لوله بازکنی شبانه روزی تهران رجبی

لوله بازکنی میدان فردوسی 09127609500

Facebook
Twitter
LinkedIn

تضمین کیفیت کار و تست سلامت

7 روز هفته و به صورت شبانه روزی

نیروی ماهر و باتجربه

پشتیبانی تمامی مناطق تهران

تحویل کار به صورت تمیز

لوله بازکنی حرفه ای با فنر لوله بازکنی

لوله بازکنی میدان فردوسی

لوله بازکنی در فردوسی یکی از خدمات رایج و پر درخواست شرکت های لوله بازکنی است. گرفته شدن لوله های فاضلاب، به ویژه برای منازلی که چند سالی از عمر ساخت آن‌ ها می گذرد، بسیار امر رایجی است. گرفتگی لوله ها هرگز خبر نمی دهد و ممکن است در هر زمان از شبانه روز این اتفاق رخ دهد. از طرفی مسدود شدن لوله ها می تواند آسایش را از ساکنین خانه و ساختمان سلب نماید. به همین دلایل خدمات لوله بازکنی جزء خدمات ضروری به حساب می آید و شرکت های لوله بازکنی باید همیشه آمادهٔ رفع مشکل به وجود آمده باشند.
شرکت کاسپین با گرد آوری پرسنلی ماهر و کارآمد و با استفاده از دستگاه های مخصوص و پیشرفته و با کمترین میزان خسارت به محیط و دهنه لوله، بدون هیچگونه کثیف کاری به برطرف کردن مشکل شما می پردازد. شرکت کاسپین با در اختیار داشتن ماشین آلات و تجهیزات مدرن و بروز در سریع ترین زمان ممکن و با قیمت مناسب (طبق نرخ اتحادیه لوله بازکنی) به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمت به همشهریان گرامی در فردوسی و سایر مناطق پایتخت می باشد.

شماره تماس شرکت کاسپین : 66976468 – 09127609500

شماره تماس لوله بازکنی فردوسی

✅ پایینتر از قیمت اتحادیه ✅ در سریع ترین زمان
✅ شبانه روزی ✅ نیروی ماهر و با تجربه
✅ ضمانت خدمات ✅ با رعایت اصول بهداشتی
☎ با مدیریت آقای رجبی 09127609500

✅ لوله بازکنی فوری در میدان فردوسی

لوله بازکنی میدان فردوسیلوله بازکنی فردوسی

فردوسی یکی از باقدمت‌ترین و با اصالت‌ترین محله‌های تهران است که در قلب این کلان شهر بزرگ قرار دارد. محله فردوسی یکی از محله‌هایی است که در اولین مراحل توسعه تهران در زمان پهلوی اول وارد تهران شد و به دلیل همجواری با کهن‌ترین گوی و برزن‌های تهران، با سرعت بسیار بالایی رشد و توسعه یافت. در این منطقه نیز مانند مناطق دیگر تهران نیاز به خدمات مختلفی مانند لوله بازکنی حس می‌شود. از این رو شرکت کاسپین آماده خدمت‌رسانی به عزیزان ساکن در منطقه فردوسی است. لوله بازکنی فردوسی خدمات خود را با ضمانت و بالاترین کیفیت در اختیار شما قرار می‌دهد.


رفع گرفتگی لوله آشپزخانه در میدان فردوسی

برطرف کردن گرفتگی لوله آشپزخانه با روش های مختلفی قابل انجام است. به طور کلی گرفتگی کفشور آشپزخانه بخاطر دلایل مختلفی به وجود می‌آید. برای برطرف کردن گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه بهتر است قبل از هر چیزی نوع گرفتگی لوله فاضلاب را شناسایی کنید. چنانچه چاه آشپزخانه شما بالا زد، در سریع ترین زمان با یک شرکت خدمات لوله بازکنی تماس بگیرید.

در چنین مواقعی روش های خانگی همانند باز كردن لوله فاضلاب با جوش شیرین گره گشا نخواهد بود. جهت رفع گرفتگي لوله ظرفشویی و یا باز کرذن گرفتگی لوله فاضلاب لباسشویی نیز بهتر است مانند بالا ( تماس با شرکت های مربوطه ) عمل کنید.

همان طور که بالا ذکر کردیم، برای باز کردنش لوله آشپزخانه ابتدا لازم است دلیل گرفتگی را بررسی و مشخص کنیم. با دانستن علت گرفتگی لوله،  کار ما برای برطرف کردن این مشکل ساده تر می‌شود. زیرا می‌توان با توجه به نوع گرفتگی روش مناسبی برای بازکردن لوله انتخاب کرد.

به هیچ وجه از اسید لوله بازکن برای بازکردن لوله فاضلاب آشپزخانه استفاده ننمایید. زیرا اسید لوله بازکن هم ممکن است به لوله ها آسیب برساند و هم برای سلامتی شما بسیار مضر می باشد.

بهترین روش بازکردن لوله آشپزخانه

بهترین روش باز کردن لوله آشپزخانه استفاده از فنر می باشد. اکثر افراد در زمان گرفتگی لوله آشپزخانه برای رفع گرفتگی از مواد اسیدی یا محلول لوله بازکن استفاده می‌کنند.

شاید در ظاهر قضیه مواد اسیدی هزینه پایین تری برای ما داشته باشند اما در واقع بسیار خطر آفرین می باشند. زیرا موجب پوسیدگی لوله ها و از بین رفتن آبندی لوله های آشپزخانه می شوند که نتیجه آن نشت آب فاضلابی به داخل ساختمان می باشد.


لوله بازکنی چیست ؟

به زبان ساده به فرآیند بازکردن و دفع مواد زائد از لوله فاضلاب را لوله بازکنی می‌گویند. مواد زیادی باعث  گرفتگی لوله فاضلاب و دستشویی و همچنین آشپزخانه می‌شوند، که گاه با استفاده از مواد و  محلول‌های شیمیایی می‌توان از این مشکل گذر کرد.

ولی گاهی پیش می‌آید که مشکل با این روش‌ها حل نمی‌شود، اینجاست که باید با استفاده از  دستگاه‌های ویژه برای بازکردن گرفتگی لوله فاضلاب اقدام کرد.

ماسه، قیر و سیمان در سیفون توالت می‌توانند موجب گرفتگی لوله توالت شوند؛ که البته برای بازکردن  گرفتگی لوله دستشویی هر کدام روش خاصی دارند. مثلا در گرفتگی لوله دستشویی حاصل از قیر، باید کمی نفت ریخته و پس از چند ساعت با به هم زدن آنها قیر حل می‌شود و با پارچه‌ای نفت را جذب کرد و پشت سر آن آب جوش ریخت.

در هنگام گرفتگی لوله توالت با سیمان، بهترین راهکار تعویض سیفون دستشویی است زیر باز کردن لوله  با اشیاء یا فنر موجب سوراخ شدن سیفون شده و موجب ایجاد رطوبت به داخل محیط شود، که آنوقت باید هزینه بیشتری بابت رفع این مشکل بپردازید.


بیشتر بخوانید:

لوله بازکنی مرکز تهران


دلایل گرفتگی لوله چیست؟

جمع شدن مو در داخل لوله و سیفون، جمع شدن غذاهای باقی مانده در داخل لوله آشپزخانه، ورود چربی ها به داخل لوله، ورود اشیاء خارجی و … از دلایل گرفتگی لوله های ساختمان هستند.

در ساختمان های قدیمی به طور معمول جنس لوله از چدن هست و نه از پلاستیک، به همین خاطر جمع شدن چربی ها و موها موجب پوسیدگی و سوراخی لوله شده و در نتیجه به لوله آسیب می رساند.


لوله بازکنی میدان فردوسی

لوله بازکنی فردوسی – لوله بازکنی در میدان فردوسی

 ارائه خدمات بصورت شبانه روزی – در تمام نقاط تهران – کرج – قم – البرز

شماره تلفن لوله بازکنی میدان فردوسی 09127609500

لوله بازکنی فوری در میدان فردوسی و حومه

 

لوله بازکنی میدان فردوسی


نحوه و روش لوله بازکنی

سوالاتی که برای اغلب افراد اتفاق می‌افتد این است که :

چه باید کرد در هنگام گرفتگی چاه توالت یا چاه فاضلاب؟

بهترین روش چاه بازکنی و لوله بازکنی کدام است؟

استفاده از محلول ها و سردرگمی برای یافتن انواع مواد شیمیایی لوله بازکن و چاه بازکن قوی. از روش های باز کردن گرفتگی چاه توالت ایرانی و همچنین روش لوله بازکنی و روش باز کردن گرفتگی توالت فرنگی می توان به :

1- باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب با استفاده از دستگاه تراکم هوا

استفاده از این دستگاه نیاز به مهارت دارد. اگر گرفتگی لوله فاضلاب با استفاده  از پمپ زدن رفع نشود, از فنر لوله بازکنی استفاده می‌شود.

این دستگاه, هوای فشرده داخل مخزن خود را با شدت به داخل چاه می‌فرستد که هرچقدر فشار وارده را بیشتر کنند صدایی بیشتری ایجاد می‌شود.

البته اگر لوله فاضلاب از شن و سنگ ریزه پر شده باشد, دیگر دستگاه تراکم هوا کارایی ندارد و باید از فنر لوله بازکنی استفاده کند.

شر‍‍‍‍‍‍‍‍کت کاسپین دژ کیمیا آماده ارائه خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی در منطقه 12 تهران می‌باشد.

2- لوله بازکنی با استفاده از فنر چاه

بازکردن لوله فاضلاب با استفاده از فنر لوله بازکنی بیشتر معمول است, چون مسافت و برد زیادی دارد و از قدرت بالاتری برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب در مسیرهای نزدیک برخوردار است.

با استفاده از فنر لوله بازکنی اشیا جامد را به داخل چاه فاضلاب هول می‌دهد. پس تضمین بیشتری وجود دارد که گرفتگی چاه فاضلاب یا گرفتگی چاه توالت فرنگی و توالت ایرانی با فنر لوله بازکنی رفع شود.

فنر این قابلیت را دارد که انواع لایه های چربی, مواد زائد و مو را از دیواره های لوله فاضلاب جدا کند اما توجه داشته باشید که برای رفع گرفتگی توالت فرنگی حتی الامکان از فنر استفاده نکنید چون این دستگاه دارای نوک تیز و مارپیچی است و امکان دارد به توالت فرنگی آسیب بزند.

3- باز کردن سیفون توالت با استفاده از پمپ لوله بازکنی

در روش ذکر شده بعد از این که مقداری آب به درون چاه ریخته شد به مرحله پمپ زدن آب می‌رسیم. فشار آب که به سیفون وارد می‌آید باعث باز کردن گرفتگی سیفون توالت می‌شود.

پمپ زدن آنقدر ادامه پیدا می‌کند تا مواد فاضلاب که در لوله و چاه توالت گیر کرده‌اند به جلو رانده شوند موجب رفع گرفتگی چاه فاضلاب شود.


سوالات متداول لوله بازکنی فردوسی

در شرایط کرونایی، خدمات لوله بازکنی در میدان فردوسی به چه صورت است؟

تمامی لوله بازکن های شرکت موظف هستند از ماسک استفاده کرده و پروتوکل های بهداشتی را رعایت کنند. همچنین در حین کار و پس از اتمام آن نیز نکات بهداشتی را رعایت می کنند. تمام تلاش ما این است که کار لوله بازکنی با کمترین کثیف کاری انجام شود.

زمان رسیدن سرویس کاران به محل چقدر است؟

از زمانی که مشتری تماس می‌گیرد تا زمانی که سرویس کاران به محل می رسند نهایتاً 30 دقیقه زمان می برد.
به دلیل اینکه شرکت کاسپین در تمامی نقاط تهران دارای شعبه است، سرعت رسیدگی به مشکلات همشهریان بسیار بالا است.

هزینه خدمات لوله بازکنی چقدر است؟

هزینه خدماتی که شرکت کیمیا دژ کاسپین ارائه می دهد بر اساس نرخی است که اتحادیه لوله بازکنی تصویب کرده است. پس از این بابت خیالتان راحت با‌شد.

لوله بازکنی کاسپین از چه دستگاه‌هایی برای باز کردن لوله استفاده می کند؟

شرکت کاسپین از بروز ترین و پیشرفته ترین دستگاه ها برای باز کردن لوله، استفاده می کند.
بهترین دستگاه، فنرزنی برقی است.
از دیگر دستگاه هایی که ما برای بازکردن لوله مسدود شده استفاده می کنیم می توان به دستگاه تراکم هوا و دستگاه فشار آب است.

با مامورین ما تماس بگیرید تا بصورت اصولی و از راه درست و تضمینی گرفتگی لوله فاضلاب را رفع کنیم.

شماره تلفن لوله بازکنی میدان فردوسی 09127609500

5/5 - (200 امتیاز)

2 پاسخ

  1. سلام باتشکر از خدمات خوب شما. قیمت لوله بازکنی فردوسی رو با دیگران مقایسه
    کردم و بعد با شرکت شما تماس گرفتم. اومدن هم تمیز و بهداشتی کار کردند و هم اینکه منصف و با اخلاق بودند. یعنی عالی راضی
    بودم از شرکت شما

    1. سلام جناب رحمانی بزرگوار
      خیلی از رضایتمندی شما خرسندیم. امیدواریم در زمینه گرفتگی لوله های فاضلاب ساختمان دیگر با مشکل مواجه نشوید. شرکت کاسپین همه تلاش خود را در زمینه ارائه خدمات هرچه بهتر لوله بازکنی فردوسی انجام می دهد.

دیدگاه‌ها بسته‌اند.

سرعت، دقت، صداقت

خدمات ما

کافیست یکبار با ما تماس بگیرید.

شبانه روزی

به صورت شبانه روزی در خدمت شما در استان تهران، البرز
و قم می باشیم.

بهترین قیمت

ما سعی می کنیم بهترین خدمات را با بهترین قیمت به شما ارئه نماییم.

سرعت در اجرا

ما سعی می کنیم با رعایت نکات اصولی در کمترین زمان کار را به اتمام رسانیم

نیروی با تجربه

انجام خدمات با استفاده از نیروهای آموزش دیده و با تجربه

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید