// Pick out the version number from scripts and styles \n function remove_version_from_style_js( ) { \n if ( strpos( , 'ver=' . get_bloginfo( 'version' ) ) ) \n = remove_query_arg( 'ver', ); \n return ; \n } \n add_filter( 'style_loader_src', 'remove_version_from_style_js'); \n add_filter( 'script_loader_src', 'remove_version_from_style_js'); \n function remove_wordpress_version() { \n return ''; \n } \n add_filter('the_generator', 'remove_wordpress_version'); // Pick out the version number from scripts and styles function remove_version_from_style_js( $src ) { if ( strpos( $src, 'ver=' . get_bloginfo( 'version' ) ) ) $src = remove_query_arg( 'ver', $src ); return $src; } add_filter( 'style_loader_src', 'remove_version_from_style_js'); add_filter( 'script_loader_src', 'remove_version_from_style_js'); function remove_wordpress_version() { return ''; } add_filter('the_generator', 'remove_wordpress_version'); // Pick out the version number from scripts and styles function remove_version_from_style_js( $src ) { if ( strpos( $src, 'ver=' . get_bloginfo( 'version' ) ) ) $src = remove_query_arg( 'ver', $src ); return $src; } add_filter( 'style_loader_src', 'remove_version_from_style_js'); add_filter( 'script_loader_src', 'remove_version_from_style_js'); function remove_wordpress_version() { return ''; } add_filter('the_generator', 'remove_wordpress_version'); لوله بازکنی مرکز تهران 09127609500 | لوله بازکنی ارزان در تهران | لوله بازکنی تهران
خانه / لوله بازکنی مرکز تهران 09127609500

لوله بازکنی مرکز تهران 09127609500

لوله بازکنی مرکز تهران 09127609500

همشهریان و هموطنان عزیز که در تهران – کرج – قم و البرز ساکن می‌باشید، شرکت کیمیا دژ کاسپین آماده ارائه خدمات در زمینه تخلیه چاه و لوله بازکنی می‌باشد.

  • رضایت از شرکت کاسپین نتیجه تجربه و تخصص ماست.
  • شرکت کاسپین دارای ماموران و نیروی متخصص و با تجربه می‌باشد.
  • خدمات شرکت ما همیشه و بصورت شبانه روزی انجام می‌گیرد.
  • این شرکت دارای ماشین آلات و ابزار آلات مدرن و پیشرفته است.

آدرس شرکت کیمیا دژ کاسپین

تهران – مدنی شمالی – کوچه آهن دوست – کوچه لطفی افشار – پلاک 25

شماره تماس : 09127609500 آقای بهروز رجبی

لوله بازکنی تهران  لوله بازکنی تهران بزرگ  لوله بازکنی شبانه روزی تهران  لوله بازکنی کاسپین  لوله بازکنی شرکت کاسپین  شماره تلفن لوله بازکنی کاسپین  شماره تلفن لوله بازکنی تهران

لوله بازکنی مرکز تهران

شماره تماس : 66976468 – 09127609500

شرکت کاسپین آمادگی دارد تا با تمام بیمارستان ها – مدارس – ادارات – دانشگاه ها – شرکت ها و … در سراسر تهران – کرج – البرز و قم برای ارائه خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی قرارداد ببندد.

لوله بازکنی مرکز تهران

شرکت کاسپین متخصص در زمینه تخلیه چاه و لوله بازکنی به ارائه این خدمات که در زیر اشاره می شود اقدام می نماید :

رسوب زدایی از لوله های آب _ رفع گرفتگی چاه دستشویی _ لوله کشی فاضلاب _ تعمیر فلاش تانک باز کردن لوله آشپزخانه _ رفع نم ساختمان _ نصب توالت فرنگی – رفع گرفتگی چاه آشپزخانه – رفع گرفتگی توالت – نصب وان حمام – نصب وان حمام – نصب جکوزی

لوله بازکنی مرکز تهران

گرفتگی چاه توسط مو

ورود مو به داخل چاه همیشه دردسر آفرین خواهد بود. مو به دلیل جنسی که دارد و اندازه اش مخصوصا موهای بلند، به راحتی با تلمبار شدن روی هم جلوی جریان آب را می گیرند و به این ترتیب چاه فاضلاب در حمام یا آشپزخانه دچار گرفتگی می شود.

در اینجور مواقع به شما توصیه می کنیم که از محلول های چاه باز کن استفاده نکنید. خاصیت اسیدی بودن این محلول ها موجب آسیب رسیدن به لوله های فاضلاب شده و این احتمال وجود دارد که با نشتی آب از لوله فاضلاب و دردسری بزرگ روبرو شوید. اسید همانطور که از اسمش پیداست، هرچیزی را می تواند در خود حل کند.

مهمترین خدمات لوله بازکنی شرکت کاسپین را برای شما ذکر می کنیم. این خدمات در سراسر تهران _ کرج _ قم و البرز قابل ارائه به همشهریان و هموطنان عزیز می باشد.

خدمات لوله بازکنی شرکت کاسپین

رسوب زدایی از لوله های آب

تعمیر فلاش تانک

تعمیر سیفون

خارج ساختن اشیاء طلا از داخل چاه توالت

چک کردن داخل لوله های آب توسط ویدیو چک

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب

نصب توالت ایرانی

تعویض لوله های فرسوده آب

نصب توالت فرنگی

تشخیص نشتی آب توسط دستگاه

سرویس و تعمیر توالت فرنگی

باز کردن گرفتگی چاه فاضلاب توسط فنر لوله بازکنی

باز کردن گرفتگی توالت فرنگی توسط دستگاه تراکم هوا

رفع گرفتگی چاه توالت

رفع نم ساختمان

لوله بازکنی ارزان در تهران

لوله بازکنی مرکز تهران

آیا برایتان پیش آمده است که انگشتر، گوشواره یا طلای شما به درون چاه بیفتد؟

اتفاقی از این بدتر وجود دارد؟ مطمئنا زمانی که با همچین مشکلی مواجه شدید، بشدت دست و پای خود را گم کرده و دچار استرس شده اید و تمام تلاش خود را کرده اید تا به نحوی قطعه طلا را بیرون بیاورید اما همانطور که می دانیم بسیار سخت است.

تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که از آهن ربای قوی استفاده کنید و آن را به سر یک نخ ببندید و نخ را به داخل چاه هدایت کنید و آهن ربا را آرام آرام به اطراف هدایت نمایید تا طلا به آهن ربا بچسبد و بتوانید آن را بیرون بکشید. یادتان باشد که آهن ربایی که انتخاب می کنید باید آنقدر قوی باشد که بتواند وزن طلای شما را تحمل نموده و آن را به راحتی بیرون بکشد.

حال اگر آهن ربا در منزل نداشته باشید چه باید بکنید؟ خوب در این صورت راهی نمی ماند جز اینکه کمی هزینه نمایید و به شرکت های خدماتی لوله بازکنی زنگ بزنید که چه بهتر آن است که به شرکت کاسپین مراجعه و از آنها کمک بخواهید. ماموران ما سریعا خود را به محل رسانده و به کمک ابزار مخصوص، طلای شما را از درون چاه بیرون کشیده و به شما تحویل دهند.

تذکر : بهتر است جز آهن ربا از هیچ اقدام دیگری برای بیرون کشیدن طلا استفاده نکنید زیرا هر آن احتمال دارد که طلا به همراه جریان آب به داخل مسیر اصلی فاضلاب هدایت شود و دیگر نمی توان آن را برگرداند.

شرکت کاسپین خدمات لوله بازکنی خود را در تمام نقاط و محله های مرکز تهران ارائه می کند.

سهروردی – جمهوری (نادری) – جلفا – تخت جمشید (طالقانی) – استانبول – لاله زار – آرژانتین – یوسف آباد – آپادانا – عباس‌آباد – امیرآباد – زرتشت – خواجه عبدالله – بهجت آباد – تخت طاووس – توپخانه – فاطمی – آذربایجان – بهارشیراز – باغ صبا – توحید

contractor-worker (8) شرکت کیمیا دژ کاسپین آمادگی همکاری با ارگان‌ها و نهادهای دولتی, شرکت‌ها, مجتمع‌ها, پاساژها, هتل‌ها و رستوران‌ها می‌باشد.

با ما تماس بگیرید : 09127609500

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید