لوله بازکنی شبانه روزی رجبی

لوله بازکنی آزادی

لوله بازکنی آزادی

اگر در محدوده آزادی زندگی می‌کنید در صورت گرفتگی لوله فاضلاب خود می‌توانید با لوله بازکنی آزادی تماس بگیرید و مشکل خود را در سریع‌‌ترین زمان ممکن رفع کنید. اما شرکت کاسپین خدمات خود را مختص به محدوده آزادی نکرده است و به همشهریان ساکن در سراسر تهران خدمات ارائه می‌دهد.

لوله بازکنی آزادی از جمله خدمات شرکت کاسپین خواهد بود که ما نباید این مشکل را به تعویق بیندازیم زیرا باعث بروز مشکلات بیشتر در منزل یا محل کار شما می‌شود. شرکت ما می‌تواند این اطمینان را به شما بدهد که کار خود را به دست متخصصان ماهر می‌سپارید و در پایان همیشه رضایت مشتری جلب خواهد شد.

درصورت عدم رفع مشکلات جزئی ما می‌توانیم خدمات بیشتری به شما ارائه بدهیم که از جمله این خدمات تعویض لوله‌های قدیمی و فرسوده، رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب، تخلیه چاه، رفع بوی بد و نامطبوع فاضلاب و دیگر مشکلات رایج در این زمینه خواهد بود.

شماره تماس لوله بازکنی آزادی

✅ پایینتر از قیمت اتحادیه ✅ در سریع ترین زمان
✅ شبانه روزی ✅ نیروی ماهر و با تجربه
✅ ضمانت خدمات ✅ با رعایت اصول بهداشتی
☎ با مدیریت آقای رجبی 09127609500

✅ لوله بازکنی فوری در آزادی

خیابان آزادی در غرب تهران واقع شده است که از سمت غرب میدان آزادی آغاز شده و انتهای آن به میدان انقلاب می‌رسد. نام قدیم این خیابان آیزنهاور بوده که در دوره پهلوی به این نام که اسم یکی از روسای جمهور آمریکا بوده است شناخته شده بود.

این خیابان در شمال خیابان‌های کارون، آذربایجان و جیحون واقع شده است و از خیابان‌های مرکزی و مهم تهران خواهد بود که اکثر راهپیمایی‌های شهر تهران در آن برگزار می‌شود و همه‌ی مردم ایران با نام خیابان آزادی آشنا هستند.

لوله بازکنی آزادی

قیمت لوله بازکنی آزادی تهران

قیمت خدمات ارائه شده توسط لوله بازکنی آزادی همیشه پایین‌تر از قیمت اتحادیه است و خدمات شبانه روزی در کمترین زمان ممکن به بهترین نحو ارائه می‌شود.

هزینه نهایی خدمات رفع گرفتگی لوله به عوامل مختلفی همچون تعداد لوله‌های مسدود شده، نوع و شدت گرفتگی، نیاز به تخریب ساختمان و … بستگی دارد که پس از بازدید کارشناس از محل گرفتگی مشخص می‌شود.

پرسنل مجرب شرکت کاسپین بسیار ماهر و باتجربه هستند و با رعایت کامل اصول بهداشتی، خدمات مدنظر شما انجام داده خواهد شد.

مدیریت این شرکت بر عهده آقای رجبی است و ایشان این ضمانت را به شما می‌دهد که خدمات ارائه شده کامل و باکیفیت و با رضایت‌مندی مشتری پایان می‌پذیرد.

خدمات ما در محدوده آزادی

شرکت کاسپین در کنار خدمات لوله بازکنی آزادی، خدمات دیگری را نیز در این منطقه ارائه می‌دهد:

 • تخلیه چاه در آزادی
 • رفع نم و رطوبت ساختمان
 • حفر چاه
 • تشخیص ترکیدگی لوله
 • درآوردن اشیا از درون چاه توالت
 • رفع گرفتگی لوله آشپزخانه، سینک ظرفشویی و …

لوله بازکنی آزادی

علاوه بر لوله بازکنی آزادی، شرکت کاسپین آماده انجام خدمات در مناطق مختلف و زمینه‌های مختلف :

 1. لوله بازکنی تهران
 2. تخلیه چاه تهران
 3. حفاری چاه تهران
 4. لوله بازکنی پیروزی
 5. لوله بازکنی تهرانپارس
 6. لوله بازکنی ولیعصر
 7. لوله بازکنی فردوسی
 8. لوله بازکنی نبرد
 9. لوله بازکنی نظام آباد
 10. لوله بازکنی پاسداران
 11. لوله بازکنی ستارخان
 12. لوله بازکنی نارمک
 13. لوله بازکنی شریعتی
 14. لوله بازکنی حکیمیه
 15. و تمای مناطق استان تهران

لوله بازکنی آزادی

لوله بازکنی فوری و شبانه روزی آزادی تهران

با توجه به حساسیت شغل لوله بازکنی و اینکه گرفتگی لوله‌ها هرگز خبر نمی‌دهد، خدمات لوله بازکنی آزادی به صورت 24 ساعته و در تمام ایام هفته در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود.

چنانچه لوله‌های منزلتان دچار گرفتگی شد با شماره ما تماس بگیرید.

استفاده از دستگاه لوله بازکنی در آزادی تهران

استفاده از دستگاه لوله بازکنی یا فنربرقی بهترین روش برای بازکردن لوله ها است. کار با این دستگاه به تخصص و تجربه نیاز دارد که سرویسکاران لوله بازکنی آزادی با توجه به مهارتی که دارند از این دستگاه استفاده می‌کنند.

تعمیر توالت فرنگی در آزادی

تعمیر توالت فرنگی آزادی

امروزه استفاده از توالت فرنگی با توجه به مزایایی که دارد، میان مردم رواج پیدا کرده است. علاوه بر خدمات لوله بازکنی آزادی، خدمات مرتبط با توالت فرنگی نیز در آزادی انجام می‌شود که شامل موارد زیر هستند:

 • تعمیر شناور
 • نصب توالت فرنگی
 • تعویض سیفون توالت فرنگی
 • برطرف کردن علت نشت آب توالت فرنگی
 • تعمیر خرابی پمپ تخلیه
 • تعویض سنگ فرنگی
 • برطرف کردن خرابی سیستم تخلیه
 • تعمیر فلوتر
 • و …

این مشکلات در بیشتر مواقع در بین تمام برند‌های موجود در بازار دیده می‌شوند. بنابراین اگر توالت شما هم دچار مشکلی شد، می‌توانید با خیالی آسوده از تجربه سرویسکاران و نصاب توالت فرنگی شرکت کاسپین در آزادی جهت رفع سریع آن استفاده کنید.

سرویس توالت فرنگی شبانه روزی

سرویس توالت فرنگی یکی از خدماتی است که شرکت کاسپین به شهروندان عزیز تهرانی در این منطقه ارائه می‌دهد.

با توجه به اینکه خرابی سیستم توالت فرنگی می‌تواند در هر ساعت از شبانه روز اتفاق بیفتد و برای شما دردسر ایجاد کند، تعمیرکاران توالت فرنگی شرکت کاسپین به صورت 24 ساعته آماده خدمت‌رسانی به شما هستند.

حفاری چاه آزادی

حفاری چاه در آزادی

حفر چاه یکی دیگر از خدماتی است که در کنار لوله بازکنی آزادی در این منطقه انجام می‌شود. شرکت کاسپین آماده است تا انواع حفر چاه را در این منطقه انجام دهد.

لایروبی چاه در آزادی

به رسوب زدایی و تمیز کردن دیواره چاه که توسط لایه هایی از رسوب مواد زائد تشکیل شده است را لایروبی چاه می‌گوییند.

با انجام دوره ای لایروبی چاه عمر و کارایی چاه افزایش می‌یابد. شرکت کاسپین خدمات لایروبی چاه را همانند لوله بازکنی آزادی تئسط بهترین و ماهر‌ترین سرویسکاران انجام می‌دهد.

روش‌های باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب

برخی از افراد برایشان این سوال پیش می‌آید که در هنگام گرفتگی چاه فاضلاب یا چاه توالت از کدام روش استفاده کنند.

یکی از روش‌های باز کردن لوله استفاده از دستگاه تراکم هوا است که نیاز به کادر با مهارت دارد و اگر مشکل لوله فاضلاب با استفاده از پمپ زدن حل نشود باید از فنر لوله بازکنی استفاده کرد. دستگاه تراکم هوا، هوای داخل مخزن خود را با فشار بالا به داخل چاه می‌فرستد و صدای بالای آن به سبب فشار وارد شده بیشتر خواهد بود.

ولی اگر گرفتگی لوله فاضلاب به سبب ورود سنگ و شن ریزه باشد دستگاه فشار هوا کارایی ندارد و باید از فنربرقی برای رفع گرفتگی استفاده کنیم که لوله بازکنی آزادی می‌تواند این خدمات را در این محدوده به شما ارائه دهد.

یکی دیگر از روش‌های باز کردن لوله فاضلاب استفاده از فنر لوله بازکنی خواهد بود که بیشترین گرفتگی لوله‌ها توسط این روش باز می‌شوند. زیرا در این روش قدرت بالا و برد و مسافت زیاد فنر باعث رفع گرفتگی لوله فاضلاب خواهد شد. در این روش اشیاء جامد در داخل چاه به جلو هل داده می‌شوند و باعث می‌شود گرفتگی توالت فرنگی، ایرانی یا فاضلاب برطرف شود.

با استفاده از پمپ نیز می‌توان سیفون توالت را باز کرد به اینصورت که ابتدا مقداری آب به درون چاه می‌ریزیم سپس مرحله پمپ زدن را اجرا می‌کنیم. فشار آب به سیفون وارد خواهد شد و باعث باز شدن سیفون توالت شما می‌شود.

لایروبی چاه در آزادی

تشخیص ترکیدگی لوله در آزادی

تنها راه برای تشخیص دقیق محل ترکیدگی یا نشتی لوله بدون آن که نیازی به تخریب باشد، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه می باشد.

دستگاه‌هایی همچون دستگاه صوتی و دستگاه فروسرخ به ترتیب به کمک امواج صوتی و امواج فروسرخ می‌توانند این کار را انجام دهند.

لوله بازکنی آزادی با استفاده از بروزترین دستگاه‌ها در این زمینه آماده خدمات رسانی به همشهریان گرامی در این زمینه است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید.

روش تشخیص پر شدن چاه فاضلاب چیست؟

اگر چاه فاضلاب پر شود، محل زندگی سوسک‌ها پر از آب خواهد شد و باعث بیرون آمدن انها از داخل چاه می‌شود و نیز آب بالا می‌زند. پس اگر مشاهده کردید سوسک‌ها در درون دستشویی و ساختمان نسبت به گذشته بیشتر رفت و آمد می‌کنند می‌توان متوجه شد که چاه فاضلاب پر شده است.

یا اگر آب فاضلاب به دفعات بالا می‌آید می‌توانید با پرسنل لوله بازکنی آزادی تماس بگیرید. این شرکت آماده ارائه خدمات در  کوتاه‌ترین زمان در محدوده آزادی و سایر نقاط پایتخت می باشد. برای جلوگیری از خطرات احتمالی بیشتر مانند ریزش چاه باید پر شدن چاه فاضلاب را جدی بگیرید.

5/5 - (2 امتیاز)

سرعت، دقت، صداقت

خدمات ما

کافیست یکبار با ما تماس بگیرید.

شبانه روزی

به صورت شبانه روزی در خدمت شما در استان تهران، البرز
و قم می باشیم.

بهترین قیمت

ما سعی می کنیم بهترین خدمات را با بهترین قیمت به شما ارئه نماییم.

سرعت در اجرا

ما سعی می کنیم با رعایت نکات اصولی در کمترین زمان کار را به اتمام رسانیم

نیروی با تجربه

انجام خدمات با استفاده از نیروهای آموزش دیده و با تجربه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید