لوله بازکنی شمال تهران

لوله بازکنی
Facebook
Twitter
LinkedIn

لوله بازکنی شمال تهران

لوله بازکنی شمال تهران با شرکت کاسپین:

چاه فاضلاب منزل شما در شمال تهران پر شده است؟

نیاز به تخلیه چاه سریع و اصولی دارید؟

شرکت لوله بازکنی کاسپین با سالها تجربه در زمینه خدمات فاضلاب، راه حل مشکل شما را ارائه می دهد.

خدمات ما در شمال تهران:

 • تخلیه چاه با تانکرهای پیشرفته و مکانیزه
 • لوله بازکنی با دستگاه فنر و روش های نوین
 • رفع بوی بد فاضلاب و تشخیص علت آن
 • لایروبی و کول گذاری چاه فاضلاب
 • حفاری چاه فاضلاب جدید
 • تعمیر و بازسازی منهول و طوقه چاه
 • مشاوره رایگان در زمینه فاضلاب

چرا شرکت کاسپین را انتخاب کنید؟

 • قیمت مناسب و منصفانه
 • سرعت عمل و انجام کار در کمترین زمان
 • استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته
 • تیم متخصص و مجرب
 • دارای مجوز رسمی از اتحادیه
 • ارائه ضمانت نامه کتبی برای خدمات
 • مناطق تحت پوشش:

تمامی مناطق شمال تهران

فرمانیه، زعفرانیه، الهیه، ولنجک، نیاوران، جردن، تجریش، دماوند، لواسان و سایر مناطق شمال تهران
برای دریافت مشاوره رایگان و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید:

شماره تماس:

در ادامه به برخی از نکات مهم در خصوص تخلیه چاه در شمال تهران اشاره می کنیم:

تخلیه چاه به صورت دوره ای : برای جلوگیری از پر شدن سریع چاه فاضلاب، لازم است به صورت دوره ای تخلیه چاه انجام شود.

انتخاب شرکت معتبر : برای تخلیه چاه، حتماً از شرکت های معتبر و مجاز استفاده کنید.

قیمت تخلیه چاه : قیمت تخلیه چاه به عوامل مختلفی مانند عمق چاه، نوع تانکر و تجهیزات مورد استفاده، و… بستگی دارد.

عوامل موثر در پر شدن چاه: عواملی مانند ساخت و سازهای جدید، ورود فاضلاب به چاه، و… می تواند باعث پر شدن سریع تر چاه شود.

شرکت لوله بازکنی کاسپین با ارائه خدمات تخصصی فاضلاب، آسودگی خاطر را برای شما به ارمغان می آورد.

یکی از اتفاقاتی که ممکن است در ساختمان‌های مسکونی و تجاری و به طور کلی انواع ساختمان‌ها رخ دهد، مسدود شدن لوله‌ها بوده که دردسر‌های بسیاری را به همراه خواهد داشت. از جمله مواردی که سبب به وجود آمدن این مشکل می‌شوند، می‌توان به انواع گرفتگی در لوله‌ها، همچون گرفتگی توسط رسوبات ایجاد شده در لوله و قرار داشتن اشیاء درون لوله اشاره کرد.

توجه داشته باشید که در صورت گرفتگی لوله‌های ساختمان لازم است تا از شرکت‌ها و متخصصان قابل اعتماد کمک بگیرید.

نکته مهم در این خصوص این است که شرکت‌هایی که مجهز به پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها همچون دستگاه تراکم هوا، واترجت و فنر برقی باشند قادر خواهند بود در سریع‌ترین زمان و با هزینه مقرون ‌به‌ صرفه مشکل لوله‌ کشی ساختمان را برطرف نمایند.

لوله بازکنی شمال تهران یکی از بهترین شرکت‌ها در این زمینه در شمال تهران بوده که ساکنین این منطقه می‌توانند در صورت بروز این چنین مشکلات با ما تماس حاصل کنند.

از آنجایی که ما دارای تمامی وسایل مورد نیاز جهت رفع این مشکل هستیم، در کمترین زمان مشکل شما را برطرف خواهیم کرد و همچنین هزینه دریافتی شرکت ما طبق نرخ اتحادیه بوده و بسیار مقرون به صرفه است.

شماره تماس لوله بازکنی شمال تهران

✅ پایینتر از قیمت اتحادیه ✅ در سریع ترین زمان
✅ شبانه روزی ✅ نیروی ماهر و با تجربه
✅ ضمانت خدمات ✅ با رعایت اصول بهداشتی
☎ با مدیریت آقای رجبی 09127609500

لوله بازکنی فوری شمال تهران

شعب شرکت لوله بازکنی کاسپین

افرادی که در مناطق شمال تهران زندگی می‌کنند قادر خواهند بود که در صورت بروز مشکل در لوله کشی ساختمان خود با شرکت لوله بازکنی کاسپین تماس حاصل نموده و در کمترین زمان و با هزینه‌ای مقرون به صرفه مشکل خود را برطرف نمایند.

این شرکت در همه مناطق شمال تهران همچون تجریش، قلهک، جماران، زرگنده، لویزان، نیاوران و … شعبه دارد؛ بنابراین افرادی که در شمال تهران زندگی می‌کنند، می‌توانند در صورت نیاز سریعا با کارشناسان شرکت لوله بازکنی شمال تهران تماس گرفته و اقدام به حل مشکل ساختمان خود نمایند.

برطرف کردن نشتی لوله کشی ساختمان در شمال تهران با استفاده از دستگاه صوتی

یکی از ایراد‌ات و مشکلاتی که ممکن است در لوله کشی ساختمان‌ها به وجود آید، نشتی در لوله ساختمان است. یکی از ساده‌ترین روش‌ها برای یافتن محل نشتی لوله، استفاده از دستگاه صوتی بوده که کارشناسان شرکت کاسپین در شمال تهران با استفاده از این دستگاه صوتی قادر خواهند بود محل دقیق نشتی آب را تشخیص دهند.

کارکرد این دستگاه صوتی به این صورت است که امواج تولید شده از سوی حرکت آب را با دقت شناسایی می‌کند؛ بنابراین برای یافتن محل دقیق نشتی لوله نیاز به کنده‌کاری نیست.

نکته قابل توجه در خصوص استفاده از دستگاه صوتی این است که حتی امواج کوچکی که روی حرکت آب ایجاد می‌شوند نیز توسط این دستگاه تشخیص داده خواهند شد؛ بنابراین کارشناسان قادر خواهند بود حتی سوراخ‌های بسیار ریز لوله را شناسایی کرده و اقدام به برطرف نمودن نشتی نمایند.

البته لازم است به این نکته نیز توجه داشته باشید که این دستگاه تنها تا عمق ۴۰ سانتی‌متری را شناسایی و ردیابی خواهد نمود. بنابراین برای تشخیص نشتی‌های سطحی مناسب بوده و نمی‌توانیم از آن برای شناسایی نشتی‌های عمیق استفاده کنیم.

شناسایی محل ترکیدگی لوله در شمال تهران با استفاده از دستگاه مادون قرمز

یکی دیگر از مشکلات شایع در لوله کشی ساختمان‌ها ترکیدگی لوله‌ها بوده که برای تشخیص مکان دقیق آن نیازمند دستگاه‌های بسیار پیشرفته هستیم. بنابراین لازم است برای این که هر چه سریع‌تر مشکل لوله کشی ساختمان شما برطرف شود که باید از شرکت‌های مجهز و پیشرفته کمک بگیرید.

یکی از پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها، دستگاه مادون قرمز نام دارد که با استفاده از آن متخصصان قادر خواهند بود محل دقیق ترکیدگی و نشتی لوله را تشخیص دهند. این دستگاه متناسب با عمق‌های بسیار زیاد در زمین ساخته و طراحی شده‌ و با استفاده از گیرنده و فرستنده مخصوص خود محل دقیق ترکیدگی لوله را به متخصصان و کارشناسان نشان خواهد داد.

شناسایی محل دقیق ترکیدگی لوله در شمال تهران با استفاده از دستگاه تصویربرداری

یکی دیگر از روش‌های تشخیص دقیق محل ترکیدگی لوله در ساختمان‌های شمال تهران، استفاده از دستگاه تصویربرداری خواهد بود. استفاده از این دستگاه جزء روش‌های بسیار مدرن و پیشرفته به حساب می‌آید بنابراین تعداد کمی از شرکت‌های لوله کشی، از این دستگاه برخوردار هستند.

از جمله مزایای استفاده از این دستگاه و سایر دستگاه‌هایی که نام برده شدند این است که مدت زمان تشخیص محل دقیق ترکیدگی را کاهش می‌دهند و همچنین از کند و کاری‌های بیش از حد و اضافی جلوگیری می‌کنند.

در روش تصویربرداری کارشناسان از دوربین‌های آندوسکوپی برای تشخیص محل نشتی لوله آب و ترکیدگی آن استفاده می‌نمایند. البته توجه داشته باشید که استفاده از این روش نسبت به سایر رو‌ش‌ها کمی گران‌تر و پرهزینه‌تر خواهد بود. لوله بازکنی شمال تهران با بهره‌گیری از این ابزارها به راحتی می‌تواند مشکلات شما شهروندان عزیز را در کوتاهترین زمان حل نماید.

لوله بازکنی شمال تهران
لوله بازکنی شمال تهران

تعمیر توالت فرنگی در شمال تهران

استفاده از توالت فرنگی در منزل نسبت به توالت ایرانی مزایای بسیاری دارد که از جمله آ‌نها می‌توان به این موارد اشاره کرد:

این توالت‌ برای افرادی که به هر دلیلی دچار مشکلات جسمی همچون ورم مفاصل، روماتیسم، آرتروز، کمر درد و … هستند، بسیار مناسب است و سبب کاهش درد جسمی آن‌ها خواهد شد.

همچنین استفاده از این توالت سبب گردیده تا رعایت بهداشت فردی و اجتماعی افراد افزایش یابد.

یکی دیگر از حوزه‌های کاری شرکت‌های تعمیرات لوله و لوله بازکنی، تعمیر توالت فرنگی بوده و این شرکت‌ها روزانه تماس‌های بسیاری را جهت تعمیر توالت فرنگی از ساختمان‌های اداری و مسکونی دریافت می‌کنند.

شرکت کاسپین در شعبه‌ی لوله بازکنی شمال تهران، نیز از متخصصان و کارشناسان بسیاری در زمینه تعمیر توالت فرنگی برخوردار است. بنابراین شما می‌توانید در صورت به وجود آمدن مشکل در این زمینه با کارشناسان این شرکت تماس گرفته و از آن‌ها کمک بگیرید.

سرویس خدمات لوله بازکنی شمال تهران در زمینه تعمیر توالت فرنگی

به طور کلی برخی از خرابی‌هایی که در توالت‌های‌ فرنگی‌ به وجود می‌آیند در اغلب برند‌ها متداول و رایج هستند. دارندگان این توالت‌ها می‌توانند برای رفع این مشکلات از کارشناسان و متخصصان شرکت کاسپین در شمال تهران کمک بگیرند. از جمله مشکلاتی که توسط این شرکت بررسی و تعمیر می‌شوند، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نصب کاسه توالت
 • تعویض سیفون توالت فرنگی
 • نصب سیفون توالت فرنگی
 • تعمیر شناور توالت فرنگی
 • بررسی و رفع نشت آب از زیر توالت فرنگی
 • بررسی و تعمیر پمپ تخلیه توالت فرنگی
 • نصب سنگ جدید برای توالت
 • بررسی و تعمیر سیستم لوله کشی توالت فرنگی
 • انجام خدمات نظافت توالت فرنگی
 • تعویض توالت قدیمی با توالت جدید

همان طور که اشاره شد ساکنان شمال تهران می‌توانند در صورت بروز مشکل در توالت فرنگی خود با شرکت ما تماس بگیرند. شرکت‌ ما به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی مشتریان در تمامی مناطق ۲۲ گانه تهران خواهد بود.

لوله بازکنی شمال تهران

استفاده از فنر برای لوله بازکنی در شمال تهران

یکی دیگر از دستگاه‌های کاربردی برای باز کردن لوله فاضلاب در شمال تهران استفاده از فنر لوله بازکنی است. کارشناسان و متخصصان از انواع مختلفی از فنر‌های لوله بازکنی برای برطرف نمودن گرفتگی لوله‌های فاضلاب استفاده می‌کنند.

به طور کلی فنر‌ها دارای دو نوع فولادی و معمولی هستند و بسته به این که فنر برای چه مکانی مورد استفاده قرار می‌گیرد، از قطر‌ها و طول‌های متفاوتی نیز تشکیل شده‌اند.

همان‌طور که ذکر گردیم جنس فنر‌هایی که برای باز کردن لوله‌های ساختمان استفاده می‌شوند، بسیار متفاوت هستند. برای مثال شرکت کاسپین از فنرهای فولادی برای باز کردن مواردی همچون رسوبات چوب و ریشه درختان، باز کردن رسوبات سنگین و تراش رسوبات سیمانی استفاده می‌کند. همچنین لازم است که از فنر با جنس فولادی ۱۸ برای تراش رسوب و رسوبات سیمانی استفاده گردد.

نکاتی در خصوص استفاده از فنر لوله بازکنی

به طور کلی فنر لوله بازکنی که برای مکان‌های مختلف استفاده می‌شود، متفاوت خواهد بود. برای مثال فنری که متخصصان برای گرفتگی چاه آشپزخانه استفاده می‌کنند با فنری که برای گرفتگی مکان‌های دیگر همچون سرویس بهداشتی و توالت مورد استفاده قرار می‌دهند، از نظر کارایی و بهداشتی متفاوت است.

بنابراین افراد باید توجه لازم را داشته باشند تا در هنگام برقراری ارتباط با شرکت‌های لوله بازکنی همچون شرکت کاسپین در شمال تهران حتماً این نکته را ذکر نمایند که گرفتگی لوله در کدام قسمت منزل‌ رخ داده تا کارشناس و متخصصی که برای رفع گرفتگی لوله به محل مورد نظر اعزام می‌شود، بداند کدام نوع فنر را به همراه داشته تا با هیچ مشکلی مواجه نگردد.

لوله بازکنی شمال تهران

نکاتی در رابطه با استفاده از محلول‌های شیمیایی برای بازکردن لوله‌ها

شاید شنیده باشید که برخی افراد پس از مواجه با گرفتگی لوله‌ها به ویژه در آشپزخانه، بلافاصله به دنبال ریختن مواد شیمیایی و محلول‌های مختلف درون لوله هستند. به نظر شما این کار تا چه اندازه صحیح است؟ آیا همیشه می‌توانیم از این روش استفاده کنیم؟ فواید و ضررهای استفاده از این محلول‌ها چیست؟

محلول‌های شیمیایی ترکیبی از مواد اسیدی مختلف با شدت و غلظت متفاوت هستند. معمولا می‌توان آنها را در اکثر فروشگاه‌ها پیدا کرد. اما استفاده مداوم از آنها به دلیل غلظت بالای اسیدی آن ممکن است به لوله‌های فلزی و همچنین پلاستیکی آسیب وارد کند و باعث پوسیدگی و سوراخ شدن آنها شود. این محلول برای گرفتگی‌های سخت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اگر مطمئن هستید که گرفتگی سطحی است می‌توانید محلول سدیم کربنات رقیق شده (برای زدودن چربی و رسوبات)، سرکه به همراه چند لیوان آب و یا سدیم هیدروکسید (نوشابه) را با چند لیوان آب مخلوط و پس از ریختن در لوله‌ها و ماندگاری به مدت چند ساعت؛ با آب داغ بشویید.

همانطور که گفتیم سعی نمایید همواره از این محلول‌ها استفاده نکنید. راه چاره برای آسیب نزدن به لوله‌ها، تماس با لوله بازکنی شمال تهران و کمک گرفتن از نیروهای متخصص این شعبه کاسپین است.

لوله بازکنی شمال تهران

آیا لایروبی چاه ضروری است؟

پیش از آنکه به توضیح در مورد این سوال بپردازیم؛ باید بدانیم که لایروبی یک چاه به چه معناست و چه فوایدی دارد.

لایروبی به معنای خروج سنگ، رسوبات و مواد جامدی است که منجر به پر شدن چاه شده و توانایی جذب آب از دیواره‌های چاه را کاهش داده است.

لوله بازکنی شمال تهران، عملیات لایروبی چاه را توسط نیروهای حرفه‌ای خود به صورت دوره‌ای با کف تراشی انجام می‌دهد. از فواید مهم این عملیات؛ افزایش طول عمر چاه، افزایش کارایی و بازده آن با جذب حداکثری آب و به اصطلاح نفس کشیدن چاه و کاهش بوی بد فاضلاب است. بنابراین ضرورت انجام لایروبی چاه به دلیل عدم نیاز به حفر مجدد آن خواهد بود و بسیاری از هزینه‌های اضافی را برای شما کاهش خواهد داد.

یکی دیگر از خدمات تخصصی شرکت لوله بازکنی شمال تهران؛ لایروبی چاه به بهترین شکل در این منطقه است.

افتادن اشیا درون چاه توالت

یکی از معضلاتی که ممکن است با آن روبه‌رو شوید؛ افتادن اشیاء، مثل موبایل، ساعت، مسواک، صابون، کلید، کیف پول و… به درون چاه توالت است.
برای خارج کردن این اشیاء ممکن است بلافاصله دست به کار شوید و اقداماتی را جهت خروج وسیله انجام دهید. اما ما به شما توصیه می‌کنیم پیش از این کار حتما نکات زیر را مدنظر قرار دهید:
1- هرگز پس از افتادن شیء، اقدام به ریختن آب نکنید و سیفون را نکشید.
2- اگر می‌دانید که ارتفاع لوله زیاد است؛ دست خود را به درون لوله نبرید چون احتمال گیر کردن دست درون آن وجود دارد.
3- اگر مهارت و تخصصی در این زمینه ندارید هرگز اقدام به خارج کردن وسیله نکنید.
4- بهتر است برای اینکار حتما با مراکز تخصصی مانند لوله بازکنی شمال تهران تماس حاصل فرمائید تا این کار با کمترین مشکل و در کوتاهترین زمان توسط نیروهای با تجربه به اتمام برسانند.

علت خرابی سیفون سرویس بهداشتی چیست؟

سیفون‌ها از اتصالاتی هستند که در لوله کشی ساختمان برای جلوگیری از انتشار بوی بد به فضا و محیط است. شبیه یک لوله U شکل است و همواره مقداری اب درون وجود دارد که این مقدار آب در سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی از خروج بوی بد به بیرون جلوگیری می کند.

خرابی سیفون شامل دو بخش از آن است.

1- خرابی فلاش تانک یا شیر گازی که به وسیله‌ی ان آب تمیز جایگزین آب در سیفون می‌شود.

2- نشتی، شکستگی یا گرفتگی سیفون در توالت ایرانی است.

برای تعمیر سیفون توالت بسته به ایرانی یا فرنگی بودن آن، مراحل اجرای تعمیر متفاوت خواهد بود. از طرفی نوع خرابی و شدت آن نیز بر نحوه‌ی تعمیر اثر دارد. در صورتی که اقدامات اولیه و تعمیرات توسط فرد حرفه‌ای و باتجربه انجام نپذیرد؛ نه تنها تعمیر به خوبی انجام نخواهد گرفت بلکه ممکن است به سیفون و لوله‌ی سرویس بهداشتی نیز اسیب وارد شود و هزینه‌های مازادی را در برداشته باشد.

بنابراین تنها راه مواجه و تعمیر سیفون سرویس بهداشتی تماس با شرکت‌های خدماتی مانند لوله بازکنی شمال تهران است که با استفاده از نیروهای متخصص و ابزارهای پیشرفته؛ مشکل را در کمترین زمان و هزینه رفع نمایند.

سوالات متداول لوله بازکنی شمال تهران

مدت زمان استقرار در محل برای متخصصان چه مقدار تخمین زده می‌شود؟

به این دلیل که شرکت کاسپین در اکثر نقاط تهران شعبه‌ دارد؛ بنابراین مدت زمان استقرار متخصصان در محل طولانی نخواهد بود. به طور کلی متوسط زمانی که لازم است تا متخصصان به محل دسترسی داشته باشند، در حدود ۳۰ دقیقه تخمین زده می‌شود.

هزینه لوله بازکنی شرکت کاسپین چقدر است؟

هزینه دریافتی شرکت ما براساس نرخ اتحادیه تعیین خواهد شد. اما به طور کلی نسبت به زمان کوتاه تعمیر، بسیار مقرون به صرفه است.

شرکت کاسپین از چه وسایل و تجهیزاتی استفاده می‌کند؟

شرکت لوله بازکنی شمال تهران، از بهترین و پیشرفته‌ترین امکانات و تجهیزات برای برطرف نمودن مشکلات به وجود آمده استفاده خواهد کرد. بنابراین در کمترین زمان ممکن گرفتگی و ترکیدگی لوله‌های ساختمان‌ها را برطرف می‌نماید. از جمله این تجهیزات می‌توان به دستگاه فشار آب و دستگاه تراکم اب اشاره نمود.

لوله بازکنی شمال تهران

سخن پایانی

در واقع می‌توان گفت یکی از پردردسرترین مشکلاتی که در ساختمان‌های مسکونی، اداری و تجاری به وجود می‌آیند، ترکیدن و نشتی لوله آب است. در این صورت لازم بوده تا افراد از شرکت‌های لوله بازکنی معتبر و قابل اعتماد کمک بگیرند‌. یکی از قابل اعتمادترین شرکت‌های لوله بازکنی در شمال تهران، شرکت کاسپین نام دارد که از متخصصان و کارشناسان باتجربه‌ای بهره می‌برد. به علاوه این شرکت از وسایل و تجهیزات بسیار پیشرفته و مدرنی برخوردار است. بنابراین شما می‌توانید با اطمینان خاطر در صورت بروز این مشکل از این شرکت کمک بگیرید.

شماره تماس شرکت کاسپین 09127609500

همین حالا تماس بگیرید