تخلیه چاه جنوب تهران

لوله بازکنی ارزان در تهران
Facebook
Twitter
LinkedIn

تخلیه چاه جنوب تهران

شرکت کاسپین آماده است تا در جنوب تهران خدمات خود را در زمینه تخلیه چاه، حفاری چاه، رفع انسداد چاه، لایروبی چاه و … ارائه کند. پس چنانچه چاه منزلتان پر شده و یا به حفر چاه نیاز داشتید، می توانید با شماره های ما تماس بگیرید. ما آماده هستیم تا خدمات خود را در کمترین زمان، به صورت 24 ساعته، با بهترین کیفیت و قیمت مناسب انجام دهیم‌.

شماره تماس تخلیه چاه جنوب تهران

✅ پایینتر از قیمت اتحادیه ✅ در سریع ترین زمان
✅ شبانه روزی ✅ نیروی ماهر و با تجربه
✅ ضمانت خدمات ✅ با رعایت اصول بهداشتی
☎ با مدیریت آقای رجبی 09127609500

تخلیه چاه فوری جنوب تهران

تخلیه چاه جنوب تهران

شرکت کاسپین آمادگی دارد تا با تمام بیمارستان ها – مدارس – ادارات – دانشگاه ها – شرکت ها و … در سراسر تهران – کرج – البرز و قم برای ارائه خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی قرارداد ببندد.

شرکت کیمیا دژ کاسپین در زمینه لوله بازکنی و تخلیه چاه از شرکت های موفق، باسابقه و پیشرو می باشد که حوزه فعالیتش در سراسر تهران – کرج – قم و البرز است. خدمات شرکت کاسپین روزانه، حتی در ایام تعطیل و در هر ساعتی از شبانه روز بصورت شبانه روزی ارائه می گردد.

آدرس شرکت کیمیا دژ کاسپین

تهران – مدنی شمالی – کوچه آهن دوست – کوچه لطفی افشار – پلاک 25

شماره تماس : 09127609500 آقای بهروز رجبی

تخلیه چاه جنوب تهران

پر شدن چاه فاضلاب

خوب چاه فاضلاب به هر حال بعد از مدتی که از عمر آن می‌گذرد، بنا به دلایلی که خدمت شما عرض می‌کنیم، پر می‌شود. دلایل پر شدن چاه فاضلاب می تواند اطلاعات زیاد و مهمی را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید به یک سری مسائل اهمیت بدهید. زمانی که چاه پر می‌شود، مشکلات زیادی برای اهالی منزل پیش می‌آید که دردسر آفرین است.

بوی بد فاضلاب یکی از مشکلاتی است که آزار دهنده خواهد بود. حال به دلایل و علل پر شدن چاه فاضلاب می پردازیم.

علت های پر شدن چاه فاضلاب

درون چاه فاضلاب، مواد زائد بسیاری وجود دارد که چربی – لجن – مواد جامد و آب فاضلاب از آن موارد است. آب فاضلاب به درون زمین نفوذ می‌کند و همین کشش زمین موجب می‌شود که چاه پر نشود.

به مرور زمان کف چاه را لایه ای از چربی و لجن می پوشاند و کشش زمین از منطقه کف، به صفر می‌رسد و همین موجب بالا آمدن آب می‌شود و آب از دیواره های چاه به درون زمین جذب می‌شود.

به مرور دیواره های چاه نیز رفته رفته با این دیواره ضخیم از چربی و لجن پوشیده شده و آب و این لایه به مرور بالا و بالاتر می‌رود. تا جایی که چاه به مرحله پر شدن می‌رسد.

پر شدن چاه نشانه های بخصوصی دارد که به شما نشان می‌دهد که وقت آن رسیده است که برای تخلیه چاه اقدام نمایید تا به دردسرهای پر شدن چاه دچار نشوید. حال نشانه های پر شدن چاه فاضلاب را خدمت شما عزیزان عرض می‌کنیم.

علائم پر شدن چاه فاضلاب

پر شدن چاه نشانه هایی به همراه دارد که به شما کمک می کند تا از اتفاقات پیش رو جلوگیری نمایید. یکی از همین علائم بالا آمدن آب توالت و گرفتگی چاه دستشویی است که زندگی را کاملا مختل می‌سازد.

  • بوی بد توالت و حمام در زمان پر شدن چاه، آزار دهنده و دائمی خواهد بود. به هیچ عنوان این بو از بین نمی‌رود.
  • بالا آمدن آب دستشویی و حمام که با هیچ روشی برطرف نمی‌شود و عملا استفاده از دستشویی و حمام غیر ممکن خواهد شد.
  • لق شدن کاشی ها یا موزاییک های اطراف سنگ توالت
  • زیاد شدن حضور سوسک ها در منزل

این موارد نشان دهنده آن است که چاه فاضلاب پر شده است و باید هر چه سریعتر به تخلیه آن اقدام نمود. شرکت کاسپین جهت تخلیه چاه فاضلاب، ماشین آلات پیشرفته و مدرنی در اختیار دارد و بصورت مکانیزه انجام می‌گیرد. تخلیه چاه بصورت مکانیزه این حسن را دارد که کار با کیفیت بالاتر و سرعت بیشتری انجام می‌گیرد.

در صورت نیاز به تخلیه چاه، با شماره های شرکت کاسپین تماس بگیرید تا اکیپ ما سریعا به محل اعزام و نسبت به حل مشکل شما اقدامات لازم را انجام دهند. خدمات ما در تمام مناطق و محلات تهران به راحتی ارائه می‌گردد.

تخلیه چاه جنوب تهران

تخلیه چاه ارزان جنوب تهران

تخلیه چاه فوری تهران

contractor-worker (8) شرکت کیمیا دژ کاسپین آمادگی همکاری با ارگان‌ها و نهادهای دولتی, شرکت‌ها, مجتمع‌ها, پاساژها, هتل‌ها و رستوران‌ها می‌باشد.

با ما تماس بگیرید : 09127609500

ما در تمامی مناطق تهران در کنار شما هستیم

همین حالا تماس بگیرید