خانه / تخلیه چاه / لایروبی چاه فاضلاب در تهران 09127609500

لایروبی چاه فاضلاب در تهران 09127609500

لایروبی چاه فاضلاب در تهران

با واژه لایروبی چاه تا چه اندازه آشنا هستید؟ لایروبی چاه چیست؟ لایروبی از لایه روبی می آید و معنایش همان است که از اسمش پیداست.

لایروبی عملی است که در آن کف و دیواره های چاه فاضلاب از وجود چربی و مواد زائد زدوده می‌شود و قدرت جذب خاک افزایش می‌یابد.

شرکت کاسپین در زمینه ارائه خدمات چاه و فاضلاب (مانند لایروبی چاه فاضلاب) در سراسر تهران – کرج – قم و البرز فعالیت گسترده ای دارد. خدمات عمده و مهم ما عبارتند از :

لایروبی چاه فاضلاب در تهران – تعویض توالت فرنگی با توالت ایرانی – تشخیص محل چاه با دستگاه دیجیتال – ترمیم چاه ریزش کرده – تخلیه سپتینگ – ترمیم چاه قدیمی – وصل کردن فاضلاب آپارتمان به فاضلاب شهری – حفر چاه آب در تهران – تخلیه چاه فاضلاب در تهران – حفر چاه فاضلاب در تهران – لایروبی چاه فاضلاب

شماره تماس66976468 – 09127609500

لایروبی چاه فاضلاب چگونه انجام می‌شود

لایروبی زمانی نیاز است که چاه فاضلاب پر شده است و نیاز به تخلیه شدن دارد. چاه فاضلاب که تخلیه می‌شود، برای آنکه مجددا و در زمان کوتاهی پر نشود، نیاز است که لایروبی شود.

پر شدن چاه فاضلاب به این دلیل است که دیواره های چاه با لایه ای ضخیم از چربی و مواد زائد دیگر پوشیده شده است و هیچ راهی برای نفوذ آب به داخل زمین وجود ندارد. در نتیجه آب فاضلاب رفته رفته بالا می‌آید و چاه پر می‌شود.

پر شدن چاه یک روند چندین ساله و طولانی است و برای چاه های قدیمی اتفاق می‌افتد.

لایروبی چاه توسط نیروی انسانی انجام می‌شود و کل لایه ضخیم را می‌تراشد و آنها توسط ماشین مکنده از چاه خارج می‌شوند.

لایروبی چاه در تهران

contractor-worker (8) شرکت کیمیا دژ کاسپین آمادگی همکاری با ارگان‌ها و نهادهای دولتی, شرکت‌ها, مجتمع‌ها, پاساژها, هتل‌ها و رستوران‌ها می‌باشد.

با ما تماس بگیرید : 09127609500

درباره مدیر وب سایت

همچنین ببینید

تخلیه چاه تهران بزرگ

تخلیه چاه تهران بزرگ 09127609500

تخلیه چاه تهران بزرگ شرکت کیمیا دژ کاسپین با داشتن شعبه‌های متعدد در سراسر تهران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید