لوله بازکنی سعادت‌ آباد

لوله بازکنی سعادت‌ آباد

فهرست مطالب

لوله بازکنی سعادت‌ آباد یکی از لوله شعبه های ما در سطح شهر تهران است که در منطقه سعادت آباد خدمات بسیار مناسبی را به همشهریان ارائه می‌دهد. شرکت کاسپین اهمیت بسیار زیادی به کیفیت و کمیت خدمات خود می‌دهد به همین دلیل در حال حاضر در سطح شهر تهران به عنوان یکی از ارائه‌دهندگان با کیفیت خدمات رفع گرفتگی لوله فاضلاب شناخته می‌شود. خدمات رفع گرفتگی لوله در سعادت آباد به صورت شبانه‌روزی و در کمترین زمان ممکن صورت می‌گیرد.

تمام قیمت‌هایی که به واسطه شرکت کاسپین از مشتری دریافت می‌شود زیر نظر نرخ مصوب اتحادیه است. دلیل خدمت‌رسانی بسیار مناسب و منحصر به فرد این شرکت دارا بودن شعبات زیادی در اقصا نقاط شهر تهران است که خدماتی بسیار ارزنده را از قبیل تخلیه چاه و باز کردن لوله‌های مسدود شده، به همشهریان می‌دهد.

در صورتی که در هر نقطه از تهران هستید می‌توانید از خدمات ارائه شده در شرکت نهایت بهره را ببرید. در واقع در زمانی که مشکلات احتمالی نشتی لوله و یا مسدود شدن لوله فاضلاب داشتید می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید و در کمترین زمان ممکن خدماتی بسیار ارزنده را دریافت کنید.

شماره تماس لوله بازکنی سعادت‌ آباد

✅ پایینتر از قیمت اتحادیه ✅ در سریع ترین زمان
✅ شبانه روزی ✅ نیروی ماهر و با تجربه
✅ ضمانت خدمات ✅ با رعایت اصول بهداشتی
☎ با مدیریت آقای رجبی 09127609500

✅ لوله بازکنی فوری در سعادت آباد

سعادت آباد یک منطقه مرفه نشین و از اراضی شمیرانات در منطقه ۲ تهران به شمار می‌آید. این منطقه در شمال غربی شهر تهران قرار گرفته است که از شرق به بزرگراه چمران و از جنوب به شهرک غرب منتقل می‌شود. سعادت آباد از سمت شمال به کوی فراز و از سمت شرق به اوین خاتمه پیدا می‌کند.

مهم‌ترین ویژگی‌های شرکت کاسپین

 • نرخ مناسب، طبق نرخ تصویب شده در اتحادیه مربوطه
 • ارائه­ی خدمات فوری و شبانه‌روزی این لوله بازکنی با حفظ کیفیت و دقت بالا
 • بهره‌مندی از جدیدترین و به‌روز‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا در ابزار آلات مورد استفاده
 • داشتن تیم حرفه‌ای، متعهد، متخصص و بسیار مجرب

قیمت لوله بازکنی سعادت آباد

از آنجا که هزینه مربوط به تعمیرات و لوله بازکنی متغیر است؛ لذا طبق نرخ مصوب اتحادیه محاسبه خواهد شد. لوله بازکنی در پاسداران و سایر نقاط تهران نیز بر اساس این نرخ برای شما مشتریان عزیز محاسبه خواهد شد، که در مقایسه با بسیاری از لوله بازکنی‌های مشابه در نقاط مختلف تهران نرخ بسیار منصفانه و مناسبی است.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که لوله بازکنی در محدوده سعادت آباد را در مقایسه با سایر لوله بازکنی‌های موجود در شهر متمایز می‌کند این است که در صورت نداشتن رضایت مشتری، وجه دریافتی به طور کامل عودت داده خواهد شد.

شرکت کاسپین آماده انجام خدمات در مناطق مختلف و زمینه‌های مختلف :

 1. لوله بازکنی شهرک غرب
 2. لوله بازکنی تهرانپارس
 3. لوله بازکنی شریعتی
 4. لوله بازکنی ولیعصر
 5. لوله بازکنی تهران
 6. تخلیه چاه تهران
 7. حفاری چاه تهران
 8. لوله بازکنی پیروزی
 9. لوله بازکنی فردوسی
 10. لوله بازکنی نبرد
 11. لوله بازکنی عباس آباد
 12. لوله بازکنی نظام آباد
 13. لوله بازکنی پاسداران
 14. لوله بازکنی ستارخان
 15. لوله بازکنی نارمک
 16. لوله بازکنی حکیمیه
 17. و تمای مناطق استان تهران

لوله بازکنی سعادت آباد

مراحل لوله بازکنی با فنر در سعادت آباد

یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین سؤالاتی که بسیاری از افراد در رابطه با بازکردن لوله با فنر دارند این است که مراحلی که باید طی شود تا یک لوله مسدود شده باز شود چیست؟ بر همین اساس مراحل باز کردن لوله به وسیله فنر را در قسمت زیر شرح خواهیم داد.

 • در وهله اول نیاز است تا محل و نوع گرفتگی لوله مشخص شود و ابزار‌های مخصوص آماده گردد. سرویسکاران ماهر ما با بررسی‌های خود تشخیص خواهند داد که چه ابزاری برای باز کردن لوله مورد نظر مناسب است.
 • سپس با آماده کردن فنر مناسب و با توجه به نوع گرفتگی اتصال فنر به دستگاه لوله بازکنی انجام می‌شود و با وارد کردن فنر گردون به لوله مسدود شده، اقدام به رفع مسدودیت لوله خواهند کرد.
 • با چرخاندن فنر و روشن کردن دستگاه تمامی اجرام و موادی که باعث مسدودیت لوله شده است، برطرف خواهد شد. سپس با بیرون آوردن مواد گرفته شده به واسطه دستگاه عملیات به پایان خواهد رسید و سرویس کار باید لوله گرفته شده را تست نماید.
 • در مرحله آخر که تمامی سرویسکاران اقدام به انجام آن می‌کنند، مرحله تمیز کردن محیط اطراف لوله باز شده است.

لوله بازکنی سعادت آباد

لوله بازکنی فوری و شبانه‌روزی در سعادت آباد

تصور کنید یک روز تعطیل در خانه هستید و به­‌طور ناگهانی متوجه می­‌شوید که لوله­‌های آشپزخانه گرفته­اند. چه اقدامی انجام می‌­دهید؟

آیا تجربه و مهارت کافی برای حل مشکل­تان دارید؟

آیا هزینه کافی برای تعمیرات را دارید؟

آیا شرکتی را می­‌شناسید که در روز تعطیل به داد شما برسد؟

لوله بازکنی سعادت آباد همان جایی است که تنها با یک تماس با آن، تمامی مشکلات بالا را برایتان در کوتاهترین زمان ممکن حل خواهد نمود. شرکت ما در تمام ساعات شبانه‌­روز حتی روزهای تعطیل آماده خدمت‌­رسانی به شماست.

نیروهای حرفه‌­ای و مجرب با تشخیص قطعی و درست، نسبت به آسیب وارده به لوله­‌ها؛ بلافاصله اقدام به رفع آن خواهند نمود و پس از اتمام کار بدون کثیف‌­کاری، هزینه‌های آن را متناسب با نرخ تصویب شده توسط اتحادیه حساب  می‌­نمایند.

شرکت کاسپین خدمات لوله بازکنی فوری در سعادت آباد را به صورت 24 ساعت شبانه­‌روز انجام می‌دهد. چنانچه با گرفتگی لوله‌ها مواجه شدید، با شماره ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت به مشکل شما رسیدگی شود.

دلیل گرفتگی لوله چه می‌تواند باشد؟

عوامل بسیار زیادی مانند تجمع اضافات مواد غذایی در داخل لوله آشپزخانه و همچنین‌ اشیا خارجی باعث گرفتگی لوله فاضلاب خواهد شد. این مواد مدت زمان طولانی در لوله فاضلاب بر روی هم انباشته شده و در نهایت منجر به مسدودیت لوله می‌شوند. بنابراین در این زمان شاهد بالا زدن آب و فاضلاب خواهیم بود و یک بوی نامطبوع محیط را پر خواهد کرد. در صورتی که میزان گرفتگی لوله زیاد باشد مشکلات عدیده‌ای برای همشهریان به وجود می‌آید.

ساختمان‌های قدیمی در زیرسازی‌های تأسیسات از لوله‌های چدنی به منظور لوله‌های فاضلاب استفاده می‌کردند. در این ساختمان‌ها بر اثر گذشت زمان و تجمع مواد غذایی و اضافات غذا شاهد پوسیدگی و از بین رفتن لوله چدنی هستیم. در اثر پوسیدگی، سوراخ شدن لوله‌های چدنی امری رایج و مرسوم است.

زمانی که احتیاج به حفاری چاه فاضلاب در سعادت آباد نیز داشتید می‌توانید با خدمات شرکت کاسپین تماس بگیرید و خدمات مناسبی را دریافت کنید. شماره تماس شرکت کاسپین ۰۹۱۲۷۶۰۹۵۰۰ است که به صورت شبانه روزی پاسخگوی نیاز‌ها و مشکلات احتمالی به وجود آمده است.

لوله بازکنی سعادت آباد

دلیل استفاده نکردن از محلول ‌های شیمیایی و اسیدی برای بازکردن لوله چیست؟

به دلیل ذهنیت و باوری که بسیاری از مردم در رابطه با محلول‌های شیمیایی و اسیدی دارند، بلافاصله پس از گرفتگی لوله اقدام به تهیه یک محلول شیمیایی و اسیدی می‌کنند. استفاده از محلول‌های شیمیایی به دلیل خاصیت اسیدی که دارد در طولانی مدت موجب از بین رفتن لوله خواهد شد. در برخی از مواقع گرفتگی لوله به شکلی است که استفاده از محلول‌های شیمیایی و اسیدی پاسخگویی رفع مشکل نخواهد بود. در واقع استفاده از دستگاه‌های مختلف با در نظر گرفتن نوع گرفتگی لوله می‌تواند در حل مشکل راهگشا باشد.

شایان ذکر است در بسیاری از مواقع به دلیل استفاده مکرر از محلول‌های لوله بازکنی و به دلیل اینکه غلظت بعضی از این محلول‌های اسیدی بالا است، پوسیدگی لوله اتفاق می‌افتد. علاوه بر مشکلات احتمالی برای لوله امکان به وجود آمدن برخی از بیماری‌های تنفسی وجود دارد. استفاده مکرر از محلول‌های شیمیایی و اسیدی به علت به وجود آمدن بخار حاصل از اسید برای سلامتی مضر است.

به خصوص برای افراد کم سن و کودک و افرادی که بیماری‌های عروقی دارند، بخار حاصل از اسید یکی از مؤثرترین بخار‌های موجود برای آسیب به آن‌ها به شمار می‌آید.

توصیه می‌شود از دستگاه فنر زنی برقی برای برطرف کردن گرفتگی لوله استفاده کنید. در صورتی که استفاده از دستگاه فنر زنی برقی را نمی‌دانید حتماً از متخصصان و سرویسکارانی که تجربه کافی در این زمینه دارند، استفاده نمایید.

لوله بازکنی سعادت آباد
لوله بازکنی سعادت آباد

هشدار

نکته بسیار مهم و حائز اهمیت در رابطه با رفع گرفتگی لوله فاضلاب این است که برای برطرف کردن گرفتگی لوله توالت فرنگی به هیچ عنوان از اسید بدونه داشتن اطلاعات کافی استفاده نکنید.

به دلیل اینکه استفاده از مواد شیمیایی و اسیدی در توالت فرنگی باعث تجمع این مواد در لوله توالت می‌شوند و راهی برای عبور ندارند به مرور زمان باعث پوسیدگی لوله خواهند شد. در صورتی که لوله استفاده شده از چدن یا آهن باشد شاهد سوراخ شدن آن هستیم و اگر از لوله پلیکا برای فاضلاب استفاده شود، چسب‌های لوله پلیکا از هم باز خواهد شد.

لوله بازکنی تهرانپارس

لوله بازکنی ولیعصر

لوله بازکنی کرج

لوله بازکنی عباس آباد

لوله بازکنی شهرک غرب

رای بدهید post

سرعت، دقت، صداقت

خدمات ما

کافیست یکبار با ما تماس بگیرید.

شبانه روزی

به صورت شبانه روزی در خدمت شما در استان تهران، البرز
و قم می باشیم.

بهترین قیمت

ما سعی می کنیم بهترین خدمات را با بهترین قیمت به شما ارئه نماییم.

سرعت در اجرا

ما سعی می کنیم با رعایت نکات اصولی در کمترین زمان کار را به اتمام رسانیم

نیروی با تجربه

انجام خدمات با استفاده از نیروهای آموزش دیده و با تجربه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید