لوله بازکنی جنت آباد

فهرست مطالب

لوله بازکنی جنت آباد

لوله بازکنی جنت آباد یکی از خدماتی است که توسط شرکت کاسپین با بهترین کیفیت در غرب تهران ارائه می‌شود. اکنون در حال خواندن این مقاله هستید، احتمالاً تجربه‌­ی مواجه با مشکل گرفتگی لوله را داشته‌­اید و می­‌دانید که از چند ساعت تا چند روز شما را درگیر خواهد کرد و چه مشکلاتی را ایجاد می­‌کند و نیازمند اقدام سریع در این رابطه است، در غیر این صورت در کمترین زمان علاوه بر صدماتی که ممکن است به لوله‌­ها وارد شود، نیاز به تخریب بخشی از ساختمان هم احتمال خواهد داشت.

گرفتگی لوله­‌های فاضلاب یک مشکل جهانی است و احتمال رخدادش در هر ساختمانی وجود هست. به دنبال گرفتگی لوله­‌ها آب موجود در فاضلاب معمولا بالا می­زند و همه­‌ی خانه را کثیف و آلوده می­‌کند. به همین دلیل در مواجه با این مشکل باید با خدمات لوله بازکنی جنت آباد تماس بگیرید تا بدون درنگ و فوری توسط تکنسین متخصص مورد بررسی قرار گیرد و مسیر تخلیه آب باز و آلودگی­‌ها پاک شوند.

شما نیاز به تماس فوری با خدمات لوله بازکنی کاسپین دارید تا همه­‌ی این مراحل را بدون فوت وقت و با کمترین تخریب و پایینترین هزینه برایتان انجام دهد.

لوله بازکنی جنت آباد

شاید در تجربه­‌ی شما برخورد با شرکت­‌هایی داشته باشید که نسبت به کار خود تعهدی نداشته باشند که البته تعداد اینگونه مراکز زیاد است. بنابراین در زمان انتخاب شرکت مناسب برای حل مشکل‌تان حتما سوابق مربوطه را چک کنید. سابقه­‌ی درست و انجام صحیح و تمیز کار برای مشتریان حداقل وظیفه‌­ای است که اینگونه شرکت­‌های خدماتی باید در قبال شهروندان داشته باشند.

باید آگاه باشید که درصورت برخود با چنین شرکت­‌هایی و اتمام کارشان، در صورت عدم انجام درست کار، هیچ تعهدی در قبال شما نخواهند داشت و دیگر کار از کار گذشته و شما مجبور به پرداخت اضافی هستید. شرکت‌­های معتبر مانند شرکت کاسپین دژ که شعب متعددی در تمام مناطق تهران دارد با پشتوانه­‌ی اعتماد مردم توانسته خدمات خود را گسترش دهد که یکی از آنها لوله بازکنی جنت آباد است.

این اعتماد ناشی از انجام صد در صدی کار به نحو احسنت و رضایت مشتریان از نحوه­‌ی خدمت رسانی و هزینه­‌هاست.  در منطقه جنت آباد، سرویس‌کاران ما موظف هستند که پس از عملیات لوله بازکنی، باز شدن لوله را جلوی مشتری آزمایش کنند تا از باز بودن مسیر لوله مطمئن شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین استفاده از خدمات فوری کاسپین با شماره‌­های زیر تماس بگیرید.

شماره تماس لوله بازکنی جنت آباد

✅ پایینتر از قیمت اتحادیه ✅ در سریع ترین زمان
✅ شبانه روزی ✅ نیروی ماهر و با تجربه
✅ ضمانت خدمات ✅ با رعایت اصول بهداشتی
☎ با مدیریت آقای رجبی 09127609500

✅ لوله بازکنی فوری در جنت آباد


قیمت لوله بازکنی جنت آباد

قیمت خدمات ارائه شده توسط لوله بازکنی جنت آباد همیشه طبق نرخ تصویبی در اتحادیه است. هزینه نهایی خدمات رفع گرفتگی لوله به عوامل مختلفی همچون تعداد لوله‌های مسدود شده، نوع و شدت گرفتگی، نیاز به تخریب ساختمان و … بستگی دارد که پس از بازدید کارشناس از محل گرفتگی مشخص می‌شود.

پرسنل مجرب شرکت کاسپین بسیار ماهر و با تجربه هستند و با رعایت کامل اصول بهداشتی، خدمات مدنظر شما انجام داده خواهد شد.مدیریت این شرکت بر عهده آقای رجبی است و ایشان این ضمانت را به شما می‌دهد که خدمات ارائه شده کامل و باکیفیت و با رضایت‌مندی مشتری پایان می‌پذیرد.

چگونه متوجه شویم به لوله بازکنی نیاز داریم؟

تشخیص این موضوع بسیار ساده است. تنها کافی است چند نشانه را زیر نظر داشته باشید تا چنانچه حتی یکی از آنها را مشاهده کردید، زمان استفاده از خدمات لوله بازکنی است.

اما نشانه هایی که به شما هشدار می دهند به زودی لوله های فاضلاب منزل شما مسدود خواهد شد عبارتند از:

 • انتشار بوی بد فاضلاب در فضای منزل
 • تجمع آب یا فاضلاب در اطراف لوله
 • بالا زدن فاضلاب
 • پس زدن فاضلاب از لوله های داخل دیوار مانند سینک ظرفشویی یا روشویی
 • روند تخلیه کند آب

هر یک از این علائم به ما این موضوع را می گویند که به زودی لوله مسدود خواهد شد. اگر یکی از این نشانه ها را مشاهده کردید باید هر چه سریع تر از خدمات لوله بازکنی استفاده کنید تا بتوانید مشکلتان را بدون آن که به دردسر بزرگ تر تبدیل شود برطرف نمایید.

شرکت کاسپین آماده انجام خدمات در مناطق مختلف و زمینه‌های مختلف :

 1. لوله بازکنی شهرک غرب
 2. لوله بازکنی تهرانپارس
 3. لوله بازکنی شریعتی
 4. لوله بازکنی ولیعصر
 5. لوله بازکنی تهران
 6. تخلیه چاه تهران
 7. حفاری چاه تهران
 8. لوله بازکنی پیروزی
 9. لوله بازکنی فردوسی
 10. لوله بازکنی نبرد
 11. لوله بازکنی عباس آباد
 12. لوله بازکنی نظام آباد
 13. لوله بازکنی پاسداران
 14. لوله بازکنی ستارخان
 15. لوله بازکنی نارمک
 16. لوله بازکنی حکیمیه
 17. و تمای مناطق استان تهران

قیمت لوله بازکنی جنت آباد

نحوه محاسبه قیمت لوله بازکنی در جنت آباد با توجه به عوامل مختلف می تواند متغیر باشد. معمولا اگر لوله دچار گرفتگی شود بر حسب متر محاسبه می شود. برای اطلاع از هزینه لوله بازکنی در جنت آباد می توانید با تماس با کارشناسان ما ضمن بهمرمند شدن از مشاوره رایگان از مبلغ آن نیز به صورت حدودی مطلع شوند.

لوله بازکنی با اسید بهتر است یا فنر لوله بازکنی؟

بسیاری از مردم فکر می کنند زمانی که لوله ای مسدود می شود، افزودن اسید به لوله باعث باز شدن مسیر عبور آب می شود. اما این یک تصور اشتباه است، زیرا گاهی اوقات اسید نه تنها موثر نیست، بلکه می تواند شرایط را بدتر کند.

به عنوان مثال یکی از مشتریان ما در لوله توالت مسدود شده خود اسید ریخته و این مشکل باعث ترکیدن لوله شده است. بنابراین ریختن اسید نه تنها لوله را باز نمی کند بلکه باعت به وجود آمدن مشکلات جدی می شود. پس اسید همیشه جواب نمی دهد و بهتر است اصلاً از آن استفاده نشود تا خدای نکرده به خودتان و ساختمان آسیب وارد نشود.

اما روش لوله بازکنی با استفاده از دستگاه فنرزنی ایمن و بسیار مناسب است. فنری که لوله را باز می کند فلزی انعطاف پذیر بوده و معمولاً به لوله آسیب نمی رساند.

لوله بازکنی جنت آباد

لوله بازکنی شبانه روزی جنت آباد

رفع گرفتگی لوله در جنت آباد یکی از خدماتی است که باید خیلی سریع انجام شود. زیرا هنگام مسدود شدن لوله ها معمولاً جریان فاضلاب مسدود می شود و ممکن است هر زمان که شد فاضلاب برگشتی داشته باشد و همه چیز را کثیف کند، مخصوصاً اگر توالتی باشد که کثیف کاری با نجاست نیز همراه باشد. با توجه به این مشکل این شرکت خدماتی خدمات لوله بازکنی 24 ساعته و فوری در جنت آباد ارائه می دهد.

شما می توانید در هر زمان و در هر نقطه از تهران و مخصوصاً جنت آباد، می توانید با شماره درج شده در وب سایت تماس بگیرید تا تیم پشتیبانی سریعا یک تیم فنی ماهر و قابل اعتماد را به محل اعزام کند.

لوله بازکنی حداقل کثیف کاری در جنت آباد

یکی از مهمترین ویژگی های شرکت لوله بازکنی جنت آباد اجرای فنر و لوله بازکنی با آلودگی کم است. حتما قبل از دریافت خدمات، به فکر آلوده نکردن خانه و زندگی خود هستید؟!

ما نگرانی های شما را درک می کنیم، بنابراین از ارائه دهندگان خدماتی استفاده می کنیم که کمترین اختلال را در کار ایجاد می کنند. همچنین همانطور که گفتیم دستگاه های ما ژنراتور هستند و این دستگاه ها معمولا کثیفی را به اطراف پرتاب نمی کنند، بنابراین در حین کار از میزان فاضلاب و کثیف کاری کم می کنند.

حفاری چاه جنت آباد

لوله بازکنی جنت آباد

استفاده از دستگاه لوله بازکنی جنت آباد

روش‌­های خانگی بسیاری برای حل این مشکل وجود دارد که بسته به میزان گرفتگی لوله می‌­توانند تاثیرات متفاوتی داشته باشند. چنانچه هر کدام از روش­‌های زیر جوابگوی مشکل شما نبود؛ کافی است با لوله بازکنی جنت آباد تماس بگیرید تا با استفاده از نیروهای متخصص، در کمترین زمان و بالاترین سرعت ممکن در محل حاضر و شما را یاری نماییم.

9 روشی که می‌­توانید به کار ببرید عبارتند از:

 • استفاده از سیم خم شده
 • استفاده از جاروبرقی خشک و تر صنعتی
 • ریختن آب جوش
 • استفاده از کاستیک سودا (سود سوزآور)
 • تمیز کردن لوله‌ها و اتصالات فاضلاب در دسترس
 • استفاده از فنرلوله بازکنی
 • استفاده از ترکیب نصف پیمانه سرکه و نصف پیمانه جوش شیرینو ریختن این مواد داخل چاه به مدت 15 دقیقه. در صورت عدم نتیجه گیری می‌توانید مجددا همین عمل را تکرار نمایید.
 • استفاده از ترکیب نمک و جوش شیرین؛ همانند روش هفتم
 • تلمبه زدن با استفاده از مایع شوینده و آب ولرم

از جمله سایر خدمات شرکت کاسپین می‌­توان به رفع گرفتگی لوله توالت‌های ایرانی علاوه بر توالت فرنگی اشاره کرد. در صورتی که شما هم با مشکل گرفتگی لوله توالت ایرانی یا فرنگی منزلتان روبه­‌رو شدید؛ حتما با سپردن این کار به ما خیال خودتان را راحت کنید و برای همیشه دغدغه گرفتگی لوله توالت را فراموش کنید.

5/5 - (3 امتیاز)

سرعت، دقت، صداقت

خدمات ما

کافیست یکبار با ما تماس بگیرید.

شبانه روزی

به صورت شبانه روزی در خدمت شما در استان تهران، البرز
و قم می باشیم.

بهترین قیمت

ما سعی می کنیم بهترین خدمات را با بهترین قیمت به شما ارئه نماییم.

سرعت در اجرا

ما سعی می کنیم با رعایت نکات اصولی در کمترین زمان کار را به اتمام رسانیم

نیروی با تجربه

انجام خدمات با استفاده از نیروهای آموزش دیده و با تجربه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید