لوله بازکنی شبانه روزی رجبی

لوله بازکنی عباس آباد 09127609500

لوله بازکنی عباس آباد
Facebook
Twitter
LinkedIn

لوله بازکنی عباس آباد 09127609500

برای هر خانه‌ای ممکن است گرفتگی لوله پیش بیاید؛ اما با وجود یک سری شرکت‌ها چون شرکت‌ کاسپین این اطمینان برای افراد ايجاد می‌شود که در کمترین زمان و با بهترین اقدامات برای حل مشکل به ‌وجود آماده اقدام ‌کنند. همچنین از بهترین نیروهای خود برای انجام فعالیت‌هایشان کمک می‌گیرند. اگر شما هم به‌ دنبال خدمات مناسب برای لوله باز کردن منزل خود هستید می‌توانید روی لوله بازکنی عباس آباد حساب باز کنید زیرا این خدمات از بهترین دستگاه‌ها و مجرب‌ترین نیروهای انسانی برای کارهای خود استفاده می‌کند.

شناخت از شرکت کاسپین

شرکت کاسپین با مدیریت جناب آقای رجبی اداره می‌شود. این شرکت با نیروهای مجرب توانسته سابقه بسیار خوبی بین مشتری‌های خود پیدا کند. از دیگر مزایای این شرکت داشتن ضمانت بعد از انجام کار است. همچنین نرخ قیمتی که مجموعه ما ارائه می‌دهد از سایر شرکت‌ها کمتر بوده و این خود دلیلی برای رضایت مشتری به ‌شمار می‌رود.

شماره تماس لوله بازکنی عباس آباد

✅ پایینتر از قیمت اتحادیه ✅ در سریع ترین زمان
✅ شبانه روزی ✅ نیروی ماهر و با تجربه
✅ ضمانت خدمات ✅ با رعایت اصول بهداشتی
☎ با مدیریت آقای رجبی 09127609500

✅ لوله بازکنی فوری در عباس آباد

آشنایی با لوله بازکنی عباس آباد

رفع گرفتگی لوله در این منطقه از جمله خدمات شرکت کاسپین است که برای افرادی که دچار گرفتگی لوله شده‌اند کمک رسانی می‌کند. از سری اهداف شرکت ما این است که در زمینه بازکردن لوله و چاه و فاضلاب رضایت کامل را به مشتریان خود عرضه کنیم. همچنین شرکت ما از نظر قیمت و هزینه نسبت به بقیه شرکت‌ها منصفانه‌تر عمل می‌کند و به صورت شبانه روزی در هر ساعت از روز و شب در حال انجام فعالیت است.

شرکت کیمیا دژ کاسپین شعبه‌‌های زیادی دارد و می‌تواند کارهایی از قبیل تخلیه چاه، بازکردن لوله و… را در هر نقطه از البرز، کرج، تهران در کمترین زمان ممکن انجام دهد. همچنین از دیگر اهداف این شرکت لوله باز کن ایجاد ارتباط با تمامی مدارس، دانشگاه‌ها، پادگان‌ها، شرکت‌ها، زندان‌ها، هتل‌ها، بیمارستان‌ها و… در شهر تهران، البرز و کرج است که تمامی فعالیت‌های مربوط به رفع گرفتگی لوله این اماکن را به عهده بگیرد.


بیشتر بخوانید:

لوله بازکنی ستارخان

لوله بازکنی محلاتی


از بین بردن گرفتگی سینک ظرفشویی

برای هر خانم خانه‌دار حتما یکبار هم شده با گرفتگی سینک ظرف‌شویی آشپزخانه روبه‌رو گردیده است. این گرفتگی اکثر اوقات به دلیل گیر کردن غذا و سایر موارد در سینک آب به ‌وجود می‌آید. خانم‌های خانه‌دار از سری کارهایی که برای باز کردن گرفتگی لوله سینک انجام می‌دهند، استفاده از تلمبه دستی، محلول قوی تمیزکننده و جوش شیرین است.

لوله بازکنی عباس آباد

از تلمبه دستی استفاده کنید

اگر لوله سینک منزل شما دوبل است؛ روکش دومین سینک را روی آن قرار دهید و به طور کامل ببنديد .برای ایجاد چسبندگی زیاد بین سینک و تلمبه می‌توانید از دور لبه پلاستیکی قسمتی که به سوراخ تخلیه سینک متصل است مقداری پارافين اضافه کنید. روش استفاده از تلمبه دستی آسان‌ترین راه برای باز کردن گرفتگی لوله خواهد بود. برای کار با این تلمبه باید قسمت پلاستیکی تلمبه دستی را به شکلی که راه نفوذ کردن آب به زیر کلاهک قطع کند، روی چاهک قرار می‌دهید و یک مقدار آب درون سینک می‌ریزید. دسته چاه بازکن را با مقدار فشار زیاد به سمت پایین تلمبه بزنید. به طور متداول این کار را انجام دهید تا گرفتگی به صورت کامل از بین برود. در صورت برطرف نشدن گرفتگی لوله، می‌توانید با شرکت کاسپین تماس حاصل نمایید.

استفاده از جوش شیرین برای گرفتگی لوله

شاید باورش برای شما سخت باشد اما ترکیب سرکه و جوش شیرین یکی از بهترین روش‌ها برای باز کردن سینک منازل به شمار می‌رود. برای شروع کردن باز کردن گرفتگی باید به اندازه ۳ قاشق جوش شیرین در سینک بریزید و بعد سرکه را اضافه کنید و با دستکش و مراقبت بالا آن را در سینک تخلیه کنید.

لوله بازکنی عباس آباد

علت گرفتگی بیشتر لوله های آشپزخانه نسبت به لوله های فاضلاب

لوله‌های آشپزخانه نسبت به سایر لوله‌های سرویس بهداشتی دارای قطر کمتری هستند و به طور کلی لوله‌های آشپرخانه از نوع ۶ و ۸ هستند در حالی که برای لوله‌های سرویس بهداشتی از لوله‌های ۱۰ استفاده می‌کنند.
علت دیگر این است که در سینک ظرفشویی به شکل مداوم و زیاد، آب به داخل لوله‌های آشپزخانه ریخته می‌شود. از دیگر عوامل می‌توان ورود مو و پرز در ماشین لباسشویی، ورود چربی‌ها و پس ماند غذاها به داخل سینک را در نظر گرفت. دلیل آخر انحنای زیاد و داشتن شیب کم لوله‌های آشپرخانه نسبت به دیگر لوله‌ها است.

علام گرفتگی لوله فاضلاب

  • تخیله آب با سرعت کم از سینک
  • بالا آمدن آب از سیفون در اثر گرفتگی لوله‌ها
  • تخلیه با سرعت پایین در سرویس بهداشتی
  • ایجاد بوی بد در اثر خرابی سیفون و پر شدگی چاه
  • ایجاد کف زیاد در زیر سینک

لوله بازکنی عباس آباد

استفاده از مواد شیمیایی برای لوله باز کردن درست است؟

اولین راه کاری که هنگام بالا زدن آب فاضلاب به ذهن افراد می‌رسد به کار گیری محلول‌های اسیدی و شیمیایی است این محلول‌ها در اکثر سوپری‌ها و فروشگاه‌ها یافت می‌شود. به ‌همین علت برای مردم اولین راه حل به نظر می‌رسد. در نگاه ابتدایی این محلول‌ها بسیار تاثیرگذار هستند و بعد از تخلیه کردن آن در لوله‌ای که دچار گرفتگی است، باعث باز شدن آن لوله می‌گردد.

اگر بخواهیم از فردی کار بلد سوال کنیم جواب این است که این گرفتگی به راحتی که گفتیم انجام نمی‌شود و استفاده از مواد اسیدی بیشتر باعث آسیب به لوله‌ها می‌گردد و حتی اگر این محلول‌ها در غلظت‌های زیاد و به صورت مداوم به ‌کار بروند باعث پوسیدگی و سوراخ شدن لوله خواهند شد. از دیگر موارد ضررهای استفاده از اسیدها این است که برای سلامت افراد به ‌خصوص کودکان که بیشتر در معرض خطر قرار می‌گیرند بسیار مضر است. ما استفاده از فنر برقی را پیشنهاد می‌دهیم که روش مناسب‌تری به‌ حساب می‌آید.

لوله بازکنی عباس آباد

شرکت کاسپین از چه وسایلی استفاده می کند؟

شرکت پیشرفته کاسپین برای کار خود از بهترین و پیشرفته ترین دستگاه‌ها استفاده می‌کند. یکی از بهترین دستگاه‌های این شرکت فنرزنی برقی است. از دیگر مواردی که برای باز کردن لوله‌های مسدود شده کمک می‌گیرند دستگاه تراکم هوا و دستگاه فشار آب بوده که بسیار کاربردی هستند.

هزینه لوله بازکنی عباس آباد چقدر است؟

این عوامل هر کدام در میزان قیمت بسیار موثر خواهد بود و می‌تواند قیمت را جابه‌جا کند و تعیین میزان هزینه به عواملی چون موارد زیر بستگی دارد:

  • مدت زمانی که تخلیه لازم داشته است. اگر مدت زمانی که باید برای رفع گرفتگی‌ لوله صرف می‌شود زیاد باشد قطعا هزینه بالاتری خواهد داشت.
  • بیشتر از یک مورد گرفتگی وجود داشته باشد.
  • روشی که برای باز کردن لوله استفاده می‌شود.
5/5 - (25 امتیاز)

لوله بازکنی کرج 09127609500

شهرستان کرج “Karaj” یکی از شهرستان‌های استان البرز است. این شهرستان در شرق استان البرز قرار دارد. مرکز این شهرستان، شهر کرج است. لوله بازکنی شرکت کاسپین آماده

مطالعه بیشتر »

یک پاسخ

  1. درود بر شما و به مدیریت خدمات کاسپین لوله بازکنی عباس آباد. خواستم از خدمات خوب شما تشکر کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سرعت، دقت، صداقت

خدمات ما

کافیست یکبار با ما تماس بگیرید.

شبانه روزی

به صورت شبانه روزی در خدمت شما در استان تهران، البرز
و قم می باشیم.

بهترین قیمت

ما سعی می کنیم بهترین خدمات را با بهترین قیمت به شما ارئه نماییم.

سرعت در اجرا

ما سعی می کنیم با رعایت نکات اصولی در کمترین زمان کار را به اتمام رسانیم

نیروی با تجربه

انجام خدمات با استفاده از نیروهای آموزش دیده و با تجربه

همین حالا تماس بگیرید