حفاری چاه تهران

حفاری چاه تهران

فهرست مطالب

اگر درخواست حفاری چاه در استان تهران را دارید کافیست با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت تیم ما در آنجا برای انجام خدمت حاضر شوند.

09127609500

قیمت حفاری چاه تهران

با توجه به اینکه در هر کاری نیازمند بررسی شرایط و محیط می باشیم. بعد از مشاوره و بررسی می توان به مبلغ نهایی آن رسید. البته که شرکت کاسپین دارای مجرب ترین نیروها و همچنین بهترین و ارزان ترین قیمت حفاری چاه در تهران می باشد.

حفاری چاه چیست؟

حفر چاه یعنی بر روی زمین عمل کندن لایه‌های آن به صورت استوانه‌ای صورت گیرد تا به عمق آن برسیم. حفاری چاه تهران کاری بسیار سخت و پیچیده بوده و نیازمند نیروی انسانی متخصص و کاربلد است تا بتواند با ابزارآلات مخصوص به خوبی کار کند.چه دلایلی باعث حفاری چاه تهران می شود؟

 1. ظرفیت چاه نسبت به میزان فاضلاب ورودی به نسبت افراد ساکن در ساختمان کمتر باشد.
 2. در هنگام احداث یک ساختمان جدید می‌بایست با انجام بررسی‌های لازم،چاهی متناسب با نیاز ساختمان حفر گردد.
 3. گاهی ممکن است که چاه قدیمی کارایی خود را دلایل مختلفی از دست داده و فرسوده شده باشد.
 4. چاه قدیمی و کهنه شده باشد که در این صورت باید چاه قدیمی را پر کرده و چاه جدیدی حفر کرد.
 5. آب ورودی به فاضلاب به خوبی جذب نمی‌شود.
 6. چاه فاضلاب به سرعت پر می‌شود و هزینه‌های اضافی درست می‌کند و تخلیه چاه نیز روی آن تاثیری ندارد‌.

حفاری چاه تهران

شرکت حفاری چاه تهران؛ انتخابی مطمئن

شرکت بزرگ کاسپین بزرگ‌ترین ضمانتی که به مشتریان خود می‌دهد همکاری با تکنسین‌ها و نیروهای حرفه‌ای و کاربلد است که می‌توانند به خوبی خواسته‌ شما را بر طرف کنند.

نظارت شرکت بر الگوی رفتاری و سبک کار حرفه‌ای این افراد با توجه به نرخ و مصوبه‌های اتحادیه باعث افزایش کیفیت کار آن‌ها می‌شود. نکته حائز اهمیت این است که مگر می‌شود نیروی کار مجرب و ماهر باشد اما از دستگاه‌های معقولی برای انجام کار خود استفاده نکند؟!

قطعا پاسخ این سوال منفی است. بهترین، پیشرفته‌ترین و مدرن‌ترین دستگاه‌های حفاری چاه در شرکت کاسپین خدمات حفاری چاه تهران را انجام می‌دهند تا شما عزیزان خاطری آسوده از بابت کیفیت آن داشته باشید.

بنابراین در هر کجای این کلان شهر باشید؛ می‌توانید تنها با یک تماس با شرکت کاسپین از خدمات حفاری چاه آن در اصرع وقت و سریع‌ترین زمان ممکن بهره‌مند شوید.

شماره تماس حفاری چاه تهران

✅ پایینترین قیمت حفاری چاه در تهران ✅ در سریع ترین زمان
✅ حفاری شبانه روزی در تهران ✅ نیروی ماهر و با تجربه
✅ ضمانت خدمات ✅ با رعایت اصول بهداشتی
☎ با مدیریت آقای رجبی 09127609500

✅ حفر چاه در تهران

حفر چاه آب دستی

در سنتی‌ترین حالت ممکن حفر چاه، حفر چاه دستی در راس قرار دارد. به این صورت که نیروهای انسانی با استفاده از وسایلی سنتی مانند بیل و کلنگ، سطل، چرخ دستی و… اقدام به حفر می‌کنند.

این روش عموماً برای چاه‌های فاضلاب استفاده می‌شود اما مناطقی روستایی در کشور نیز وجود دارند که از روش حفر چاه دستی برای چاه‌های آب استفاده می‌کنند. حفر چاه تا زمانی که به عمق مورد نظر دست پیدا کنند ادامه می‌یابد.

نکته‌ای که در این روش وجود دارد استفاده از بتن، لوله‌های دیواری، آجر و… است که به منظور عدم ریزش دیواره چاه پس از حفاری مورد استفاده قرار می‌گیرند.

یکی از خدمات حفاری چاه تهران، حفر دستی چاه است که توسط نیروهای ماهر در سراسر تهران انجام می‌شود.

حفاری چاه تهران

هزینه حفر چاه دستی

در تعیین قیمت روش ذکر شده عوامل متعددی تاثیرگذار هستند که مهم‌ترین عامل نوع خاک منطقه حفاری است. عمق چاه نیز عامل دیگری است که بر هزینه حفر چاه تاثیر بسزایی دارد و مسلماً هر چقدر عمق کار بیشتر باشد هزینه حفاری چاه تهران نیز افزایش پیدا می‌کند. حفاری چاه دستی در مقایسه با حفاری مکانیکی یا ماشینی هزینه کمتری دارد و ارزان‌تر است.

فیلم حفاری چاه در تهران

دستگاه حفاری چاه آب دستی

در حفاری چاه تهران به صورت دستی سه دستگاه بیشترین کاربرد را دارند و مابقی تجهیزات نیز در برخی مواقع قابل استفاده هستند که شامل کمربندی ایمنی ورود به چاه، هواکش، روشنایی محیط با استفاده از کابل انتقال برق و… می‌شوند.

دلو، کلنگ و چرخ چاه ابزارآلات مهمی هستند که حتما در حفر چاه آب دستی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این سه وسیله به ترتیب برای حمل مواد، کندن زمین و انتقال مواد از عمق چاه استفاده شده که جنس دلو یا سطل معمولاً از مواد سبکی مانند برزنت و پلاستیک است.

مزایا و معایب حفر چاه دستی

در این روش دو خطر مهم جان نیروی انسانی را به خطر می‌اندازد که ‌یکی ناشی از خفگی به دلیل کمبود اکسیژن و دیگری افتادن اجسام در محل حفاری هنگام کار است.

از معایب دیگری که این روش دارد می‌توان به محدود بودن عمق حفاری و کند بودن سرعت حفر اشاره کرد. اما اگر به دنبال هزینه کمتری جهت حفاری چاه تهران باشید این روش گزینه‌ای مناسب برای شما خواهد بود و انعطاف‌پذیری بالایی نیز دارد‌.

دستگاه حفاری چاه

حفاری چاه ارت در تهران

چاه ارت از انواع دیگر چاه بوده که در ساختمان‌های مختلف استفاده می‌شود. در علم مهندسی از کلمه ارت به منظور وصل کردن بدنه دستگاه‌های الکتریکی به زمین استفاده شده و در لغت به معنای زمین است.

هدف از وصل کردن بدنه دستگاه‌های الکتریکی به زمین محافظت از دستگاه‌های برقی ساختمان و جان افراد مخصوصا در ساختمان‌های بلند برای مقابله با ولتاژهای اضافه تولید شده در بدنه لوازم الکتریکی است.

گاهی نیز به دلیل برخورد صاعقه با ساختمان، ولتاژ بسیار بالایی تولید خواهد شد که منجر به برق گرفتگی در اثر اتصال کوتاه شده و چاه ارت عامل خنثی کننده آن محسوب می‌شود.

از ارکان و اصول اولیه ساختمان‌سازی در زمان حال حفر چاه ارت بوده که سیم‌های محافظ برق ساختمان به آن متصل می‌شوند.

چنانچه قصد حفر این چاه را داشته باشید باید آن را به دست افرادی مجرب و متخصص بسپارید تا از ایمنی کامل ساختمان مطمئن شوید. همچنین اگر این چاه به دست افراد حرفه‌ای ساخته شود؛ در صورت بروز مشکل یا نقص، دسترسی به آن آسان‌تر خواهد بود‌.

از این رو  خدمات حفاری چاه تهران شرکت کاسپین می‌تواند به شما در انجام این امر یاری برساند.

حفاری چاه تهران

قیمت حفر چاه ارت

شرکت کاسپین این افتخار دارد که با داشتن سال ها تجربه در زمینه حفر انواع چاه به ویژه حفر چاه ارت، تمامی استاندارها و اصول ایمنی را در حفر چاه ارت رعایت کرده و علاوه بر این، حفاری چاه ارت را با قیمتی کاملا مناسب و بر طبق مصوبه ها، به مشتریان خود ارائه دهد.

شرکت کاسپین در عین حال که قیمت کاملاً مناسبی را به مشتریان خود ارائه می دهد، همیشه از بهترین مصالح و مواد در جهت احداث چاه ارت، استفاده می کند تا بتواند در همه موارد کیفیت کارش را حفظ کرده و رضایت مشتری را جلب نماید.

اما باید بدانید که قیمت حفر چاه ارت به مواردی از جمله مصالحی که برای پر کردن چاه استفاده می شود، نوع چاه ارت سطحی یا عمقی و نوع زمینی که چاه ارت در آن حفر می شود، بستگی دارد.

در نتیجه تا زمانی که ارزیابی تخصصی در کلیه این موارد صورت نگرفته باشد، نمی توان قیمت دقیقی برای حفر چاه ارت بیان کرد.

در نهایت باید گفت جهت اطلاع از دستمزد و اجرت اجرای حفاری چاه تهران، می توانید همین حالا با متخصصان کاسپین تماس بگیرید.

حفاری چاه تهران

حفر چاه غرب تهران

شرکت کاسپین آماده است تا با تیم ماهر و مجرب خود و با مجهز بودن به دستگاه های مدرن، خدمات حفاری چاه تهران در غرب پایتخت را برای تمامی ساختمان‌ها از جمله ساختمان‌های مسکونی، تجاری، کارخانه‌ها و … انجام دهد.

چنانچه در غرب تهران زندگی می کنید و به حفر چاه جدید نیاز پیدا مرده اید، تنها کافی است با شرکت کاسپین تماس حاصل فرمایید تا از خدمات باکیفیت ما بهرمند شوید.

حفاری چاه تهران

حفر چاه شرق تهران

همشهریان گرامی که در شرق تهران سکونت دارید، هر زمان که احساس شد به حفر چاه جدید احتیاج دارید، می توانید با شرکت کاسپین تماس بگیرید. شرکت ما آماده ارائه خدمات خود در زمینه حفاری چاه تهران را به صورت 24 ساعته می باشد.

ما از نیرو های باتجربه و ماهر برای حفاری چاه استفاده می کنیم. همچنین شرکت ما مجهز به دستگاه های فوق پیشرفته و مدرن در زمینه حفر چاه می باشد. هدف اصلی شرکت کاسپین، جلب رضایت مشتریان گرامی می باشد، بنابراین قیمت حفر چاه شرق تهران طبق نرخ اتحادیه خواهد بود.

بهترین زمان برای حفر چاه

اگر قصد حفر چاه برای ساختمان محل سکونت یا کار خود را دارید باید قبل از هرگونه اقدامی، نسبت به انجام آن در زمان مناسب توجه ویژه داشته باشید. معمولا بهترین زمان برای حفر چاه زمانی است که سطح آب‌های زیر زمینی در کمترین حالت ممکن است و میزان بارندگی کم باشد این زمان در کشور ما معمولا ماه مرداد و شهریور است.

محل مناسب برای حفر چاه

خاک مهمترین عامل برای حفر چاه در یک محل است. بنابراین برای حفاری چاه در تهران حتما از نظر یک متخصص بهره‌مند شوید تا جنس و وضعیت محل مورد نظر برای حفر چاه را بررسی کند. برای آنکه بیشتر با این موضوع آشنا شوید به موراد زیر توجه داشته باشید.

خاک رس: جذب کمی دارد و آب را درون خود نگه می‌دارد.

خاک شنی: جذب بالایی دارد و آب به درون آن نفوذ پیدا می‌کند.

خاک ماسه‌ای: جذب آب ضعیفی دارد و سریع اشباع از آب خواهد شد.

5/5 - (200 امتیاز)

سرعت، دقت، صداقت

خدمات ما

کافیست یکبار با ما تماس بگیرید.

شبانه روزی

به صورت شبانه روزی در خدمت شما در استان تهران، البرز
و قم می باشیم.

بهترین قیمت

ما سعی می کنیم بهترین خدمات را با بهترین قیمت به شما ارئه نماییم.

سرعت در اجرا

ما سعی می کنیم با رعایت نکات اصولی در کمترین زمان کار را به اتمام رسانیم

نیروی با تجربه

انجام خدمات با استفاده از نیروهای آموزش دیده و با تجربه

7 پاسخ

 1. درود به شما شهروند گرامی و سپاس از متن شما که جای تامل دارد.
  بله کاملا حق با شماست ولی موضوع اینجاستکه در کشور ما ایران هیچگونه قوانین و راهکارهایی برای ارائه و معرفی خدمات به شهروندان نیست و وقتی اگر صاحبان کسب و کار به این شیوه تبلیغ نکنند حتی ورشکست می شوند ! و کسی از آنها پشتیبانی نمی کند؛ و مجبور به استفاده از این روش ها میشوند که مسلما هم نمیخواهند چهره شهر نازیبا شود. ولی باید دولت به صاحبان کسب و کار احترام گذاشته و نظارت داشته باشد و محیط را برای معرفی کسب و کار آنها محیا کند.و در جامعه ما همه با محیط اینترنت آشنایی ندارند که این هم ضعف جوامع جهان سوم است.
  با آرزوی موفقیت *

  1. درود بر احمد گرامی
   تمام تلاشمان این است که اطلاعات مفیدی در اختیار خوانندگان گرامی قرار دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید