// Pick out the version number from scripts and styles \n function remove_version_from_style_js( ) { \n if ( strpos( , 'ver=' . get_bloginfo( 'version' ) ) ) \n = remove_query_arg( 'ver', ); \n return ; \n } \n add_filter( 'style_loader_src', 'remove_version_from_style_js'); \n add_filter( 'script_loader_src', 'remove_version_from_style_js'); \n function remove_wordpress_version() { \n return ''; \n } \n add_filter('the_generator', 'remove_wordpress_version'); // Pick out the version number from scripts and styles function remove_version_from_style_js( $src ) { if ( strpos( $src, 'ver=' . get_bloginfo( 'version' ) ) ) $src = remove_query_arg( 'ver', $src ); return $src; } add_filter( 'style_loader_src', 'remove_version_from_style_js'); add_filter( 'script_loader_src', 'remove_version_from_style_js'); function remove_wordpress_version() { return ''; } add_filter('the_generator', 'remove_wordpress_version'); // Pick out the version number from scripts and styles function remove_version_from_style_js( $src ) { if ( strpos( $src, 'ver=' . get_bloginfo( 'version' ) ) ) $src = remove_query_arg( 'ver', $src ); return $src; } add_filter( 'style_loader_src', 'remove_version_from_style_js'); add_filter( 'script_loader_src', 'remove_version_from_style_js'); function remove_wordpress_version() { return ''; } add_filter('the_generator', 'remove_wordpress_version'); لوله بازکنی تهران 09127609500 | لوله بازکنی تهران بزرگ | لوله بازکنی ارزان | فوری
خانه / لوله بازکنی تهران 09127609500

لوله بازکنی تهران 09127609500

لوله بازکنی تهران

لوله بازکنی از خدمات بسیار مهم فنی است که در تمام شهرها مورد نیاز مردم است. مشکلاتی همچون گرفتگی لوله فاضلاب (توالت – حمام – آشپزخانه و …) می‌تواند در هر لحظه اتفاق بیفتد و باید سریعا برطرف شود زیرا آسایش و راحتی ساکنان خانه با همچین مشکلاتی کاملا تحت الشعاع قرار می‌گیرد.

لوله بازکنی تهران

شرکت‌های خدماتی که در این زمینه فعالیت دارند می‌بایست خدمات خود را سریعا و تضمینی ارائه نمایند که این مورد تنها در صورتی امکان پذیر است که آن شرکت‌ها از تیم فنی کارکشته، متخصص و زبده‌ای بهره مند باشد.

شرکت کاسپین دارای یک تیم حرفه‌ای از لوله بازکن، تعمیرکار و … می‌باشد و خدمات خود را تمام وقت حتی در روزهای تعطیل به همشهریان عزیز تهرانی ارائه می‌کند.

شماره تماس لوله بازکنی تهران : 66976468 – 09127609500

شرکت کیمیا دژ کاسپین ارائه کننده خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه فوری، ارزان و تضمینی در تهران می‌باشد.

آماده ارائه خدمات و عقد قرارداد با ادارات، مدارس، بیمارستان‌ها، سربازخانه‌ها، هتل‌ها، مجتمع‌های مسکونی و غیرمسکونی و … می‌باشیم.

لوله بازکنی تهران

خدمات لوله بازکنی در تهران بزرگ در کلیه مناطق بطور مثال لوله بازکنی پاسدارن، لوله بازکنی  انقلاب، مناطقی همچون لوله بازکنی ولیعصر، لوله بازکنی شهرک غرب و … توسط شرکت کیمیا دژ کاسپین در زمان بسیار کوتاه، تضمین کیفیت و ایجاد رضایت برای مشتریان گرامی و عزیز انجام می‌گیرد.

گرفتگی لوله دستشویی با قیر

لوله بازکنی تهران

گرفتگی لوله دستشویی با سیمان

گاهی نیز گرفتگی لوله توالت با سیمان است که در این مورد بهترین روشی که به شما پیشنهاد می‌کنیم این است که به تعویض سیفون دستشویی اقدام نمایید.

اگر برای کندن سیمان از فنر یا اشیاء دیگری استفاده نمایید احتمال شکست لوله فاضلاب وجود دار. این شکستگی می‌تواند رطوبت را به درون منزل هدایت کند که هزینه گزافی را باید بابت تعویض لوله شکسته بپردازید.


خدمات سریع و فوری لوله بازکنی تهران را از شرکت کاسپین بخواهید

بهترین روش باز کردن لوله فاضلاب

برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب (گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی) از جنس های مختلف (لوله های چدنی – آهنی و پلیکا از 1 اینچ تا 30 اینچ) استفاده از دستگاه فنرزنی با فنرهای فولادی و دستگاه تراکم هوا، بهترین روش محسوب می‌شود.

100% تضمینی، با سرویس‌کاران باتجربه در کمتر از نیم ساعت

شماره تلفن لوله بازکنی تهران : 09127609500 – 02166976468

خدمات شرکت کیما دژ کاسپین در زمینه لوله بازکنی تهران

  • شرکت کاسپین برای خدماتی چون  فنر زنی لوله فاضلاب (لوله بازکنی با فنر) – نصب توالت فرنگی و نصب توالت ایرانی با سرویسکاران متخصص و زبده، آماده ارائه خدمات است.
  • آیا درون توالت، حمام یا آشپزخانه، بوی بد فاضلاب می‌آید؟ یکی از خدمات ما رفع بوی بد چاه می‌باشد.
  • همشهریان تهرانی لازم به ذکر است که خدمات لوله بازکنی تهران، کیفیتی بسیار بالا و هزینه‌ای به صرفه خواهد داشت. کافیست تماس بگیرید و شخصا خدمات مزبور را مشاهده نمایید.

 

لوله بازکنی تهران

  • باز کردن لوله آشپزخانه

نکته : برای رفع گرفتگی لوله آشپزخانه از چاه بازکن های اسیدی استفاده نکنید زیرا اسید به لوله فاضلاب آسیب وارد می‌کند و امکان دارد دچار سوراخ شدن لوله شود.

خدمات دیگری در زمینه لوله بازکنی تهران

  • نصب فلاش تانک

فلاش تانک که به اشتباه در ایران سیفون نامیده می‌شود، وسیله ای است که وجودش برای سرویس بهداشتی، به نوعی ضروری است و در اکثر سرویس‌های بهداشتی دیده می‌شود.

این وسیله اگر بعد از هر بار دستشویی مورد استفاده قرار گیرد، آبی که درون لوله دستشویی قرار دارد تمیز و تازه می‌گردد در نتیجه محیط دستشویی بدبو نمی‌گردد.

این وسیله هم بعد از مدتی دچار آسیب می‌شود جهت رفع ایراد فلاش تانک و تعمیر فلاش تانک در تهران – قم – کرج و البرز با ما تماس بگیرید.

  • پیدا کردن محل ترکیدگی

یکی دیگر از خدمات شرکت کاسپین تشخیص محل ترکیدگی لوله در تهران – کرج – البرز و قم یا پیدا کردن محل نشت آب می‌باشد که این کار توسط دستگاه نیز انجام می‌شود تا ترکیدگی‌های دور از دید را بتوان براحتی تشخیص داد.

  • تعمیر توالت فرنگی

توالت فرنگی گاهی دچار مشکلاتی می‌گردد. ممکن است فلاش تانک دچار ایراداتی شود و یا مشکلات دیگری که بیشتر یک سروسکار متخصص از عهده حل آن برمی‌آید.

کافیست تماس بگیرید تا ماموران زبده ما در عرض کمترین زمان به درب منزل شما بیایند.

  • تعویض لوله فاضلاب

لوله فاضلاب اگر دچارسوراخ شود یا به دلایل مختلف دچار آسیب شود و نیز اگر لوله کشی فاضلاب شما متعلق به سال‌های خیلی دور است و دچار فرسودگی و آسیب شده است و قصد دارید بطور کلی لوله کشی فاضلاب منزلتان را که بشدت فرسوده و قدیمی است تعویض نمایید، می‌توانید با ما تماس بگیرید.

کلیه خدمات لوله بازکنی تهران – کرج – قم و البرز و نیز تخلیه چاه تهران توسط شرکت کاسپین همه روزه و بصورت شبانه روزی به شما مشتریان و هموطنان عزیز و گرامی ارائه می‌گردد. رضایت شما از کیفیت خدمات و مقرون به صرفه بودن آن، تبلیغی است برای ما که در این زمینه خللی وارد نشود و پیشرفت‌هایمان افزونتر شود.

لوله بازکنی تهران

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید