لوله بازکنی شبانه روزی رجبی

لوله بازکنی انقلاب

لوله بازکنی انقلاب

جدول محتوا

لوله بازکنی در انقلاب

یکی از فعال‌ترین و با مهارت‌ترین خدمات لوله بازکنی انقلاب به وسیله شرکت کاسپین انجام می‌شود. این شرکت با داشتن سابقه بالا و نیرو مجرب و ماهر توانسته در این منطقه محبوبیت بسیار زیادی کسب کند و آوازه آن امروزه در اکثر نقاط تهران پیچیده است.

دلیل این شهرت در خدمت رسانی برای باز کردن چاه و فاضلاب و لوله بازکنی، داشتن نیروی با مهارت و خدمات 24 ساعته به مشتریان منازل، ادارات، بیمارستان‌ها، دانشگاه‌ها، شرکت‌ها، هتل‌ها، زندان‌ها و مدارس در سراسر تهران و اطراف آن خواهد بود.

اگر به دنبال لوله بازکنی فوری در انقلاب یا سایر نقاط ذکر شده هستید می‌توانید از طریق شماره تلفن شرکت کاسپین با ما ارتباط برقرار کنید.

شماره تماس لوله بازکنی انقلاب

✅ پایینتر از قیمت اتحادیه ✅ در سریع ترین زمان
✅ شبانه روزی ✅ نیروی ماهر و با تجربه
✅ ضمانت خدمات ✅ با رعایت اصول بهداشتی
☎ با مدیریت آقای رجبی 09127609500

✅ لوله بازکنی فوری در انقلاب

لوله بازکنی ارزان در انقلاب

قیمت خدمات لوله بازکنی توسط اتحادیه مربوطه تعیین و تصویب می‌گردد و همه شرکت‌ها موظف هستند که طبق همان نرخ، قیمت گذاری نمایند و چنانچه اضافه تر از آن دریافت نمایند،مشمول جریمه خواهند شد. خدمات لوله بازکنی انقلاب هم از این قائله مستثنی نبوده و خدماتش را طبق نرخ اتحادیه، قیمت گذاری می کند.

لوله بازکنی انقلاب

قیمت لوله بازکنی در انقلاب

از مهم‌ترین دلایل جذب مشتری برای خدمات لوله بازکنی انقلاب قیمت مقرون به صرفه و مطابق با قیمت اتحادیه است که باعث شده شرکت کاسپین مورد توجه بسیاری از شهروندان و مراکز اداری قرار بگیرد.

تجربه بالا و همچنین مهارت تیم مشغول به کار در شرکت و ارائه خدمات در کم‌ترین زمان ممکن نیز از سایر مواردی است که می‌تواند جذب بالای مشتری را به ارمغان بیاورد.

دلیل موفقیت بالای شرکت موارد نام برده شده است که امروزه کمک کرده تا شرکت ما دارای نامی معتبر در خدمات لوله بازکنی در محدوده انقلاب باشد.

با توجه به خدمات ارزنده و بسیار پاکیزه شرکت کاسپین در پیدا کردن محل دقیق گرفتگی و تجربه بالای پرسنل زحمت‌کش و فعال و استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات، قیمت ارائه این خدمات مطابق با نرخ اتحادیه است و گاهی اوقات شامل تخفیف نیز می‌شود که باعث رضایت خاطر مشتریان شده و در صورتی که شرکت مبلغی بیش از حد مجاز اتحادیه دریافت کند با جریمه و برخورد اتحادیه مواجه خواهد شد. بنابراین می‌توانید از مبلغ پرداختی اطمینان حاصل کنید.

خدمات در محدوده انقلاب تهران

تیم حرفه‌ای شرکت کاسپین شامل نصاب‌ها، تعمیرکاران و لوله بازکن‌هایی بوده که دلیل سرعت عمل این تیم داشتن مهارت و تجربه بالا و دستگاه‌های بروز مربوط به این حرفه است. خدمات شرکت ما در لوله بازکنی انقلاب شامل موارد زیر می‌شود:

 • خدمات لوله بازکنی
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب
 • باز کردن لوله آشپزخانه
 • باز کردن لوله توالت
 • برطرف کردن مشکل لوله سینک ظرفشویی
 • نصب کردن توالت ایرانی و فرنگی
 • برطرف کردن خرابی فلاش تانک
 • برطرف کردن مشکلات و تعمیرات توالت فرنگی
 • رفع رسوب گرفتگی لوله‌های آب

لوله بازکنی انقلاب

علاوه بر لوله بازکنی انقلاب، شرکت کاسپین آماده انجام خدمات در مناطق مختلف و زمینه های مختلف :

 1. لوله بازکنی تهران
 2. تخلیه چاه تهران
 3. حفاری چاه تهران
 4. لوله بازکنی پیروزی
 5. لوله بازکنی تهرانپارس
 6. لوله بازکنی ولیعصر
 7. لوله بازکنی فردوسی
 8. لوله بازکنی نبرد
 9. لوله بازکنی آزادی
 10. لوله بازکنی نظام آباد
 11. لوله بازکنی پاسداران
 12. لوله بازکنی ستارخان
 13. لوله بازکنی نارمک
 14. لوله بازکنی شریعتی
 15. لوله بازکنی حکیمیه
 16. و تمای مناطق استان تهران

لوله بازکنی انقلاب

 

لوله بازکنی انقلاب در سریعترین زمان و با بهترین قیمت لوله بازکنی در انقلاب 100% تضمینی

لوله بازکنی فوری و شبانه روزی در انقلاب

همانطور که گفته شد لوله بازکنی انقلاب دارای یک تیم حرفه‌ای است. این تیم حرفه ای از نصاب ها، تعمیرکاران و لوله بازکن‌هایی تشکیل شده است که تجربه و تخصص بالایی دارند و همچنین از تجهیزات و ابزار آلات پیشرفته و بروزی استفاده می‌کنند؛ در نتیجه موجب بالا رفتن سرعت عمل در ارائه خدمات می‌شود.

 1. خدمات لوله بازکنی انقلاب
 2. باز کردن لوله فاضلاب در انقلاب
 3. رفع گرفتگی لوله آشپزخانه
 4. رفع گرفتگی لوله توالت
 5. باز کردن لوله سینک ظرفشویی
 6. نصب توالت فرنگی و ایرانی در انقلاب
 7. نصب فلاش تانک و وان حمام در انقلاب
 8. رفع خرابی فلاش تانک در انقلاب
 9. رفع خرابی توالت فرنگی در انقلاب
 10. رسوب زدایی از لوله های آب

استفاده از دستگاه لوله بازکنی در انقلاب تهران

یکی از متداول‌ترین روش‌ها در باز کردن لوله فاضلاب استفاده از فنر لوله باز کنی است که دلیل استفاده از این وسیله قدرت بالای این دستگاه در باز کردن لوله فاضلاب خواهد بود.

یکی از این دستگاه‌ها که بیشترین استفاده را در انجام این کار دارد؛ مدل G500 است. در کنار سبک بودن و حمل راحت آن نتیجه گیری در انتهای کار با این دستگاه مطلوب‌تر بوده و در شمار مهم‌ترین دستگاه‌ها برای انجام این کار قرار دارد.

بخاطر قدرت بالایی که دستگاه G500 دارد، بسیار پرطرفدار و معروف شده است و بیشتر ماموران لوله بازکنی انقلاب از آن استفاده می‌نمایند.

تعمیر توات فرنگی در انقلاب

تعمیر توالت فرنگی انقلاب

امروزه استفاده از توالت های فرنگی افزایش پیدا کرده است و در اکثر خانه‌های نوساز از توالت فرنگی نیز استفاده می شود.

دلیل افزایش استفاده از آن، مزایای بیشتر آن نسبت به توالت ایرانی است؛ مخصوصا برای افراد سالمند و بیمار.

به دلیل همین افزایش استفاده از توالت فرنگی، مشکلات ناشی از آن نیز افزایش یافته، به طوری که یکی از خدمات اصلی شرکت ما در کنار لوله بازکنی انقلاب، نصب و تعمیر توالت فرنگی در این محدوده است.

مراحل لوله بازکنی انقلاب

شاید برای بعضی از افراد سؤال پیش بیاید که لوله بازکنی چگونه انجام می شود و شامل چه مراحلی است؟ ما در ادامه به مراحل آن خواهیم پرداخت.

 • تشخیص نوع گرفتگی لوله و مکان دقیق گرفتگی
 • آماده کردن لوازم مخصوص برای باز کردن لوله
 • انتخاب کردن بهترین و مناسب‌ترین فنر با توجه به محل گرفتگی
 • متصل کردن فنر انتخاب شده به دستگاه لوله بازکنی
 • ورود فنر و رساندن آن به نقطه گرفته شده
 • برای چرخیدن فنر و برطرف کردن گرفتگی باید دستگاه را روشن کنیم.
 • خروج موادی که باعث گرفتگی لوله شده توسط فنر
 • سپس باید از برطرف شدن گرفتگی اطمینان حاصل کنیم.
 • اگر گرفتگی لوله به طور کامل برطرف شده باشد اطراف را به وسیله دستگاه تمیز خواهیم کرد.

حفاری چاه در انقلاب

لایروبی چاه انقلاب

یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط لوله بازکنی انقلاب در این منطقه، لایروبی چاه می‌باشد. برخی ممکن است با خدمات لایروبی چاه آشنایی نداشته باشند. به طور کلی به حذف زباله‌های چسبیده به دیواره چاه، لایروبی چاه می‌گویند.

در برخی موارد با لایروبی چاه، راندمان آن دو برابر می‌شود و اصطلاحا چاه نفس می‌کشد. با انجام این کار به صورت دوره‌ای، از پرداخت هزینه اضافی حفر چاه جدید جلوگیری خواهید کرد.

لایروبی چاه در انقلاب

روش های بازکردن لوله فاضلاب در انقلاب

برای باز کردن لوله فاضلاب می‌توان از سه دستگاه استفاده کرد که انتخاب کردن هر یک از این دستگاه‌ها به نوع گرفتگی لوله شما بستگی دارد. شما می‌توانید با استفاده از دستگاه تراکم هوا این کار را به راحتی انجام دهید. انجام این کار به وسیله دستگاه تراکم هوا به این صورت است که هوا به صورت متراکم وارد لوله گرفته شده خواهد شد و در نهایت باعث رفع مسدودیت می‌شود.

یکی دیگر از مراحلی که می‌توان برای باز کردن لوله فاضلاب از آن کمک گرفت استفاده کردن از دستگاه لوله بازکنی است که در این روش انجام کار با استفاده از یک فنر و یک دستگاه الکتروموتور صورت می‌گیرد. روش کار دستگاه لوله بازکنی به این صورت است که فنر وارد لوله گرفته شده خواهد شد و با چرخیدن به سمت راست یا چپ یا حرکت به سمت عقب و جلو موجب باز شدن لوله می‌شود.

همچنین برای باز کردن لوله فاضلاب می‌توان از دستگاه دیگری به نام دستگاه فشار آب نیز استفاده کرد. روش کار در این دستگاه به این صورت خواهد بود که آب با فشار بالا به سمت لوله هدایت می‌کند تا مشکل گرفتگی بر طرف شود. تمامی روش‌های ذکر شده در خدمات لوله بازکنی انقلاب توسط شرکت ما با کیفیت بالا صورت می‌گیرد.

برای دسترسی و استفاده از خدمات شرکت می‌توانید با شماره درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید تا از خدمات بهینه و کامل شرکت و خدمات لوله بازکنی انقلاب یا سایر نقاط تهران بهره‌مند شوید. مطمئن باشید که خدمات ارائه شده توسط شرکت ما با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی صورت می‌گیرد و از ضمانت برخوردار است.

لوله بازکنی انقلاب

تشخیص ترکیدگی لوله در انقلاب

گاهی برای هر شهروندی پیش می‌آید که قبض آب با رقم بالا دریافت کند و متعجب باشد که چرا این رقم با مصرف ماهانه منزل آن‌ها تطابق ندارد.

باید بدانید ممکن است این رقم بالا به دلیل نشتی آب در لوله‌های منزل شما باشد. یکی از بهترین روش‌ها برای رسیدن به اینکه بدانیم دلیل مصرف بالا بخاطر نشتی آب بوده یا به دلیل مصرف بالا، تست مصرف کنتور آب است.

روش کار به این صورت خواهد بود که ابتدا باید رقم کنتور را یادداشت نمایید و سپس تمامی شیرهای خارج و داخل منزل را ببندید و اطمینان حاصل کنید که ماشین لباسشویی یا ظرفشویی و سایر دستگاه‌های متصل به آب و شیرهای آب در حال کار کردن نیستند. در این هنگام 15 دقیقه صبر کنید سپس بار دیگر به کنتور مراجعه کرده و رقم کنتور را با رقم یادداشت شده از قبل مقایسه نمایید.

اگر رقم کنتور تغییر کرده بود پس نشتی در لوله‌ها جود دارد و این تغییر فقط در نشتی‌های بزرگ قابل رویت است. نشتی‌های کوچک را نمی‌توان با استفاده از این روش پیدا کرد و باید از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیریم که مهارت کافی در یافتن نشتی لوله آب دارند و می‌توانید این افراد را در شرکت ما به راحتی انتخاب نمایید.

شرکت کاسپین علاوه بر خدمات لوله بازکنی انقلاب، عملیات تشخیص نشتی لوله‌ها را نیز در این منطقه انجام می‌دهد.

روش استفاده از پمپ لوله بازکنی در سیفون توالت

در این مرحله مقداری آب را درون پاه می‌ریزیم و سپس پمپ زدن آب را شروع می‌کنیم که با وارد شدن آب با فشار بالا به داخل سیفون باعث رفع گرفتگی سیفون توالت خواهد شد. پمپ زدن را تا جایی ادامه می‌دهیم که تمامی مواد جمع شده در سیفون توالت بیرون آیند.

جهت رفع گرفتگی سیفون می‌توانید با شماره لوله بازکنی انقلاب تماس بگیرید.

4.7/5 - (4 امتیاز)

مطالب مشابه

لوله بازکنی با واترجت

لوله بازکنی با واترجت

واترجت یکی از دستگاه‌های لوله بازکنی است که با استفاده از آن می‌توان مشکلات گرفتگی لوله را رفع کرد. بسیاری از شرکت‌های متخصص لوله بازکنی

مطالعه بیشتر »

2 پاسخ

  1. درود به شما
   بله برای بازکردن لوله حمام در انقلاب و تمامی مناطق تهران در خدمت شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سرعت، دقت، صداقت

خدمات ما

کافیست یکبار با ما تماس بگیرید.

شبانه روزی

به صورت شبانه روزی در خدمت شما در استان تهران، البرز
و قم می باشیم.

بهترین قیمت

ما سعی می کنیم بهترین خدمات را با بهترین قیمت به شما ارئه نماییم.

سرعت در اجرا

ما سعی می کنیم با رعایت نکات اصولی در کمترین زمان کار را به اتمام رسانیم

نیروی با تجربه

انجام خدمات با استفاده از نیروهای آموزش دیده و با تجربه

همین حالا تماس بگیرید