتشار یافته است. در این عمل زیبایی، با برش قسمت بالایی گوش و سپس بخیه زدن، آن را تیز و به گوش الاغ شبیه می‌کنند؛ اقدامی که در نتیجه آن و با تغییر فرم طبیعی گوش، بازگشت به حالت اولیه ناممکن می شود.

البته لازم به ذکر است که این این عمل در کشورهای اروپایی و آمریکایی رواج زیادی نداشته ولی در کشورهای جهان سوم بشدت رواج پیدا می کند !

تخلیه چاه لوله بازکنی

بر پایه این گزارش، خیابان های تجریش، جردن، فرمانیه، قیطریه، زعفرانیه، نیاوران، ولنجک، سعادت آباد، شهرک غرب و گاندی را که بالا و پایین کنی، می توانی از میان هر ۱۰ نفر جوان دختر و پسر حداقل ۵ نفر را بیابی که یا چسبی بر دماغشان دارند و یا دماغشان را سربالا کرده اند تا زیبا‌تر شوند؛ اما جراحی گوش برای زیبایی، امر نسبتاً تازه ای محسوب می شود.

Donkey-ear-cosmetic-surgery-3

اگرچه اقدام مذکور در ایران به تازگی رواج یافته، اما رسانه ها در سال ۲۰۱۱ از آن با نام «گوش های جنی» یاد کرده بودند. گفته می شود که میل به داشتن گوش های مثلثی، در آغاز نوعی الگوبرداری شمایلی از شخصیت های جادویی فیلم “ارباب حلقه ها” بوده است.

Donkey-ear-cosmetic-surgery-4

خاطر نشان می‌شود که ایران یکی از کشورهایی است که بالاترین میزان جراحی‌های زیبایی در آن انجام می‌شود. با توجه به افزایش اغراق‌آمیز جراحی‌های زیبایی در کشورمان، نظارت ویژه و تدبیر فوری وزارت بهداشت و سایر نهادهای ذی‎ربط در این حوزه‌ ضروری به نظر می‌رسد.

عمل زیبایی گوش الاغی | تخلیه چاه لوله بازکنی تهران، حفاری چاه، حفاری چاه قم، تخلیه چاه کرج، تخلیه چاه البرز

منبع : به گزارش سرویس فرهنگی جام نیوز
گردآوری و بازنشر » berroz.ir | caspian98.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید اسکرول به بالا