خانه / لوله بازکنی / لوله بازکنی در منطقه 7 تهران 09127609500

لوله بازکنی در منطقه 7 تهران 09127609500

لوله بازکنی در منطقه 7 تهران 09127609500

شرکت کیمیا دژ کاسپین که یک شرکت خدماتی در زمینه تخلیه چاه فاضلاب و لوله بازکنی است، فعالیت خدماتی خود را در سراسر تهران – قم – کرج و البرز دنبال می کند. شرکت کاسپین دارای تجربه بالایی در ارائه خدمات مذبور می باشد و این تجربه به دلیل سالیان درازی است که از فعالیت این شرکت موفق می گذرد.

 

آدرس شرکت کیمیا دژ کاسپین

تهران – مدنی شمالی – کوچه آهن دوست – کوچه لطفی افشار – پلاک 25

شماره تماس : 09127609500 آقای بهروز رجبی

 

  • دارای نیروی انسانی مجرب و زبده و آشنا به اطلاعات و دانش روز
  • دارای ماشین آلات مجهز و پیشرفته و ابزار کار مدرن
  • خدمات ارائه شده توسط این شرکت بصورت شبانه روزی و در تمام نقاطی است که اشاره شد.
  • هزینه خدمات شرکت کاسپین مطابق با نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می گردد.

آماده عقد قرار داد با تمام بیمارستان ها _ مدارس _ ادارات _ دانشگاه ها _ شرکت ها و … در سراسر تهران _ کرج _ البرز و قم برای ارائه خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی

لوله بازکنی در منطقه 7 تهران

لوله بازکنی در منطقه 7 تهران

شماره تماس : 66976468 – 09127609500

لیست خدمات لوله بازکنی شرکت کاسپین که همه روزه در یراسر تهران – قم – البرز و کرج به همشهریان عزیز ارائه می گردد عبارتند از :

رفع گرفتگی چاه دستشویی – باز کردن لوله آشپزخانه – رسوب زدایی از لوله های آب – تعویض لوله های فرسوده آب – نصب فلاش تانک توکار – نصب و راه اندازی وان حمام – رفع نم ساختمان – نصب توالت فرنگی – نصب وان حمام – تعمیر فلاش تانک – نصب توالت ایرانی – لوله کشی فاضلاب – تغییر کاربری توالت ایرانی و فرنگی

در صورتی که به نصب توالت فرنگی و نصب وان حمام نیاز دارید با ما تماس بگیرید.

لوله بازکنی در منطقه 7 تهران 09127609500

عموما یکی از چاه هایی که بطور مرتب دچار گرفتگی می شود چاه آشپزخانه می باشد. گرفتگی چاه آشپزخانه مشکلی است که برای خیلی ها بوجود می آید و دلیلش هم این می تواند باشد که از طریق سینک ظرفشویی آشغال های زیادی وارد لوله آشپزخانه می گردد و راه لوله را مسدود می سازد.

این مشکل عموما با تلمبه های دستی رفع می گردد اما زمانی این مشکل شدیدتر می گردد و از تلمبه دستی نیز کاری برنمی آید و باید راه حل دیگری یافت. به شما توصیه می کنیم که از محلول های چاه بازکن و راهگشا استفاده نکنید. این محلول ها خاصیت اسیدی دارند. هم برای سلامتی خودتان مضر است و هم این اسید به لوله آشپزخانه آسیب می زند. لوله های قدیمی هم که از جنس چدن می باشند در مقابل اسید آسیب پذیری مقاومت کمتری دارند.

بهتر است برای باز کردن لوله آشپزخانه از افراد متخصص بهره ببرید تا بدون آسیب و بدون ضرر در رفع گرفتگی لوله آشپزخانه اقدام کنند. برای این منظور می توانید به ماموران شرکت کاسپین زنگ زده و مشکل خود را با آنان درمیان بگذارید.

لوله بازکنی در منطقه 7 تهران

شماره تماس : 66976468 – 09127609500

گاهی اوقات ماموران ما با کمترین زحمت و بدون استفاده از ابزار خاصی می توانند راه لوله را باز نمایند زیرا معمولا گرفتگی در همان ابتدای لوله قرار دارد و سریع قابل رفع است اما گاهی اوقات این گرفتگی ممکن علل دیگری داشته باشد یا گرفتگی در ابتدای لوله نباشد و نیاز باشد از دستگاه فنر لوله بازکنی استفاده شود.

دستگاه فنر زنی اگر از نزدیک دیده باشید، دارای یک فنر چند متری می باشند که این فنر توسط دستگاه در طول لوله پیش می رود و هر گرفتگی : اعم از مواد غذایی – مو – شن – سیمان و .. را از سر راه بر می دارد و به جلو هول می دهد و همین امر باعث می شود که گرفتگی لوله رفع شود.

خدمات لوله بازکنی شرکت کاسپین در منطقه 7 تهران

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب

نصب توالت فرنگی

تعمیر فلاش تانک

نصب وان حمام

تعمیر سیفون

نصب توالت ایرانی

رفع نم ساختمان

رفع گرفتگی چاه توالت

تشخیص نشتی آب توسط دستگاه

باز کردن گرفتگی توالت فرنگی توسط دستگاه تراکم هوا

تعویض لوله های فرسوده آب

رسوب زدایی از لوله های آب

خارج ساختن اشیاء طلا از داخل چاه توالت

باز کردن گرفتگی چاه فاضلاب توسط فنر لوله بازکنی

دستگاه فنر زنی دارای فنرهای گوناگون با متراژهای متفاوت و سرهای مختلف است که هر کدام برای کار خصوصی مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه فنر زنی برای مواردی چون : رفع گرفتگی توالت ایرانیرفع گرفتگی لوله آشپزخانهرفع گرفتگی چاه فاضلابرفع گرفتگی چاه حمامرفع گرفتگی چاه آشپزخانه و … استفاده می شود.

هر فنری که برای چاه دستشویی استفاده شود برای دیگر چاه ها استفاده نمی شود زیرا باید بهداشت رعایت شود. برای رفع گرفتگی توالت فرنگی نمی توان از دستگاه فنرزنی استفاده نمود زیرا سر فنرها، تیز و برنده می باشد و به لوله توالت فرنگی آسیب می زند و موجب سوراخ شدن آن می شود.

برای باز کردن توالت فرنگی از دستگاه تراکم هوا استفاده می شود. دستگاه تراکم هوا به وسیله هوای فشرده کار می کند که قدرت بالایی دارد. این دستگاه هوای فشرده را با قدرت بسیار (البته این قدرت قابل تنظیم است) به درون چاه می فرستد و گرفتگی رفع می گردد. دستگاه تراکم هوا هیچ آسیبی به چاه توالت فرنگی هیچگونه آسیبی نمی زند. در صورتی که گرفتگی چاه از نوع شن و ماسه باشد این دستگاه قادر نیست آن را رفع نماید. دستگاه فنر زنی تنها از عهده این نوع گرفتگی برمی آید.

لوله بازکنی در منطقه 7 تهران

شماره تماس : 66976468 – 09127609500

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه شرکت کاسپین در تمام مناطق و محله های منطقه 7 تهران بصورت شبانه روزی ارائه می گردد.

خواجه نصیر(حقوقی) – هفت تیر – ارامنه – دبستان(مجیدیه) – کریمخان – امجدیه(خاقانی) – سبلان – مطهری – باغ صبا(سهروردی) – عباس آباد(اندیشه) – نامجو – بهار – قصر – نظام آباد – حشمتیه – کاخ – نیلوفر(شهید قندی)

تخلیه چاه جنوب تهران       لوله بازکنی شمال تهران 

تخلیه چاه شمال تهران       لوله بازکنی جنوب تهران 

تخلیه چاه شرق تهران        لوله بازکنی شرق تهران 

تخلیه چاه غرب تهران          لوله بازکنی غرب تهران  

تخلیه چاه مرکز تهران           لوله بازکنی مرکز تهران

درباره مدیر وب سایت

همچنین ببینید

تخلیه چاه خیابان سهروردی

لوله بازکنی خیابان سهروردی 09127609500

لوله بازکنی خیابان سهروردی شرکت کاسپین در تهران – قم – کرج و البرز در خدمت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *