لوله بازکنی شبانه روزی تهران رجبی

لوله بازکنی جنوب تهران ☎ 09127609500

tamire pakeig mantaqe 2 tehran
Facebook
Twitter
LinkedIn

تضمین کیفیت کار و تست سلامت

هفت روز هفته و به صورت شبانه روزی

نیروی ماهر و باتجربه

پشتیبانی تمامی مناطق تهران

تحویل کار به صورت تمیز

لوله بازکنی حرفه ای با فنر لوله بازکنی

لوله بازکنی جنوب تهران

اگر در جنوب تهران زندگی می کنید و لوله های منزلتان دچار گرفتگی شده اند، باید هرچه سریع تر این مشکل را حل کنید. متأسفانه گرفتگی لوله ها مشکلی نیست که بشود به آسانی از آن رد شد زیرا فرآیند زندگی روزمره را دچار چالش می کند. شرکت کاسپین با توجه به این موضوع آماده است تا خدمات لوله بازکنی را در سریع ترین زمان، بهترین کیفیت، به صورت شبانه روزی و با قیمت مناسب در جنوب تهران انجام دهد. بنابراین اگر لوله های منزلتان مسدود شده اند هرچه سریع تر با شماره های زیر تماس بگیرید تا این مشکل بزرگ سریعاً رفع شود. ما به مشتریان گرامی گارانتی می دهیم که فرآیند بازکردن مسیر لوله به بهترین نحو ممکن انجام شود زیرا نیرو های ما جزء بهترین و ماهرترین سرویس کاران در این زمینه هستند.

شماره تماس لوله بازکنی جنوب تهران

✅ پایینتر از قیمت اتحادیه ✅ در سریع ترین زمان
✅ شبانه روزی ✅ نیروی ماهر و با تجربه
✅ ضمانت خدمات ✅ با رعایت اصول بهداشتی
☎ با مدیریت آقای رجبی 09127609500

لوله بازکنی فوری جنوب تهران

لوله بازکنی جنوب تهران

لوله بازکنی جنوب تهران

تمامی مناطق و محله های جنوب تهران تحت پوشش خدمات رسانی شرکت کاسپین قرار دارند. ما در همه محله های جنوب شهر تهران داری شعبه هستیم. برای مثال می توان به محله های مشیریه، شهرک مسعودیه، افسریه، خانی آباد نو، نازی‌آباد، نعمت‌آباد، یاخچی‌آباد، امیر بهادر و … اشاره کرد.


تشخیص نشتی توالت در منزل

ایجاد نشتی در توالت می‌تواند بدون آنکه نشانه ای از خود بروز دهد ، سبب از دست رفتن صدها لیتر آب شود. حتی وجود یک نشتی ریز و ساده، موجب هدر رفتن حجم زیادی از آب که نتیجهٔ آن خسارت زیاد است، می‌شود. اما خب خوش اینکه تعمیر نشتی توالت، کار نسبتاً ساده و ارزان قیمتی می باشد.

چنانچه به نشتی در توالت مشکوک شده اید، می توانید درب بخش فلاش تانک را برداشته و مقداری رنگ خوراکی درون آن بریزید. به مدت 30 دقیقه منتظر بمانید و در این مدت به هیچ وجه فلاش تانک را نکشید. پس از گذشتن فلاش تانک، آن را کشیده و به رنگ آب دقت کنید. اگر رنگ آب مانند رنگی بود که قبلا اضافه کرده بودید، نشان دهنده این است که یک جای کار ایراد دارد. اما اگر رنگ آب بی رنگ و شفاف بود، جای هیچ نگرانی نیست.

نشتی دریچه میان فلاش تانک و کاسه توالت

شایع ترین علت نشتی آب توالت، درست کار نکردن این دریچه می باشد. واشر این دریچه در بخش زیرین فلاش تانک قرار دارد و زمانی که فلاش تانک را می‌زنید، این دریچه بلند شده و آب را داخل کاسه توالت می‌ریزد. چنانچه این دریچه دچار آسیب دیدگی شده باشد، آب به صورت مداوم (حتی در مواقعی که فلاش تانک را نزده‌اید) از تانکر به داخل کاسه توالت می‌رود. بنابراین باید این مشکل را برطرف کنید.


بیشتر بخوانید:

لوله بازکنی شبانه روزی تهران


تعمیر فلاش تانک در جنوب تهران

تعمیر فلاش تانک توالت فرنگی یکی از مهم ترین خدماتی است که همیشه صاحبان توالت فرنگی و یا حتی ایرانی به آن نیاز دارند. فلاش تانک یکی از پرکاربردترین تجهیزات هنگام نصب شیرآلات بهداشتی از جمله سرویس بهداشتی می باشد. اگرچه نصب سیفون در سرویس های بهداشتی ایرانی از دیرباز صورت می گرفته است.

از آنجایی که نشتی فلاش تانک مهمترین مشکل در این بخش است، دو مورد وجود دارد که باید بررسی کنید.

  1. اگر بدنه فلاش تانک نشتی دارد، می توانید از یک تکنسین توالت فرنگی با تجربه در تعویض توالت کمک بگیرید.
  2. اما در صورت وجود رطوبت و نشتی از لوله ها و اتصالات باید متخصص تشخیص شکستگی لوله با ابزار باشد تا مشکل نشتی به صورت صحیح و اصولی حل شود.

بهتر است بدانید که اساس کار فلاش تانک، ذخیره آب مورد نیاز برای شستشوی توالت است و این روال به طور مداوم در طول شبانه روز انجام می شود. در مواقعی که آب ورودی توالت فرنگی مشکلی دارد باید در اسرع وقت درخواست خود را برای سرویس فلاش تانک ثبت کنید تا مشکل شما در اسرع وقت حل و فصل شود. می توانید با شماره تلفن کاسپین تماس بگیرید.


لوله بازکنی جنوب تهران

لوله بازکنی جنوب تهران – تخلیه چاه جنوب تهران – لوله بازکنی در جنوب تهران

ارائه خدمات بصورت شبانه روزی – در تمام نقاط تهران البرز – قم کرج

لوله بازکنی تهران با ابزار آلات و لوازم پیشرفته

شماره تلفن لوله بازکنی جنوب تهران 09127609500

لوله بازکنی ارزان در تهران

لوله بازکنی فوری در تهران


خراب شدن پمپ آب خانگی

مشکلاتی که برای پمپ های آب ایجاد می‌شوند معمولا به شرح زیر است :

  • فشار پمپ از تنظیم خارج می‌شود.
  • پمپ قطع و وصل نمی‌شود و بصورت یکسره در می‌آید.
  • پمپ مداوم قطع و وصل می‌شود.
  • آب دادن پمپ
  • باد داخل منبع تحت فشار، کم می‌شود.

 

خراب شدن کلید اتومات پمپ آب

کلید اتوماتیک پمپ آب از وسایلی است که از آن بعنوان مغز متفکر پمپ نام می‌برند و کاربرد آن این است که دستور قطع و وصل شدن را به پمپ می‌دهد. این وسیله بیش از سایر قطعات پمپ، دچار خرابی می‌شود.

جهت تنظیم کردن فشار پمپ آب، اولین کاری که باید انجام دهید این است که تمامی شیرهای آب را بسته و تنها با کمک یک شیر، فشار پمپ تنظیم شود. باید دقت شود که این تنظیم متناسب با تعداد واحدهای هر ساختمان باشد و واحدی که دورتر از باقی قرار دارد با مشکل در فشار پمپ آب، مواجه نشود.

خراب شدن پمپ آب خانگی

داخل کلید پمپ، دو عدد پیچ و مهره وجود دارد که هر کدام کاربرد خاصی دارد. یکی از آنها برای تنظیم فشار استارت پمپ آب است و دیگری برای تنظیم فشار قطع آب می‌باشد. می توان با کمک این پیچ و مهره ها در اصطلاح فنی، بار پمپ (فشار آب پمپ) را کم و زیاد کرد. یعنی می توان تنظیم کرد که پمپ در چه فشاری، شروع کند به کار و در چه فشار آبی، قطع شود.

این مشکلات معمولا برای پمپ ها ایجاد می‌شود که در صورت مواجه شدن با هر یک از این موارد می توانید با شماره های شرکت تماس گرفته تا ماموران ما برای تعمیر خرابی پمپ آب خانگی به محل اعزام شوند.


سوالات متداول لوله بازکنی جنوب تهران

در شرایط کرونایی، خدمات لوله بازکنی در جنوب تهران به چه صورت است؟

تمامی لوله بازکن های شرکت موظف هستند از ماسک استفاده کرده و پروتوکل های بهداشتی را رعایت کنند. همچنین در حین کار و پس از اتمام آن نیز نکات بهداشتی را رعایت می کنند. تمام تلاش ما این است که کار لوله بازکنی با کمترین کثیف کاری انجام شود.

زمان رسیدن سرویس کاران به محل چقدر است؟

از زمانی که مشتری تماس می‌گیرد تا زمانی که سرویس کاران به محل می رسند نهایتاً 30 دقیقه زمان می برد.
به دلیل اینکه شرکت کاسپین در تمامی نقاط تهران دارای شعبه است، سرعت رسیدگی به مشکلات همشهریان بسیار بالا است.

هزینه خدمات لوله بازکنی چقدر است؟

هزینه خدماتی که شرکت کیمیا دژ کاسپین ارائه می دهد بر اساس نرخی است که اتحادیه لوله بازکنی تصویب کرده است. پس از این بابت خیالتان راحت با‌شد.

لوله بازکنی کاسپین از چه دستگاه‌هایی برای باز کردن لوله استفاده می کند؟

شرکت کاسپین از بروز ترین و پیشرفته ترین دستگاه ها برای باز کردن لوله، استفاده می کند.
بهترین دستگاه، فنرزنی برقی است.
از دیگر دستگاه هایی که ما برای بازکردن لوله مسدود شده استفاده می کنیم می توان  به دستگاه تراکم هوا و دستگاه فشار آب است.

contractor-worker (8) شرکت کیمیا دژ کاسپین آمادگی همکاری با ارگان‌ها و نهادهای دولتی, شرکت‌ها, مجتمع‌ها, پاساژها, هتل‌ها و رستوران‌ها می‌باشد.

با ما تماس بگیرید : 09127609500

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید