لوله بازکنی شبانه روزی تهران رجبی

قیمت لوله بازکنی در تهران

قیمت لوله بازکنی
Facebook
Twitter
LinkedIn

تضمین کیفیت کار و تست سلامت

7 روز هفته و به صورت شبانه روزی

نیروی ماهر و باتجربه

پشتیبانی تمامی مناطق تهران

تحویل کار به صورت تمیز

لوله بازکنی حرفه ای با فنر لوله بازکنی

قیمت لوله بازکنی در تهران

معمولاً مردم زمانی که با مشکلاتی مانند گرفتگی لوله یا سینک، بالا زدن چاه فاضلاب و مواردی از این دست مواجه می شوند به لوله بازکنی نیاز پیدا می کنند.
این امکان وجود دارد که افراد به جای مراجعه به افراد متخصص و شرکت های لوله بازکنی، خودشان با استفاده از پودرها و اسیدهای لوله بازکنی، مشکل شان را برطرف کنند.
چون در این روش امکان بروز حادثه و خطر وجود دارد، ما پیشنهاد می کنیم برای رفع مشکل تان، از خدمات تخصصی شرکت کاسپین استفاده کنید.
احتمالاً به خاطر متغیر بودن هزینه لوله بازکنی در تهران و گاهی به علت وجود افراد کلاهبردار، یکی از مهم ترین دغدغه های شما قیمت لوله بازکنی است.
چنانچه برایتان اهمیت دارد که پیش از اعزام لوله بازکن، از هزینه‌ ها مطلع شوید، با ما همراه باشید تا با نحوه دریافت هزینه لوله بازکنی، تعرفه لوله بازکنی در تهران آشنا شوید.

شرکت کاسپین آمادگی دارد تا با تمام بیمارستان ها – مدارس – ادارات – دانشگاه ها – شرکت ها – پادگان ها – هتل ها – زندان ها و … در سراسر تهران – کرج – البرز و قم برای ارائه خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی قرارداد ببندد.

شماره تلفن شرکت کاسپین: 09127609500

قیمت لوله بازکنی در تهران
قیمت لوله بازکنی در تهران

چرا لوله های فاضلاب دچار گرفتگی می شوند؟

دلایل متعددی وجود دارند که موجب گرفتگی لوله فاضلاب می شوند.
ورود باقی مانده مواد غذایی و چربی ها، ریختن مو و دستمال کاغذی، افتادن اشیاء به درون لوله، عدم رعایت مسائل بهداشتی و … از جمله مهم ترین دلایلی هستند که سبب بروز گرفتگی های مختلف در لوله ها شده و احتیاج به لوله بازکنی احساس می شود.

این پدیده ( مسدود شدن لوله ها) ممکن است برای انواع لوله ها رخ دهد. در نتیجه عمل لوله بازکنی باید توسط افراد متخصص و شرکت های معتبری مانند کاسپین که دارای چنین افرادی هستند، انجام شود.


تعرفه لوله بازکنی در تهران

با توجه به نوع گرفتگی، هزینه لوله بازکنی طبق نرخ اتحادیه هم متفاوت است.
برخی از عوامل مانند تعداد لوله های مسدود شده، شدت گرفتگی، روش بازکردن لوله و … بر قیمت نهایی لوله بازکنی تأثیرگذار هستند.

معمولاً در بیشتر موارد، می توان با استفاده از فنر، گرفتگی لوله ها را برطرف کرد.
اما در برخی موارد مشکل به همین سادگی ها قابل حل شدن نیست و لازم است به طور جدی تری به مشکل پرداخت. برای مثال در برخی موارد لازم است چاه فاضلاب کل ساختمان تخلیه شود.
هنگامی که گرفتگی فاضلاب به علت ریزش چاه باشد، علاوه بر تخلیه چاه به لایروبی چاه و کف تراشی آن، نیاز است که به دلیل تخصصی بودن این کار و همچنین مدت زمان بیشتر کار،قطعا هزینه نهایی لوله بازکنی بیشتر می شود.


قیمت لوله بازکنی با سه نظام

برای شروع بهتر است به صورت مختصر با سه نظام آشنا شوید. سه نظام ابزاری است که بر روی دستگاه فنرزنی بسته شده و باعث می شود فنر در تمامی حالت های دورانی وضعی و انتقالی بچرخد.
در این صورت فنر به طور هدفمند کل قسمت های داخلی لوله فاضلاب را پوشش می دهد و همزمان عمل رسوب تراشی را نیز انجام می دهد.
با استفاده از سه نظام می توان تا حد زیادی از گرفتگی مجدد لوله جلوگیری کرد. زیرا در کنار باز کردن لوله، رسوب تراشی نیز انجام می شود.

هزینه لوله بازکنی با دستگاه سه نظام به عوامل مختلفی مانند سه نظام های مصرف شده، نوع گرفتگی لوله ( مانند گرفتگی با افتادن اشیاء خارجی، گرفتگی با رسوب چربی ها و …) و محل گرفتگی ( برای مثال آشپزخانه، سرویس بهداشتی، حمام و …) بستگی دارد.

به طور کلی قیمت لوله بازکنی عادی به طور معمول در بازه 250 الی 600 هزار تومان می باشد.
اما همانطور که گفته شد در صورتی که شدت گرفتگی زیاد باشد، این قیمت می تواند بالاتر هم برود. قیمت لوله بازکنی با دستگاه سه نظام هم از این قاعده مستثنی نیست.

رای بدهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سرعت، دقت، صداقت

خدمات ما

کافیست یکبار با ما تماس بگیرید.

شبانه روزی

به صورت شبانه روزی در خدمت شما در استان تهران، البرز
و قم می باشیم.

بهترین قیمت

ما سعی می کنیم بهترین خدمات را با بهترین قیمت به شما ارئه نماییم.

سرعت در اجرا

ما سعی می کنیم با رعایت نکات اصولی در کمترین زمان کار را به اتمام رسانیم

نیروی با تجربه

انجام خدمات با استفاده از نیروهای آموزش دیده و با تجربه

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید