لوله بازکنی شبانه روزی رجبی

لوله بازکنی مطهری

لوله بازکنی مطهری

لوله بازکنی مطهری

جدول محتوا

شرکت کاسپین امروزه انجام خدمات مربوط به لوله بازکنی در محدوده مطهری را برای ساکنین این منطقه در نظر گرفته  و انجام این خدمات را با کیفیت مناسب پوشش می‌دهد. شرکت کاسپین علاوه بر شهر تهران خدمات خود را در دیگر استان‌هایی مانند البرز، قم و کرج نیز ارائه خواهد داد.

این شرکت آماده ارائه خدمات لوله بازکنی برای تمامی ادارات، منازل، دانشگاه‌ها، شرکت‌ها، زندان‌ها و هتل‌ها است و می‌تواند در کمترین زمان این خدمات را به شما ارائه دهد.

شماره تماس لوله بازکنی مطهری

✅ پایینتر از قیمت اتحادیه ✅ در سریع ترین زمان
✅ شبانه روزی ✅ نیروی ماهر و با تجربه
✅ ضمانت خدمات ✅ با رعایت اصول بهداشتی
☎ با مدیریت آقای رجبی 09127609500

✅ لوله بازکنی فوری در مطهری

خدمات لوله بازکنی شرکت کاسپین

در هر خانه‌ای ممکن است نیاز به لوله بازکنی به وجود آید و این نیاز هیچ ربطه به نوساز یا قدیمی بودن منزل شما نخواهد داشت. شرکت کاسپین تمامی خدمات مربوط به لوله بازکنی و حفر چاه فاضلاب را برای شما انجام می‌دهد.

قابل ذکر است که انجام تمامی خدمات در شرکت کاسپین با رعایت تمامی استانداردهای بهداشتی انجام می‌شود. همچنین خدمات انجام شده توسط نیرو‌های مجرب صورت می‌گیرد و مشمول ضمانت نیز خواهد شد.

شرکت کاسپین به مدیریت آقای رجبی امروزه توانسته تا نظر مشتریان خود را جلب کند و این اعتماد فقط به دلیل باکیفیت بودن خدمات ارائه شده توسط نیروهای این شرکت است. شما برای تماس با شرکت کاسپین می‌توانید با شماره 09127609500 تماس حاصل نمایید.

همچنین قابل بیان است که قیمت‌های دریافت شده از مشتریان کاملاً مطابق با نرخ تعیین شده توسط اتحادیه خواهد بود پس شما عزیزان می‌توانید با خیالی آسوده لوله بازکنی در محدوده مطهری را انتخاب کنید.

بهتر است که بدانید خدمات شرکت کاسپین به صورت شبانه‌روزی انجام می‌شود و شما در هر ساعتی که نیاز به لوله بازکنی پیدا کردید می‌تواند با شماره ما تماس بگیرید. در این صورت نیروهای مجرب ما در سریع‌ترین زمان خودشان را به شما می‌رسانند و این خدمات را به بهترین نحو انجام خواهند داد.

لوله بازکنی مطهری

باز کردن لوله‌ های فاضلاب

در گذشته تمامی خدمات لوله بازکنی با استفاده از تجهیزات بسیار ساده و پیش پا افتاده انجام می‌شد. همچنین افراد برای انجام این کار از تخصص بسیار کمی برخوردار بودند.

برخی از افراد نیز برای عدم پرداخت هزینه‌ای برای حل کردن مشکل گرفتگی لوله‌های فاضلاب این کار را خود بر عهده می‌گرفتند؛ اما این افراد ناخواسته آسیب‌های زیادی را برای لوله‌ها به وجود می‌آوردند و در آخر مجبور به هزینه‌های چند برابر می‌شدند.

همچنین به این دلیل که وسایل در گذشته بسیار محدود بود و مشکل به صورت کامل حل نمی‌شد پس بعد از گذشت چندین ماه آن لوله مجدد با گرفتگی روبه‌رو می‌شد؛ اما به مرور زمان این حرفه نیز با پیشرفت روبه‌رو شد و افراد به دنبال پیدا کردن تخصص در این شغل رفتند.

امروزه خدمات لوله بازکنی در محدوده مطهری به  وسیله تجهیزات بسیار پیشرفته و نیروهای مجرب انجام می‌شود. همین دلیل باعث سرعت انجام این خدمات شده است و باعث شده تا مشتریان از رضایت بیشتری برخوردار شوند.

لوله بازکنی مطهری

باز کردن لوله‌ها به وسیله محلول‌های اسیدی

ممکن است در برخی شرایط گرفتگی لوله زیاد نباشد و برای رفع این مشکل شما به آوردن یک متخصص لوله باز کن نداشته باشید. در این هنگام محلول‌های اسیدی می‌توانند مشکل شما را حل کنند به این صورت که این محلول‌ها خاصیت خورندگی دارند و می‌توانند رسوب‌های انباشه شده در لوله را رفع کنند.

یک نکته بسیار مهم این است که در هنگام استفاده کردن از این محلول‌های اسیدی هم به سلامت خود و هم به سلامت لوله‌کشی‌ها آسیب وارد نکنید. همچنین محلول‌های اسیدی از قیمت‌های مقرون به صرفه برخوردار بوده و برای رفع مشکلات جزئی گرفتگی لوله‌ها مناسب هستند.

این محلول‌ها را به راحتی می‌توانید از فروشگاه‌ها تهیه نمایید و مشکلات جزئی گرفتگی لوله‌های فاضلاب منزل خود را حل کنید؛ اما باید دانست که اگر به صورت مکرر برای باز کردن لوله‌های فاضلاب از محلول‌های اسیدی استفاده نمایید، باعث خورده شدن لوله‌ها می‌شوید.

پس اگر چندین بار از این محلول‌ها استفاده کردید اما باز هم مشکل گرفتگی لوله فاضلاب برای منزل شما پیش آمد حتما یک متخصص را در جریان بگذارید تا مشکل را به صورت اساس برای شما حل کند.

لوله بازکنی مطهری

روش‌های باز کردن لوله فاضلاب

در شرکت کاسپین رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب به این صورت است که در ابتدا نوع گرفتگی و همچنین شدت گرفتگی لوله‌های فاضلاب توسط نیروهای ماهر این شرکت تشخیص داده می‌شود. سپس یک دستگاه مناسب با نوع گرفتگی لوله فاضلاب انتخاب خواهد شد.

یکی از دستگاه‌های مورد استفاده برای لوله بازکنی در محدوده مطهری دستگاه فنر زنی برقی است. که این دستگاه بسیار پیشرفته خواهد بود و برای گرفتگی لوله‌های فاضلاب در حمام یا سرویس بهداشتی استفاده می‌کنند.

یک دستگاه دیگر که مورد استفاده باز کردن لوله‌ها قرار می‌گیرد دستگاه پمپ هوا است که برای گرفتگی‌های شدید سرویس بهداشتی استفاده خواهد شد. روش باز کردن لوله با این دستگاه به این صورت است که هوای جمع شده به شدت وارد لوله فاضلاب می‌شود و در نهایت باعث رفع گرفتگی لوله فاضلاب خواهد شد.

دستگاه تراکم هوا نیز یکی دیگر از تجهیزات شرکت کاسپین برای باز کردن لوله‌ها خواهد بود که این دستگاه هنگامی استفاده می‌شود که مواد زائد در لوله انباشته شده باشند. بر روی این دستگاه یک عقربه نصب شده که فشار هوایی که به وسیله تلمبه به درون لوله فرستاده می‌شود را نشان می‌دهد.

لوله بازکنی مطهری

دلیل گرفتگی لوله ‌های فاضلاب چیست؟

دلیل گرفتگی لوله‌ها را می‌توان به طور کلی به دو دسته تقسیم کنیم این دو دسته شامل گرفتگی‌های جزئی یا گرفتگی‌های سخت‌تر می‌شود. گرفتگی‌های جزئی مثل گرفتگی با تجمع مو در لوله یا گرفتگی به دلیل افتادن دستمال کاغذی در لوله‌ها است.

اما گرفتگی‌های سخت مثل افتادن اشیاء یا رسوب چربی‌ها درون لوله خواهد بود. ریختن مصالح ساختمانی در هنگام ساخت یک ساختمان نیز می‌تواند باعث گرفتگی لوله‌های فاضلاب در مدتی بعد شود.

عواملی که بر قیمت باز کردن لوله تاثیر می ‌گذارند کدام‌ اند؟

هر نوع خدمتی که توسط شرکت کاسپین انجام می‌شود یک قیمت مشخص دارد اما گاهی اوقات است که برخی شرایط بر هزینه بیشتر در انجام این خدمات تاثیر خواهند گذاشت.

به طور مثال طول یا ضخامت لوله گرفته شده، نوع موادی که باعث گرفتگی لوله فاضلاب شده است، تعداد دفعاتی که فنرزنی انجام می‌شود و ارتباط گرفتگی لوله با دیگر قسمت‌های ساختمان از جمله این عوامل هستند که بر قیمت نهایی تاثیر می‌گذارند.

5/5 - (5 امتیاز)

مطالب مشابه

لوله بازکنی با واترجت

لوله بازکنی با واترجت

واترجت یکی از دستگاه‌های لوله بازکنی است که با استفاده از آن می‌توان مشکلات گرفتگی لوله را رفع کرد. بسیاری از شرکت‌های متخصص لوله بازکنی

مطالعه بیشتر »

لوله بازکنی بازار

لوله بازکنی بازار از جمله خدماتی است که شرکت ما برای همشهریان گرامی‌ در این منطقه ارائه می‌دهد. چنانچه لوله‌های منزلتان دچار گرفتگی شده است

مطالعه بیشتر »

سرعت، دقت، صداقت

خدمات ما

کافیست یکبار با ما تماس بگیرید.

شبانه روزی

به صورت شبانه روزی در خدمت شما در استان تهران، البرز
و قم می باشیم.

بهترین قیمت

ما سعی می کنیم بهترین خدمات را با بهترین قیمت به شما ارئه نماییم.

سرعت در اجرا

ما سعی می کنیم با رعایت نکات اصولی در کمترین زمان کار را به اتمام رسانیم

نیروی با تجربه

انجام خدمات با استفاده از نیروهای آموزش دیده و با تجربه

همین حالا تماس بگیرید