خانه / تخلیه چاه شمال تهران 09127609500

تخلیه چاه شمال تهران 09127609500

تخلیه چاه شمال تهران

تخلیه چاه شمال تهران

هموطنان عزیز و هم شهریان گرامی در مناطق شمال تهران به استحضار می رسانیم که شرکت کیمیا دژ کاسپین ارائه دهنده کلیه خدمات مربوطه در زمینه چاه می باشد.

قیمت های شرکت کاسپین بر اساس نرخی است که توسط اتحادیه تصویب شده است. جهت اطلاع از قیمت و شرایط کار می توانید با شماره های 66976468 – 09127609500 تماس بگیرید.

متخصصان و ماموران مجرب شرکت کاسپین در هر ساعت از شبانه روز آماده سرویس دهی به شما عزیزان می باشند.

تخلیه چاه شمال تهران : شماره تماس

66976468 – 09127609500

شرکت کاسپین مفتخر است که ارائه دهنده تمامی خدمات پیشرفته در زمینه تخلیه چاه و لوله بازکنی در سراسر تهران _ کرج _ قم و البرز می باشد.

آماده عقد قرار داد با تمام بیمارستان ها _ مدارس _ ادارات _ دانشگاه ها _ شرکت ها و … در سراسر تهران _ کرج _ البرز و قم برای ارائه خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی

تخلیه چاه شمال تهران

هم شهریان عزیز در شمال تهران توجه داشته باشید که چاه فاضلاب بسته به نوع جنس خاک، دیر یا زود پر خواهد شد و بوی بد فاضلاب و مشکلات وحشتناکی ایجاد خواهد کرد و شما نیازمند کمک از متخصصان در این زمینه خواهید بود. ما به کمک شما می شتابیم و برای تخلیه چاه فاضلاب شما اقدام عاجل خواهیم کرد.

تخلیه چاه شمال تهران : 66976468 – 09127609500

تخلیه چاه به چه صورت هست ؟ اصولا ما از تانکرهای بزرگ و ماشین های مکنده قوی برای تخلیه چاه فاضلاب استفاده می کنیم. لوله ها و شلنگ های بزرگ را به درون چاه هدایت می کنیم و مکنده های قوی، محتویات چاه را با قدرت به دورن تانکرهای بزرگ می کشند و رفته رفته چاه تخلیه می گردد.

چاه فاضلاب که تخلیه شد، ماموران ما بررسی می کنند تا ببینند چاه نیاز به لایروبی هم دارد یا خیر. چربی هایی که به درون چاه ریخته می شوند به مرور زمان، کل دیواره چاه را می پوشانند و دیگر خاک این امکان را نمی یابد که آب درون چاه را به داخل خود جذب کند. در نتیجه چاه پر می شود و مشکلات عدیده ای را ایجاد خواهد کرد.

اگر چاه به لایروبی هم نیاز داشته باشد، با کمک نیروی انسانی کل دیواره چاه از چربی ها پاک می شود و چاه کارایی بالاتری پیدا می کند.

چاه فاضلاب شما پر شده است؟ نگران نباشید. با شرکت کاسپین تماس بگیرید.

66976468 – 09127609500

رفع مشکل شما تخصص ماست.

جای هیچ گونه نگرانی نخواهد بود. شرکت کاسپین از امکانات ویژه و پیشرفته ای در زمینه رفع مشکلات چاه فاضلاب برخوردار می باشد :

  • تانکر های بزرگ و پیشرفته
  • ماشین های مکنده
  • پمپ های آشغال شکن جهت لایروبی از سپتیک
  • ویدیو متر برای مشاهده و بازبینی داخل لوله ها
  • نیروی انسانی مجرب در زمینه لایروبی چاه فاضلاب و کف تراشی
  • دستگاه فنر زنی پیشرفته جهت رفع گرفتگی چاه فاضلاب
  • دستگاه تراکم هوا جهت باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب

شرکت کاسپین در زمینه چاه فاضلاب ارائه دهنده خدمات پیشرفته ای است که هر نوع مشکلی در این زمینه را قابل حل می سازد.

خدمات تخلیه چاه شرکت کاسپین

تخلیه چاه فاضلاب توسط تانکرهای بزرگ و مکنده های قوی

لایروبی چاه فاضلاب توسط نیروی انسانی مجرب

کف تراشی چاه فاضلاب

تخلیه چاه سپتیگ

لایروبی سپتینگ

حفر چاه فاضلاب _ حفر چاه آب _ حفر چاه عمیق _ حفر چاه ارت

کول گذاری و طوقه چینی میله های چاه به جهت جلوگیری از ریزش دیواره های چاه فاضلاب

تشخیص محل چاه توسط دستگاه با کمترین خسارت به درب چاه

ترمیم چاه قدیمی برای کارکرد بیشتر و بهتر

ماموران ما در راستای ارائه خدمات مربوط به چاه فاضلاب، این آمادگی را دارند تا چاه های قدیمی را ترمیم کنند و برای استفاده مجدد راه اندازی نمایند تا شما نیاز به حفر چاه جدید نداشته باشید.

اگر در منزل خود با مشکل حشرات موزی مانند سوسک روبرو هستید با ما تماس بگیرید. ماموران متخصص ما علت حضور سوسک در منزلتان را تشخیص و در رفع آن اقدام می کند.

شرکت کاسپین خدمات مربوط به چاه فاضلاب را در تمام مناطق شمال تهران ارائه می کند

سعادت آباد – تجریش – نیاوران – فرمانیه – قلهک – الهیه – جماران – ازگل – لویزان – مینی سیتی – سوهانک – کامرانیه – دروس – حسین‌ آباد – مبارک‌ آباد، اقدسیه – زعفرانیه – محمودیه – داودیه – دزاشیب – جردن – الهیه – ولنجک – اوین – ظفر – درکه – فرحزاد 

هموطنان عزیز در تهران، کرج، البرز و قم یکی از خدمات ما تشخیص محل چاه می باشد. در بسیاری از موارد محل چاه مشخص نمی باشد و سخت است تمام قسمت ها را زیر و رو کرد تا محل چاه پیدا شود. ما این امکان را داریم که با کمک دستگاه محل دقیق چاه را پیدا نماییم.

ما آماده حفر هر نوع چاه را در مناطق مختلف تهران، قم، البرز و کرج داریم فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

تخلیه چاه جنوب تهران

تخلیه چاه شرق تهران

تخلیه چاه غرب تهران