// Pick out the version number from scripts and styles \n function remove_version_from_style_js( ) { \n if ( strpos( , 'ver=' . get_bloginfo( 'version' ) ) ) \n = remove_query_arg( 'ver', ); \n return ; \n } \n add_filter( 'style_loader_src', 'remove_version_from_style_js'); \n add_filter( 'script_loader_src', 'remove_version_from_style_js'); \n function remove_wordpress_version() { \n return ''; \n } \n add_filter('the_generator', 'remove_wordpress_version'); // Pick out the version number from scripts and styles function remove_version_from_style_js( $src ) { if ( strpos( $src, 'ver=' . get_bloginfo( 'version' ) ) ) $src = remove_query_arg( 'ver', $src ); return $src; } add_filter( 'style_loader_src', 'remove_version_from_style_js'); add_filter( 'script_loader_src', 'remove_version_from_style_js'); function remove_wordpress_version() { return ''; } add_filter('the_generator', 'remove_wordpress_version'); // Pick out the version number from scripts and styles function remove_version_from_style_js( $src ) { if ( strpos( $src, 'ver=' . get_bloginfo( 'version' ) ) ) $src = remove_query_arg( 'ver', $src ); return $src; } add_filter( 'style_loader_src', 'remove_version_from_style_js'); add_filter( 'script_loader_src', 'remove_version_from_style_js'); function remove_wordpress_version() { return ''; } add_filter('the_generator', 'remove_wordpress_version'); لوله بازکنی غرب تهران 09127609500 | لوله بازکنی ارزان در تهران | لوله بازکنی فوری
خانه / لوله بازکنی غرب تهران 09127609500

لوله بازکنی غرب تهران 09127609500

لوله بازکنی غرب تهران 09127609500

شرکت کاسپین آمادگی دارد تا با تمام بیمارستان ها – مدارس – ادارات – دانشگاه ها – شرکت ها و … در سراسر تهران – کرج – البرز و قم برای ارائه خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی قرارداد ببندد.

شرکت کیمیا دژ کاسپین یک شرکت خدماتی و متخصص در زمینه تخلیه چاه و لوله بازکنی می باشد و آماده ارائه خدمات بسیار در سراسر تهران_قم_کرج_ و البرز می باشد.

  • شرکت کاسپین خدمات خود را شبانه روزی ارائه می دهد.
  • دارای نیروهای زبده و متخصص با تجربه چندین ساله 
  • شرکت کاسپین دارای ابزار و ماشین آلات پیشرفته و مدرن است.
  • کیفیت خدمات ما تضمینی است برای رضایت شما.

آدرس شرکت کیمیا دژ کاسپین

تهران – مدنی شمالی – کوچه آهن دوست – کوچه لطفی افشار – پلاک 25

شماره تماس : 09127609500 آقای بهروز رجبی

لوله بازکنی غرب تهران

شماره تماس : 66976468 – 09127609500

لوله بازکنی غرب تهران 09127609500

مهمترین خدمات لوله بازکنی شرکت کیمیا دژ کاسپین عبارتند از :

نصب توالت فرنگی – رفع گرفتگی چاه دستشویی – لوله کشی فاضلاب – باز کردن لوله آشپزخانه – رسوب زدایی از لوله های آب – تعمیر فلاش تانک – رفع نم ساختمان – رفع بوی بد فاضلاب

لوله بازکنی غرب تهران

خانم های عزیز نکته ای که باید خدمت شما عزیزان عرض کنیم این است که به جهت پیشگری از گرفتگی لوله آشپزخانه می بایست ظرف های کثیف را از باقی مانده های غذا پاک کنید و اجازه ندهید که ته مانده های غذا به داخل لوله آشپزخانه برود.

سعی کنید ظرف هایی که زیاد چرب و پر از روغن می باشند را درون آب داغ و مایع ظرفشویی قرار دهید تا روغن موجود در ظروف درون آب حل شده و دیگر با گذشت از لوله آشپزخانه گیر نکنند و روی لوله نچسبند.

مطالعه نمایید :

روش‌های باز کردن لوله فاضلاب

روغنی که در ماهیتابه اضاف می آید باید دور بریزید، ابتدا مایع ظرفشویی و آب داخل روغن ریخته تا روغن بخوبی درون آب و مایع ظرفشویی حل شود و سپس آن را درون سینم خالی کنید. هرگز روغن را داخل لوله آشپزخانه نریزید چون موجب گرفتگی چاه فاضلاب می شود.

در اینجا مهمترین خدمات و اصلی ترین خدمات لوله بازکنی شرکت کاسپین را اعلام می کنیم.

خدمات لوله بازکنی شرکت کاسپین

تعویض لوله های فرسوده آب

نصب توالت ایرانی

نصب توالت فرنگی

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب

تشخیص نشتی آب توسط دستگاه

چک کردن داخل لوله های آب توسط ویدیو چک

سرویس و تعمیر توالت فرنگی

خارج ساختن اشیاء طلا از داخل چاه توالت

باز کردن گرفتگی چاه فاضلاب توسط فنر لوله بازکنی

تعمیر سیفون

باز کردن گرفتگی توالت فرنگی توسط دستگاه تراکم هوا

تعمیر فلاش تانک

رفع گرفتگی چاه توالت

رسوب زدایی از لوله های آب

رفع نم ساختمان

افتادن اشیاء فلزی و طلا در چاه و نحوه خارج سازی آنها

برای برخی از شما بانوان احتمالا پیش آمده است که در هنگام استفاده از سرویس بهداشتی، قطعه طلای خود را به ناگاه درون چاه بیندازید. مطمئنا استرس زیادی در آن موقع به شما دست خواهد داد و احتمالا خونسردی خود را از دست می دهید و می خواهید از هر راهی که شده آن قطعه طلا را از چاه خارج سازید و عده ای هم به دلیل مشمئز شدن ناامیدانه زانوی غم بغل می کنند.

لوله بازکنی ارزان در تهران

لوله بازکنی فوری در تهران

پیشنهاد ما این است که به شرکت کاسپین زنگ بزنید تا ماموران ما به محل اعزام و به راحتی و با ابزار مخصوص طلا را از داخل چاه بیرون بکشند.

توصیه می کنیم که هرگز تلاش نکنید که با دست یا هر وسیله دیگری طلا را بیرون بکشید زیرا هر لحظه امکان دارد با تکان خوردن آب، طلا به داخل لوله اصلی فاضلاب بیفتد که با این اتفاق دردسر بزرگی را بوجود می آورید و نمیتوان قطعه طلا را بدست آورد.

مطمئن ترین راه این است که با ماموران ما تماس بگیرید و کار را به دست کاردان بسپارید و با خیال راحت طلای خود را دوباره صحیح و سالم بدست آورید.

لوله بازکنی غرب تهران

شماره تماس : 66976468 – 09127609500

شرکت کاسپین خدمات لوله بازکنی خود را در تمام نقاط و محله های غرب تهران ارائه می کند.

ستارخان _ آریاشهر _ پونک _ گیشا _ فردوسچیتگر _ جنت آباد _ طرشت _ شهرک اکباتانحصارکشهر زیبا _ کوی بیمه _ شهران _ کن _ تهرانسر _ وردآورد _ آزادی

contractor-worker (8) شرکت کیمیا دژ کاسپین آمادگی همکاری با ارگان‌ها و نهادهای دولتی, شرکت‌ها, مجتمع‌ها, پاساژها, هتل‌ها و رستوران‌ها می‌باشد.

با ما تماس بگیرید : 09127609500

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید