لوله بازکنی شبانه روزی تهران رجبی

شکایت از لوله بازکنی

شکایت از لوله بازکنی
Facebook
Twitter
LinkedIn

تضمین کیفیت کار و تست سلامت

7 روز هفته و به صورت شبانه روزی

نیروی ماهر و باتجربه

پشتیبانی تمامی مناطق تهران

تحویل کار به صورت تمیز

لوله بازکنی حرفه ای با فنر لوله بازکنی

شکایت از لوله بازکنی

یکی از سوالات متداول کاربران سرویس لوله بازکنی نحوه شکایت از لوله بازکنی، روش‌های تقلبی لوله بازکنی و نحوه تماس با اتحادیه لوله بازکنی است. در این مقاله، همه چیزهایی را که کاربران هنگام مراجعه به سایت برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شکایت کلاهبرداری باز کردن قفل شیر نیاز دارند، ذکر کرده ایم. پس تا انتها با ما همراه باشید تا پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

چه عواملی باعث شکایت از لوله بازکنی می‌شود؟

بازکردن لوله جزء خدمات فنی به حساب می‌آید که کارمزد ثابتی ندارد. در واقع عوامل مختلفی مانند شدت و پیچیدگی کار، اندازه فنر مورد نیاز، ابزار مورد استفاده و استفاده از سه نظام بر قیمت نهایی کار تأثیر می‌گذارد.

هزینه باز کردن خطوط لوله بسته به عوامل دخیل می‌تواند بسیار متفاوت باشد و نمی‌توان نرخ خاصی را از قبل تعیین کرد. در واقع هزینه واقعی کار پس از نظارت بر مشکل توسط تکنسین خوب و ماهر مشخص خواهد شد. اما تمامی‌شرایط ذکر شده نمی‌تواند مبنای قیمت‌های بسیار بالایی باشد که برخی شرکت ها و لوله بازکن ها از مشتریان می‌گیرند.

عوامل زیادی باعث شکایت از لوله بازکنی در تهران یا شهرستان ها می‌شود که نمونه‌های آن را در زیر برای شما آورده ایم:

تغییر قیمت بعد از تماس تلفنی

برخی از لوله کش ها پس از توضیح مشکل توسط مشتری، هزینه‌های بسیار پایین را از طریق تلفن گزارش کرده اند، اما پس از رسیدن به خانه و رفع مشکل، هزینه کار را افزایش می‌دهند.

بله درست است تا زمانی که مشکل بررسی نشود و مشکل حل نشود نمی‌توان مقدار دقیق آن را تعیین کرد اما نباید این اتفاق بیفتد که لوله کش ها با مبلغ بسیار ناچیز تلفنی مشتری را فریب دهند، اما پس از رفع مشکل دستمزد خود را به مبلغ هنگفتی از مشتری طلب کنند.

چنین اتفاقاتی می‌تواند منجر به شکایت از لوله کش شود، بنابراین بهتر است به افرادی که مقدار بسیار کمی‌ را از طریق تلفن گزارش می‌دهند اعتماد نکنید.

شکایت از لوله بازکنی
شکایت از لوله بازکنی

لوله بازکنی با سه نظام

در برخی موارد که شدت گرفتگی و نوع مشکل شدید است، تکنسین ها باید از ابزارهای برقی برای باز کردن و رفع گرفتگی لوله ها استفاده کنند. قیمت لوله بازکنی با سه نظام بالاست و اگر در حین کار خراب شود مشتری موظف به پرداخت هزینه آن است، به همین خاطر برخی از لوله بازکن‌های سودجو از این موضوع سوء استفاده کرده و به دروغ می‌گویند سه نظام خراب شده است.

در چنین مواقعی حتما از آنها بخواهید که قطعات شکسته را به شما نشان دهند، در کل ما هم گفتیم که هزینه بازکردن لوله ها با سه نظام بالاست اما تکنسین ها نباید بیش از هزینه معقول از مشتری دریافت کنند.

برای اطمینان از هزینه کار و اجتناب از مواردی که به شکایت از لوله بازکن منجر می‌شوند می‌توان با کارشناسان متعددی تماس گرفت و هزینه کار را جویا شد. علاوه بر این، بهتر است قبل از اینکه بخواهید مشکل را از نزدیک بررسی کنید و کار را شروع کنید، در مورد هزینه کار با تکنسین توافق کنید.

کلاهبرداری لوله بازکنی با استفاده از اسید لوله بازکن

استفاده از شوینده اسید یکی از ساده ترین راه ها برای رفع گرفتگی لوله ها است، اما این روش باعث ایجاد سوراخ در لوله‌های آب و آسیب دیدن آنها می‌شود. بنابراین تکنسین ها نمی‌توانند از این روش برای بازکردن لوله استفاده کنند.

چگونه می‌توانم در مورد کلاهبرداری لوله بازکنی شکایت کنم؟

با توجه به موارد ذکر شده در این مقاله، متاسفانه کلاهبرداری لوله بازکنی در سطح شهر افزایش یافته است. برای دریافت خدمات لوله بازکنی حتما هوشیار باشید تا سرمایه خود را از دست ندهید. اگر احساس می‌کنید که لوله‌کشی که برای رفع مشکل به منزل یا محل کار شما مراجعه کرده، هزینه بالایی می‌خواهد، پس از پرداخت مبلغ، باید فاکتوری با شماره حساب، کد سپرده و نام و نام خانوادگی لوله‌کش دریافت کنید تا در صورت نیاز بتوانید از آنها شکایت کنید.

برای اطلاع از منطقی بودن یا نبودن هزینه ای که پرداخت کرده اید می‌توانید با شماره تلفن اتحادیه لوله بازکنی تماس بگیرید و با کارشناس صحبت کنید. لطفاً در صورت مشاهده هزینه‌های بیش از حد، راهنمایی‌های لازم جهت شکایت در لوله بازکنی تهران را به این شماره بیابید.

رای بدهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سرعت، دقت، صداقت

خدمات ما

کافیست یکبار با ما تماس بگیرید.

شبانه روزی

به صورت شبانه روزی در خدمت شما در استان تهران، البرز
و قم می باشیم.

بهترین قیمت

ما سعی می کنیم بهترین خدمات را با بهترین قیمت به شما ارئه نماییم.

سرعت در اجرا

ما سعی می کنیم با رعایت نکات اصولی در کمترین زمان کار را به اتمام رسانیم

نیروی با تجربه

انجام خدمات با استفاده از نیروهای آموزش دیده و با تجربه

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید