خانه / لوله بازکنی البرز 09127609500

لوله بازکنی البرز 09127609500

لوله بازکنی البرز 09127609500

لوله بازکنی البرز

استان البرز سی و یکمین استان ایران است. این شهر در ۲۰ کیلومتری غرب تهران واقع شده است.

لوله بازکنی شرکت کاسپین آماده ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه در البرز و حومه می‌باشد.

شماره تلفن : 09127609500 – لوله بازکنی البرز

لوله بازکنی البرز

لوله بازکنی البرز – لوله بازکنی در البرز – تخلیه چاه و لوله بازکنی البرز – تخلیه چاه و لوله بازکنی در البرز

ارائه خدمات بصورت شبانه روزی – در تمام نقاط تهران البرز – قم البرز

لوله بازکنی البرز به طریق کاملا مکانیزه

شماره تلفن لوله بازکنی البرز 09127609500

لوله بازکنی ارزان در البرز

لوله بازکنی البرز و حومه

راه های تشخیص پر شدن چاه فاضلاب :

♦ سوسک ها درون چاه فاضلاب زندگی می کنند; اگر چاه فاضلاب پر شود باعث می‌شود آب بالا بیاید و محل زندگی سوسک‌ها پر از آب شود, از درون چاه بیرون می‌آیند. پس اگر متوجه شدید که رفت آمد سوسک‌ها به درون دستشویی و ساختمان نسبت به قبل بیشتر شده, این به این معنی است که چاه فاضلاب پر شده است.

بالا آمدن آب فاضلاب بصورت مکرر

با دیدن این علائم سریعا با ماموران ما در شرکت کاسپین تماس بگیرید تا در اسرع وقت نسبت به تخلیه چاه شما در البرز و حومه اقدام کنیم.

پر شدن چاه فاضلاب را جدی بگیرید تا از خطر ریزش چاه و خطرات احتمالی در امان باشید.

نحوه و روش لوله بازکنی

سوالاتی که برای اغلت افراد اتفاق می افتد این است که : چه باید کرد در هنگام گرفتگی چاه توالت یا چاه فاضلاب؟ بهترین روش چاه بازکنی و لوله بازکنی کدام است؟ استفاده از محلول ها و سردرگمی برای یافتن انواع مواد شیمیایی لوله بازکن و چاه بازکن قوی

از روش های باز کردن گرفتگی چاه توالت ایرانی و همچنین روش لوله بازکنی و روش باز کردن گرفتگی توالت فرنگی می توان به :

1- باز کردن سیفون توالت با استفاده از پمپ لوله بازکنی

در روش ذکر شده بعد از این که مقداری آب به درون چاه ریخته شد به مرحله پمپ زدن آب می‌رسیم. فشار آب که به سیفون وارد می‌آید باعث باز شدن گرفتگی سیفون توالت می‌شود. پمپ زدن آنقدر ادامه پیدا می‌کند تا مواد فاضلاب که در لوله و چاه توالت گیر کرده‌اند به جلو رانده شوند موجب رفع گرفتگی چاه فاضلاب شود.

2- باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب با استفاده از دستگاه تراکم هوا

استفاده از این دستگاه نیاز به مهارت دارد. اگر گرفتگی لوله فاضلاب با استفاده  از پمپ زدن رفع نشود, از فنر لوله بازکنی استفاده می‌شود. این دستگاه, هوای فشرده داخل مخزن خود را با شدت به داخل چاه می‌فرستد که هرچقدر فشار وارده را بیشتر کنند صدای بیشتری ایجاد می‌شود. البته اگر لوله فاضلاب از شن و سنگ ریزه پر شده باشد, دیگر دستگاه تراکم هوا کارایی ندارد و باید از فنر لوله بازکنی استفاده کند. شر‍‍‍‍‍‍‍‍کت کاسپین آماده ارائه خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی در البرز می‌باشد.

3- لوله بازکنی با استفاده از فنر چاه

بازکردن لوله فاضلاب با استفاده از فنر لوله بازکنی بیشتر معمول است, چون مسافت و برد زیادی دارد و از قدرت بالاتری برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب در مسیرهای نزدیک برخوردار است. با استفاده از فنر لوله بازکنی اشیا جامد را به داخل چاه فاضلاب هولل می‌دهد. پس تضمین بیشتری وجود دارد که گرفتگی چاه فاضلاب یا گرفتگی چاه توالت فرنگی و توالت ایرانی با فنر لوله بازکنیی رفع شود. فنر این قابلیت را داردد که انواع لایه های چربی, مواد زائد و مو را از دیواره های لوله فاضلاب جدا کند اما توجه داشته باشید کهه برای رفع گرفتگی توالت فرنگی حتی الامکان از فنر استفاده نکنید چون این دستگاه دارای نوک تیز و مارپیچیی است و امکان دارد به توالت فرنگی آسیب بزند.

 

حفرچاه فاضلاب در البرز – حفر چاه ارت در البرز – لایروبی چاه فاضلاب در البرز – ترمیم چاه قدیمی در البرز – ترمیم چاه ریز کرده در البرز – کف تراشی چاه فاضلاب در البرز – تشخیص محل چاه با دستگاه در البرز – حفر چاه عمیق در البرز – حفاری چاه در البرز – حفر چاه جنبی در البرز – باز کردن لوله توالت در البرز – رفع گرفتگی لوله توالت در البرز – باز کردن لوله فاضلاب در البرز – رفع گرفتگی لوله آشپزخانه در البرز – باز کردن توالت فرنگی – سرویس توالت فرنگی در البرز – سرویس توالت ایرانی در البرز

contractor-worker (8) شرکت کیمیا دژ کاسپین آمادگی همکاری با ارگان و نهادهای دولتی, شرکت, مجتمع, پاساژ, هتل و رستوران می باشد.

با ما تماس بگیرید : 09127609500

لوله بازکنی تهران | لوله بازکنی کرج | لوله بازکنی قم | لوله بازکنی البرز