لوله بازکنی شبانه روزی تهران رجبی

نحوه و روش لوله بازکنی ۰۹۱۲۷۶۰۹۵۰۰

نحوه و روش لوله بازکنی
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest

نحوه و روش لوله بازکنی

نحوه و روش لوله بازکنی

در این مطلب در مورد نحوه و روش لوله بازکنی و گرفتگی چاه توالت فرنگی و ایرانی خواهیم گفت.

گرفتگی چاه فاضلاب معمولا در زانویی هایی که برای تغییر مسیر لوله فاضلاب استفاده و عموما به شکل ۴۵ و ۹۰ درجه قرار می گیرند اتفاق می افتد, همچنین سیفون که برای جلوگیری از نفوذ گاز از چاه فاضلاب به محیط توالت استفاده می شود که کارایی آن معمولا در چاه توالت, لوله کف شور و روشویی است نیز اتفاق می افتد.

نحوه و روش لوله بازکنی

سوالاتی که برای اغلت افراد اتفاق می افتد این است که : چه باید کرد در هنگام گرفتگی چاه توالت یا چاه فاضلاب؟ بهترین روش چاه بازکنی و لوله بازکنی کدام است؟ استفاده از محلول ها و سردرگمی برای یافتن انواع مواد شیمیایی لوله بازکن و چاه بازکن قوی

از روش های باز کردن گرفتگی چاه توالت ایرانی و همچنین روش لوله بازکنی و روش باز کردن گرفتگی چاه توالت فرنگی می توان به :

۱- لوله بازکنی با استفاده از فنر چاه

بازکردن لوله فاضلاب با استفاده از فنر لوله بازکنی بیشتر معمول است, چون مسافت و برد زیادی دارد و از قدرت بالاتری برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب در مسیرهای نزدیک برخوردار است. فنر لوله بازکنی اشیا جامد را به داخل چاه فاضلاب هول می‌دهد. پس تضمین بیشتری وجود دارد که گرفتگی چاه فاضلاب یا گرفتگی چاه توالت فرنگی و توالت ایرانی با فنر لوله بازکنی رفع شود. فنر این قابلیت را دارد که انواع لایه های چربی, مواد زائد و مو را از دیواره های لوله فاضلاب جدا کند اما توجه داشته باشید که برای رفع گرفتگی توالت فرنگی حتی الامکان از فنر استفاده نکنید چون این دستگاه دارای نوک تیز و مارپیچی است و امکان دارد به توالت فرنگی آسیب بزند.

۲- باز کردن سیفون توالت با استفاده از پمپ لوله بازکنی

در روش ذکر شده بعد از این که مقداری آب به درون چاه ریختید, اقدام به پمپ زدن کنید. فشار آب که به سیفون وارد می‌آید باعث می‌شود گرفتگی سیفون توالت باز شود. پمپ زدن را آنقدر ادامه دهید تا مواد فاضلاب که در لوله و چاه توالت گیر کرده‌اند به جلو رانده شوند و لوله کامل باز شود.

۳- باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب با استفاده از دستگاه تراکم هوا

استفاده از این دستگاه نیاز به مهارت دارد. اگر گرفتگی لوله فاضلاب با استفاده  از پمپ زدن رفع نشود, از فنر لوله بازکنی استفاده می‌شود. این دستگاه, هوای فشرده داخل مخزن خود را با شدت به داخل چاه می‌فرستد که هرچقدر فشار وارده را بیشتر کنند صدای بیشتری ایجاد میشود. البته اگر لوله فاضلاب از شن و سنگ ریزه پر شده باشد, دیگر دستگاه تراکم هوا کارایی ندارد و باید از فنر لوله بازکنی استفاده کند.

 

سرعت، دقت، صداقت

خدمات ما

کافیست یکبار با ما تماس بگیرید.

شبانه روزی

به صورت شبانه روزی در خدمت شما در استان تهران، البرز
و قم می باشیم.

بهترین قیمت

ما سعی می کنیم بهترین خدمات را با بهترین قیمت به شما ارئه نماییم.

سرعت در اجرا

ما سعی می کنیم با رعایت نکات اصولی در کمترین زمان کار را به اتمام رسانیم

نیروی با تجربه

انجام خدمات با استفاده از نیروهای آموزش دیده و با تجربه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید