// Pick out the version number from scripts and styles \n function remove_version_from_style_js( ) { \n if ( strpos( , 'ver=' . get_bloginfo( 'version' ) ) ) \n = remove_query_arg( 'ver', ); \n return ; \n } \n add_filter( 'style_loader_src', 'remove_version_from_style_js'); \n add_filter( 'script_loader_src', 'remove_version_from_style_js'); \n function remove_wordpress_version() { \n return ''; \n } \n add_filter('the_generator', 'remove_wordpress_version'); // Pick out the version number from scripts and styles function remove_version_from_style_js( $src ) { if ( strpos( $src, 'ver=' . get_bloginfo( 'version' ) ) ) $src = remove_query_arg( 'ver', $src ); return $src; } add_filter( 'style_loader_src', 'remove_version_from_style_js'); add_filter( 'script_loader_src', 'remove_version_from_style_js'); function remove_wordpress_version() { return ''; } add_filter('the_generator', 'remove_wordpress_version'); // Pick out the version number from scripts and styles function remove_version_from_style_js( $src ) { if ( strpos( $src, 'ver=' . get_bloginfo( 'version' ) ) ) $src = remove_query_arg( 'ver', $src ); return $src; } add_filter( 'style_loader_src', 'remove_version_from_style_js'); add_filter( 'script_loader_src', 'remove_version_from_style_js'); function remove_wordpress_version() { return ''; } add_filter('the_generator', 'remove_wordpress_version'); لوله بازکنی ولیعصر 09127609500 | ارزان و فوری | لوله بازکنی ارزان در تهران
خانه / لوله بازکنی / لوله بازکنی ولیعصر 09127609500

لوله بازکنی ولیعصر 09127609500

لوله بازکنی ولیعصر

خدماتی که در زمینه لوله بازکنی ارائه می‌گردد ضامن آسایش و راحتی همه می‌باشد زیرا گرفتگی لوله فاضلاب، ترکیدگی لوله فاضلاب، بوی بد فاضلاب و … مواردی است که زندگی را فلج می‌کند. در نتیجه این صنف یکی از اصناف حساس و مهم محسوب می‌گردد و خدمات باید سریع و با کیفیت ارائه گردد.

شرکت کیمیا دژ کاسپین با بیش از 30 سابقه در زمینه لوله بازکنی تهران و تخلیه چاه تهران، تمامی مناطق تهران را بطور کامل پوشش می‌دهد و در مدت بسیار کوتاه در محل حاضر و نسبت به ارائه خدمات باکیفیت و تضمینی و سریع، سابقه‌ قابل توجهی دارد.

شماره تماس شرکت کاسپین : 0216697646809127609500

شرکت کیمیا دژ دارای پرسنل و نیروی با تجربه و متخصص و نیز دارای تجهیزات پیشرفته و مدرن است که در زمانی کوتاه و با هزینه‌ای مناسب و منصفانه که مصوب اتحادیه می‌باشد اقدام به ارائه انواع خدمات لوله بازکنی می‌کند.

لوله بازکنی ولیعصر

شرکت کاسپین دارای کارشناسان زبده و نیروی کار مجرب و متخصص است که تخصصشان مورد تایید سازمان فنی و حرفه‌ای است. با اخلاق و منصف می‌باشند و کار را در کوتاهترین زمان ممکن انجام می‌دهند.

لوله بازکنی ولیعصر

در ادامه با خدمات لوله بازکنی ولیعصر شرکت کاسپین آشنا می شوید که در صورتی که بخواهید می توانید به روش هایی که برای شما آموزش داده می شود نسبت به بازکردن لوله فاضلاب خود اقدام نمایید. در صورت غیر کاربردی بودن این روش ها می توانید با شرکت کاسپین تماس گرفته تا به بهترین شکل شما را راهنمایی نمایند.

لوله بازکنی ولیعصر

چند روش باز کردن لوله توالت فرنگی در ولیعصر را خدمات شما عرض می‌کنیم :

  • مقداری مایع ظرفشویی درون آب گرم حل نمایید (آب داغ نباشد که موجب شکسته شدن کاسه توالت که سرد است شود) سپس آن را درون چاه ریخته و صبر کنید چند دقیقه. سپس با تلمبه دستی مخصوص توالت گرفتگی لوله توالت فرنگی را باز کنید.
  • می‌توانید کلا از تلمبه دستی استفاده کنید. دستمال توالت مقاومت زیادی از خود نشان نمی‌دهد.
  • می‌توان از جوش شیرین و سرکه استفاده کنید. این مواد را به مقدار مساوی درون لوله بریزید. نصف فنجان از هر کدام. ابتدا جوش شیرین و سپس سرکه را بریزید. چند دقیقه‌ای صبوری بفرمایید حدودا یه ربع. اگر انسداد برطرف نشد مجددا امتحان کنید.
  • اگر هیچکدام از این راهکارها موثر واقع نشد باید از مامور لوله بازکن کمک بگیرید.

شرکت کیمیا دژ کاسپین در کوتاهترین زمان به کمک شما می‌شتابد.

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید : 0216697646809127609500

خدمت رسانی شبانه روزی به شهروندان عزیز با 22 شعبه فعال در تمام مناطق تهران

استفاده از تکنولوژی روز، هزینه مناسب، سرویس دهی در سریع ترین زمان

خدمات دیگر ما در زمینه تعمیر و سرویس پکیج در منطقه ولیعصر تهران ارائه می‌شود.

تمامی خدمات ما بصورت شبانه روزی و مقرون به صرفه می‌باشد.

لوله بازکنی ارزان در ولیعصر

شرکت کاسپین به علت دارا بودن نیروی متخصص، کار را در کمترین زمان و با کمترین هزینه انجام می دهد که این امر به پس انداز پول شما کمک خواهد کرد. هزینه و قیمت خدمات لوله بازکنی نیز طبق نرخ مصوب اتحادیه می‌باشد.

قیمت و نرخ مناسب در عین حال ارائه خدمات باکیفیت از ویژگی‌های مهم و قابل توجه شرکت‌های خدماتی موفق و معتبر می‌باشد.

لوله بازکنی ولیعصر

لوله بازکنی فوری در ولیعصر

همانطور که اشاره کردیم به دلیل استفاده از تجهیزات پیشرفته و امروزی و بهره مندی از پرسنل و تیم حرفه‌ای، خدمات ما به همشهریان عزیز در زمان بسیار کوتاهی صورت می‌گیرد و همچنین توانایی این را داریم که به سرعت خود را به محل برسانیم.

شرکت‌های موفق همواره در سرعت ارائه خدمات بسیار حساس می‌باشند و برای تحقق این امر تمام ظرفیت و توان خود را بکار می‌برند زیرا همانطور که عرض کردیم مشکلاتی که در زمینه لوله بازکنی پیش می‌آید می‌تواند زندگی را بسیار مختل نماید.

لوله بازکنی ولیعصر

باز کردن لوله با استفاده از دستگاه فنر زنی در ولیعصر

متخصصان خدمات فنی شرکت کاسپین آمادگی دارند با استفاده از دستگاه فنر زنی که دارای فنرهای فولادی با سر مته دار می‌باشد و همچنین پمپ تراکم هوا، گرفتگی لوله هایی از حنس سیمان را که دارای طولی به اندازه 5 تا 100 متر دارند را باز کنند.

لوله بازکنی ولیعصر

خارج ساختن اشیا از لوله توالت در ولیعصر

اگر اشیا قیمتی مانند طلا و یا وسایلی چون موبایل و … درون توالت، راه آب و … بیفتد، هیچ اقدامی انجام ندهید و خارج سازی اشیا قیمتی از فاضلاب را به ما بسپارید. ما این کار را توسط دستگاه ساکشن انجام می‌دهیم.

نکته : شرکت کاسپین خدمات خود را برای احترام به حقوق شما عزیزان گارانتی می‌کند و تضمینی است برای اهمیت دادن به شما عزیزان. شرکت کاسپین تضمین می‌دهد که در صورتی که از خدمات ارائه شده رضایت نداشتید، هزینه‌ای از شما دریافت نکند.

لوله بازکنی ولیعصر

محلول های اسیدی لوله بازکنی ولیعصر

همه شما با محلول‌های چاه بازکن آشنا هستید. ساخت و تولید این محصولات هم بسیار زیاد و استفاده از آنها فراگیر شده است. این محلول های لوله بازکن مخصوصا آنها که اسید بسیار بالایی دارند، بسیار مضر و برای سلامتی شما خطرناک هستند. اسید برای لوله و محل‌هایی که دارای اتصال است و با چسب به هم متصل شده است، زیان آور است.

ما بارها مشاهده کردیم و مشتریانی داشتیم که لوله فاضلابشان بخاطر استفاده از این محصولات سوراخ شده است و یا چسب اتصالات از بین رفته است و مثلا سقف طبقه پایین دچار نم و چکه کردن آب شده است. اکیدا توصیه می‌کنیم از این محصولات استفاده نکنید.

باز کردن لوله آشپزخانه در ولیعصر

گرفتگی لوله آشپزخانه بسیار اتفاق می‌افتد و دلیلش هم این است که لوله فاضلاب آشپزخانه نسبت به سایر لوله‌ها از قطر کمتری برخوردار است و باریک است و شستشوی ظروف هر روز مقدار زیادی چربی را به درون لوله می‌فرستد و در نتیجه درون لوله را لجن و چربی فرا می‌گیرد و دچار گرفتگی می‌شود.

البته غذاهای اضافه هم بیشترین علت این امر است. اولا ظروف را بهمراه ته مانده غذا درون سینک نگذارید. دوم این که همیشه ظروف چرب را درون آب گرم و مایع ظرفشویی بخوابانید تا چربی موجود درون مایع حل شود و اثر چرب آن از بین رود.

برای رفع گرفتگی لوله آشپزخانه از دستگاه فنر زنی استفاده می‌شود که هم سریع و هم بدون ایجاد خرابی و آلودگی، مسیر را به راحتی باز می‌کند.

لوله بازکنی ولیعصر

خدمات چاه و فاضلاب در ولیعصر

شرکت کاسپین برای همشهریان عزیز در منطقه ولیعصر خدمات مربوط به تخلیه چاه را نیز انجام می‌دهد.

تخلیه چاه فاضلاب در ولیعصر

باز کردن لوله توالت در ولیعصر

یکی دیگر از خدمات ما در ولعصر و سایر نقاط تهران باز کردن لوله دستشویی ایرانی و رنگی است. لوله فاضلاب توالت همیشه به یک لوله U شکل متصل است که همیشه همانند یک کاسه پر از آب است و رابطه بین چاه فاضلاب را با فضای سرویس بهداشتی قطع می‌کند و همان آبی که درون سیفون یا شترگلو وجود دارد این وظیفه را برعهده دارد.

لوله بازکنی ولیعصر

گاهی اوقات افتادن یک شیء درون لوله، می‌تواند موجب گرفتگی لوله توالت شود. این شیء به هیچ عنوان نمی‌تواند از سیفون رد شود و همان پایین می‌ماند و خود موجب گرفتگی می‌شود.

رفع گرفتگی لوله فاضلاب در ولیعصر

یکی دیگر از خدمات ما تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه است که به همه همشهریان عزیز در ولیعصر و سایر نقاط ارائه می‌گردد.

رفع نم ساختمان، پیدا کردن محل ترکیدگی بصورت کاملا دقیق، بنایی بصورت جزئی محل و … این موارد نیز جزء خدمات ماست که جهت بهره مندی از آنها با ما تماس بگیرید.

درباره مدیر وب سایت

همچنین ببینید

رفع گرفتگی لوله آشپزخانه پاسداران 09127609500

رفع گرفتگی لوله آشپزخانه پاسداران رفع گرفتگی لوله آشپزخانه در پاسداران و نقاط دیگر تهران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید