افتادن طلا در چاه توالت و راه حل آن

افتادن طلا در چاه توالت و راه حل آن

افتادن طلا در چاه توالت
افتادن طلا در چاه توالت

افتادن طلا در چاه توالت , چاه حمام و سیفون آشپزخانه یا افتادن اشیای دیگری همچون گوشی موبایل, ساعت و غیره مشکلی است که برای اکثر ما اتفاق افتاده است; بهترین روش برای بیرون آوردن این اشیا کدام روش است؟

افتادن طلا در چاه توالت

در هنگام مواجه شدن با این گونه مشکلات اولین کار این است که خونسردی خود را حفظ کرده و بدون فکر و از روی استرس اقدامی نکنید.شیر آب اگر باز است سریعا ببندید و از وسایلی همچون چوب, میله یا وسایل دیگر برای درآوردن شی موردنظر استفاده نکنید. چون هر آن امکان دارد که با حرکتی اشتباه شی مورد نظر به درون فاضلاب کشیده شده و مشکل بدتر شود.

در هنگام افتادن طلا در چاه توالت و همینطور اشیای دیگر, بهترین روش استفاده از گیره فاضلاب است.

گیره فاضلاب چیست؟

گیره فاضلاب وسیله ی بسیار مفید و موثری است که در هنگام بروز مشکلاتی مانند افتادن طلا در چاه یا همچنین افتادن گوشی در دستشویی به کار می آید.

افتادن طلا در چاه توالت
افتادن طلا در چاه توالت

یکی از روش‌های خارج سازی طلا و اشیا قیمتی از دستشویی استفاده از گیره فاضلاب است. متخصصین شرکت کاسپین با استفاده از این دستگاه که از جنس فلز و قابل انعطاف و با توجه به طول ۱۲۵ سانتی متری آن می توانند براحتی اشیایی مانند طلا و گوشی افتاده در توالت را خارج نمایند.

افتادن طلا در چاه توالت
افتادن طلا در چاه توالت

همچنین اگر اشیا قابل دیدن نباشند می‌توانید با شماره موبایل ۰۹۱۲۷۶۰۹۵۰۰ تماس گرفته تا در اسرع وقت متخصصین ما در آنجا حاضر و نسبت به خارج‌سازی اشیا افتاده در توالت و چاه اقدام نمایند.

نکته : دقت نمایید در هنگام افتادن گوشی در دستشویی و همچنین طلا در توالت اگر قابل دیدن هستند و نمی‌توانید آنها را بصورت مطمئن خارج سازید حتما با متخصصین اینکار تماس بگیرید تا از ورود و افتادن اشیا قیمتی در چاه فاضلابِ اصلی جلوگیری به‌عمل آید.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]تخلیه چاه فاضلاب شرکت کیمیا دژ کاسپین آمادگی همکاری با ارگان و نهادهای دولتی, شرکت, مجتمع, پاساژ, هتل و رستوران می باشد.

با ما تماس بگیرید : ۰۹۱۲۷۶۰۹۵۰۰

[/box]

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]

تخلیه چاه شمال تهران | لوله بازکنی شمال تهران

تخلیه چاه شرق تهران | لوله بازکنی شرق تهران

تخلیه چاه جنوب تهران | لوله بازکنی جنوب تهران

تخلیه چاه غرب تهران  | لوله بازکنی غرب تهران

تخلیه چاه مرکز تهران  | لوله بازکنی مرکز تهران[/box]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید اسکرول به بالا