لوله بازکنی شبانه روزی تهران رجبی

بازیافت کاغذ | نحوه ی بازیافت کاغذ

بازیافت کاغذ
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest

بازیافت کاغذ

بازیافت کاغذ

یکی از عوامل مهم در بازیافت موفق کاغذ , بازیابی تمیز کاغذ می باشد. پس برای این منظور شما باید کاغذهای خود را از آلودگی‌هایی مثل غذا، پلاستیک، فلزات و دیگر زباله ها، که بازیافت کاغذ را مشکل می کند , دور نگهدارید . کاغذهای آلوده که قابلیت بازیافت ندارند ، باید به کود تبدیل شوند یا برای تولید انرژی سوزانده شوند یا در خاک دفن شوند. مرکز بازیافت معمولا از مردم میخواهد که کاغذهای خود را بر حسب درجه یا نوع کاغذ جداسازی کنند. مرکز بازیافت شهر می تواند به شما بگوید که چگونه این نوع و درجه در جامعه شما تعریف می‌شود.

۱- بازیافت کاغذ | جمع آوری و حمل کردن

شما ممکن است کاغذهای جداشده خود را به مرکز بازیافت محل خود تحویل دهید یا در Recycle bin (سطل های بزرگی که به منظور بازیافت در سطح شهرها تعبیه شده‌اند) بریزید. اغلب فروشندگان کاغذ یا مراکز بازیافت، کاغذهایی که شما در منزل جداسازی کرده‌اید را جمع آوری می کنند. در مرکز بازیافت، کاغذهای جمع آوری شده در بسته های تنگی پیچیده می شوند و از آنجا به کارخانه های کاغذسازی فرستاده می شوند که در آنجا به کاغذهای جدید تبدیل می شوند.

۲- بازیافت کاغذ | انبارداری و ذخیره‌سازی

کارگران کارخانه کاغذسازی، کامیون حاوی کاغذها را تخلیه می کنند و آنها را به داخل انبار می فرستند و تا زمان تعیین شده ، کاغذها در آنجا می مانندو درجات مختلفی از کاغذ مثل روزنامه ها یا جعبه ها به طور جداگانه نگهداری می شوند؛ برای اینکه در کارخانه کاغذسازی درجات مختلفی از کاغذ برای تولید انواع مختلف محصولات استفاده می شود. هنگامی که کارخانه آماده استفاده از کاغذ شد، کاغذها توسط ماشین های باربری چنگک دار (Forklift) از انبار به نوار نقاله های بزرگی برده می شوند.

۳- بازیافت کاغذ | چه چیزی می توان از کاغذهای بازیابی شده به دست آورد؟

بطور معمول بیشتر کاغذهای جدا شده مجددا به کاغذ یا مقوا تبدیل می شود. با کمی استثنا قائل شدن کاغذهای به دست آمده با همان کیفیت کاغذهای قبلی می باشند. به طور مثال از جعبه ها برای بازیافت جعبه استفاده می شود.کاغذهای نوشته و چاپ شده هنگامی که بازیافت می‌شوند از آنها برای کاغذهای کپی استفاده می شود. کاغذهای جدا شده می توانند برای تولید مواد دیگر نیز استفاده شوند. به طور مثال خمیر کاغذ بازیافت شده برای کارتون های تخم مرغ یا جعبه های میوه استفاده شوند. از کاغذهای بازیافت شده می توان به عنوان سوخت، عایق کردن دیوارها و سقف، پرکننده رنگ و یا پوشش استفاده کرد.

منبع : molai.blogfa.com

گردآوری : caspian.98.com

بازیافت کاغذ , بازیافت کاغذ , بازیافت کاغذ

سرعت، دقت، صداقت

خدمات ما

کافیست یکبار با ما تماس بگیرید.

شبانه روزی

به صورت شبانه روزی در خدمت شما در استان تهران، البرز
و قم می باشیم.

بهترین قیمت

ما سعی می کنیم بهترین خدمات را با بهترین قیمت به شما ارئه نماییم.

سرعت در اجرا

ما سعی می کنیم با رعایت نکات اصولی در کمترین زمان کار را به اتمام رسانیم

نیروی با تجربه

انجام خدمات با استفاده از نیروهای آموزش دیده و با تجربه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید