لوله بازکنی شبانه روزی رجبی

لوله بازکنی شهرک غرب 09127609500

لوله بازکنی شهرک غرب

جدول محتوا

لوله بازکنی شهرک غرب

شهرک غرب منطقه‌ای در شمال و شمال غرب بوده که در منطقه ۲ کلان شهر تهران قرار دارد. یکی از خدمات مجموعه ما، لوله بازکنی بوده که با گذر چندین سال به خوبی به افراد خدمت‌رسانی کرده است. تلاش و مجاهدت مجموعه کاسپین همیشه بر این بوده که خدماتی که تحت عنوان رفع گرفتگی لوله فاضلاب و چاه به افراد ارائه می‌شود، بهترین بوده و از زبده‌ترین سرویس کار‌ها و همچنین وسایل مورد نیاز با بهترین کیفیت استفاده شود. ما می‌توانیم پس از تماس و اعلام نیاز شما به سرویس کار، در کمترین زمان افراد توانمند و مجرب این مجموعه به محل شما اعزام کنیم.

مجموعه کاسپین آماده عقد قرارداد با تمام ارگان‌ها همچون هتل‌ها، بیمارستان‌ها، مدارس، ادارات، دانشگاه‌ها، پادگان‌ها، شرکت‌های شخصی و دولتی در اقصی نقاط تهران به منظور ارائه خدماتی همچون رفع گرفتگی و انسداد لوله و همچنین تخلیه چاه است.

شماره تماس لوله بازکنی شهرک غرب

✅ پایینتر از قیمت اتحادیه ✅ در سریع ترین زمان
✅ شبانه روزی ✅ نیروی ماهر و با تجربه
✅ ضمانت خدمات ✅ با رعایت اصول بهداشتی
☎ با مدیریت آقای رجبی 09127609500

لوله بازکنی فوری در شهرک غرب

مسبب انسداد لوله‌ ها در شهرک غرب

انسداد و مسدودیت لوله‌ها دلایل متفاوتی می‌تواند داشته باشد. فاضلاب می‌تواند لوله سینک، سینک آشپزخانه، توالت، حمام و… را مسدود کند. بسته به نوع گرفتگی، میزان دشواری‌هایی که امکان دارد برای ما رخ دهد، گوناگون است. از مهم‌ترین دلایلی که باعث برگشت و بالا آمدن آب از لوله‌ها، چاه حیاط، آشپزخانه و دستشویی می‌شود که می‌توان به مسدودیت چاه، تکمیل ظرفیت زود هنگام چاه و… اشاره کرد. آنچه در این بین حائز اهمیت است، درک علت‌های این گرفتگی و انجام فعالیت‌هایی به منظور رفع این انسداد یا پیشگیری از آن است.

شهرک غرب یا شهرک قدس، یک منطقه لوکس و مدرن و از محله های مرفه نشین شهر تهران در شمال غرب تهران است.

لوله بازکنی شهرک غرب

گام‌ های بازکردن لوله با فنر در شهرک غرب

زمانی که میزان گرفتگی لوله‌ها زیاد باشد و مقدار زیادی نشت، لجن و زباله در داخل لوله جمع شود، دیگر امکان حل بسته بودن لوله با روش‌های معمولی خانگی وجود ندارد. در چنین شرایطی فنر زدن لوله فاضلاب بهترین راه حل برای از بین بردن مسدودیت لوله فاضلاب و چاه است. این کار به دو صورت فنر دستی و یا با فنر متصل به مته انجام می‌شود. معمولاً برای انسداد سطحی از فنر دستی و برای باز کردن لوله تخلیه به شدت مسدود شده از لوله بازکن برقی یا همان فنر همراه با مته استفاده می‌شود. انجام این سبک از تخلیه، اغلب برای رفع گرفتگی لوله‌های آب منتهی به حمام، توالت و سینک استفاده می‌شود. زیرا این قسمت‌ها به دلیل کثیفی‌هایی همچون کثیفی مواد غذایی، چربی ناشی از لوازم بهداشتی و کثیفی توالت تحت فشار هستند.

بیشتر بخوانید:

لوله بازکنی سعادت آباد

لوله بازکنی جنت آباد

فنر زدن با استفاده از روش دستی

 1. محل دقیق انسداد را در سیستم فاضلاب ساختمان تعیین کنید. گاهی اوقات انسداد در توالت، سینک یا حمام وجود دارد. بنابراین، می‌توانید از فنر دستی برای فنر زدن به توالت و حتی فنر زدن لوله فاضلاب حمام استفاده کنید.
 2. دسته فنر را به ابتدای آن وصل کنید سپس درپوش حمام یا درپوش سینک را بردارید و سر فنر را به آرامی با دست وارد لوله کنید. وقتی فنر به زانویی لوله تخلیه رسید، با استفاده از دسته فنر آن را کمی بچرخانید و دوباره به سمت جلو هدایت کنید.
 3. به جلو کشیدن فنر ادامه دهید تا فنر متوقف شود. در این صورت فنر نباید دیگر به سمت جلو حرکت کند. بنابراین لازم است فنر را در جهت عقربه‌های ساعت بچرخانید و زمانی که چرخش فنر عادی شد، چرخش را متوقف کنید و فقط فنر را با دست وارد لوله کنید.
 4. هر زمان که حرکت فنر در لوله تخلیه عادی شد، فنر را می‌توان در جهت عقربه‌های ساعت از شیلنگ لوله عقب کشید تا مواد و رسوبات از لوله تخلیه همراه با فنر خارج شود.

لوله بازکنی شهرک غرب

فنر زدن با استفاده از دریل

گاهی شدت گرفتگی در لوله‌های فاضلاب به حدی است که نمی‌توان لوله را با فنر دستی باز کرد، در چنین حالتی لوله فاضلاب با فنر متصل به مته یا دریل باز می‌شود. البته ابزار فنری مخصوصی برای این کار وجود دارد، اما از آنجایی که هزینه حفر لوله فاضلاب با کمک این ابزار‌ها اغلب زیاد است، بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند از همان فنری استفاده کنند که لوله را با استفاده از مته باز می‌کند.

فنر زدن لوله‌های فاضلاب با استفاده از مته معایبی نیز دارد به عنوان مثال سرعت چرخش فنر با استفاده از مته بسیار زیاد است که می‌تواند باعث ترکیدگی لوله فاضلاب و حتی مصدومیت سرویس کار شود. بنابراین توصیه می‌کنیم فنر زدن لوله فاضلاب را فقط به متخصص بسپارید. برای باز کردن لوله با کمک فنر و مته، کارشناس ابتدا قسمت اول فنر را به دریل متصل کرده و سپس بقیه فنر را در لوله نصب می‌کند.

پیچ را بچرخاند که این کار سبب چرخش فنر در لوله یا سوراخ می‌شود و تمام املاح و کثیفی‌های انباشته شده در راه را باز می‌کند. هنگامی که لوله باز می‌شود، دکمه چرخش معکوس را که روی مته قرار دارد باید فشار دهید که این امر سبب چرخش در جهت مخالف شده و پس از گذر چند لحظه کار شما به اتمام خواهد رسید.

لوله بازکنی شهرک غرب

علائم ترکیدگی لوله

از آنجا که بیش تر نشتی های آب پنهان هستند، یعنی در لوله های زیر زمین، دیوار و یا سقف اتفاق می‌افتند، پیدا کردن آن ها بدون دستگاه دشوار است. در اینجا به برخی از علائمی که نشان می‌دهد لوله های آب دچار ترکیدگی شده است و لازم است که با یک متخصص تشخیص ترکیدگی لوله تماس بگیرید، اشاره خواهیم کرد :

 • با بستن تمام شیرهای آب، باز هم صدای آب را می‌شنوید
 • قبض آب شما بدون علت مشخصی مرتبا افزایش پیدا می‌کند
 • شما شاهد رشد بیش از حد پوشش گیاهی در یک منطقه خاصی هستید
 • ترک هایی در دیوار، سقف و یا کف زمین ایجاد می‌شود
 • کپک زدن و پف کردن دیوار و یا سقف و …
 • نقاط خاصی روی زمین گرم می‌باشد
 • بوی بد و نامطبوع، بویی شبیه به رطوبت و نم در مکان های خاصی ظاهر می‌شود
 • دیوار، سقف و یا کف زمین تغییر رنگ داده و یا لک شده‌اند
 • نشست کردن قسمتی از خاک و دیوار

مزایای تشخیص به موقع ترکیدگی لوله با دستگاه نشت یاب

 • کاهش خسارت اموال
 • کاهش خطر آلودگی
 • صرفه جویی کردن در مصرف آب
 • جلوگیری کردن از هدر رفت زمان
 • پیشگیری از تخریب های غیر ضروری
 • جلوگیری کردن از جمع شدن آب در ساختمان و ایجاد خسارت های جدی
 • جلوگیری کردن از خراب شدن زیر ساخت های ساختمان
 • صرفه جویی کردن در هزینه های مازاد

لوله بازکنی شهرک غرب

علت عدم استفاده زیاد از محلول ‌های اسیدی و شیمیایی جهت رفع انسداد لوله چیست؟

این نکته همیشه در خاطرتان باشد که هرگز اسید را در لوله‌های فاضلاب نریزید، این کار ممکن است در ابتدا مشکل شما را حل کند، اما در دراز مدت ممکن است خطرات جبران ناپذیری برای شما ایجاد کند. برای رفع مشکلات انسداد فاضلاب می‌توانید از شرکت‌های مرتبط در این زمینه کمک بگیرید.

با بهره‌مندی از محلول‌های شیمیایی موجود در بازار که ارزان قیمت بوده، به طور قطع می‌توان گفت که به لوله‌های فاضلاب منزل خود آسیب جدی وارد می‌کنید. تمام محلول‌های اسیدی دارای ترکیباتی به نام اسید کلریدریک هستند که نوعی ماده خورنده است و علاوه بر باز کردن لوله‌های فاضلاب، می‌تواند باعث پوسیدگی، آسیب رساندن یا تخریب لوله‌های فاضلاب شود. اگر محلول اسید در لوله‌های فاضلاب ریخته شود، گاز سمی خطرناکی آزاد می‌کند.

تنفس این گاز‌ها می‌تواند بسیار مضر باشد. توصیه ما به شما عزیزان این است که تا زمانی که برای شما مقدور است از این روش دوری کرده و انجام این کار را به سرویس کاران زبده و ماهر واگذار کنید.

لوله بازکنی شهرک غرب

دستگاه واتر جت چیست و کاربرد آن در لوله بازکنی چه می‌باشد ؟

دستگاه واتر جت شامل یک شلنگ آب می‌باشد که می‌تواند فشار بسیار زیاد آب را تحمل کند. این دستگاه به یک پمپ وصل می‌شود که می‌تواند آب را با فشار بسیار زیادی به بیرون هدایت کند.

برای استفاده از این دستگاه در ابتدا باید دهانه تمام لوله های آب را با استفاده از درپوش و یا پارچه بپوشانید و بعد دهانه شلنگ دستگاه را داخل لوله مسدود شده قرار دهید و فشار آب را تنظیم کنید و اهرم آزاد سازی آب را فشار دهید و به صورت دایره وار درون لوله حرکت دهید تا فشار زیاد آب در این حالت مثل یک چاقو تیز عمل کرده و چربی و رسوبات چسبیده به دیواره لوله فاضلاب را آزاد کند.

مزایای استفاده کردن از دستگاه واتر جت لوله بازکنی

در ابتدا باید پیش از استفاده کردن از دستگاه واتر جت لوله بازکن، با دوربین مخصوص داخل لوله را بررسی کرد تا مشخص شود که آیا لوله دچار انسداد و گرفتگی شده است و یا ترکیده و یا خیر. و همچنین بعد از استفاده کردن از این دستگاه برای اطمینان خاطر از برطرف شدن گرفتگی لوله فاضلاب دوباره از دوربین استفاده می‌کنیم.

 1. برطرف کردن گرفتگی لوله فاضلاب با سرعت بسیار بالا
 2. دستگاه واتر جت قابلیت تنظیم کردن حجم و فشار  آب در محدوده 1000 psi 5000-psi را دارد.
 3. برطرف کردن گرفتگی و انسداد لوله فاضلاب بدون تخریب و حفاری در سازه
 4. این دستگاه برای لوله بازکنی فقط از قدرت آب جهت پاکسازی و برطرف کردن گرفتگی لوله فاضلاب استفاده می‌کند. پس می‌توان گفت که این یک دستگاه یک تمیز کننده زیست محیطی می‌باشد چرا که در این روش از هیچ گونه مواد شیمیایی برای پاکسازی و برطرف کردن گرفتگی های لوله مسدود شده استفاده نمی‌شود.

رای بدهید post
لوله بازکنی شهران

لوله بازکنی شهران

لوله بازکنی شهران، گرفتگی لوله مشکلی است که امکان دارد برای هر لوله فاضلابی رخ دهد. در این صورت بسیاری از امور درست پیش نخواهند

مطالعه بیشتر »

لوله بازکنی نبرد

لوله بازکنی نبرد لوله بازکنی در نبرد از شعبات لوله بازکنی شرکت کاسپین می باشد. دیگر لازم نیست نگران گرفتگی لوله های فاضلاب باشید، بزرگترین

مطالعه بیشتر »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سرعت، دقت، صداقت

خدمات ما

کافیست یکبار با ما تماس بگیرید.

شبانه روزی

به صورت شبانه روزی در خدمت شما در استان تهران، البرز
و قم می باشیم.

بهترین قیمت

ما سعی می کنیم بهترین خدمات را با بهترین قیمت به شما ارئه نماییم.

سرعت در اجرا

ما سعی می کنیم با رعایت نکات اصولی در کمترین زمان کار را به اتمام رسانیم

نیروی با تجربه

انجام خدمات با استفاده از نیروهای آموزش دیده و با تجربه

همین حالا تماس بگیرید