لوله بازکنی شبانه روزی تهران رجبی

لوله بازکنی شرق تهران ☎ 09127609500

Facebook
Twitter
LinkedIn

تضمین کیفیت کار و تست سلامت

هفت روز هفته و به صورت شبانه روزی

نیروی ماهر و باتجربه

پشتیبانی تمامی مناطق تهران

تحویل کار به صورت تمیز

لوله بازکنی حرفه ای با فنر لوله بازکنی

لوله بازکنی شرق تهران

عزیزانی که در شرق تهران ساکن هستند و لوله های منزلشان دچار گرفتگی شده است، برای آنکه هرچه سریع تر مشکلشان برطرف شود می توانند با شرکت کاسپین تماس بگیرند. شرکت کاسپین با توجه به داشتن شعبه های مختلف در سراسر محله های شرق پایتخت، این امکان را دارد تا نیروهای خود را در سریع ترین زمان ممکن به محل گرفتگی اعزام نماید. ما با داشتن نیروهای متخصص و ماهر و همچنین مجهز بودن به مدرن ترین و پیشرفته ترین دستگاه های لوله بازکنی، این ضمانت را به مشتریان گرامی می‌دهیم تا انجام عملیات رفع گرفتگی لوله با بالاترین کیفیت و کم ترین کثیف کاری انجام شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس لوله بازکنی شرق تهران

✅ پایینتر از قیمت اتحادیه ✅ در سریع ترین زمان
✅ شبانه روزی ✅ نیروی ماهر و با تجربه
✅ ضمانت خدمات ✅ با رعایت اصول بهداشتی
☎ با مدیریت آقای رجبی 09127609500

لوله بازکنی فوری شرق تهران

لوله بازکنی شرق تهران

لوله بازکنی شرق تهران

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه به صورت شبانه روزی در شرق تهران و محله های آن انجام می شود. شرکت کاسپین در تمامی محله های شرق تهران دارای شعبه می باشد.


بازکردن لوله با واترجت در شرق تهران

بازکردن مسیر لوله مسدود شده با واترجت یک روش با جریان پرفشار آب است. استفاده از این روش بی خطر و ایمن بوده و هیچ آسیبی به لوله های فاضلاب نمی رساند. . شرکت کاسپین با مناسب‌ترین قیمت، رفع گرفتگی لوله با واترجت را انجام می‌دهد.

با توجه به اینکه در برخی مواقع رسوبات و گرفتگی لوله به حدی شدید است که استفاده فنر لوله بازکنی و دستگاه تراکم هوا کارساز نخواهد بود. از طرفی لوله فاضلاب آشپزخانه‌ها، رستوران‌ها و… رسوبات چربی زیادی به خود می‌گیرد. در چنین شرایطی تنها استفاده از دستگاه واترجت می تواند چاره کار باشد.

این دستگاه آب را با فشار زیاد در جهات مختلف لوله می پاشد. جریان پر فشار آب تمام رسوبات ایجاد شده بر دیواره لوله را از بین برده و لوله را تمیز می کند. با این استفاده از این دستگاه قادر خواهیم بود هرنوع گرفتگی را برطرف نماییم.

مزایای استفاده از واترجت

استفاده از واترجت جهت بازکردن لوله فاضلاب مزایای متعددی دارد که برخی از مهم‌ترین مزایای آن عبارت‌اند از:

  • رسوب‌زدایی کامل چربی‌ها
  • رفع گرفتگی لوله فاضلاب بدون احتیاج به سایر ابزارها
  • در این روش هیچ آسیبی به لوله ها وارد نمی شود.
  • همانطور که می دانید در این روش از هیچ مواد شیمیایی استفاده نمی شود، بنابراین هیچ آسیبی به محیط زیست وارد نمی شود.

بیشتر بخوانید:

لوله بازکنی شبانه روزی تهران


راه های پیشگیری از گرفتگی لوله

ظرف ها کثیف معمولاً آغشته به روغن و چربی ها هستند.
در هنگام شستشوی ظروف ممکن است روغن و چربی ها وارد لوله سینک شده و به مرور زمان موجب مسدود شدن لوله شوند.
در نتیجه باید از ورود چربی ها و روغن باقی مانده ظروف به سینگ اشپزخانه جلو گیری کنیم.
بایستی قبل از شروع به شستشوی ظرف ها، روغن باقی مانده را از آن ها ( ظرف ها) جدا کنید.

حتماً از صافی در دهانه سینگ ظرف شویی، اشپزخانه،حمام،چاه استفاده کنید.
با این کار از ورود اشغال، مواد جامد و … به داخل لوله ها جلوگیری می کنید.

چنانچه دچار گرفتگی جزئی لوله شُدید، حتماً مقداری آب جوش به داخل لوله بریزید تا از تجمع اشغال و پلاستیک و مو اضافی در لوله جلوگیری کنید.
با انجام این کار از گرفتگی لوله بصورت جدی در ساختمان جلوگیری می شود.


رعایت نکات بهداشتی توسط تیم کاسپین:

از تمام لوله بازکن های شرکت به طور مرتب تست کرونا گرفته می شود تا خدای نکرده ناقل کرونا نباشند. تمامی سرویس کاران موظف هستند در طول ارائه خدمات و در حین انجام کار، از ماسک استفاده کنند. تمامی دستگاه ها به طور مرتب ضد عفونی می شوند. تمام تلاش ما این است که خدمات لوله بازکنی با کم ترین کثیف کاری انجام شود. سعی می کنیم تا سرویس کاران ما خدمات لوله بازکنی را در کم ترین زمان ممکن انجام دهند تا بیش از اندازه در منزل شما نباشند.


تعمیر نشتی توالت فرنگی در شرق تهران

به طور کلی نشت آب زیر توالت می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که یکی از دلایل اصلی آن نصب نادرست توالت فرنگی است. استفاده مکرر از توالت فرنگی و جابجا کردن آن از جمله دلایل نشت آب از ته کاسه توالت است.

تمامی سرویس های بهداشتی موجود با دو پیچ به لوله تخلیه در کف سرویس بهداشتی متصل می شوند که این اتصال از طریق آب بند انجام می شود. این حلقه به لطف ساختار پلاستیکی یا مومی خود، محافظت عالی در برابر نفوذ آب دارد و از نشت آب از لوله تخلیه جلوگیری می کند. علاوه بر این وجود آب بند از پخش شدن بوی بد فاضلاب برای مدت طولانی به بیرون جلوگیری می کند.

اگر آب بندی به خوبی و طبق قوانین نصب توالت فرنگی، انجام شود، می تواند تا سال ها بدون کوچکترین مشکلی کار خود را انجام دهد. اما در صورت رعایت نکردن این امر به زودی علاوه بر تعمیر توالت فرنگی در شرق تهران نیاز به تعمیر لوله های فاضلاب نیز خواهید داشت.

نشانه های نشت آب از  کف توالت فرنگی چیست؟

دو راه برای پی بردن به این مشکل و استفاده از آن برای رفع سریع آن وجود دارد.

نشت آب و انتشار بوی فاضلاب به مدت چند روز:

اگر در حین استفاده از فلاش تانک مقداری آب در زیر کاسه مشاهده کردید، وقت آن است که آب بند را بررسی کنید و در صورت آسیب دیدن آن را تعویض کنید. علاوه بر این، چنانچه بریا چند روز بوی بد فاضلاب را استشمام می کنید نیز باید نسبت به تعویض آب بند اقدام کنید.

جابجایی توالت:

هنگامی که سیستم فاضلاب توالت یا کل ساختمان نیاز به تعویض یا تعمیر دارد، توالت فرنگی باید جابجا شود تا امکان دسترسی به لوله فراهم شود که این امر ممکن است باعث به وجد آمدن ابن مشکل شود.

همچنین به مرور زمان و استفاده افراد مختلف با وزن های متفاوت، به توالت فرنگی فشار آمده و امکان شکستگی آن وجود دارد. در چنین شرایطی می توانید با محکم کردن پیچ ها مشکل را رفع کنید اما اگر مشکل برطرف نشد، بهتر است با یک سرویسکار ماهر تماس بگیرید.


لوله بازکنی شرق تهران 

آیا تابحال اتفاق افتاده است که انگشتر، گوشواره یا هرگونه قطعه طلا از شما به داخل چاه توالت افتاده باشد؟

مطمئنا با استرس فراوان دنبال راهی می گردید که تا طلا را از داخل چاه بیرون بیاورید اما کار بسیار سخت و البته با ریسک بالایی است.
زیرا هر آن احتمال دارد با یک حرکت اشتباه، قطعه طلا به داخل چاه اصلی بیفتد. قبل از هر اقدامی ابتدا خونسرد باشید.

سیفون دستشویی یک لوله خمیده U شکل است که همیشه پر از آب است.
تنها در صورتی محتویات آن به داخل چاه اصلی هدایت می شود که فلاش تانک را بکشید یا با آفتابه به داخل چاه آب بریزید.

نا امید نشوید. به راحتی می توان قطعه طلا را از داخل چاه خارج کرد. ماموران ما با گیره مخصوص به راحتی و در کوتاهترین زمان می توانند قطعه طلا را خارج نمایند.

کافیست با ماموران شرکت کاسپین تماس بگیرید تا مشکل شما را برطرف نمایند.

شماره تماس:09127609500

مضرات استفاده از محلول های لوله باز کن

محلول های چاه بازکن حالت اسیدی دارند و با ورود به داخل لوله، موادی که موجب گرفتگی لوله فاضلاب شده اند را در خود حل کرده و به اینصورت راه گرفته شده را باز می‌کنند.

تا اینجا روند کار بسیار هم عالی بنظر می رسد اما اسیدی بودن این محلول ها متاسفانه به لوله های فاضلاب علی الخصوص در منازل قدیمی که لوله های فاضلاب تعویض نشده اند و به احتمال فراوان چدنی می‌باشند آسیب جدی وارد می‌کند.

اسید موجب می شود لوله های فاضلاب دچار خوردگی با اسید شوند و سپس نشتی آب را به دنبال خواهد داشت و هزینه ای برای شما خواهد بود تا لوله آسیب دیده را تعویض نمایید.

بهترین و مطمئن ترین راه استفاده از دستگاه فنر زنی یا فنر لوله بازکنی می‌باشد که بدون وارد کردن آسیب به لوله های فاضلاب، موجب رفع گرفتگی فاضلاب می‌گردد.
این دستگاه ها دارای فنرهایی با قطر و طول مختلف می‌باشند و تا فاصله های زیادی را درون لوله حرکت می‌کنند و راه بسته شده را باز می‌نمایند.

پس اگر با گرفتگی لوله فاضلاب مواجه شدید، توصیه می‌کنیم که هم برای ایمنی خودتان و هم ایمنی لوله های فاضلاب از این محلول های اسیدی استفاده نکنید.
با تماس گرفتن با شرکت کاسپین، حل مشکل را به دست ماموران متخصص با ابزار مناسب بسپارید تا بدون دردسر مشکلتان حل شود.


سوالات متداول لوله بازکنی شرق تهران

در شرایط کرونایی، خدمات لوله بازکنی در شرق تهران به چه صورت است؟

تمامی لوله بازکن های شرکت موظف هستند از ماسک استفاده کرده و پروتوکل های بهداشتی را رعایت کنند. همچنین در حین کار و پس از اتمام آن نیز نکات بهداشتی را رعایت می کنند. تمام تلاش ما این است که کار لوله بازکنی با کمترین کثیف کاری انجام شود.

زمان رسیدن سرویس کاران به محل چقدر است؟

از زمانی که مشتری تماس می‌گیرد تا زمانی که سرویس کاران به محل می رسند نهایتاً 30 دقیقه زمان می برد.
به دلیل اینکه شرکت کاسپین در تمامی نقاط تهران دارای شعبه است، سرعت رسیدگی به مشکلات همشهریان بسیار بالا است.

هزینه خدمات لوله بازکنی چقدر است؟

هزینه خدماتی که شرکت کیمیا دژ کاسپین ارائه می دهد بر اساس نرخی است که اتحادیه لوله بازکنی تصویب کرده است. پس از این بابت خیالتان راحت با‌شد.

لوله بازکنی کاسپین از چه دستگاه‌هایی برای باز کردن لوله استفاده می کند؟

شرکت کاسپین از بروز ترین و پیشرفته ترین دستگاه ها برای باز کردن لوله، استفاده می کند.
بهترین دستگاه، فنرزنی برقی است.
از دیگر دستگاه هایی که ما برای بازکردن لوله مسدود شده استفاده می کنیم می توان به دستگاه تراکم هوا و دستگاه فشار آب است.

contractor-worker (8) شرکت کیمیا دژ کاسپین آمادگی همکاری با ارگان‌ها و نهادهای دولتی, شرکت‌ها, مجتمع‌ها, پاساژها, هتل‌ها و رستوران‌ها می‌باشد.

با ما تماس بگیرید : 09127609500

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید