لوله بازکنی غرب تهران

Facebook
Twitter
LinkedIn

لوله بازکنی غرب تهران

بدون شک گرفتگی لوله یکی از مشکلات و معضلاتی است که از قبل مشخص نمی‌شود لذا شرکت‌های خدماتی باید بتوانند به صورت ۲۴ ساعته آماده خدمت‌رسانی به همشهریان باشند.

به همین منظور شرکت کاسپین به صورت شبانه‌روزی خدمات بسیار مناسب و ارزنده‌ای را در اختیار همشهریان قرار می‌دهد. لوله بازکنی غرب تهران تمامی مشکلات مربوط به گرفتگی و مسدودیت لوله را در کم‌ترین زمان ممکن می‌تواند برطرف می‌کند. به همین منظور می‌توانید با شماره تلفن ۰۹۱۲۷۶۰۹۵۰۰ تماس بگیرید و تمامی مشکلات خود را به این مجموعه بسپارید.

سرویسکاران مجاز شرکت کاسپین در کمتر از ۲۰ دقیقه به محل اعزام می‌شوند و تمامی مشکلات و گرفتگی‌های لوله را با بالاترین کیفیت برطرف می‌کنند؛ چرا که گرفتگی لوله می‌تواند زندگی معمولی را به صورت کامل مختل نماید. بنابراین لازم است تا در کم‌ترین زمان ممکن نسبت به رفع گرفتگی لوله اقدام کرد.

از مهم‌ترین ویژگی‌های شرکت کاسپین دارا بودن نیرو‌های ماهر و باتجربه و رعایت اصول بهداشتی است. علاوه بر این قیمت پایین و پشتیبانی در کمترین زمان ممکن بخشی دیگر از خدمات ارائه شده توسط شرکت کاسپین به شمار می‌آید.

شماره تماس لوله بازکنی غرب تهران

✅ پایینتر از قیمت اتحادیه ✅ در سریع ترین زمان
✅ شبانه روزی ✅ نیروی ماهر و با تجربه
✅ ضمانت خدمات ✅ با رعایت اصول بهداشتی
☎ با مدیریت آقای رجبی 09127609500

لوله بازکنی فوری غرب تهران

لوله بازکنی غرب تهران

ویژگی‌های لوله بازکنی غرب تهران

 • فعالیت شبانه‌روزی حتی در ایام تعطیل
 • اعزم فوری نیرو به محل به مدت 20 تا 30 دقیقه
 • قیمت منصفانه، در چارچوب نرخ مصوب اتحادیه
 • نیروهای متخصص و با تجربه
 • استفاده از ابزار آلات و دستگاه‌های پیشرفته

رفع گرفتگی لوله با پمپ تراکم هوا در غرب تهران

به طور کلی رفع گرفتگی لوله به دو روش انجام می‌شود. اولین روش استفاده از پمپ تراکم هوا و روش دوم استفاده از پنل برقی است. با توجه به اینکه مسدود بودن لوله‌ها می‌تواند به دلایل مختلف اتفاق بیفتد بنابراین روش‌های خانگی در بسیاری از مواقع نمی‌توانند باعث رفع گرفتگی لوله شوند و تأثیری در باز کردن لوله ندارند.

بر همین اساس می‌توان از دستگاه پمپ تراکم هوا برای برطرف کردن این مشکل استفاده کرد. در واقع دستگاه پمپ تراکم هوا یکی از دستگاه‌هایی است که می‌توان برای باز کردن انواع لوله‌های توالت فرنگی و ایرانی و همچنین لوله‌های آشپزخانه و حمام استفاده کرد.

روند کارکرد دستگاه تراکم هوا به این صورت است که این دستگاه هوای درون مخزن را آزاد می‌کند که پس از آزاد شدن هوای درون مخزن، صدای بلندی شنیده می‌شود.

در حقیقت پمپ تراکم هوا ابتدا هوا را با فشار زیاد و به صورت متراکم در خود جمع کرده و سپس به درون لوله گرفته شده شلیک می‌کند. توجه داشته باشید در برخی از مواقع امکان آسیب رسیدن به لوله‌ها به واسطه این دستگاه وجود دارد. بنابراین افرادی که از این دستگاه استفاده می‌کنند باید از تجربه و مهارت کافی برخوردار باشند.

در بعضی از مواقع که گرفتگی لوله به دلیل انسداد خاک و سنگ است استفاده از این دستگاه توصیه نمی‌شود در چنین مواقعی بهتر است تا از روش فنرزنی استفاده کنید.


تعمیر توالت فرنگی در غرب تهران

توالت فرنگی یکی از وسایلی است که در طول زمان امکان خرابی در آن افزایش پیدا می‌کند. بنابراین اقدامات به هنگام و تشخیص به موقع از مهم‌ترین عوامل برای افزایش طول عمر توالت فرنگی است. علاوه بر این تشخیص زودهنگام و سرویس‌های دوره‌ای می‌تواند هزینه تعمیرات را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. بسیاری از علائمی که به منظور بروز مشکل در توالت فرنگی وجود دارند، می‌توانند به صورت آشکار و پنهان باشند؛ لذا با دانستن و آگاهی داشتن از این علائم می‌توانید مشکل توالت فرنگی را راحت‌تر تشخیص دهید.

مهم‌ترین علائم و نشانه‌های خرابی توالت فرنگی شامل:

 • استشمام بوی فاضلاب و توالت
 • کاهش سرعت روند تخلیه
 • جاری شدن آب فلاش تانک
 • عدم کارکرد فلومتر توالت فرنگی
 • به وجود آمدن مشکل در سیفون توالت فرنگی
 • از کار افتادن دکمه تخلیه

مواردی که در قسمت فوق به آن‌ها اشاره شد جزء مهم‌ترین مواردی هستند که در برخی از توالت‌های فرهنگی اتفاق می‌افتند و اطلاع داشتن از این علائم می‌تواند موجب تسهیل در روند تعمیرات شود. علاوه بر این هر چه سریع‌تر مشکل به وجود آمده را برطرف کنید هزینه‌های احتمالی نیز به میزان چشم‌گیری کاهش پیدا خواهد کرد.

بروز مشکل در توالت فرنگی به عنوان یکی از رایج‌ترین مشکلات در منازل و ساختمان‌ها شناخته می‌شود. به همین دلیل شرکت کاسپین به منظور رفاه حال همشهریان در غرب تهران تعمیرات اضطراری توالت فرنگی را افتتاح کرده است. در واقع واحد تعمیر اضطراری توالت فرنگی این امکان را به شما می‌دهد تا در طول شبانه‌روز هرگونه مشکلی که برای توالت فرنگی به وجود آمد، در کم‌ترین زمان ممکن برطرف شود. در این زمینه شرکت از متخصصان و کارشناسان بسیار با تجربه و مجربی استفاده کرده است. شرکت کاسپین به صورت ۲۴ ساعته در تمامی مناطق تهران به خصوص در غرب تهران آمادگی خود را برای خدمت‌رسانی اعلام می‌دارد.

کارشناسان این شرکت می‌توانند در کم‌ترین زمان ممکن به محل اعزام شوند و مشکل به وجود آمده را برطرف نمایند.

به منظور جلوگیری از گرفتگی لوله آشپزخانه توجه داشته باشید که باید باقی مانده غذا‌ها را از روی ظروف پاک کنید و از ورود غذا‌های مانده به داخل لوله جلوگیری به عمل بیاورید. همچنین توجه داشته باشید غذا‌های بسیار چرب و پر از روغن باعث گرفتگی لوله آشپزخانه خواهند شد. در صورتی که روغن در درون ماهیتابه باقی می‌ماند باید ابتدا مایع ظرفشویی را در داخل روغن بریزید و اجازه دهید تا روغن موجود در مایع ظرفشویی کاملاً حل شود و سپس اقدام به خالی کردن آن در لوله ظرفشویی کنید، در غیر این صورت احتمال گرفتگی لوله آشپزخانه افزایش پیدا خواهد کرد.

لوله بازکنی غرب تهران

خانم‌های عزیز نکته ای که باید خدمت شما عزیزان عرض کنیم این است که به جهت پیشگری از گرفتگی لوله آشپزخانه می‌بایست ظرف‌های کثیف را از باقی مانده‌های غذا پاک کنید و اجازه ندهید که ته مانده‌های غذا به داخل لوله آشپزخانه برود.

سعی کنید ظرف‌هایی که زیاد چرب و پر از روغن می‌باشند را درون آب داغ و مایع ظرفشویی قرار دهید تا روغن موجود در ظروف درون آب حل شده و دیگر با گذشت از لوله آشپزخانه گیر نکنند و روی لوله نچسبند.

روغنی که در ماهیتابه اضاف می‌آید باید دور بریزید، ابتدا مایع ظرفشویی و آب داخل روغن ریخته تا روغن بخوبی درون آب و مایع ظرفشویی حل شود و سپس آن را درون سینم خالی کنید. هرگز روغن را داخل لوله آشپزخانه نریزید چون موجب گرفتگی چاه فاضلاب می‌شود.

در اینجا مهمترین خدمات و اصلی ترین خدمات لوله بازکنی شرکت کاسپین را اعلام می‌کنیم.

افتادن ‌اشیا فلزی و طلا در چاه و نحوه خارج ‌سازی

در بسیاری از مواقع مشاهده می‌شود که قطعه‌ای از طلا به صورت ناخودآگاه به درون چاه گیر می‌کند در این گونه از مواقع مشتریان دچار استرس بسیار زیادی می‌شوند. بهترین کار حفظ خونسردی و تماس با ۰۹۱۲۷۶۰۹۵۰۰ خواهد بود. شرکت کاسپین به واسطه ماموران و سرویسکاران مجاز و با تجربه و با ابزار آلات مخصوص می‌تواند قطعه با ارزش و طلا را از درون چاه خارج کند.

توجه داشته باشید هرگز تلاش نکنید تا به وسیله‌های موجود اقدام به خارج کردن قطعه طلا از چاه کنید؛ چراکه به احتمال زیاد امکان حرکت قطعه طلا به درون لوله اصلی فاضلاب وجود دارد که این اتفاق منجر به مفقودی و از دست رفتن قطعه طلا خواهد شد. بهترین راه این است که با سرویس کاران و ماموران شرکت کاسپین تماس بگیرید تا به راحتی و با روش‌های صحیح و اصولی اقدام به خارج کردن قطعه طلا از چاه کنند.

✅ لوله بازکنی فوری در غرب تهران

شماره تماس6697646809127609500


تشخیص ترکیدگی لوله ها در غرب تهران

از خدمات ویژه‌ی لوله بازکنی غرب تهران؛ تشخیص ترکیدگی لوله‌ها به صورت دقیق و البته با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته است. مزیت استفاده از این تجهیزات این است که از تخریب بی‌مورد ساختمان و افزایش هزینه‌ها جلوگیری می‌کند. امروزه دستگاه‌های متنوعی وجود دارند که با استفاده از آنها و متناسب با موقعیت ساختمان، به خوبی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

دستگاه مادون قرمز یک نمونه از این ابزارهاست که با تابش مادون قرمز به لوله‌ها و بازتاب آنها هرگونه نشتی و ترکیدگی در لوله‌ها را مشخص می‌کند.

دستگاه‌های شنوایی که با استفاده از آنها به ویژه در لوله‌های پرفشار و بزرگ، محل ترکیدگی یا نشتی را تعیین می‌کنند.

استفاده از دستگاه ترموگرافی که میزان تغییرات دمایی در بخش‌های مختلف لوله را منعکس می‌کند و با استفاده از آن محل ترکیدگی را دقیق مشخص می‌کند.

استفاده از رادار و امواج فراصوت یکی دیگر از روش‌های تعیین محل ترکیدگی در لوله‌ها می‌باشد.

حفر چاه در لوله بازکنی غرب تهران

چنانچه به حفاری چاه در غرب تهران یا محدوده اطراف آن نیاز دارید، تنها با یک تماس کارشناسان زبده و متخصص ما برای انجام عملیات حفر در محل حاضر می­‌شوند.

شرکت کاسپین با داشتن نیروهای ماهر در زمینه حفاری و استفاده از مجهزترین و پیشرفته‌­ترین دستگاه‌­ها، قادر به ارائه خدمات به صورت دستی و ماشینی در کنار خدمات لوله بازکنی غرب تهران است. قیمت حفاری چاه بسته به نوع زمین، عمق چاه، نوع تجهیزاتی که به­‌کار برده می‌­شود متفاوت است اما لوله بازکنی غرب تهران این تضمین را به شما خواهد داد که نسبت به سایر رقبا، حفاری چاه را با قیمت مناسب‌­تر و البته کیفیت بهتری انجام خواهد داد.

رفع نشتی لوله‌ها و فشار کم آب

لوله‌های ساختمان ممکن است به دلیل فرسودگی دچار نشتی می‌شوند. نشتی لوله‌ها منجر به کاهش فشار آب می‌شود و احتمال ایجاد نم و رطوبت در ساختمان شود. لوله بازکنی غرب تهران با در دست داشتن تجهیزات پیشرفته، بلافاصله پس از حضور در محل، اقدام به شناسایی محل دقیق نشت لوله می‌کنند. سپس با روش مناسب مانند استفاده از چسب‌های مخصوص یا نوارهای آب بندیف نشتی لوله را رفع می‌کنند. این عمل باعث برگشت مجد فشار آب به درون لوله‌ها می‌شود.

البته دلیل دیگر کمبود فشار آب نیز می‌تواند رسوب زنگ‌زدگی لوله درون آن باشد. بسته به نوع لوله مانند مسی، فلزی، پلیمری و … ابزار و روش ترمیم و رفع نشتی لوله نیز متفاوت خواهد شد.

سؤالات متداول لوله بازکنی غرب تهران

 • در شرایط کرونایی، خدمات لوله بازکنی در غرب تهران به چه صورت است؟

توجه داشته باشید تمامی سرویس‌کاران این شرکت باید در زمان ارائه خدمات تمامی پروتکل‌های بهداشتی مانند ضدعفونی کردن محیط و ابزارآلات خود و همچنین استفاده از ماسک را رعایت کنند. به همین منظور تمامی سرویس‌کاران مجاز این شرکت تمامی این موارد را مد نظر قرار خواهند داد.

 • زمان رسیدن سرویسکاران به هر چقدر است؟

با توجه به شعبات بسیار زیادی که در اقصا نقاط شهر تهران به واسطه شرکت کاسپین تأسیس شده است، سرویس‌کاران این شرکت نهایتاً ظرف مدت ۳۰ دقیقه می‌توانند به محل اعزام شوند.

 • هزینه خدمات لوله بازکنی چقدر است؟

با توجه به اینکه شرکت لوله بازکنی غرب تهران زیر نظر اتحادیه در حال فعالیت است، بنابراین از نظر هزینه خاطرتان آسوده باشد؛ چرا که هزینه‌ای که شرکت کیمیا دژ کاسپین دریافت می‌کند با برابر نرخ مصوب اتحادیه است.

 • روش‌های تشخیص گرفتگی لوله‌ها چیست؟

نشانه‌های متفاوتی می‌تواند بیانگر پرشدن چاه یا گرفتگی لوله‌ها باشند. اگر تعداد حشرات موذی در خانه بیشتر شدند می‌تواند یکی از دلایل گرفتگی باشد. همچنین وجود بوی بد و نامطبوع از درون لوله‌ها، دیر تخلیه شدن آب در سینک ظرفشویی یا سرویس بهداشتی و حمام، شنیدن صداهای مختلف از درون لوله‌ها می‌تواند دیگر دلایل برای وجود احتمال گرفتگی لوله‌ها باشد.

 • لوله بازکنی کاسپین از چه دستگاه‌هایی برای باز کردن لوله استفاده می‌کند؟

شرکت کاسپین از به‌روزترین و جدیدترین دستگاه‌ها به منظور رفع مسدودیت لوله استفاده می‌نماید. از بهترین دستگاه‌ها می‌توان به دستگاه فنرزنی برقی اشاره کرد. همچنین دستگاه‌هایی مانند دستگاه تراکم هوا و دستگاه فشار آب از دیگر دستگاه‌های موجود در شرکت کاسپین هستند.

همین حالا تماس بگیرید