لوله بازکنی شبانه روزی تهران رجبی

حفاری چاه تهران

تخلیه چاه تهران, لوله بازکنی تهران
Facebook
Twitter
LinkedIn

تضمین کیفیت کار و تست سلامت

7 روز هفته و به صورت شبانه روزی

نیروی ماهر و باتجربه

پشتیبانی تمامی مناطق تهران

تحویل کار به صورت تمیز

لوله بازکنی حرفه ای با فنر لوله بازکنی

حفاری چاه تهران

شرکت کیمیا دژ کاسپین با سابقه طولانی مدت در این زمینه خدمات فنی و تاسیسات ساختمانی آمادگی ارائه هرگونه خدمات بصورت شبانه روزی می باشد.

از جمله خدمات ما

 • تخلیه چاه
 • لوله بازکنی
 • حفاری چاه
 • لایروبی چاه
 • تخلیه چاه توسط تانکر 12 تا 15 هزار لیتری
 • لوله باز کنی با فنر برقی
 • کفتراشی توسط نیروی انسانی
 • کندن چاه کهنه برای باز کردن چشمه ی چاه
 • باز کردن لوله توسط دستگاه ژنراتوردستگاه بزرگفنربلنددستگاه تراکمواترجت
 • رسوب زدایی چاه فاضلاب و لوله توالت در
 • بازبینی لوله بیش از قطر 15 اینچ توسط ویدیو متر
 • رفع ریزش و پارگی لوله در محل
 • رفع بوی بد توالت فرنگی در
 • بازکردن انواع توالت و لوله های آهنی, لوله پلیکا, لوله های چدنی از 1 تا 30 اینچ توسط تیم حرفه ای شرکت کیمیا دژ کاسپین.

بدون هر گونه خرابی و بصورت تضمینی 100%

حفاری چاه تهران

 کار را به کاردان آن بسپارید : تضمین و گارانتی در اجرا

خطر ریزش چاه را جدی بگیرید

مشکل پر شدن چاه را با حفر چاه جدید و اتلاف هزینه و زمان حل نکنید. ما با احیای چاه قدیمی شما بهترین خدمات را به شما ارائه می دهیم .

شرکت کیمیا دژ کاسپین آمادگی همکاری با ارگان و نهادهای دولتی, شرکت, مجتمع, پاساژ, هتل و رستوران می باشد.

با ما تماس بگیرید : 09127609500


حفاری چاه چیست؟

به طور کلی عمل کندن چاه و رابگیه های زمین جهت رسیدن به عمق آن را حفاری چاه می گویند. حفاری چاه کار بسیار سختی بوده و به نیروی انسانی متخصص و ابزارآلات مخصوص نیاز است، بنابراین حفاری چاه کار پیچیده و سختی است.


دلایل حفاری چاه فاضلاب در تهران

 • از بین رفتن کارایی چاه قدیمی ساختمان
 • جذب نکردن آب ورودی
 • پر شدن زود به زود چاه و عدم تأثیر تخلیه چاه بر کارایی آن
 • کوچک بودن چاه قدیمی نسبت به تعداد ساکنین ساختمان و نیاز به احداث چاه جدید
 • احداث ساختمان جدید که با توجه به نوع ساختمان باید عملیات حفر چاه فاضلاب متناسب صورت گیرد
 • خطر ریزش چاه کهنه که در این مواقع باید چاه کهنه کاملا پر شود و چاه جدیدی در قسمت دیگری حفر شود.

فیلم حفاری چاه در تهران

 


شرکت حفاری چاه در تهران

شرکت کاسپین همواره تلاش کرده تا از بهترین نیرو های انسانی که در زمینه حفاری چاه ماهر هستند استفاده کند. این افراد زیر نظر شرکت و طبق نرخ اتحادیه حفاری چاه کار می کنند و همواره بر رفتار و عملکرد آن ها نظارت کامل صورت می پذیرد.
همچنین علاوه بر نیروی انسانی ماهر و مجرب، شرکت حفاری چاه کاسپین از مدرن ترین و بهترین دستگاه های مخصوص حفر چاه هم بهره می برد.

با توجه به داشتن شعبات متعدد در سراسر نقاط تهران، در هر زمان که به حفاری چاه نیاز پیدا کردید، کافی است با شرکت ما تماس گرفته تا در سریع ترین زمان ممکن حفاری چاه را انجام دهیم.


حفر چاه آب دستی

قدیمی ترین و سنتی ترین روش حفر چاه آب، حفاری دستی است. چاه دستی به چاه هایی گفته می شود که با نیروی انسانی حفر شده و از تجهیزات سنتی مانند با بیل، چرخ دستی، کلنگ، سطل و غیره استفاده می شود.

اگر چه این روش عمدتاً برای حفر چاه های فاضلاب استفاده می شود، حفر دستی چاه های آب نیز در مناطق روستایی کشورهای در حال توسعه رایج است. بدین منظور عملیات حفاری با ابزارهای سنتی و تا چند متر زیر عمقی که به سطح آب زیرزمینی می رسد ادامه دارد.

در حفر چاه آب دستی، پس از حفر چاه و برداشتن خاک، دیواره های چاه آب را با آجر، بتن، لوله های دیواری و … می پوشانند تا خاک دیواره چاه در داخل چاه فرو نریزد.

هزینه حفر چاه دستی

عوامل زیادی بر هزینه حفر چاه با دست تأثیر می گذارد. یکی از این عوامل نوع خاک است. عامل دیگری که بر هزینه حفر چاه دستی تأثیر می گذارد، عمق چاه است. همچنین هزینه حفر چاه آب با هزینه حفر چاه آب در خشکی متفاوت است؛ اما به طور کلی، حفاری دستی ارزان تر از روش مکانیکی (ماشینی) است.

دستگاه حفاری چاه آب دستی

تجهیزات دستی حفاری چاه آب به شرح زیر است:

چرخ چاه: وسیله ای است برای انتقال مواد از عمق چاه به بیرون و برعکس که در دهانه چاه قرار می گیرد.

دلو ( سطل) : وسیله ای است که معمولاً از لاستیک، برزنت یا مواد مشابه به شکل کیسه ساخته می شود و برای حمل مواد به کار می رود.

کلنگ: از این ابزار برای کندن زمین استفاده می شود.

از دیگر ابزارها و تجهیزات حفاری چاه آب می توان به هواکش، کابل انتقال برق برای روشنایی، کمربند ایمنی ورود چاه و… اشاره کرد.

مزایا و معایب حفر چاه آب دستی

یکی از مهم ترین ایرادات حفاری دستی چاه آب، خطرات جانی ناشی از افتادن اجسام در چاه و خفگی مقنی به دلیل کمبود اکسیژن است. به علاوه سرعت حفاری در این روش کم بوده و عمق حفاری نیز محدود است.

مزیت حفاری دستی چاه آب، هزینه کمتر حفاری دستی نسبت به سایر روش های حفاری و همچنین انعطاف پذیری بالای این روش حفاری است.


حفاری چاه ارت در تهران

یکی دیگر از انواع چاه، چاه ارت می باشد که با توجه به نیاز، در ساختمان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. واژه ارت از لحاظ لغوی به معنای زمین است و در علم مهندسی به معنای وصل نمودن بدنه دستگاه های الکتریکی به زمین می باشد که این امر با هدف محافظت از اشخاص و دستگاه های برقی ساختمان به ویژه ساختمان های بلند، در مقابل اضافه ولتاژهای تولید شده در بدنهٔ تجهیزات و دستگاه های الکتریکی می باشد، که سبب آسیب به افراد و ساختمان می شود.

همچنین در برخی موارد ولتاژهای بسیار زیادی در اثر برخورد آذرخش با ساختمان پدید می آید که باید توسط چاه ارت خنثی شوند. همین دلایل می تواند ضرورت استفاده از چاه ارت در ساختمان ها را اثبات کند.

حفر چاه ارت یکی از ارکان اولیه برای ساخت و ساز می باشد. حفر چاه ارت در ساختمان به منظور وصل کردن سیم های محافظ برق ساختمان انجام می شود و به علت حساسیتی که در مورد برق کشی ساختمان و حفر چاه ارت وجود دارد، بهتر است که اینکار را به متخصصان این امر واگذار کنید تا علاوه بر صرف هزینه مناسب، کار به‌ صورت اصولی و درست انجام شود.

یکی از دلایل حفر چاه ارت ساختمان، راه‌اندازی سیستم ارتینگ در ساختمان و حفاظت از ساختمان در برابر برخورد آذرخش و نیز برق گرفتگی در اثر اتصال کوتاه و اتصال الکتریسیته به بدنه فلزی دستگاه های برقی موجود در ساختمان می باشد.

همچنین چاه ارت به منظور تخلیه سریع جریان الکتریکی ناخواسته در ساختمان به زمین، احداث می شود. حفر چاه ارت در هر ساختمانی برای حفاظت از امنیت ساختمان و ساکنین آن لازم است.

حفر چاه ارت باید به صورت اصولی صورت بپذیرد، زیرا پس از حفر چاه ارت و پر کردن آن، در صورتی که مشکل یا عیبی وجود داشته باشد، امکان دسترسی به چاه و رفع مشکل آن وجود ندارد.

به همین خاطر باید جهت و حفر و اجرای چاه ارت با متخصصین این امر و شرکت هایی همانند شرکت کاسپین که به‌ صورت‌ تخصصی روی این نوع از چاه ها کار می کنند، مشورت کنید.

شماره تماس شرکت کاسپین: 09127609500


قیمت حفر چاه ارت

شرکت کاسپین این افتخار دارد که با داشتن سال ها تجربه در زمینه حفر انواع چاه به ویژه حفر چاه ارت، تمامی استاندارها و اصول ایمنی را در حفر چاه ارت رعایت کرده و علاوه بر این، حفاری چاه ارت را با قیمتی کاملا مناسب و بر طبق مصوبه ها، به مشتریان خود ارائه دهد.

شرکت کاسپین در عین حال که قیمت کاملاً مناسبی را به مشتریان خود ارائه می دهد، همیشه از بهترین مصالح و مواد در جهت احداث چاه ارت، استفاده می کند تا بتواند در همه موارد کیفیت کارش را حفظ کرده و رضایت مشتری را جلب نماید.

اما باید بدانید که قیمت حفر چاه ارت به مواردی از جمله مصالحی که برای پر کردن چاه استفاده می شود، نوع چاه ارت سطحی یا عمقی و نوع زمینی که چاه ارت در آن حفر می شود، بستگی دارد.
در نتیجه تا زمانی که ارزیابی تخصصی در کلیه این موارد صورت نگرفته باشد، نمی توان قیمت دقیقی برای حفر چاه ارت بیان کرد.
در نهایت باید گفت جهت اطلاع از دستمزد و اجرت اجرای چاه ارت، می توانید همین حالا با متخصصان کاسپین تماس بگیرید.


حفر چاه غرب تهران

شرکت کاسپین آماده است تا با تیم ماهر و مجرب خود و با مجهز بودن به دستگاه های مدرن، خدمات حفاری چاه در غرب تهران را برای تمامی ساختمان ها از جمله ساختمان های مسکونی، تجاری، کارخانه ها و … انجام دهد.
چنانچه در غرب تهران زندگی می کنید و به حفر چاه جدید نیاز پیدا مرده اید، تنها کافی است با شرکت کاسپین تماس حاصل فرمایید تا از خدمات باکیفیت ما بهرمند شوید.


حفر چاه شرق تهران

همشهریان گرامی که در شرق تهران سکونت دارید، هر زمان که احساس شد به حفر چاه جدید احتیاج دارید، می توانید با شرکت کاسپین تماس بگیرید. شرکت ما آماده ارائه خدمات خود در زمینه حفاری چاه به صورت 24 ساعته می باشد. ما از نیرو های باتجربه و ماهر برای حفاری چاه استفاده می کنیم. همچنین شرکت ما مجهز به دستگاه های فوق پیشرفته و مدرن در زمینه حفر چاه می باشد. هدف اصلی شرکت کاسپین، جلب رضایت مشتریان گرامی می باشد، بنابراین قیمت حفر چاه شرق تهران طبق نرخ اتحادیه خواهد بود.

5/5 - (200 امتیاز)

7 پاسخ

 1. درود به شما شهروند گرامی و سپاس از متن شما که جای تامل دارد.
  بله کاملا حق با شماست ولی موضوع اینجاستکه در کشور ما ایران هیچگونه قوانین و راهکارهایی برای ارائه و معرفی خدمات به شهروندان نیست و وقتی اگر صاحبان کسب و کار به این شیوه تبلیغ نکنند حتی ورشکست می شوند ! و کسی از آنها پشتیبانی نمی کند؛ و مجبور به استفاده از این روش ها میشوند که مسلما هم نمیخواهند چهره شهر نازیبا شود. ولی باید دولت به صاحبان کسب و کار احترام گذاشته و نظارت داشته باشد و محیط را برای معرفی کسب و کار آنها محیا کند.و در جامعه ما همه با محیط اینترنت آشنایی ندارند که این هم ضعف جوامع جهان سوم است.
  با آرزوی موفقیت *

  1. درود بر احمد گرامی
   تمام تلاشمان این است که اطلاعات مفیدی در اختیار خوانندگان گرامی قرار دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سرعت، دقت، صداقت

خدمات ما

کافیست یکبار با ما تماس بگیرید.

شبانه روزی

به صورت شبانه روزی در خدمت شما در استان تهران، البرز
و قم می باشیم.

بهترین قیمت

ما سعی می کنیم بهترین خدمات را با بهترین قیمت به شما ارئه نماییم.

سرعت در اجرا

ما سعی می کنیم با رعایت نکات اصولی در کمترین زمان کار را به اتمام رسانیم

نیروی با تجربه

انجام خدمات با استفاده از نیروهای آموزش دیده و با تجربه

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید