آموزش باز کردن گرفتگی لوله توالت و توالت فرنگی

باز کردن گرفتگی لوله توالت

bashful-bladder | باز کردن گرفتگی لوله توالت | گرفتگی لوله توالت فرنگی | تخلیه چاه
هر مردی را می ترساند! شما در خانه کسی هستید! کارتان را تمام می کنید و سیفون توالت را می کشید ولی به جای پایین رفتن, آب با آنچه شما در کاسه اش ریخته اید بالا می آید!در این لحظه با وحشتتان چگونه کنار می آیید؟ آیا می دانید چه باید بکنید؟

به برخی از دلایل قرعه به نام مردی افتاده که گرفتگی توالت ها را بر طرف می کند. به نظر من ما در زندگی امروزه می بایست روش های قدیمی را کنار گذاشته و با خلاقیت و پشتکاری دیگر نسبت به رفع مشکلاتمان اقدام نماییم.

باز کردن گرفتگی لوله توالت

با این حال در حالی که خیلی از مردان مسئولیت حمله سوارانشان را بر عهده می گیرند,فاقد یک طرح و برنامه هستند که با استفاده از آن به گرفتگی توالت ها حمله کنند!

toilet

برای کمک به ما که یاد بگیریم چطور به گونه ای موثر گرفتگی توالت را رفع کنیم, من “رد” را از “ردوروتر” فراخوانده و نظراتش را جویا شدم.این ها توصیه های اویند:

مانع از پر شدن کاسه توالت شوید :

اگر به نظر می رسد که آب ممکن است از کاسه توالت سرریز شود, “رد” توصیه می کند که درپوش مخزن توالت را با حداکثر سرعتی که ممکن است بردارید و دریچه آبراه (flapper)توالت را ببندید. دریچه ,آب را از مخزن رها کرده و وارد کاسه می کند. اگر شما نگرانید که فشار جریان آب موقعیت خوبی را برای طغیان آن فراهم آورد, قبل از کشیدن سیفون, درپوش بالای آن را بردارید.

آن گاه شما می توانید یک دستتان را نزدیک دریچه آبراه (flapper) بگیرید در حالی که با دست دیگرتان آبریز (flusher) را فشار می دهید. در دقایقی که آب در حال بالا آمدن است شما آمادگی دارید که طغیان آن را فروبنشانید.

یک تلمبه دستی خوب تهیه کنید :

با برطرف شدن آشفتگیتان, زمان آن رسیده که تلمبه دستیتان را بدست بگیرید. برای استفاده کارآمد از یک تلمبه دستی, نیاز است که بین آن و فاضلاب راه کاسه توالت تا آنجا که ممکن است سوراخ و منفذ قابل مشاهده ای وجود نداشته باشد.

تلمبه های دستی فنجانی قیفی بهترین تلمبه دستی هایی هستند که می توانند به این منظور استفاده شوند. آنها تلمبه دستی هایی هستند که زایده یا یک تکه اضافی دارند; افزوده شده به کف فنجان لاستیکی.

toilet2

دریچه آبراه (flapper) توالت

باز کردن گرفتگی لوله توالت

تلمبه دستی فنجانیقیفی
تلمبه دستیتان را گرم نمایید : تلمبه دستی های شق و سفت به خوبی انواع نرم و انعطاف پذیر کار نمی کنند. تلمبه دستیتان را قبل از استفاده زیر آب گرم بگذارید. این امر لاستیک آن را نرم می کند; امری که به شما کمک می کند که کاملا فاضلاب راه کاسه توالت را بدون وجود سوراخ و منفذ قابل رویت مابین آن و تلمبه دستی کاملا بپوشانید.

بدرستی تلمبه بزنید : تلمبه دستی را به فاضلاب راه کاسه توالت بچسبانید ;طوری که کاملا سوراخ آن را بپوشاند.”رد” می گوید که اغلب مردم در هنگام تلمبه زنی فقط به فشار پایین بردن تلمبه توجه دارند.در حالی که عقب زدن آن هم کاملا مهم است.چند ضربه خوب بالا و پایین به تلمبه وارد کنید و آبریز(flusher) آب تحت فشار را باز کنید.اگر آب کاسه توالت زلال شد,شما با موفقیت گرفتگی آن را بر طرف کرده اید.
اگ

آب کاسه توالت دوباره شروع به بالا آمدن کرد, دریچه آبراه را ببندید تا آب وارد آن نشود. تلمبه زنی را تکرار کنید و توالی باز کردن آبریز و ایجاد جریان آب پرفشار را تا رفع گرفتگی کامل ادامه دهید.

راز درگوشی لوله کش : آب داغ و پاک کننده ظرفشویی اضافه نمایید. قبل از اینکه شروع به تلمبه زنی کنید, چند فنجان آب داغ را به داخل کاسه توالت بریزید. بعد از انجام این کار چند دقیقه ای را منتظر بمانید.در ریختن آرام آن,گرما شروع به باز کردن موادی که عامل گرفتگی هستند,می کند.وقتی این کار با تلمبه زنی همراه شود, رفع گرفتگی خیلی,خیلی راحت تر خواهد بود. گرمای حاصل از آب داغ گاهی وقت ها بدون تلمبه زنی گرفتگی را بر طرف می کند و بنابراین استفاده از آن تاکتیک خوبی برای مواقعی است که شما در خانه دوستتان هستید و تمایل ندارید که با دستپاچگی و خجالت حاصل از درخواست تلمبه دستی مواجه شوید.

باز کردن گرفتگی لوله توالت

همچنین پاک کننده ماشین ظرفشویی را اضافه کرده و اجازه دهید با آب داغ مخلوط شود.صابون بخوبی می تواند به رفع گرفتگی ها کمک نماید.

برای گرفتگی های شدیدتر از دیلم استفاده کنید:اگر پمپ دستی کار نمی کند, “رد” می گوید که وقتش رسیده که گرفتگی را با دیلم برطرف نمایید.دیلم وسیله ای کابل مانند است که شما از طریق سوراخ توالت به آن حرکتی مارپیچی می دهید;حرکتی که کمک می کند تا گرفتگی برطرف شود.دیلم در اغلب ابزار فروشی ها یافت می شود.

باز کردن گرفتگی لوله توالت

دیلم توالت

برای استفاده از یک دیلم آن را از طریق سوراخ توالت به پایین فرستاده و به آن حرکتی مارپیچی بدهید. این کار با چرخانیدن دسته ای که در دست گرفته اید آغاز می شود و تا توقف حرکت دیلم ادامه می یابد.با توقف حرکت,شما به گرفتگی رسیده اید.دیلم یا گرفتگی را باز می کند و یا به آن گیر می کند.اگر شما احساس می کنید که عامل گرفتگی به دیلم قلاب شده است,آن را بیرون بکشید.هر آشغالی که به انتهای دیلم چسبیده بود را دور بیندازید.به توالتتان چند تلمبه خوب بزنید تا موانع باقیمانده را هم برطرف کند.آب پرفشار!شزم!آب کاسه توالت زلال شده است!

وقتی که لوله کش را صدا می زنید:زمان هایی وجود دارد که تلاش شما افاقه نمی کند.چطور بدانید کی وقتش می شود که حرفه ای ها را به کمک بگیرید و از آن ها بخواهید که با گرفتگی مبارزه کنند؟”رد” می گوید که اگر وقتی شما آب را با فشار باز می کنید,در دوش ها و سینک ها پس می زند, وقتش شده که یک لوله کش بیاورید.وقتی شما آب را با فشار باز می کنید و آن در موقعیت های عجیب و غریب پس میزند,یعنی اینکه شما با گرفتگی خط اصلی روبرو شده اید.نه تلمبه دستی و نه دیلم دیگر به کارتان نخواهند آمد.

باز کردن گرفتگی لوله توالت

از استفاده از توالت گرفته شده بپرهیزید:توصیه اصلی “رد” این است که در گام نخست از استفاده از توالت گرفته شده پرهیز نمایید.قبل از هر چیزی به بچه ها آموزش دهید که توالت جکوزی نیست.”رد” می گوید که بخش عمده ای از کار او در بر طرف کردن گرفتگی توالت ها سر و کار داشتن با اسباب بازی ها و وسایلی بوده است که کودکان با بهره گبری از فشار آب به داخل توالت فرستاده بودند.

“رد” همچنین می گوید که اطمینان از اینکه آبفشان های(jets) اطراف لبه کاسه توالت خوب و تمیز هستند مهم است.

بسته شدن آبفشان ها مانع از این میشود که توالت از حداکثر فشار آبش بهره مند شود و این امر به نوبه خود از شفاف شدن توالت و محتویاتش جلوگیری می نماید.تمیز کردن هفتگی توالت ها با برس از جرم گیری آن ها ممانعت به عمل می آورد.اگر شما برای مدتی توالتتان را تمیز نکنید,احتمالا با میلیون ها جرم روبرو خواهید بود.”رد” برای تمیز کردن آشغال ها استفاده از آچار آلن یا آچار پیچ گوشتی را پیشنهاد می‌نماید.

آیا نکات کلیدی دیگری برای رفع گرفتگی توالت ها وجود دارد؟اگر پاسخ مثبت است ,آن ها را با ما هم تقسیم کنید!

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]تخلیه چاه فاضلاب شرکت کیمیا دژ کاسپین آمادگی همکاری با ارگان و نهادهای دولتی, شرکت, مجتمع, پاساژ, هتل و رستوران می باشد.

با ما تماس بگیرید : ۰۹۱۲۷۶۰۹۵۰۰

[/box]

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]

تخلیه چاه شمال تهران | لوله بازکنی شمال تهران

تخلیه چاه شرق تهران | لوله بازکنی شرق تهران

تخلیه چاه جنوب تهران | لوله بازکنی جنوب تهران

تخلیه چاه غرب تهران  | لوله بازکنی غرب تهران

تخلیه چاه مرکز تهران  | لوله بازکنی مرکز تهران[/box]

*ترجمه ای از The Art Of Manliness

منبع : yarabumco.ir

باز کردن گرفتگی لوله توالت | تخلیه چاه | تخلیه چاه شرق تهران | تخلیه چاه غرب تهران | باز کردن گرفتگی لوله توالت فرنگی | لوله بازکنی شرق تهرانلوله بازکنی غرب | تخلیه چاه ارزان | لوله بازکنی ارزان

3 دیدگاه دربارهٔ «آموزش باز کردن گرفتگی لوله توالت و توالت فرنگی»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید اسکرول به بالا