لوله بازکنی شبانه روزی تهران رجبی

لوله بازکنی آزادی 09127609500

Facebook
Twitter
LinkedIn

تضمین کیفیت کار و تست سلامت

7 روز هفته و به صورت شبانه روزی

نیروی ماهر و باتجربه

پشتیبانی تمامی مناطق تهران

تحویل کار به صورت تمیز

لوله بازکنی حرفه ای با فنر لوله بازکنی

لوله بازکنی آزادی 09127609500

لوله بازکنی آزادی مخصوص آن دسته از همشهریانی است که در این منطقه سکونت دارند. هرچند شرکت کاسپین امکان ارائه خدمات خود به سراسر تهران را دارد، اما لوله بازکنی در آزادی به همشهریان ساکن در این منطقه کمک می کند تا در سریع ترین زمان بتوانند مشکل خود را برطرف کنند. زیرا همانطور که می دانید گرفتگی لوله و مشکلات مربوط به آن امری رایج و در عین حال خطرناک است که نباید نادیده گرفته شود. بنابراین لوله بازکنی در منطقه آزادی این نوید را می دهد که در کمترین زمان ممکن مشکلات مسدود شدن لوله منزل یا محل کار شما را برطرف کند.
همه ما می دانیم که واگذاری کار به دست متخصصان آن باعث می شود از نتایج آن خوشحال شویم و مشکل خود را حل کنیم. لوله ها حاوی تمامی مشکلاتی هستند که با یک بازرسی کلی و جزئی قابل حل است، در حالی که برخی از مشکلات مهم هستند و در صورت عدم رفع آنها ممکن است به خدمات بیشتری نیاز داشته باشید.
از جمله خدمات ارائه شده در این خصوص در این سرویس می توان به رفع گرفتگی لوله ها، تعویض لوله های قدیمی و فرسوده که به مرور زمان مشکل ساز می شود، تخلیه چاه و یا رفع بوی بد فاضلاب اشاره کرد. این موارد از جمله مشکلات رایج و تکراری در این زمینه می باشند که توسط متخصصان کاسپین انجام می شوند.
برای مشاوره و استفاده از خدمات شرکت کاسپین تنها کافی است با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره تلفن شرکت کاسپین: 09127609500

شماره تماس لوله بازکنی آزادی

✅ پایینتر از قیمت اتحادیه ✅ در سریع ترین زمان
✅ شبانه روزی ✅ نیروی ماهر و با تجربه
✅ ضمانت خدمات ✅ با رعایت اصول بهداشتی
☎ با مدیریت آقای رجبی 09127609500

✅ لوله بازکنی فوری در آزادی

لوله بازکنی آزادی

خیابان آزادی (نام پیشین: خیابان آیزنهاور) خیابانی در غرب تهران است که از میدان آزادی در سوی غربی خیابان آغاز شده و در میدان انقلاب پایان می‌یابد. در دورهٔ پهلوی این خیابان آیزنهاور نام داشت که از نام یکی از رؤسای جمهور آمریکا گرفته شده بود. این خیابان درر شمال خیابان‌هایی چون جیحون، کارون و آذربایجان جای دارد و از خیابان‌های مهم و مرکزی تهران و کانون راهپیمایی‌ها در این شهر بهه شمار می‌آید.

تخلیه چاه شرکت کاسپین آماده ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه در آزادی و حومه می‌باشد.


روش های بازکردن گرفتگی لوله فاضلاب حمام در آزادی

با توجه به جنس لوله فاضلاب و نوع گرفتگی آن، روش های متفاوتی برای بازکردن لوله گرفته شده وجود دارد. برای مثال اگر دلیل گرفتگی لوله فاضلاب حمام از صابون های گیر کرده باشد، راه های باز کردن لوله حمام متفاوت تر از زمانی است که گرفتگی به خاطر تجمع موها در لوله اتفاق افتاده باشد. به همین خاطر قصد داریم دو تا از روش های ساده و خانگی  رفع گرفتگی را برای شما معرفی می کنیم:

رفع گرفتگی لوله فاضلاب حمام با استفاده از آب داغ

استفاه از آب داغ ( آب جوش نباشد) ارزان ترین و آسان ترین راه برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب حمام می باشد. چنانچه گرفتگی شدید نباشد می توانید به اندازه یک کتری آب داغ را با فشار زیاد و مستقیم داخل کفشور  حمام بریزید و برای چند ساعت صبر کنید تا رسوبات و مواد زائد که بر دیواره لوله چسبیده اند به تدریج نرم، تجزیه و در نهایت از بین بروند. می توانید این کار را چند بار تکرار کنید تا مسیر لوله به خوبی باز شود.

توجه داشته باشید اگر جنس لوله های فاضلاب شما از جنس PVC باشد، آب داغ گزینه مناسبی نمی باشد چون دمای آن موجب خرابی لوله یا کم قطر شدن آن شود و ممکن است آن را سوراخ کند. بهتر است از این روش برای لوله های فلزی استفاده شود.

بازکردن مسیر لوله فاضلاب حمام با محلول جوش شیرین

جوش شیرین و ترکیبات آن، از جمله کاربردی ترین روش های خانگی برای بازکردن لوله است. برای برطرف کردن گرفتگی لوله فاضلاب حمام ترکیب جوش شیرین با نمک و سرکه، بسیار نتیجه بخش است.

شیوه کار به این صورت است که ابتدا جوش شیرین را درون لوله کفشور حمام ریخته، سپس  مقداری نمک یا سرکه سفید به آن اضافه کنید، پس گذشت چند دقیقه مقداری آب داغ را با شدت وارد لوله مرده و صبر کنید تا بر اثر واکنش شیمیایی بین این دو ماده، گرفتگی لوله حمام رفع گردد.


لوله بازکنی آزادی

لوله بازکنی آزادی – لوله بازکنی در آزادی – تخلیه چاه و لوله بازکنی آزادی – تخلیه چاه و لوله بازکنی در آزادی

 ارائه خدمات بصورت شبانه روزی – در تمام نقاط تهران

لوله بازکنی آزادی به طریق کاملا مکانیزه

 شماره تلفن لوله بازکنی آزادی 09127609500

لوله بازکنی ارزان در آزادی

لوله بازکنی آزادی و حومه

راه های تشخیص پر شدن چاه فاضلاب :

♦ سوسک ها درون چاه فاضلاب زندگی می کنند; اگر چاه فاضلاب پر شود باعث می‌شود آب بالا بیاید و محل زندگی سوسک‌ها پر از آب شود, از درون چاه بیرون می‌آیند. پس اگر متوجه شدید که رفت آمد سوسک‌ها به درون دستشویی و ساختمان نسبت به قبل بیشتر شده,, این به این معنی است که چاه فاضلاب پر شده است.

♦ بالا آمدن آب فاضلاب بصورت مکرر

با دیدن این علائم سریعا با ماموران ما در شرکت کاسپین تماس بگیرید تا در اسرع وقت نسبت به تخلیه چاه شما در منطقه آزادی و حومه اقدام کنیم.

پر شدن چاه فاضلاب را جدی بگیرید تا از خطر ریزش چاه و خطرات احتمالی در امان باشید.

نحوه و روش لوله بازکنی

سوالاتی که برای اغلت افراد اتفاق می افتد این است که : چه باید کرد در هنگام گرفتگی چاه توالت یا چاه فاضلاب؟ بهترین روش چاه بازکنی و لوله بازکنی کدام است؟ استفاده از محلول ها و سردرگمی برای یافتن انواع مواد شیمیایی لوله بازکن و چاه بازکن قوی

از روش های باز کردن گرفتگی چاه توالت ایرانی و همچنین روش لوله بازکنی و روش باز کردن گرفتگی توالت فرنگی می توان به :

1- باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب با استفاده از دستگاه تراکم هوا

استفاده از این دستگاه نیاز به مهارت دارد. اگر گرفتگی لوله فاضلاب با استفاده  از پمپ زدن رفع نشود, از فنر لوله بازکنی استفاده می‌شود. این دستگاه, هوای فشرده داخل مخزن خود را با شدت به داخل چاه می‌فرستد که هرچقدر فشار وارده را بیشتر کنند صداییی بیشتری ایجاد میشود. البته اگر لوله فاضلاب از شن و سنگ ریزه پر شده باشد, دیگر دستگاه تراکم هوا کارایی ندارد و باید از فنر لوله بازکنی استفاده کند. شر‍‍‍‍‍‍‍‍کت کاسپین دژ کیمیا آماده ارائه خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی در آزادی می‌باشد.

2- لوله بازکنی با استفاده از فنر چاه

بازکردن لوله فاضلاب با استفاده از فنر لوله بازکنی بیشتر معمول است, چون مسافت و برد زیادی دارد و از قدرت بالاتری برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب در مسیرهای نزدیک برخوردار است. با استفاده از فنر لوله بازکنی اشیا جامد را به داخل چاه فاضلاب هول می‌دهد. پس تضمین بیشتری وجود دارد که گرفتگی چاه فاضلاب یا گرفتگی چاه توالت فرنگی و توالت ایرانی با فنر لوله بازکنیی رفع شود. فنر این قابلیت را داردد که انواع لایه های چربی, مواد زائد و مو را از دیواره های لوله فاضلاب جدا کند اما توجه داشته باشید کههه برای رفع گرفتگی توالت فرنگی حتی الامکان از فنر استفاده نکنید چون این دستگاه دارای نوک تیز و مارپیچیی است و امکان داردد بهه توالت فرنگی آسیب بزند.

3- باز کردن سیفون توالت با استفاده از پمپ لوله بازکنی

در روش ذکر شده بعد از این که مقداری آب به درون چاه ریخته شد به مرحله پمپ زدن آب می‌رسیم. فشار آب که به سیفون وارد می‌آید باعث باز شدن گرفتگی سیفون توالت می‌شود. پمپ زدن آنقدر ادامه پیدا می‌کند تا مواد فاضلاب که در لوله و چاه توالت گیر کرده‌اند بهه جلو رانده شوند موجب رفع گرفتگی چاه فاضلاب شود.

contractor-worker (8) شرکت کیمیا دژ کاسپین آمادگی همکاری با ارگان و نهادهای دولتی, شرکت, مجتمع, پاساژ, هتل و رستوران می باشد.

با ما تماس بگیرید : 09127609500

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سرعت، دقت، صداقت

خدمات ما

کافیست یکبار با ما تماس بگیرید.

شبانه روزی

به صورت شبانه روزی در خدمت شما در استان تهران، البرز
و قم می باشیم.

بهترین قیمت

ما سعی می کنیم بهترین خدمات را با بهترین قیمت به شما ارئه نماییم.

سرعت در اجرا

ما سعی می کنیم با رعایت نکات اصولی در کمترین زمان کار را به اتمام رسانیم

نیروی با تجربه

انجام خدمات با استفاده از نیروهای آموزش دیده و با تجربه

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید