لوله بازکنی شبانه روزی تهران رجبی

لوله بازکنی در آزادشهر تهران ۰۹۱۲۷۶۰۹۵۰۰

لوله بازکنی در آزادشهر تهران
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest

لوله بازکنی در آزادشهر تهران ۰۹۱۲۷۶۰۹۵۰۰

شرکت کاسپین یکی از شرکت های خدماتی در زمینه لوله بازکنی و تخلیه چاه می باشد.

لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران – لوله بازکنی در تهران بزرگ – لوله باز کنی در کرج –  لوله بازکنی در قم – لوله بازکنی در البرز محدوده فعالیت شرکت کاسپین محسوب می گردد. در شرکت کاسپین رضایت مشتری و بالطبع کیفیت بالای خدمات از مهمترین اهداف بحساب می آید.

 

لوله بازکنی ارزان و لوله بازکنی فوری را با شرکت کاسپین تجربه نمایید.

 

آدرس شرکت کیمیا دژ کاسپین

تهران – مدنی شمالی – کوچه آهن دوست – کوچه لطفی افشار – پلاک ۲۵

شماره تماس : ۰۹۱۲۷۶۰۹۵۰۰ آقای بهروز رجبی

 

شرکت کاسپین دارای نیروی انسانی کارآمد و متخصص است که در زمینه لوله بازکنی و تخلیه چاه از تبحر و تجربه کافی برخوردارند و می توانند با ماشین آلات پیشرفته و تجهیزات مدرن کار کنند و به مشتریان خدمات ارائه نمایند.

لوله بازکنی در آزادشهر تهران

شماره تماس : ۶۶۹۷۶۴۶۸ – ۰۹۱۲۷۶۰۹۵۰۰

لوله بازکنی در آزادشهر تهران

تمامی بیمارستان ها – مدارس – هتل ها – دانشگاه ها – ارگان ها – موسسات و … جزء موارد قراردادی ما محسوب می شوند و ما آمادگی عقد قرارداد در زمینه لوله بازکنی و تخلیه چاه با آنها را داریم.

 

لوله بازکنی در آزادشهر تهران ۰۹۱۲۷۶۰۹۵۰۰

در این مقاله سعی داریم درباره فلاش تانک و خرابی فلاش تانک صحبت کنیم. فلاش تانک بسیار با اهمیت است البته در ایران آفتابه جایگزین خوبی برای فلاش تانک است. با خراب شدن فلاش تانک، سریعا استفاده از آفتابه در دستور کار قرار می گیرد و تعمیر فلاش تانک آنچنان معضل نخواهد بود. حتی در مصرف آب هم صرفه جویی می کند. البته هر کدام عیب ها و حسن های خاص خود را دارد.

فلاش تانک چگونه کار می کند؟

شاید برایتان جالب باشد که با نحوه کار فلاش تانک آشنا شوید. همانطور که می دانید این وسیله مقدار معینی آب را درون محفظه خود نگه می دارد و همین که دکمه تخلیه را بزنید یا دسته آن را بکشید، آب آن با شدت به درون سنگ توالت تخلیه می شود و همین امر موجب می شود که توالت شسته شود.

درون محفظه فلاش تانک یک حفره وجود دارد که آب از آن تخلیه می گردد و این حفره توسط یک سرپوش پوشانده می شود تا جلوی تخلیه چاه را بگیرد. وزن آب موجب می شود که درپوش در جاب خود محکم شود. همین که دکمه تخلیه زده می شود، ضامن کشیده می شود و درپوش را به بالا می برد.

این عمل روزانه چند بار اتفاق می افتد پس اگر برای هرکدام از این قطعات مشکلی ایجاد شود، در عملکرد فلاش تانک اختلال ایجاد می شود و باید جهت رفع خرابی فلاش تانک اقدام کنید.

 

لوله بازکنی در آزادشهر تهران

شماره تماس : ۶۶۹۷۶۴۶۸ – ۰۹۱۲۷۶۰۹۵۰۰

 

چرا فلاش تانک خراب می شود؟ دلایل خرابی فلاش تانک

  • پر نشدن کامل فلاش تانک

این مشکل در صورت خراب شدن فلوتر و یا پرکن مخزن فلاش تانک ایجاد می شود. فلوتر وسیله ای حبابی شکل است که مقدار حجم آب در مخزن را کنترل می کند و اجازه نمی دهد مخزن بیش از حد پر شود. این وسیله اگر خراب شود فلاش تانک به مقدار کافی پر نمی شود و در نتیجه آبی که باید تخلیه شود، کمتر می شود.

  • چکه کردن فلاش تانک

یکی از موارد شایع در فلاش تانک چکه کردن آن است. علت چکه کردن فلاش تانک موارد متعددی است. اگر اتصال های فلاش تانک بخوبی انجام نگرفته باشند و پیچ ها شل بسته شده باشند و نیز اگر اورینگ ها در جای مخصوص خود قرار نگرفته باشند، فلاش تانک چکه می کند.

  • آب بندی نشدن فلاش تانک

در صورت آب بندی نشدن فلاش تانک، آب آن به درون توالت می ریزد. این موردنیز نیاز به تعمیر دارد.

  • تخلیه نشدن آب فلاش تانک

گاهی اوقات کلید تخلیه فلاش تانک یا اهرم فلاش تانک خراب می شود که در این صورت کار با فلاش تانک عملا بی فایده است یا به سختی باید تلاش کنید تا آب تخلیه شود.

  • خراب شدن شناور فلاش تانک

اگر شناور فلاش تانک تنظیمش به هم بخورد یا به در فلاش تانک گیر کند، آب از فلاش تانک سرازیر می شود.

لوله بازکنی در آزادشهر تهران

شماره تماس : ۶۶۹۷۶۴۶۸ – ۰۹۱۲۷۶۰۹۵۰۰

نحوه رفع چکه کردن فلاش تانک

یک راه ساده وجود دارد که می توانید با انجام آن اقدام به پیشگیری از چکه کردن فلاش تانک نمایید. به مدت ۳۰ روز هر بار که فلاش تانک تخلیه می شود، شیر آب را ببندید تا فلاش تانک پر نشود. هر زمان که می خواهید از سرویس بهداشتی استفاده نمایید، شیر آب فلاش تانک را باز کنید تا پر شود. در مدت زمانی که  محفظه فلاش تانک خالی از آب است، آن مقدار کمی که آب درونش وجود دارد، خشک شده و تبدیل به رسوب می شود و دور شیر و لوله های فلاش تانک جرم تشکیل می شود و این جرم ها جلوی چکه کردن فلاش تانک را می گیرند.

در صورتی که این روش برای جلوگیری از چکه کردن فلاش تانک موثر واقع نشد و یا فلاش تانک شما معایب دیگری داشت می توانید با شرکت کاسپین تماس گرفته تا مامور تعمیر فلاش تانک به محل اعزام شود.

لوله بازکنی در آزادشهر تهران

شماره تماس : ۶۶۹۷۶۴۶۸ – ۰۹۱۲۷۶۰۹۵۰۰


سرعت، دقت، صداقت

خدمات ما

کافیست یکبار با ما تماس بگیرید.

شبانه روزی

به صورت شبانه روزی در خدمت شما در استان تهران، البرز
و قم می باشیم.

بهترین قیمت

ما سعی می کنیم بهترین خدمات را با بهترین قیمت به شما ارئه نماییم.

سرعت در اجرا

ما سعی می کنیم با رعایت نکات اصولی در کمترین زمان کار را به اتمام رسانیم

نیروی با تجربه

انجام خدمات با استفاده از نیروهای آموزش دیده و با تجربه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید