لوله بازکنی شبانه روزی رجبی

لوله بازکنی سید خندان

شرکت کیمیا دژ کاسپین خدمات مختلفی در غرب تهران انجام می‌دهد و لوله بازکنی سید خندان یکی از این خدمات است. این شرکت آماده است تا در هر ساعت از شبانه روز و در هر روز از هفته خدمات لوله بازکنی سید خندان را به مشتریان خود ارائه دهد.

متخصصین ما با تجربه و مهارت بالای خود و با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته، هر نوع مشکل گرفتگی لوله‌ها را به راحتی برطرف می‌کنند. اگر با گرفتگی لوله‌ها مواجه شده‌اید، با شماره زیر تماس بگیرید تا مشکل شما در سریع ترین زمان ممکن رفع شود.

شماره تماس لوله بازکنی سید خندان

✅ پایینتر از قیمت اتحادیه ✅ در سریع ترین زمان
✅ شبانه روزی ✅ نیروی ماهر و با تجربه
✅ ضمانت خدمات ✅ با رعایت اصول بهداشتی
☎ با مدیریت آقای رجبی 09127609500

✅ لوله بازکنی فوری در سید خندان

خدمات رفع گرفتگی لوله یکی از کارهایی است که انجام آن کار هر کسی نیست. برای انجام این کار باید متخصص وارد عمل شود. یکی از مجرب‌ترین مجموعه در این زمینه شرکت کاسپین است.

سابقه زیاد ضامن رضایت مشتریان و عامل جلب نظر آن‌ها بوده که اهمیت ویژه‌ای در بهبود کارایی مجموعه دارد. شهرت شرکت کاسپین وابسته به خدمات بی‌نقص در انواع فعالیت‌های مربوط به بازکردن لوله، مانند بازکردن چاه و فاضلاب است.

این مجموعه شبانه‌روز به مشتریانی خدمت‌رسانی می‌کند که در منازل، شرکت‌ها، ادارات، مدارس و سایر مکان‌ها به خدمات رفع گرفتگی لوله احتیاج دارند. مجموعه ما خدمات لوله بازکنی سید خندان فوری جهت باز کردن لوله گرفته شده را با رعایت تمامی اصول انجام می‌دهد.

افرادی که در منطقه سیدخندان قرار دارند می‌توانند از خدمات لوله بازکنی سید خندان با نازل‌ترین قیمت بهره‌مند شوند. این شرکت نظافتی خدماتی، دلیل گرفتگی چاه فاضلاب را به‌طور هوشمند مشخص کند.

لوله بازکنی سیدخندان

قیمت لوله بازکنی سید خندان

در صورت بروز گرفتگی در لوله‌های منزل یا محل کار، یکی از مهم‌ترین مسائلی که برای افراد وجود دارد، هزینه‌ رفع آن است. معمولاً هزینه‌ نهایی جهت رفع گرفتگی لوله، پس از بازدید سرویسکار از محل و با توجه به تشخیص او، تعیین می‌شود.

با این وجود، شرکت کاسپین هزینه تمامی خدماتی که انجام می‌دهد، از جمله لوله بازکنی سید خندان، را مطابق نرخ‌ اتحادیه مربوطه مشخص می‌کند. این بدان معناست که شما می‌توانید با اطمینان خاطر، از خدمات لوله بازکنی شرکت کاسپین استفاده کنید.

در نتیجه با تماس با شرکت کاسپین، می‌توانید بدون نگرانی از هزینه‌ نهایی، مشکل گرفتگی لوله‌ها را به شرکت ما بسپارید.

خدمات ما در محدوده سید خندان

موسسه کاسپین در ارائه خدمات هوشمند از سایر شرکت‌ها که در این زمینه فعالیت می‌کنند، پیشرو است. خدمات این مجموعه در سیدخندان شامل عبارت‌های زیر می‌شود:

 • لوله بازکنی سید خندان به صورت تخصصی و 24 ساعته
 • بازکردن هر گونه گرفتگی در لوله فاضلاب با کمک تجهیزاتی همچون فنر، پمپ تراکم هوا و سایر دستگاه‌ها
 • تشخیص علت بوی نامطبوع فاضلاب‌ و نابودکردن علت آن
 • نصب و تعمیر شیرآلات به علاوه عوض‌کردن آن‌ها
 • انجام خدمات صفر تا صد در نصب توالت فرنگی
 • انجام خدمات تبدیل توالت ایرانی به فرنگی
 • انجام خدمات برای بازکردن لوله فاضلاب حمام و دست‌شویی
 • نصب فلاش‌تانک‌ سرویس بهداشتی
 • نصب، تعمیر و تعویض انواع سینک‌های جدید و قدیمی ظرفشویی
 • یافتن وسایلی که درون فاضلاب افتاده‌اند مانند: تلفن همراه، وسایل ارزشمند مانند طلا، کارت و…

لوله بازکنی سیدخندان

لوله بازکنی فوری و شبانه‌روزی سید خندان

خدمات لوله بازکنی سید خندان به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته حتی روزهای تعطیل، انجام می‌شود. مجموعه ما با استفاده از سرویسکاران ماهر و حرفه ای، همچنین مجهز بودن به دستگاه‌های پیشرفته لوله بازکنی، قادر است در کوتاه‌ترین زمان ممکن خدمات با کیفیت خود را  برای همشهریان گرامی ارائه دهد.

در زمینه لوله بازکنی سرعت عمل و برطرف کردن مشکلات بسیار ضروری و حائز اهمیت است، چرا که مشکلات ناشی از گرفتگی لوله‌ها می‌تواند روند زندگی روزمره افراد را به شدت تحت تاثیر قرار دهد. از این رو خدمات ما به صورت فوری انجام می‌شود.

علل اصلی در گرفتن لوله فاضلاب

گرفتگی لوله و عدم خروج فاضلاب از سرویس بهداشتی یا ظرفشویی بیشتر به دلیل تجمع مو و گلوله‌ شدن آن در برابر جریان فاضلاب است. عوامل دیگری که موجب انسداد راه لوله می‌شوند، تجمع زباله‌های ریز و پلاستیکی هستند. سیفون ظرفشویی بیشترین گرفتگی را دارد که اغلب به دلیل تجمع مو موجب ‌شده است.

دیگر سیفون‌های خانه مانند سیفون‌های سرویس بهداشتی نیز عمدتاً دچار بروز این مشکل می‌شوند. این علل گرفتن لوله فاضلاب باعث بالارفتن تراکم جرم و آلودگی در لوله‌ شده که در مدت زمان طولانی موجب انسداد راه لوله فاضلاب می‌شود.

در صورت گرفتگی لوله می توانید با لوله بازکنی سید خندان تماس بگیرید.

لوله بازکنی سیدخندان


علاوه بر لوله بازکنی سید خندان، شرکت کاسپین آماده انجام خدمات در مناطق مختلف و زمینه های مختلف :

 1. لوله بازکنی تهران
 2. تخلیه چاه تهران
 3. حفاری چاه تهران
 4. لوله بازکنی پیروزی
 5. لوله بازکنی تهرانپارس
 6. لوله بازکنی ولیعصر
 7. لوله بازکنی فردوسی
 8. لوله بازکنی نبرد
 9. لوله بازکنی آزادی
 10. لوله بازکنی نظام آباد
 11. لوله بازکنی پاسداران
 12. لوله بازکنی ستارخان
 13. لوله بازکنی نارمک
 14. و تمای مناطق استان تهران

لایروبی چاه سیدخندان


یکی از عواملی که در انسداد راه لوله فاضلاب در سیفون ظرف‌شویی نقش دارد، تجمع چربی‌ها است. بیشتر ساختمان‌ها و آپارتمان‌ها به همین سه دلیل موجب گرفتن لوله می‌شوند اما این موضوع به جنس لوله‌های فاضلاب نیز مربوط می‌شود. لوله‌های فاضلاب خانه‌های کلنگی و قدیمی، اغلب از جنس چدن ساخته‌ شده‌اند. لوله چدنی ماندگاری و دوام زیادی ندارد که این ویژگی باعث می‌شود که طی زمان طولانی فرسوده شود و از بین رود.

لوله بازکنی سید خندان با دستگاه‌های هوشمند و کاربردی خود می‌تواند هر نوع لوله‌ای با هر جنسی را باز کند بدون اینکه آسیبی به لوله‌های فاضلاب رسد.

حفاری چاه سیدخندان

روش های مناسب لوله بازکنی سید خندان

اولین روش مناسب لوله بازکنی سید خندان، استفاده از دستگاه تراکم هوا است. گاهی متخصص‌های موسسه کاسپین با گرفتگی لوله به دلایل انسداد آن با فلزات، فضولات و مواد سفتی که در لوله گیر کرده‌اند، روبه‌رو می‌شوند؛ در این زمان از روش تراکم هوا استفاده می‌کنند. در اجرای این روش متخصص تراکمی از هوا را وارد لوله می‌کند و با فشار هوای وارد شده، لوله باز می‌شود. روش تراکم هوا دستگاه مخصوص دارد. این دستگاه می‌تواند به‌طور منظم درون لوله فاضلاب تلمبه بزند. دستگاه تراکم هوا حین تلمبه‌زدن باید با احتیاط به‌ کار گرفته شود تا ضربه و ضرری از آن حاصل نگردد.

صدایی که دستگاه تراکم هوا تولید می‌کند نشان‌دهنده مقدار هوایی است که وارد لوله می‌شود. پس از اتمام تلمبه‌زدن توسط متخصص، انسداد لوله فاضلاب از بین می‌رود. اگر این روش مؤثر واقع نشد با ما تماس بگیرید. فنرزنی دومین روش مناسب برای بازکردن لوله فاضلاب است. لوله بازکن در این روش ابتدای فنر را از ورودی لوله فاضلاب داخل می‌کند تا به جسم سخت یا موادی که موجب انسداد شده‌اند برسد.

در قدم دوم دستگاه فنرزنی را روشن می‌کند تا با چرخش و ضربه‌ای که به قسمت سفت وارد می‌زند، در نهایت لوله باز شود. روش آخر برای بازکردن لوله استفاده از دستگاهی است که فشار آب نامیده می‌شود. این دستگاه توانایی این را دارد که با نهایت قدرت فشار آب را به سوی قسمت گرفته لوله فاضلاب بفرستد. شرکت ما تمام این روش‌ها را با بازدهی صدرصد به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

تعمیر توالت فرنگی سیدخندان

چگونه می‌ توان از نشتی لوله‌ های منزل مطلع شد؟

نشتی لوله‌های فاضلاب گاهاً دلیلی بر انسداد در طول لوله است که باید سریعاً پیگیری شود. برای مطلع‌شدن از نشتی لوله‌های منزل باید ابتدا تمامی شیرهای آب را بسته و چک کنیم. نکته‌ای که در این مرحله اهمیت دارد این است که هیچ دستگاه ماشین لباس‌شویی و ظرفشویی نباید روشن باشد. حال رقم روی کنتور آب را به خاطر سپارید و سپس یک ربع صبر کنید. پس از گذشت بازه زمانی یک ربع عددی که روی کنتور نمایان می‌شود باید با عددی که به خاطر سپرده‌اید یکی باشد؛ در غیر این صورت در لوله‌های منزل نشتی وجود دارد.

شرکت کاسپین علاوه بر لوله بازکنی سید خندان، خدمات تشخیص ترکیدگی لوله بدون تخریب را نیز انجام می دهد.

ویژگی هایی که یک لوله بازکن حرفه ای باید داشته باشد

تکنسین‌های لوله بازکن نیز مانند سایر شغل‌های دیگر زحمت بسیاری را متحمل می‌شوند تا کار خود را به نحو احسنت انجام دهند؛ اما این کارکنان باید با سختی شغل خود کنار بیایند و بهترین کیفیت و خدمات را به مشتریان ارائه دهند. افراد متخصص در این کار با باز کردن گرفتگی لوله‌ها به جامعه و افراد خدمت می‌کنند. لوله بازکنی سیدخندان طبق پشتیبانی تیم کاسپین دارای تکنسین‌های مجرب و حاذق لوله‌بازکن است؛ این شرکت بیشترین کیفیت خدمات با پایین‌ترین قیمت را برای رضایت مشتریان درنظر می‌گیرد.

مهارت کافی و داشتن تجربه در شغل لوله‌بازکنی حرف اول را می‌زند؛ همچنین به همان مقدار، داشتن برخورد مناسب با مشتری و اخلاق کاری اهمیت زیادی دارد که یکی از ویژگی‌های تیم ما است. اکثر مشتریان اصرار بر این دارند که حتماً این کار بدون آلودگی و کثیف‌ شدن محیط انجام شود. کار مفید با کمترین آلودگی برای تکنسین‌های ما جزو قوانین محسوب می‌شود که آن را به‌خوبی رعایت می‌کنند. لوله بازکنی سید خندان ارائه ‌دهنده تمام این خدمات است که بر رعایت قوانین و اخلاق کاری تکنسین‌ها نظارت دارد.

5/5 - (202 امتیاز)

سرعت، دقت، صداقت

خدمات ما

کافیست یکبار با ما تماس بگیرید.

شبانه روزی

به صورت شبانه روزی در خدمت شما در استان تهران، البرز
و قم می باشیم.

بهترین قیمت

ما سعی می کنیم بهترین خدمات را با بهترین قیمت به شما ارئه نماییم.

سرعت در اجرا

ما سعی می کنیم با رعایت نکات اصولی در کمترین زمان کار را به اتمام رسانیم

نیروی با تجربه

انجام خدمات با استفاده از نیروهای آموزش دیده و با تجربه

2 پاسخ

 1. سلام. خسته نباشید
  مدتیه که از آشپزخونه بوی فاضلاب میاد. با یکی از شرکت های لوله بازکنی سیدخندان تماس گرفتم وقتی اومدن بهم گفتن که شترگلو سینک ظرفشویی رو تعویض کنم. تشخیصشون درست بوده یا از سر باز کردن؟ بوی بد فاضلاب
  چه ربطی به شترگلو داره؟

  1. سلام فرزاد گرامی
   باید عرض کنم که تشخیص سرویسکار شرکت لوله بازکنی سید خندان کاملاً درست بوده است. زیرا وظیفه اصلی شترگلو جلوگیری از انتشار گازهای بد بو به داخل خانه است. چنانچه شترگلو استاندارد نبوده و نتواند آب را به درستی در خود نگه دارد، آنگاه بایستی آن را تعویص کرد. همین نکات ریز باعث می‌شود تا از هزینه های اضافی لوله بازکنی جلوگیری شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید