لوله بازکنی شبانه روزی رجبی

لوله بازکنی آزادی 09127609500 | شرکت کاسپین

لوله بازکنی آزادی
Facebook
Twitter
LinkedIn

لوله بازکنی آزادی 09127609500

اگر در محدوده آزادی زندگی می‌کنید برای باز کردن لوله فاضلاب خود می‌توانید با شرکت کاسپین تماس بگیرید و مشکل خود را در سریع‌‌ترین زمان ممکن رفع کنید. اما شرکت کاسپین خدمات خود را مختص به محدوده آزادی نکرده است و به همشهریان ساکن در سراسر تهران خدمات ارائه می‌دهد.

لوله بازکنی در محدوده آزادی از جمله خدمات شرکت کاسپین خواهد بود که ما نباید این مشکل را به تعویق بیندازیم زیرا باعث بروز مشکلات بیشتر در منزل یا محل کار شما می‌شود. شرکت ما می‌تواند این اطمینان را به شما بدهد که کار خود را به دست متخصصان ماهر می‌سپارید و در پایان همیشه رضایت مشتری جلب خواهد شد. درصورت عدم رفع مشکلات جزئی ما می‌توانیم خدمات بیشتری به شما ارائه بدهیم که از جمله این خدمات تعویض لوله‌های قدیمی و فرسوده، رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب، تخلیه چاه، رفع بوی بد و نامطبوع فاضلاب و دیگر مشکلات رایج در این زمینه خواهد بود.

قیمت خدمات ارائه شده توسط کاسپین همیشه پایین‌تر از قیمت اتحادیه است و خدمات شبانه روزی در کمترین زمان ممکن به بهترین نحو ارائه می‌شود. پرسنل مجرب شرکت کاسپین بسیار ماهر و باتجربه هستند و با رعایت کامل اصول بهداشتی، خدمات مدنظر شما انجام داده خواهد شد. مدیریت این شرکت بر عهده آقای رجبی است و ایشان این ضمانت را به شما می‌دهد که خدمات ارائه شده کامل و باکیفیت و با رضایت‌مندی مشتری پایان می‌پذیرد.

شماره تماس لوله بازکنی آزادی

✅ پایینتر از قیمت اتحادیه ✅ در سریع ترین زمان
✅ شبانه روزی ✅ نیروی ماهر و با تجربه
✅ ضمانت خدمات ✅ با رعایت اصول بهداشتی
☎ با مدیریت آقای رجبی 09127609500

✅ لوله بازکنی فوری در آزادی

 

خیابان آزادی در غرب تهران واقع شده است که از سمت غرب میدان آزادی آغاز شده و انتهای آن به میدان انقلاب می‌رسد. نام قدیم این خیابان آیزنهاور بوده که در دوره پهلوی به این نام که اسم یکی از روسای جمهور آمریکا بوده است شناخته شده بود.

این خیابان در شمال خیابان‌های کارون، آذربایجان و جیحون واقع شده است و از خیابان‌های مرکزی و مهم تهران خواهد بود که اکثر راهپیمایی‌های شهر تهران در آن برگزار می‌شود و همه‌ی مردم ایران با نام خیابان آزادی آشنا هستند.

لوله بازکنی آزادی

شیوه باز کردن لوله فاضلاب حمام در محله آزادی

روش‌های بسیاری برای باز کردن لوله با توجه به نوع گرفتگی لوله و جنس لوله فاضلاب وجود دارد. به‌طور مثال اگر گرفتگی لوله فاضلاب به سبب افتادن شیء مانند صابون یا اشیاء داخل حمام باشد یا گرفتگی به دلیل جمع شدن مو در لوله متفاوت است. ما می‌توانیم روش‌های ساده و خانگی را برای رفع این گرفتگی‌ها به شما معرفی کنیم.

برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب حمام می‌توانیم از آب داغ استفاده کنیم اما باید با این نکته توجه داشته باشیم که آب جوش نباشد. این روش از ساده‌ترین روش‌های موجود برای برطرف کردن گرفتگی لوله‌های فاضلاب به شمار می‌آید. در این روش می‌توانیم مقداری آب داغ را با فشار زیاد و مستقیم داخل لوله حمام بریزیم و پس از گذشت زمان مشخص، به تدریج رسوباتی که به درون لوله چسبیده نرم شده و از بین می‌روند.

لوله بازکنی آزادی

در صورت لزوم می‌توانیم این کار را چند بار انجام دهید تا لوله به خوبی باز شود. اگر جنس لوله‌های فاضلاب حمام شما از جنس پی وی سی باشد شما نمی‌توانید از آب داغ استفاده کنید زیرا ممکن است لوله‌ها کم عمق یا خراب یا سوراخ شوند و از این روش بیشتر از لوله‌های فلزی استفاده می‌شود و اگر موفق نشدید می‌توانید با شرکت ما تماس حاصل کنید.

یکی دیگر از روش‌های باز کردن لوله فاضلاب حمام استفاده از محلول جوش شیرین با نمک و سرکه است. در این روش ابتدا مقداری جوش شیرین را در لوله حمام می‌ریزیم و مقداری نمک یا سرکه سفید را به آن اضافه می‌کنیم. سپس بعد از گذشت چند دقیقه مقداری آب داغ روانه لوله خواهیم کرد و به آن زمان می‌دهیم تا واکنش شیمیایی این دو ماده سبب باز شدن لوله فاضلاب حمام شود.


بیشتر بخوانید:

لوله بازکنی جمهوری

لوله بازکنی ولیعصر


لوله بازکنی آزادی

روش تشخیص پر شدن چاه فاضلاب چیست؟

اگر چاه فاضلاب پر شود، محل زندگی سوسک‌ها پر از آب خواهد شد و باعث بیرون آمدن انها از داخل چاه می‌شود و نیز آب بالا می‌زند. پس اگر مشاهده کردید سوسک‌ها در درون دستشویی و ساختمان نسبت به گذشته بیشتر رفت و آمد می‌کنند می‌توان متوجه شد که چاه فاضلاب پر شده است.

یا اگر آب فاضلاب به دفعات بالا می‌آید می‌توانید با پرسنل شرکت کاسپین تماس بگیرید. این شرکت آماده ارائه خدمات در  کوتاه‌ترین زمان در محدوده آزادی و سایر نقاط پایتخت می باشد. برای جلوگیری از خطرات احتمالی بیشتر مانند ریزش چاه باید پر شدن چاه فاضلاب را جدی بگیرید.

لوله بازکنی آزادی
لوله بازکنی آزادی

روش‌های باز کردن لوله فاضلاب

برخی از افراد برایشان این سوال پیش می‌آید که در هنگام گرفتگی چاه فاضلاب یا چاه توالت از کدام روش استفاده کنند. یکی از روش‌های باز کردن لوله استفاده از دستگاه تراکم هوا است که نیاز به کادر با مهارت دارد و اگر مشکل لوله فاضلاب با استفاده از پمپ زدن حل نشود باید از فنر لوله بازکنی استفاده کرد. دستگاه تراکم هوا، هوای داخل مخزن خود را با فشار بالا به داخل چاه می‌فرستد و صدای بالای آن به سبب فشار وارد شده بیشتر خواهد بود.

ولی اگر گرفتگی لوله فاضلاب به سبب ورود سنگ و شن ریزه باشد دستگاه فشار هوا کارایی ندارد و باید از فنربرقی برای رفع گرفتگی استفاده کنیم که شرکت کاسپین می‌تواند این خدمات را در محدوده آزادی به شما ارائه دهد.

یکی دیگر از روش‌های باز کردن لوله فاضلاب استفاده از فنر لوله بازکنی خواهد بود که بیشترین گرفتگی لوله‌ها توسط این روش باز می‌شوند. زیرا در این روش قدرت بالا و برد و مسافت زیاد فنر باعث رفع گرفتگی لوله فاضلاب خواهد شد. در این روش اشیاء جامد در داخل چاه به جلو هل داده می‌شوند و باعث می‌شود گرفتگی توالت فرنگی، ایرانی یا فاضلاب برطرف شود.

با استفاده از پمپ نیز می‌توان سیفون توالت را باز کرد به اینصورت که ابتدا مقداری آب به درون چاه می‌ریزیم سپس مرحله پمپ زدن را اجرا می‌کنیم. فشار آب به سیفون وارد خواهد شد و باعث باز شدن سیفون توالت شما می‌شود.

5/5 - (2 امتیاز)

لوله بازکنی کرج 09127609500

شهرستان کرج “Karaj” یکی از شهرستان‌های استان البرز است. این شهرستان در شرق استان البرز قرار دارد. مرکز این شهرستان، شهر کرج است. لوله بازکنی شرکت کاسپین آماده

مطالعه بیشتر »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سرعت، دقت، صداقت

خدمات ما

کافیست یکبار با ما تماس بگیرید.

شبانه روزی

به صورت شبانه روزی در خدمت شما در استان تهران، البرز
و قم می باشیم.

بهترین قیمت

ما سعی می کنیم بهترین خدمات را با بهترین قیمت به شما ارئه نماییم.

سرعت در اجرا

ما سعی می کنیم با رعایت نکات اصولی در کمترین زمان کار را به اتمام رسانیم

نیروی با تجربه

انجام خدمات با استفاده از نیروهای آموزش دیده و با تجربه

همین حالا تماس بگیرید