لوله بازکنی انقلاب

لوله بازکنی انقلاب

فهرست مطالب

لوله بازکنی در انقلاب

مشکلات مربوط به ساختمان علاوه بر پیچیدگی و نیاز به مهارت در حل آن، معمولا هزینه‌­های به نسبت بالایی را به صاحبان آن متحمل می­‌کند. یکی از این مشکلات گرفتگی لوله‌­های فاضلاب، نشت و ترکیدگی آن­ها، حفر چاه و لایروبی آن و … است. تماس با مرکزی که بتواند در کمترین زمان ممکن خود را به محل برساند و به رفع مشکل با حداقل امکانات و هزینه بپردازد تنها از لوله بازکنی انقلاب بر می‌­آید.

شرکت کاسپین با داشتن شعب متفاوت در تمامی مناطق تهران، خدمات تخصصی و حرفه‌­ای خود را به همشهریان تهرانی ارائه می‌­نماید. از فعال‌ترین و با مهارت‌ترین آن می­‌توان لوله بازکنی انقلاب را نام برد. اگر در محدوده خیابان انقلاب زندگی می‌­کنید یا محل کار شما در این خیابان است، در صورتی که در محل زندگی یا کار خود نیاز به تعمیرات لوله‌­های ساختمانی داشتید کافی است با یک تماس در مدت زمان کوتاهی مشکل خود را رفع نمایید به نحوی که گویا اصلا وجود نداشته است.

شماره تماس لوله بازکنی انقلاب

✅ پایینتر از قیمت اتحادیه ✅ در سریع ترین زمان
✅ شبانه روزی ✅ نیروی ماهر و با تجربه
✅ ضمانت خدمات ✅ با رعایت اصول بهداشتی
☎ با مدیریت آقای رجبی 09127609500

✅ لوله بازکنی فوری در انقلاب

لوله بازکنی انقلاب به دلیل سابقه بالا، نیروهای مجرب و ماهر است که می­تواند با سرعت زیاد و با کیفیت بالا انواع تعمیرات تخصصی مربوط به لوله و چاه را انجام دهد. علاوه بر آن خدمات 24 ساعته به مشتریان منازل، ادارات، بیمارستان‌ها، دانشگاه‌ها، شرکت‌ها، هتل‌ها، زندان‌ها و مدارس در سراسر تهران و اطراف آن، گستردگی و تنوع خدمات قابل ارائه در زمینه باز کردن چاه، فاضلاب، لوله بازکنی و …  به عزیزان ساکن در تهران از دیگر ویژگی های لوله بازکنی انقلاب است.

لوله بازکنی ارزان در انقلاب

شاید با قیمت­‌های متفاوتی از شرکت­‌ها برای دریافت خدمات لوله بازکنی مواجه شده باشید. لازم است بدانید که این قیمت‌ها توسط اتحادیه مربوطه (اتحادیه خدماتی تهران یا آهنکاران ساختمان تهران) تعیین و تصویب می‌گردد و تمامی شرکت­‌هایی که خدماتی اعم از لوله بازکنی، تخلیه چاه، حفر چاه و … را به مشتریان خود ارائه می‌دهند موظف هستند در هر سال طبق همان نرخ مشخص شده هزینه را دریافت نمایند.

دریافت هرگونه مبلغ اضافی خارج از مصوبه اتحادیه مشمول جریمه خواهد بود. اگر به دنبال لوله بازکنی ارزان در انقلاب هستید؛ بدون فوت وقت با شماره‌های لوله بازکنی انقلاب تماس بگیرید.

لوله بازکنی انقلاب

قیمت لوله بازکنی در انقلاب

از مهم‌ترین دلایل جذب مشتری برای خدمات لوله بازکنی انقلاب قیمت مقرون به صرفه و مطابق با قیمت اتحادیه است که باعث شده شرکت کاسپین مورد توجه بسیاری از شهروندان و مراکز اداری قرار بگیرد.

تجربه بالا و همچنین مهارت تیم مشغول به کار در شرکت و ارائه خدمات در کم‌ترین زمان ممکن نیز از سایر مواردی است که می‌تواند جذب بالای مشتری را به ارمغان بیاورد.

دلیل موفقیت بالای شرکت موارد نام برده شده است که امروزه کمک کرده تا شرکت ما دارای نامی معتبر در خدمات لوله بازکنی در محدوده انقلاب باشد.

با توجه به خدمات ارزنده و بسیار پاکیزه شرکت کاسپین در پیدا کردن محل دقیق گرفتگی و تجربه بالای پرسنل زحمت‌کش و فعال و استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات، قیمت ارائه این خدمات مطابق با نرخ اتحادیه است و گاهی اوقات شامل تخفیف نیز می‌شود که باعث رضایت خاطر مشتریان شده و در صورتی که شرکت مبلغی بیش از حد مجاز اتحادیه دریافت کند با جریمه و برخورد اتحادیه مواجه خواهد شد. بنابراین می‌توانید از مبلغ پرداختی اطمینان حاصل کنید.

خدمات در محدوده انقلاب تهران

تیم حرفه‌ای شرکت کاسپین شامل نصاب‌ها، تعمیرکاران و لوله بازکن‌هایی بوده که دلیل سرعت عمل این تیم داشتن مهارت و تجربه بالا و دستگاه‌های بروز مربوط به این حرفه است. خدمات شرکت ما در لوله بازکنی انقلاب شامل موارد زیر می‌شود:

 • خدمات لوله بازکنی
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب
 • باز کردن لوله آشپزخانه
 • باز کردن لوله توالت
 • برطرف کردن مشکل لوله سینک ظرفشویی
 • نصب کردن توالت ایرانی و فرنگی
 • برطرف کردن خرابی فلاش تانک
 • برطرف کردن مشکلات و تعمیرات توالت فرنگی
 • رفع رسوب گرفتگی لوله‌های آب

لوله بازکنی انقلاب

علاوه بر لوله بازکنی انقلاب، شرکت کاسپین آماده انجام خدمات در مناطق مختلف و زمینه های مختلف :

 1. لوله بازکنی تهران
 2. تخلیه چاه تهران
 3. حفاری چاه تهران
 4. لوله بازکنی پیروزی
 5. لوله بازکنی تهرانپارس
 6. لوله بازکنی ولیعصر
 7. لوله بازکنی فردوسی
 8. لوله بازکنی نبرد
 9. لوله بازکنی آزادی
 10. لوله بازکنی نظام آباد
 11. لوله بازکنی پاسداران
 12. لوله بازکنی ستارخان
 13. لوله بازکنی نارمک
 14. لوله بازکنی شریعتی
 15. لوله بازکنی حکیمیه
 16. و تمای مناطق استان تهران

لوله بازکنی انقلاب

 

لوله بازکنی انقلاب در سریعترین زمان و با بهترین قیمت لوله بازکنی در انقلاب 100% تضمینی

لوله بازکنی فوری و شبانه روزی در انقلاب

حوادث معمولا در زمان‌هایی اتفاقا می افتند که دسترسی ما به افراد متخصص، سازمان و شرکت‌های حرفه‌ای قطع یا کم‌رنگ است. ممکن است در شب، روزهای تعطیل یا زمانی که تغییرات آب و هوا امکان استفاده از خدمات شهری را به سهولت به شما نمی‌دهد؛ لوله‌های خانه یا محل کارتان دچار آسیب شود. اقدام فوری و اورژانسی و استفاده از خدمات لوله بازکنی در ساعات اولیه از میزان خسارات وارده به شما می‌کاهد.

پیشنهادی که ما در این مواقع برای شما داریم؛ تنها یک تماس با شرکت کاسپین شعبه لوله بازکنی انقلاب است. این شعبه دارای یک تیم حرفه‌ای است. این تیم حرفه‌ای از نصاب‌ها، تعمیرکاران و لوله بازکن‌هایی تشکیل شده است که تجربه و تخصص بالایی دارند و همچنین از تجهیزات و ابزار آلات پیشرفته و به‌روزی استفاده می‌کنند؛ در نتیجه موجب بالا رفتن سرعت عمل در ارائه خدمات می‌شود. این خدمات شامل:

 1. خدمات لوله بازکنی انقلاب
 2. باز کردن لوله فاضلاب در انقلاب
 3. رفع گرفتگی لوله آشپزخانه
 4. رفع گرفتگی لوله توالت
 5. باز کردن لوله سینک ظرفشویی
 6. نصب توالت فرنگی و ایرانی در انقلاب
 7. نصب فلاش تانک و وان حمام در انقلاب
 8. رفع خرابی فلاش تانک در انقلاب
 9. رفع خرابی توالت فرنگی در انقلاب
 10. رسوب‌زدایی از لوله‌های آب توسط لوله بازکنی انقلاب

استفاده از دستگاه لوله بازکنی در انقلاب تهران

یکی از متداول‌ترین روش‌ها در باز کردن لوله فاضلاب استفاده از فنر لوله باز کنی است که دلیل استفاده از این وسیله قدرت بالای این دستگاه در باز کردن لوله فاضلاب خواهد بود.

یکی از این دستگاه‌ها که بیشترین استفاده را در انجام این کار دارد؛ مدل G500 است. در کنار سبک بودن و حمل راحت آن نتیجه گیری در انتهای کار با این دستگاه مطلوب‌تر بوده و در شمار مهم‌ترین دستگاه‌ها برای انجام این کار قرار دارد.

بخاطر قدرت بالایی که دستگاه G500 دارد، بسیار پرطرفدار و معروف شده است و بیشتر ماموران لوله بازکنی انقلاب از آن استفاده می‌نمایند.

تعمیر توات فرنگی در انقلاب

تعمیر توالت فرنگی انقلاب

امروزه استفاده از توالت های فرنگی افزایش پیدا کرده است و در اکثر خانه‌های نوساز از توالت فرنگی نیز استفاده می شود.

دلیل افزایش استفاده از آن، مزایای بیشتر آن نسبت به توالت ایرانی است؛ مخصوصا برای افراد سالمند و بیمار.

به دلیل همین افزایش استفاده از توالت فرنگی، مشکلات ناشی از آن نیز افزایش یافته، به طوری که یکی از خدمات اصلی شرکت ما در کنار لوله بازکنی انقلاب، نصب و تعمیر توالت فرنگی در این محدوده است.

مراحل لوله بازکنی انقلاب

شاید برای بعضی از افراد سؤال پیش بیاید که لوله بازکنی چگونه انجام می شود و شامل چه مراحلی است؟ ما در ادامه به مراحل آن خواهیم پرداخت.

 • تشخیص نوع گرفتگی لوله و مکان دقیق گرفتگی
 • آماده کردن لوازم مخصوص برای باز کردن لوله
 • انتخاب کردن بهترین و مناسب‌ترین فنر با توجه به محل گرفتگی
 • متصل کردن فنر انتخاب شده به دستگاه لوله بازکنی
 • ورود فنر و رساندن آن به نقطه گرفته شده
 • برای چرخیدن فنر و برطرف کردن گرفتگی باید دستگاه را روشن کنیم.
 • خروج موادی که باعث گرفتگی لوله شده توسط فنر
 • سپس باید از برطرف شدن گرفتگی اطمینان حاصل کنیم.
 • اگر گرفتگی لوله به طور کامل برطرف شده باشد اطراف را به وسیله دستگاه تمیز خواهیم کرد.

حفاری چاه در انقلاب

لایروبی چاه انقلاب

لایروبی چیست؟ دیواره و کف چاه و کانال‌های فاضلاب به مرور زمان و به دلایل مختلف ممکن است با چند لایه پوشیده شوند. به‌طوریکه جذب آب در آنها با اختلال مواجه شده و چاه به طور مرتب دچار گرفتگی گردد.

به خارج کردن خاک، سنگ و مواد جامد از چاه که باعث گرفتگی آن و در نتیجه پر شدن چاه می­‌شود، لایروبی می­گویند. این اقدام  اگر به­‌درستی انجام گیرد، کارایی چاه را افزایش داده و موجب کاهش تخلیه چاه می­‌گردد. در برخی موارد با لایروبی چاه، راندمان آن دو برابر می‌شود و اصطلاحا چاه نفس می‌کشد. همچنین با انجام دوره‌ای لایروبی چاه می‌توان طول عمر چاه را بالا برد و از هزینه‌های اضافی حفر چاه جدید جلوگیری کرد.

 

لوله بازکنی انقلاب با سابقه­‌ی طولانی،خدمات کف‌­تراشی و لایروبی چاه را در این منطقه انجام می­‌دهد.

حفاری چاه توسط لوله بازکنی انقلاب

یکی از خدمات مهم که توسط لوله بازکنی انقلاب انجام می­‌شود حفاری چاه است. حفر چاه یک فرآیند برای دفع آب فاضلاب در زمین است که بسته به جنس زمین و عمق چاه، به دو صورت دستی و ماشینی انجام می­‌شود. برای انجام این کار ابتدای محل مناسبی برای حفر آن انتخاب و سپس اقدام به حفر صورت می­‌گیرد. (چاه باید دور از آب­های زیرزمینی حفر شود)

در مرحله­‌ی بعدی متناسب با نوع و جنس خاک، روش حفر انتخاب می­‌شود و عمق آن نیز متناسب با کاربری آن متغیر خواهد بود. لوله بازکنی انقلاب با توجه به تجربه و توانایی در حفر انواع چاه و همچنین مجهز بودن به دستگاه‌های پیشرفته، گزینه­‌ی مناسبی برای انتخاب شما خواهد بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه حفاری چاه می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

روش های بازکردن لوله فاضلاب در انقلاب

برای باز کردن لوله فاضلاب می‌توان از سه دستگاه استفاده کرد که انتخاب کردن هر یک از این دستگاه‌ها به نوع گرفتگی لوله شما بستگی دارد. شما می‌توانید با استفاده از دستگاه تراکم هوا این کار را به راحتی انجام دهید. انجام این کار به وسیله دستگاه تراکم هوا به این صورت است که هوا به صورت متراکم وارد لوله گرفته شده خواهد شد و در نهایت باعث رفع مسدودیت می‌شود.

یکی دیگر از مراحلی که می‌توان برای باز کردن لوله فاضلاب از آن کمک گرفت استفاده کردن از دستگاه لوله بازکنی است که در این روش انجام کار با استفاده از یک فنر و یک دستگاه الکتروموتور صورت می‌گیرد. روش کار دستگاه لوله بازکنی به این صورت است که فنر وارد لوله گرفته شده خواهد شد و با چرخیدن به سمت راست یا چپ یا حرکت به سمت عقب و جلو موجب باز شدن لوله می‌شود.

همچنین برای باز کردن لوله فاضلاب می‌توان از دستگاه دیگری به نام دستگاه فشار آب نیز استفاده کرد. روش کار در این دستگاه به این صورت خواهد بود که آب با فشار بالا به سمت لوله هدایت می‌کند تا مشکل گرفتگی بر طرف شود. تمامی روش‌های ذکر شده در خدمات لوله بازکنی انقلاب توسط شرکت ما با کیفیت بالا صورت می‌گیرد.

برای دسترسی و استفاده از خدمات شرکت می‌توانید با شماره درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید تا از خدمات بهینه و کامل شرکت و خدمات لوله بازکنی انقلاب یا سایر نقاط تهران بهره‌مند شوید. مطمئن باشید که خدمات ارائه شده توسط شرکت ما با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی صورت می‌گیرد و از ضمانت برخوردار است.

لوله بازکنی انقلاب

تشخیص ترکیدگی لوله در انقلاب

شاید برای شما هم اتفاق بیافتد که قبض آب یکماه منزل‌تان را با رقم بالا دریافت کنید، مسلما عدم تطابق این مبلغ با مصرف ماه‌­های قبل، سوالات بسیاری را در ذهن شما ایجاد خواهد کرد که عیب کار در چیست؟ آیا رقم را اشتباهی صادر کرده‌­اند یا مشکل از مصرف شخصی است؟

بهتر است قبل از مراجعه به اداره آب، لوله‌­های خانه را نسبت به نشتی چک و بررسی نماییم. یکی از بهترین روش‌ها برای رسیدن به اینکه بدانیم دلیل مصرف بالا بخاطر نشتی آب بوده یا به دلیل مصرف بالا، تست مصرف کنتور آب است.

روش کار به این صورت خواهد بود که ابتدا باید رقم کنتور را یادداشت نمایید و سپس تمامی شیرهای خارج و داخل منزل را ببندید.  اطمینان حاصل کنید که ماشین لباسشویی یا ظرفشویی و سایر دستگاه‌های متصل به آب و شیرهای آب در حال مصرف کردن نیستند. در این هنگام 15 دقیقه صبر کنید سپس بار دیگر به کنتور مراجعه کرده و رقم کنتور را با رقم یادداشت شده از قبل مقایسه نمایید.

چنانچه رقم کنتور تغییر کرده باشد؛ به­‌طور قطع به یقین نشتی به علت ترکیدگی در لوله‌ها اتفاق افتاده است. باید توجه داشته باشید که اینگونه تغییرات فقط در نشتی‌های بزرگ قابل رویت هستند و نشتی‌های کوچک با استفاده از این روش امکان­‌پذیر نیست. بهره­‌مندی از افراد متخصص در این زمینه بهترین راهکار است چون این افراد علاوه بر داشتن مهارت کافی در یافتن نشتی لوله آب، تجهیزات مناسبی نیز دارند که میزان خطا را به مقدار بسیار زیادی کاهش می­‌دهد و به‌­تبع تخریب اضافی در ساختمان و هزینه­‌های مازاد را برای شما کم می­‌کند. یافتن نیروی حرفه‌­ای در لوله بازکنی انقلاب بسیار آسان است. کافی است با ما تماس بگیرید.

ما در شرکت کاسپین علاوه بر خدمات لوله بازکنی انقلاب، عملیات تشخیص نشتی لوله‌ها را در این منطقه انجام می‌دهیم.

روش استفاده از پمپ لوله بازکنی در سیفون توالت

در این مرحله مقداری آب را درون پاه می‌ریزیم و سپس پمپ زدن آب را شروع می‌کنیم که با وارد شدن آب با فشار بالا به داخل سیفون باعث رفع گرفتگی سیفون توالت خواهد شد. ما در لوله بازکنی انقلاب، پمپ زدن را تا جایی ادامه می‌دهیم که تمامی مواد جمع شده در سیفون توالت بیرون آیند.

جهت رفع گرفتگی سیفون می‌توانید با شماره لوله بازکنی انقلاب تماس بگیرید.

4.9/5 - (7 امتیاز)

سرعت، دقت، صداقت

خدمات ما

کافیست یکبار با ما تماس بگیرید.

شبانه روزی

به صورت شبانه روزی در خدمت شما در استان تهران، البرز
و قم می باشیم.

بهترین قیمت

ما سعی می کنیم بهترین خدمات را با بهترین قیمت به شما ارئه نماییم.

سرعت در اجرا

ما سعی می کنیم با رعایت نکات اصولی در کمترین زمان کار را به اتمام رسانیم

نیروی با تجربه

انجام خدمات با استفاده از نیروهای آموزش دیده و با تجربه

4 پاسخ

  1. درود به شما
   بله برای بازکردن لوله حمام در انقلاب و تمامی مناطق تهران در خدمت شما هستیم.

 1. وقتتون بخیر. ما یک تهیه غذا داریم مشکل ما نم دادن لوله آشپزخونه هست که با اینکه واشر هارو و لوله هارو هم اوکی کردیم ولی انگار یه چیز عمقی هستش. شما می تونید اوکی کنید؟

  1. درود بر شما
   می توانید با شماره درج شده در متن « لوله بازکنی انقلاب» تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید