خانه / تخلیه چاه / تخلیه چاه نارمک 09127609500

تخلیه چاه نارمک 09127609500

تخلیه چاه نارمک

تخلیه چاه یعنی خالی کردن محتوای چاه فاضلابی که به مرور زمان پر شده است که این کار توسط ماشین های مکنده پر قدرت انجام می‌گیرد.

شرکت کیمیا دژ کاسپین در زمینه چاه و فاضلاب و لوله بازکنی در تهران – کرج – قم و البرز فعالیت چندین ساله دارد.

شرکت کاسپین آمادگی دارد تا با تمام بیمارستان ها – مدارس – ادارات – دانشگاه ها – شرکت ها و … در سراسر تهران – کرج – البرز و قم برای ارائه خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی قرارداد ببندد.

تخلیه چاه نارمک

نارمَک نام محله‌ای واقع در شمال شرق تهران است. در گذشته دهی در ۹ کیلومتری جنوب شرقی تجریش و ۵ کیلومتری راه شوسهٔ دماوند به تهران بوده است.

خدمات چاه و فاضلاب شرکت کاسپین :

ترمیم چاه ریزش کرده – تعویض توالت فرنگی با توالت ایرانی – تخلیه سپتینگ – لایروبی چاه فاضلاب در تهران – ترمیم چاه قدیمی – حفر چاه فاضلاب در تهران – حفر چاه آب در تهران – لایروبی چاه فاضلاب – تخلیه چاه فاضلاب در تهران – وصل کردن فاضلاب آپارتمان به فاضلاب شهری – تشخیص محل چاه با دستگاه دیجیتال

لوله بازکنی نارمک – تخلیه چاه نارمک

تخلیه چاه نارمک

تخلیه چاه نارمک – لوله بازکنی و تخلیه چاه نارمک – تخلیه چاه در نارمک – تخلیه چاه و لوله بازکنی در نارمک تخلیه چاه در خیابان نارمک

 ارائه خدمات بصورت شبانه روزی – در تمام نقاط تهران کرج قم البرز

تخلیه چاه نارمک به طریق کاملا مکانیزه و تشخیص ترکیدگی لوله

شماره تلفن تخلیه چاه نارمک 09127609500

تخلیه چاه ارزان در شمال تهران

تخلیه چاه ارزان در تهران

راه های تشخیص پر شدن چاه فاضلاب :

♦ سوسک ها درون چاه فاضلاب زندگی می کنند; اگر چاه فاضلاب پر شود باعث می‌شود آب بالا بیاید و محل زندگی سوسک‌ها پر از آب شود, از درون چاه بیرون می‌آیند. پس اگر متوجه شدید که رفت آمد سوسک‌ها به درون دستشویی و ساختمان نسبت به قبل بیشتر شده, این به این معنی است که چاه فاضلاب پر شده است.

بالا آمدن آب فاضلاب بصورت مکرر

با دیدن این علائم سریعا با ماموران ما در شرکت کاسپین تماس بگیرید تا در اسرع وقت نسبت به تخلیه چاه شما در نارمک و حومه اقدام کنیم.

پر شدن چاه فاضلاب را جدی بگیرید تا از خطر ریزش چاه و خطرات احتمالی در امان باشید.

تخلیه چاه شرق تهران

حفاری چاه در تهران – حفر چاه فاضلاب در تهران

شماره تلفن حفاری چاه در تهران : 09127609500

عملکرد شترگلو یا سیفون برای رفع بوی بد فاضلاب

شترگلو چیست ؟
شترگلو يا همان سيفون که اکثر ما ایرانی ها اشتباهاً به فلاش‌تانک دست شویی می‌گوییم سيفون. اما شترگلو یا همان سیفون، لوله‌ای خميده شکل است شبيه مد يا کلاهِ «آ» که زير سنگ توالت قرار داده می‌شود و هميشه مثل يک کاسه, پر از آب است.

گازهای سپتیکی یا گاز فاضلاب، بوی ناخوشايندی دارند که در عمق چاه تولید می‌شوند و سپس به سمت بالا حرکت می‌کنند. زمانی که اين گازها به آب درون شترگلو یا سیفون می‌رسند، درون آب سیفون حل می‌شوند و ديگر نمی‌توانند به داخل توالت یا ساختمان راه پيدا کنند. اگر سيفون وجود نداشته باشد تا گاز فاضلاب در آب آن حل شود، محيط دست‌ شویی غير قابل تحمل می‌شود.

نقش فلاش‌ تانک که خیلی‌ها به اشتباه نام سيفون را بر آن گذاشته‌ اند، چيست؟

زمانی که حجم گازهای فاضلاب که در آب شترگلو حل شده اند بالا میرود، این آب هم به يک آب بسیار بدبو تبديل می‌شود که بشدت آزار دهنده است. حالا اگر هر زمان که از دست شویی استفاده می‌کنیم، فلاش‌تانک را بکشیم یا یک آفتابه آب درون چاه توالت بریزیم و آب درونن سيفون یا شترگلو تازه شود، ديگر فضای دست شویی بوی نامطبوعی نخواهد گرفت. پس فلاش تانک یا آفتابه برای رفع بوی بد دستشویی بسیار ضروری و مفید هستند.

حفرچاه فاضلاب در نارمک – حفر چاه ارت در نارمک – لایروبی چاه فاضلاب در نارمک – ترمیم چاه قدیمی در نارمک – ترمیم چاه ریزش کرده در نارمک – کف تراشی چاه فاضلاب در نارمک – تشخیص محل چاه با دستگاه در نارمک – حفر چاه عمیق در نارمک – حفاری چاه در نارمک – حفر چاه جنبی در نارمک – باز کردن لوله توالت در نارمک – رفع گرفتگی لوله توالت در نارمک – باز کردن لوله فاضلاب در نارمک – رفع گرفتگی لوله آشپزخانه در نارمک – باز کردن توالت فرنگی – سرویس توالت فرنگی در نارمک – سرویس توالت ایرانی در نارمک

نکته مهم :

جهت رفع گرفتگی لوله فاضلاب یا رفع گرفتگی توالت فرنگی توسط اسید یا محلول لوله بازکنی بدون اطلاعات قبلی هرگز اقدام نکنید. به این دلیل که اگر مسیر لوله دارای گرفتگی باشد, محلول اسیدی که داخل لوله می‌ریزید درون لوله جمع می‌شود و چون راهی برای عبور ندارد, همانجا گیر کرده و اگر لوله فاضلاب از جنس چدن یا آهن باشد, آن را سوراخ می‌کند. اگر لوله پلیکا باشد بخش هایی که با چسب به هم متصل شده است, چسب خود را از دست داده و با مشکل چکه کردن آب به سقف پایین روبرو خواهید شد.

contractor-worker (8) شرکت کیمیا دژ کاسپین آمادگی همکاری با ارگان‌ها و نهادهای دولتی, شرکت‌ها, مجتمع‌ها, پاساژها, هتل‌ها و رستوران‌ها می‌باشد.

با ما تماس بگیرید : 09127609500

درباره مدیر وب سایت

همچنین ببینید

تخلیه چاه منطقه 8 تهران 09127609500

تخلیه چاه منطقه 8 تهران تخلیه چاه به عمل تخلیه کردن محتوای چاه فاضلاب توسط …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید