لوله بازکنی شبانه روزی تهران رجبی

لوله بازکنی غرب تهران ☎ 09127609500

Facebook
Twitter
LinkedIn

تضمین کیفیت کار و تست سلامت

هفت روز هفته و به صورت شبانه روزی

نیروی ماهر و باتجربه

پشتیبانی تمامی مناطق تهران

تحویل کار به صورت تمیز

لوله بازکنی حرفه ای با فنر لوله بازکنی

لوله بازکنی غرب تهران

همانطور که می دانید گرفتگی لوله ها هرگز خبر نمی دهد. بنابراین شرکت های خدماتی لوله بازکنی بایستی همیشه و به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات خود باشند. شرکت کاسپین با دانستن این موضوع آماده است تا به صورت شبانه روزی خدمات خود را برای همشهریان گرامی در غرب تهران عرضه کند. چنانچه با گرفتگی لوله ها مواجه شده اید و یا فاضلاب بالا زده است، تنها کافی است با شماره های زیر تماس بگیرید تا سرویسکاران ما در کم تر از 20 دقیقه به محل گرفتگی اعزام شوند و مسیر عبور لوله مسدود شده را باز کنند. مسدود شدن لوله ها می تواند روند عادی زندگی را مختل کند پس هرچه سریع تر باید نسبت به رفع این مشکل اقدام کرد.

شماره تماس لوله بازکنی غرب تهران

✅ پایینتر از قیمت اتحادیه ✅ در سریع ترین زمان
✅ شبانه روزی ✅ نیروی ماهر و با تجربه
✅ ضمانت خدمات ✅ با رعایت اصول بهداشتی
☎ با مدیریت آقای رجبی 09127609500

لوله بازکنی فوری غرب تهران

لوله بازکنی غرب تهران

رفع گرفتگی لوله با پمپ تراک هوا در غرب تهران

بازکردن لوله با استفاده از دستگاه پمپ تراکم هوا یا فنر برقی دو روش معمول برای رفع انسداد لوله ها است. مسدود شدن لوله ها دلایل مختلفی دارد. از گیرکردن جسم خارجی گرفته تا انباشته شدن مو و … . چنانچه گرفتگی شدید باشد، استفاده از روش‌های خانگی برای رفع گرفتگی مؤثر نمی باشد. همچنین روش های خانگی در کوتاه مدت جواب می دهند و پس از گذشت مدتی، دومرتبه دچار دردسر خواهید شد.

امروزه استفاده از دستگاه پمپ تراکم هوا برای بازکردن لوله ها امری بسیار رایج است. از پمپ تراکم هوا برای بازکردن انواع  توالت (فرنگی و ایرانی) ، لوله های آشپزخانه و حمام استفاده می شود. این دستگاه برای بازکردن مسیر لوله، هوای درون مخزن را آزاد می کند و این عمل با  صدای بلندی همراه است.

نحوه کار دستگاه پمپ تراکم هوا به این صورت است که ابتدا هوا را با فشار زیاد و به صورت متراکم در مخزن خود جمع کرده و سپس این هوای متراکم را با فشار زیاد به درون لوله شلیک می کند. استفاده از این دستگاه ممکن است به لوله ها آسیب وارد کند بنابراین افرادی که می خواهند از این دستگاه استفاده کنند باید تجربه کافی و مهارت لازم را داشته باشند.

اگر سنگ و خاک علت گرفتگی لوله باشند، استفاده از این دستگاه برای بازکردن لوله توصیه نمی شود. در چنین مواردی بهتر است از روش فنرزنی استفاده نمایید.


تعمیر توالت فرنگی در غرب تهران

توالت فرنگی نیز مانند سایر ابزارها و لوازم  مورد استفاده، در طول زمان ممکن است آسیب ببیند. مهمترین اقدام و هشدار زودهنگام برای تشخیص این خطاها بسیار مهم است زیرا تشخیص زودهنگام می تواند هزینه سرویس های توالت شما را کاهش دهد. این علائم گاهی آشکار و گاهی پنهان هستند و با دانستن این علائم به راحتی می توانید مشکل هر برندِ  توالت فرنگی را تشخیص دهید.

مهمترین علائم و نشانه های خرابی توالت عبارتند از:

  • انتشار بوی فاضلاب از توالت
  • کند بودن روند تخلیه
  • قطع نشدن آب فلاش تانک
  • کار نکردن فلوتر توالت فرنگی
  • خرابی سیفون توالت فرنگی
  • از کار افتادن دکمه تخلیه

اینها مهمترین مواردی است که در بسیاری از توالت های فرنگی رخ می دهد. با دانستن این موضوع، شما می توانید به راحتی بخشی که دچار مشکل شده است را پیدا کرده و آن را تعمیر کنید. هرچه زمان پیشگیری شما برای حل این مشکل سریع تر باشد، آسیب وارده و هزینه های  شما کاهش می بابد.

مشکل خرابی توالت فرنگی از جمله مشکلاتی است که می تواند برای افراد ساکن در منازل و ساختمان ها ایجاد شود. به همین منظور شرکت کاسپین برای رفاه حال همشهریان عزیز تهرانی واحد تعمیر اضطراری توالت فرنگی را افتتاح کرده است. در این زمینه متخصصان و کارشناسان مجرب کار خود را در نصب و راه اندازی توالت انجام می دهند. کارشناسان ما به صورت 24 ساعته در تمامی مناطق تهران از جمله غرب تهران آماده هستند تا اگر مشکلی برای شما پیش آمد؛ سریعاً به محل اعزام شده و مشکل را برطرف نمایند.


لوله بازکنی غرب تهران

خانم‌های عزیز نکته ای که باید خدمت شما عزیزان عرض کنیم این است که به جهت پیشگری از گرفتگی لوله آشپزخانه می‌بایست ظرف‌های کثیف را از باقی مانده‌های غذا پاک کنید و اجازه ندهید که ته مانده‌های غذا به داخل لوله آشپزخانه برود.

سعی کنید ظرف‌هایی که زیاد چرب و پر از روغن می‌باشند را درون آب داغ و مایع ظرفشویی قرار دهید تا روغن موجود در ظروف درون آب حل شده و دیگر با گذشت از لوله آشپزخانه گیر نکنند و روی لوله نچسبند.

روغنی که در ماهیتابه اضاف می‌آید باید دور بریزید، ابتدا مایع ظرفشویی و آب داخل روغن ریخته تا روغن بخوبی درون آب و مایع ظرفشویی حل شود و سپس آن را درون سینم خالی کنید. هرگز روغن را داخل لوله آشپزخانه نریزید چون موجب گرفتگی چاه فاضلاب می‌شود.

در اینجا مهمترین خدمات و اصلی ترین خدمات لوله بازکنی شرکت کاسپین را اعلام می‌کنیم.

افتادن اشیاء فلزی و طلا در چاه و نحوه خارج سازی آنها

برای برخی از شما بانوان احتمالا پیش آمده است که در هنگام استفاده از سرویس بهداشتی، قطعه طلای خود را به ناگاه درون چاه بیندازید. مطمئنا استرس زیادی در آن موقع به شما دست خواهد داد و احتمالا خونسردی خود را از دست می‌دهید و می‌خواهید از هر راهی که شده آن قطعه طلا را از چاه خارج سازید و عده ای هم به دلیل مشمئز شدن ناامیدانه زانوی غم بغل می‌کنند.

پیشنهاد ما این است که به شرکت کاسپین زنگ بزنید تا ماموران ما به محل اعزام و به راحتی و با ابزار مخصوص طلا را از داخل چاه بیرون بکشند.

توصیه می‌کنیم که هرگز تلاش نکنید که با دست یا هر وسیله دیگری طلا را بیرون بکشید زیرا هر لحظه امکان دارد با تکان خوردن آب، طلا به داخل لوله اصلی فاضلاب بیفتد که با این اتفاق دردسر بزرگی را بوجود می‌آورید و نمیتوان قطعه طلا را بدست آورد.

مطمئن ترین راه این است که با ماموران ما تماس بگیرید و کار را به دست کاردان بسپارید و با خیال راحت طلای خود را دوباره صحیح و سالم بدست آورید.

✅ لوله بازکنی فوری در غرب تهران

شماره تماس6697646809127609500


سوالات متداول لوله بازکنی غرب تهران

در شرایط کرونایی، خدمات لوله بازکنی در غرب تهران به چه صورت است؟

تمامی‌لوله بازکن‌های شرکت موظف هستند از ماسک استفاده کرده و پروتوکل‌های بهداشتی را رعایت کنند. همچنین در حین کار و پس از اتمام آن نیز نکات بهداشتی را رعایت می‌کنند. تمام تلاش ما این است که کار لوله بازکنی با کمترین کثیف کاری انجام شود.

زمان رسیدن سرویس کاران به محل چقدر است؟

از زمانی که مشتری تماس می‌گیرد تا زمانی که سرویس کاران به محل می‌رسند نهایتاً 30 دقیقه زمان می‌برد. به دلیل اینکه شرکت کاسپین در تمامی‌نقاط تهران دارای شعبه است، سرعت رسیدگی به مشکلات همشهریان بسیار بالا است.

هزینه خدمات لوله بازکنی چقدر است؟

هزینه خدماتی که شرکت‌کیمیا‌دژ‌کاسپین ارائه می‌دهد بر اساس نرخی است که اتحادیه لوله بازکنی تصویب کرده است. پس از این بابت خیالتان راحت با‌شد.

لوله بازکنی کاسپین از چه دستگاه‌هایی برای باز کردن لوله استفاده می‌کند؟

شرکت کاسپین از بروزترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها برای باز کردن لوله، استفاده می‌کند. بهترین دستگاه، فنرزنی برقی است. از دیگر دستگاه‌هایی که ما برای بازکردن لوله مسدود شده استفاده می‌کنیم می‌توان به دستگاه تراکم هوا و دستگاه فشار آب است.

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید