لوله بازکنی شبانه روزی رجبی

لوله بازکنی میدان فردوسی

لوله بازکنی میدان فردوسی

لوله بازکنی میدان فردوسی

جدول محتوا

لوله بازکنی میدان فردوسی

فردوسی یکی از باقدمت‌ترین و با اصالت‌ترین محله‌های تهران است که در قلب این کلان شهر بزرگ قرار دارد. محله فردوسی یکی از محله‌هایی است که در اولین مراحل توسعه تهران در زمان پهلوی اول وارد تهران شد و به دلیل همجواری با کهن‌ترین گوی و برزن‌های تهران، با سرعت بسیار بالایی رشد و توسعه یافت. در این منطقه نیز مانند مناطق دیگر تهران نیاز به خدمات مختلفی مانند بازکردن لوله حس می‌شود. از این رو شرکت کاسپین آماده خدمت‌رسانی به عزیزان ساکن در منطقه فردوسی است. شرکت ما خدمات خود را با ضمانت و بالاترین کیفیت در اختیار شما قرار می‌دهد.

شماره تماس لوله بازکنی فردوسی

✅ پایینتر از قیمت اتحادیه ✅ در سریع ترین زمان
✅ شبانه روزی ✅ نیروی ماهر و با تجربه
✅ ضمانت خدمات ✅ با رعایت اصول بهداشتی
☎ با مدیریت آقای رجبی 09127609500

✅ لوله بازکنی فوری در میدان فردوسی

چگونه متوجه عدم ظرفیت چاه فاضلاب شویم؟

در ساختمان‌ها و بنا‌های قدیمی که هنوز به تجهیزات فاضلاب شهری مجهز نشده‌اند، پر شدن ظرفیت چاه فاضلاب امری طبیعی بوده و مهم‌ترین و رایج‌ترین نشانه‌های آن، موارد ذیل است.

ریزش زمین و خاک اطراف چاه فاضلاب

فرونشست زمین یکی از مهم‌ترین خطرات پر شدن چاه است. با پر شدن ظرفیت چاه، آب‌های بالا آمده و رطوبت موجود آن سبب رسوخ رطوبت در خاک، کاشی یا موزائیک می‌شود که نتیجه این امر، ریزش و نشست زمین مجاور چاه می‌شود.

تعدد زیاد حشرات آزاردهنده

 

با توجه به بیانات افراد مختلف، هنگام استشمام بو‌های نامناسب و ناخوشایند، حجم زیادی از حشرات و موجودات موذی به سطح چاه هجوم می‌آوردند که این نکته می‌تواند دلیلی بر عدم ظرفیت چاه فاضلاب باشد.

لوله بازکنی میدان فردوسی

انسداد لوله‌ های فاضلاب و بالا آمدن مواد و فضولات

این دلیل، کمی دو پهلو بوده و نمی‌توان گفت که صرفاً مربوط به عدم ظرفیت چاه فاضلاب است. بدین دلیل حتماً باید توسط کارشناسان و سرویس کاران این حیطه به این نتیجه برسید که بالا آمدن فاضلاب و آب از لوله‌های موجود در منزل همچون لوله‌های سرویس بهداشتی، حمام، آشپزخانه و… مربوط به عدم ظرفیت چاه است نه گرفتگی و انسداد لوله.


بیشتر بخوانید:

لوله بازکنی شریعتی

لوله بازکنی سید خندان


شنیدن صدای آب

از برهان‌های مهم و اساسی که می‌توانید خود در منزل نیز به آن پی ببرید، صدای آب است. برای درک و دریافت این موضوع می‌بایست به صدای آب توجه کنید. اگر هیچ صدایی به گوشتان نرسید یا خیلی آهسته و آرام بود، این نشانه پر نبودن چاه است؛ اما اگر صدای آب به طور واضح و شفاف به گوش شما رسید، می‌بایست فکری به حال چاه کنید، چون این علامت چاه پر است.

لوله بازکنی میدان فردوسی

طریقه انجام رفع گرفتگی لوله

روش‌های بسیار گوناگونی برای حل این دشواری وجود دارد؛ اما لازم است شما عزیزان نسبت به روش اجرایی به دلیل عدم آگاهی نسبت به این موضوع نظری نداده و انتخاب روش را به افراد مجرب و کاربلد این حیطه واگذار کنید. در اینجا شرحی از مراحل کار و توضیحی از انواع مختلف رفع انسداد لوله را توضیح خواهیم داد.

رفع انسداد و گرفتگی لوله با کمک دستگاه کمپرس هوا

Air compressor یا به زبانی دیگر، کمپرسور هوا دستگاهی قوی بوده که نیرو و قدرت خود را از موتور‌های بنزینی یا الکتریکی می‌گیرد و با بهره‌مندی از کمک تانک تحت فشار آن نیرو را به هوا فشرده شده مبدل می‌کند. زمانی که مقدر فشار تولید شده به حد مورد نیاز رسید، خود به خود کمپرسور هوا خاموش می‌شود. در ادامه زمانی که فشار آن مخزن کاهش یابد، دستگاه به طور خودکار دوباره فعال شده و به مخزن فشار می‌آورد.

این هوای فشرده شده تا موعودی که کار ما به آن نیاز نداشته باشد باقی می‌ماند. تفاوتی که بین پمپ باد و کمپرسور هوا وجود دارد این است که پمپ باد با توجه به نام آن فقط هوا را فشرده می‌کند اما کمپرسور برای فشرده‌سازی هر نوع گازی کاربرد دارد. این دستگاه جزء تجهیزات کاربردی و مورد نیاز سرویس کاران بوده که توسط شرکت‌های معتبر و مجرب استفاده می‌شود. این دستگاه با هدف به حرکت در آوردن فضولات و گرفتگی‌های درون لوله‌های فاضلاب با کمک فشار هوا طراحی شده که سبب رفع انسداد می‌شود.

معمولاً شرکت‌های مرتبط به این کار به دلیل دریافت نتیجه بهتر، از دستگاه کمپرسور هوا همراه با دستگاه فنر لوله بازکن استفاده می‌کنند. همان طور که این دستگاه حلال مشکلات این چنینی بوده در مقابل آن به شما توصیه می‌کنیم انجام این کار را به متخصصان زبده و ماهر واگذار کنید تا باعث خرابی لوله کشی ساختمان و منزل شما نشود. برای استفاده از این تجهیزات می‌بایست تمام قوانین و نکات را رعایت کرده تا نتیجه‌ای مناسب و خوب حاصل شود.

لوله بازکنی میدان فردوسی

رفع انسداد و گرفتگی لوله با کمک فنر چاه

در این روش با در نظر گرفتن نوع انسداد، سر فنر مناسب را انتخاب می‌کنند و این فنر را در درون چاه فرو می‌کنند که فضولات و گرفتگی‌های موجود در چاه فاضلاب را به حرکت درآورده و خارج کند. در ادامه با انواع مختلفی از سرفنر‌ها آشنا خواهیم شد.

علت نامگذاری سرفنر نیزه‌ای به دلیل نوک تیز آن بوده و همچنین این مدل مناسب خاک و ماسه سفت و سخت شده است. از محکم‌ترین سرفنر‌ها می‌توان به سرفنر الماسی اشاره کرد که به دلیل استحکام و قدرت بالای آن به جهت شکستن و خرد کردن آجر یا سنگ‌های سفت و سخت کابرد دارد. برای بخش‌های اسیدی و شیمیایی در لوله و چاه‌های فاضلاب، می‌بایست از سرفنری استفاده کرد که ضد خوردگی باشد. سرفنر مناسب جهت انجام این کار، سرفنر اسیدی است.

هنگامی که فنری با طول بلند مورد نیاز است، سرفنر میله فنری برای اتصال دوفنر به هم قابل استفاده است. شاید این مشکل برای شما نیز رخ دهد که الیاف یا پارچه درون چاه یا لوله‌های گیر کند. برای حل این مشکل از سرفنر مخصوص آن که سرفنر چاقویی است، استفاده می‌کنند. گاهی نیاز است که مواد زائد، رسوبات و چربی‌های موجود در لوله‌های فاضلاب تمیز شود. سرفنر برسی وظیفه انجام این کار را دارد.

لوله بازکنی میدان فردوسی

رفع انسداد و گرفتگی سیفون توالت با کمک پمپ لوله بازکنی

برای رفع این مشکل به کمک پمپ ابتدا آب را داخل چاه میریزیم و شروع به پمپاژ می‌کنیم. فشار نصب شده در سیفون پمپ آن را به داخل فاضلاب میراند و گرفتگی برطرف می‌شود؛ اما اگر گرفتگی شدید باشد پمپ کمک چندانی نمی‌کند و باید به سراغ دستگاه فشار هوا برویم. با تجهیزات فشار هوا می‌توان فشار را بار‌ها تنظیم کرده یا فشار آن را افزایش داد. این ابزار با فشار زیاد هوا را از مخزن خارج می‌کند و گرفتگی را باز می‌کند. همچنین افزون بر پمپ و کمپرسور هوا می‌توان از آن به عنوان آچار لوله برای رفع گرفتگی لوله‌های توالت و فاضلاب نیز استفاده کرد.

نکته اساسی و کاربردی

به شما توصیه می‌کنیم اگر تجربه و مهارت لازم جهت انجام این امور را ندارید، هیچگاه ریسک نکرده و از محلول‌های اسیدی و شیمیایی استفاده نکنید. با ریختن این مواد در لوله در صورت گیر کردن و گرفتار شدن محلول در لوله، باعث سوراخی لوله استفاده شده که معمولاً از جنس آهن یا چدن است می‌شود. ممکن است لوله استفاده شده از نوع پلیکا باشد که با انجام این امر چسب متصل شده به لوله خورده شده و باعث چکه کردن آب می‌شود.

5/5 - (200 امتیاز)

مطالب مشابه

لوله بازکنی با واترجت

لوله بازکنی با واترجت

واترجت یکی از دستگاه‌های لوله بازکنی است که با استفاده از آن می‌توان مشکلات گرفتگی لوله را رفع کرد. بسیاری از شرکت‌های متخصص لوله بازکنی

مطالعه بیشتر »

لوله بازکنی بازار

لوله بازکنی بازار از جمله خدماتی است که شرکت ما برای همشهریان گرامی‌ در این منطقه ارائه می‌دهد. چنانچه لوله‌های منزلتان دچار گرفتگی شده است

مطالعه بیشتر »

2 پاسخ

  1. سلام باتشکر از خدمات خوب شما. قیمت لوله بازکنی فردوسی رو با دیگران مقایسه
    کردم و بعد با شرکت شما تماس گرفتم. اومدن هم تمیز و بهداشتی کار کردند و هم اینکه منصف و با اخلاق بودند. یعنی عالی راضی
    بودم از شرکت شما

    1. سلام جناب رحمانی بزرگوار
      خیلی از رضایتمندی شما خرسندیم. امیدواریم در زمینه گرفتگی لوله های فاضلاب ساختمان دیگر با مشکل مواجه نشوید. شرکت کاسپین همه تلاش خود را در زمینه ارائه خدمات هرچه بهتر لوله بازکنی فردوسی انجام می دهد.

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

سرعت، دقت، صداقت

خدمات ما

کافیست یکبار با ما تماس بگیرید.

شبانه روزی

به صورت شبانه روزی در خدمت شما در استان تهران، البرز
و قم می باشیم.

بهترین قیمت

ما سعی می کنیم بهترین خدمات را با بهترین قیمت به شما ارئه نماییم.

سرعت در اجرا

ما سعی می کنیم با رعایت نکات اصولی در کمترین زمان کار را به اتمام رسانیم

نیروی با تجربه

انجام خدمات با استفاده از نیروهای آموزش دیده و با تجربه

همین حالا تماس بگیرید