لوله بازکنی شبانه روزی رجبی

لوله بازکنی نبرد

لوله بازکنی نبرد

جدول محتوا

لوله بازکنی نبرد

لوله بازکنی در نبرد از شعبات لوله بازکنی شرکت کاسپین می باشد. دیگر لازم نیست نگران گرفتگی لوله های فاضلاب باشید، بزرگترین و بهترین شرکت خدمات فنی در خدمت شما است.
در سالهای اخیر شاهد مشکلات گرفتگی، به علت استفاده بیش از حد از لوله ها و عدم رعایت نظافت افراذ هستیم. برای مثال اگر از میان ساکنین ساختمان، تنها یکی افراد بی توجهی کند، سایر لوله ها دچار مشکل و گرفتگی می شوند.
شرکت ما همیشه سعی می کند تا در بین سایر رقبا بهترین گزینه برای مشتریان باشد. به همین خاطر، آماده هستیم تا تمامی خدمات خود را به صورت شبانه روزی و در سریع ترین زمان ممکن و با قیمت مناسب ارائه دهیم. بنابراین با دارا بودن سرویسکاران حرفه ای و ماهر، و همچنین مجهز بودن به تجهیزات مدرن و پیشرفته، شرکت کاسپین را به بهترین گزینهٔ ممکن تبدیل کرده است.

شماره تلفن شرکت کاسپین : 09127609500

شماره تماس لوله بازکنی نبرد

✅ پایینتر از قیمت اتحادیه ✅ در سریع ترین زمان
✅ شبانه روزی ✅ نیروی ماهر و با تجربه
✅ ضمانت خدمات ✅ با رعایت اصول بهداشتی
☎ با مدیریت آقای رجبی 09127609500

✅ لوله بازکنی فوری در نبرد

لوله بازکنی نبرد

خدمات رسانی به تمام شهروندان تهرانی در تمام مناطق

شماره تماس لوله بازکنی نبرد : 66976468 – 09127609500

شرکت کاسپین با باستفاده از تکنولوژی روز در ارائه خدمات، سرویس دهی در کمترین و کوتاه ترین زمان و البته با دریافت هزینه‌ای کم و مقرون بصرفه توانسته است مشتریان خود را راضی نگه دارد.


برطرف کردن گرفتگی لوله آشپزخانه در نبرد

مسدود شدن لوله های فاضلاب در قسمت‌ های مختلف منزل از جمله آشپزخانه مشاهده می‌ شود. در آشپزخانه ها، برای خروج آب، مسیرهای مختلفی وجود دارد که امکان دارند با گذشت زمان دچار گرفتگی شوند؛ و گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه یکی از این موارد است.

مسدود شدن لوله فاضلاب ‌آشپزخانه دلایل مختلفی دارد؛ از ورود اجسام خارجی به درون لوله گرفته تا گرفتگی کفشور آشپزخانه که مانعی برای شستشو می‌شود و شما را دچار مشکل می‌کند. هرچند گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه تنها به گرفتگی کفشور محدود نمی‌شود. گرفتگی لوله فاضلاب لباسشویی و ظرفشویی هم از جمله مشکلاتی است که ممکن است به وجود بیاید.

با توجه به اینکه آشپزخانه نقش مهمی در زنگی ما ایفا می کند، گرفتگی لوله فاصلاب آشپزخانه روند عادی زندگی ما را مختل می کند و به هیچ وجه عجیب به نظر نمی رسد که این مشکل تبدیل به دغدغه جدی برای افراد شود.

نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که گرفتگی لوله فاصلاب آشپزخانه به خودی خود ایجاد نمی شود و رعایت نکردن یکسری از نکات از طرف ما است که سبب به وجود آمدن این مشکل می شود.

همیشه گرفتگی لوله های آشپزخانه پیش از آنکه به وجود بیایند یک سری علائم و نشانه هایی از خود بروز می دهند. برای مثال می توان به کند بودن روند تخلیه آب و یا انتشار بوی بد فاضلاب در آشپزخانه و سایر نقاط منزل اشاره کرد. این نشانه ها به ما هشدار می دهند که لوله های فاضلاب در معرض گرفتگی قرار دارند.

حال پرسشی که پیش می آید این است که چه دلایلی باعث گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه می شوند؟ همه ما تا هنگامی که در حال شستشو در آشپزخانه هستیم هیچوقت به این نکته فکر نمی کنیم که ممکن است فاضلاب آشپزخانه گرفته شود و با بی دقتی هرگونه چربی، روغن، پوست میوه، باقی مانده غذا، تفاله جای، سبزیجات و… را در لوله آشپزخانه می ریزیم و تازه زمانی که لوله به کلی گرفته نشود به این کارمان ادامه می دهیم. و زمانی که با مشکل گرفتگی رو به رو می شویم، تعجب می کنیم که چرا این مشکل به وجود آمده است؟ در حالی که 90 درصد خود ما مقصر پدید آمدن این مشکل بوده ایم.


علائم گرفتگی لوله ها

نخستین نشانه گرفتگی، بوی بد فاضلاب است. اگر زمانی که آب را داخل سینک ظرفشویی میریزید، متوجه بوی بد فاضلاب شوید، این به معنای آن است که چربی لوله را گرفته و باید در اسرع وقت مشکل را حل کنید. چنانچه سینک ظرفشویی سریع تخلیه نشود، می تواند نشانه گرفتگی لوله باشد.
همچنین اگر در هنگام شستشو، از زیر سینک و یا ماشین لباسشویی آب بیرون می زند، نشان دهنده گرفتگی لوله است.


چطور متوجه نشتی لوله های خانه شویم؟

برای این کار نخست باید تمامی شیرهای آب منزل ( چه داخلی و چه خارجی) را ببندید.
این نکته را در نظر داشته باشید که این آزمایش را باید زمانی انجام داد که ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در حال استفاده نیستند.
سپس باید رقم کنتر آب را ثبت کنید و 15 دقیقه منتظر بمانید.
در این 15 دقیقه کسی نباید از آب استفاده کند.
پس از 15 دقیقه عددی که کنتور ن‌ان می دهد را ثبت کرده و با رقمی که 15 دقیقه قبل ثبت کرده بودید مقایشه کنید.
اگر کنتور مصرف آب را نشان دهد، به احتمال زیاد نشتی در کار است.
البته توجه داشته باشید که این آزمایش فقط نشتی های بزرگ را نشان می دهد و با این آزمایش شما قادر نخواهید بود تا نشتی های کوچک منزلتان را تشخیص دهید.

روش های بازکردن لوله فاضلاب

به طور کلی می توان به سه روش اشاره کرد که با توجه به نوع گرفتگی لوله، از آن ها استفاده می شود.

 1. روش اول استفاده از دستگاه تراکم هوا است.
  این دستگاه هوا را متراکم کرده و آن را به داخل لوله مسدود شده شلیک می کند تا باعث باز شدن لوله شود.
 2. روش دوم استفاده از دستگاه لوله بازکنی است.
  این دستگاه از یک الکتروموتور و یک فنر مخصوص تشکیل شده است.
  فنر مخصوص لوله بازکنی وارد لوله شده و با چرخاندن آن به چپ و راست یا عقب و جلو، گرفتگی لوله برطرف می شود.
 3. سومین روش استفاده از دستگاه های فشار آب است.
  همانطور که از نامش مشخص است این دستگاه آب را با فشار زیاد وارد لوله می کند تا گرفتگی برطرف شود.
  این روش بیشتر برای بازکردن لوله فاضلاب کاربرد دارد.

لوله بازکنی با فنر چیست و در چه مواقعی به کار خواهد آمد ؟

گرفتگی و مسدود شدن لوله در سطح شهر به عوامل متعددی بستگی دارد. برای مثال در گرفتگی لوله حمام می‌ تواند مو، اشیاء مختلف که داخل سیفون افتاده‌ اند، پارچه و یا باقی مانده از مصالح مثل سیمان، گچ، سنگ، ماسه و یا …  می‌ تواند موجب گرفتگی لوله شود که در این گرفتگی هم می‌ توان از تجهیزات دیگری جهت رفع آن استفاده کرد اما فنر لوله بازکنی بهترین گزینه به جهت این کار می‌ باشد.

لوله بازکنی با فنر چیست و چه کاربرد هایی دارد ؟

لوله بازکنی به وسیله فنر در موارد زیر به کار می‌ رود :

1 مسدود شدن لوله آشپزخانه

2 گرفتگی لوله فاضلاب حیاط

3 مسدود شدن لوله پشت بام

4 و …
دو نوع فنر لوله بازکنی دستی و الکتریکی در بازار موجود است که هر یک کاربرد خاص خود را دارند. معمولا از فنر دستی جهت رفع گرفتگی های جزئی و از فنر برقی برای برطرف کردن گرفتگی های شدید تر استفاده می‌شود.

لوله بازکنی با فنر
لوله بازکنی با فنر

مزایای دستگاه لوله بازکنی

حجم کمی دارد و قابل حمل می‌ باشد و به راحتی می‌ توان آن را جا به جا کرد.
تامین نیرو از برق شهری می‌ باشد.
گرفتگی های عمیق و سخت را برطرف می‌ کند و دارای سرفنر های مختلفی است و به انواع لوله ها و درب چاه ها می‌ تواند نفوذ کند و گرفتگی ها را رفع کند.
یک فضای جداگانه به جهت حفاظت از فنر دارد و فنر را داخل خود جمع می‌ کند.
سرعت بالایی برای رفع انسداد و گرفتگی های سخت دارد.
برای انواع شرکت های لوله بازکنی مناسب می‌ باشد.

استفاده کردن از دستگاه کمپرس هوا در لوله بازکنی

دستگاه کمپرس هوا یکی از بهترین دستگاه ها در زمینه لوله بازکنی است که در موارد زیادی توسط شرکت های لوله بازکنی استفاده می‌ شود. دستگاه لوله بازکنی کمپرس هوا گرفتگی ها و آشغال های داخل لوله را با فشار هوا به حرکت در خواهد آورد و به این وسیله موجب رفع گرفتگی در مسیر لوله و از بین رفتن آن ها می‌ شود.
در کنار دستگاه کمپرس هوا از دیگر دستگاه مخصوص لوله بازکنی که در موارد بسیاری مورد استفاده قرار می‌ گیرد، دستگاه فنر لوله بازکن می‌ باشد که به آن اشاره داشتیم. دستگاه فنر لوله بازکن، یک فنر بلند بر روی یک دستگاه چرخشی می‌ باشد که داخل لوله قرار داده می‌ شود و با چرخیدن فنر گرفتگی ها از بین می‌ روند.

به طور معمول شرکت های لوله بازکنی و متخصصین لوله بازکنی از این دو دستگاه با یکدیگر استفاده می‌ کنند تا بهترین نتیجه را حاصل کنند.
هر یک از این دستگاه ها کاربرد متفاوتی دارند که وابسته به تشخیص نوع گرفتگی لوله خواهد داشت و اینکه دلیل گرفتگی و انسداد لوله فاضلاب چه بوده است.

شماره تماس لوله بازکنی نبرد : 66976468 – 09127609500


لوله بازکنی نبرد

لوله بازکنی فوری در نبرد

شرکت کاسپین با در اختیار داشتن یک گروه حرفه‌ای از تعمیرکارن، نصاب‌ها و سرویس کاران و نیز ابزار آلات و تکنولوژی جدید و مدرن می‌تواند در سریع ترین زمان و بهترین شکل و بدون کثیف‌کاری و آسیب، خدمات خود را به همشهریان ارائه کند.

لوله بازکنی ارزان در نبرد

قیمت و هزینه ارائه خدمات بطور مستقیم توسط اتحادیه تنظیم و مصوب می‌شود و همه شرکت‌ها موظف به رعایت این موارد می‌باشند و عدول از آن موجب جریمه می‌گردد. شرکت کاسپین هیچ هزینه‌ای اضافه بر سازمان از مشتریان خود دریافت نمی‌کند.

خدمات لوله بازکنی شرکت کاسپین

شرکت کاسپین جهت باز کردن گرفتگی ‌لوله فاضلاب می‌تواند از دستگاه فنر زن تمام اتومات با فنرهای فولادی سر مته دار و نیز دستگاه پمپ تراکم هوا استفاده می‌کند که بسرعت گرفتگی را بطور کامل رفع می‌نماید.

لوله بازکنی نبرد

ما می‌توانیم به کمک گیره فضلاب یا دستگاه ساکشن جهت خارج ساختن اشیاء و یا طلا که به درون لوله توالت یا حمام افتاده است اقدام کنیم.

ضمانت خدمات

شرکت کاسپین جهت اطمینان خاطر مشتری خدمات خود را بصورت تضمینی ارائه می‌دهد و تضمین می‌کنیم که در صورتی که از خدمات ما رضایت نداشته باشید، پرسنل ما موظف می‌باشند که وجه پرداختی را به شما بازگردانند.

دیگر خدمات لوله بازکنی شرکت کاسپین

 • رفع گرفتگی لوله آشپزخانه و سینک در نبرد
 • نصب توالت فرنگی در نبرد
 • نصب توالت ایرانی در نبرد
 • رفع گرفتگی توالت در نبرد
 • نصب فلاش تانک در نبرد
 • تعمیر فلاش تانک در نبرد
 • رفع بوی بد فاضلاب
 • رفع ترکیدگی لوله آب در نبرد

همشهریان عزیز تهرانی جهت خدمات لوله بازکنی تهران با شماره‌های شرکت تماس بگیرید.

شماره تماس لوله بازکنی نبرد :66976468 –09127609500

5/5 - (200 امتیاز)

مطالب مشابه

لوله بازکنی با واترجت

لوله بازکنی با واترجت

واترجت یکی از دستگاه‌های لوله بازکنی است که با استفاده از آن می‌توان مشکلات گرفتگی لوله را رفع کرد. بسیاری از شرکت‌های متخصص لوله بازکنی

مطالعه بیشتر »

لوله بازکنی بازار

لوله بازکنی بازار از جمله خدماتی است که شرکت ما برای همشهریان گرامی‌ در این منطقه ارائه می‌دهد. چنانچه لوله‌های منزلتان دچار گرفتگی شده است

مطالعه بیشتر »

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سرعت، دقت، صداقت

خدمات ما

کافیست یکبار با ما تماس بگیرید.

شبانه روزی

به صورت شبانه روزی در خدمت شما در استان تهران، البرز
و قم می باشیم.

بهترین قیمت

ما سعی می کنیم بهترین خدمات را با بهترین قیمت به شما ارئه نماییم.

سرعت در اجرا

ما سعی می کنیم با رعایت نکات اصولی در کمترین زمان کار را به اتمام رسانیم

نیروی با تجربه

انجام خدمات با استفاده از نیروهای آموزش دیده و با تجربه

همین حالا تماس بگیرید