لوله بازکنی شبانه روزی تهران رجبی

لوله بازکنی پاسداران ☎ 09127609500

Facebook
Twitter
LinkedIn

تضمین کیفیت کار و تست سلامت

7 روز هفته و به صورت شبانه روزی

نیروی ماهر و باتجربه

پشتیبانی تمامی مناطق تهران

تحویل کار به صورت تمیز

لوله بازکنی حرفه ای با فنر لوله بازکنی

لوله بازکنی پاسداران

ممکن است برخی از اتفاقات ناخواسته مانند گرفتگی لوله فاضلاب در هر ساعتی از شبانه روز اتفاق بیافتد. شرکت کاسپین این اطمینان را به شما می‌دهد که در کمترین زمان ممکن و با ارائه بهترین کیفیت در زمینه خدمات اقدام به حل چنین مشکلاتی کند. به طور کلی می‌توان گفت لوله بازکنی فوری به عنوان یک سرویس دهنده بسیار قوی و قدرتمند با دارا بودن تکنسین‌ها و کارشناسان مجرب می‌توانند در هر ساعتی از شبانه روز اقدام به خدمت‌رسانی کنند.

اگر به دنبال خدماتی مناسب با استفاده از دستگاه‌های به‌روز و پیشرفته هستید می‌توانید از خدمات ارائه شده به واسطه لوله بازکنی پاسداران استفاده کنید. این لوله بازکنی برای ساکنین محله پاسداران و همچنین برای تمامی محله‌های اطراف خدمت‌رسانی می‌کند. یکی از مهمترین ویژگی‌ها و مزیت‌های لوله بازکنی پاسداران استفاده از افراد با تجربه و متخصص در این زمینه است.

لوله بازکنی پاسداران

در حقیقت زمانی که از خدمات لوله بازکنی پاسداران استفاده می‌کنید دیگر به هیچ عنوان نباید نگران کثیف شدن منزل باشید. این افراد وظیفه دارند پس از اتمام کار خود محل مورد نظر را تمیز و پاکسازی کند. در هر ساعتی از شبانه روز که به مشکلاتی نظیر گرفتگی لوله برخورد کردید می‌توانید با شرکت ارائه دهنده خدمات لوله بازکنی پاسداران تماس بگیرید.

شماره تماس شرکت کاسپین : 66976468 – 09127609500

شماره تماس لوله بازکنی پاسداران

✅ پایینتر از قیمت اتحادیه ✅ در سریع ترین زمان
✅ شبانه روزی ✅ نیروی ماهر و با تجربه
✅ ضمانت خدمات ✅ با رعایت اصول بهداشتی
☎ با مدیریت آقای رجبی 09127609500

✅ لوله بازکنی فوری در پاسداران

لوله بازکنی پاسداران

لوله بازکنی پاسداران

دلایل گرفتگی و مسدود شدن لوله آشپزخانه در پاسداران

یکی از رایج‌ترین و مرسوم‌ترین گرفتگی‌ها و مسدود شدگی‌های لوله آشپزخانه مربوط به گرفتگی سینک ظرفشویی یا کفشور ظرفشویی است. این موضوع همیشه باعث به وجود آمدن مشکلات زیادی می‌شود. در آشپزخانه برای تخلیه آب‌های راکد بر روی زمین از لوله کفشور که در کف آشپزخانه تعبیه می‌شود استفاده می‌کنند. از لوله‌های کفشور آشپزخانه در نزدیکی سینک ظرفشویی و همچنین وسایل آشپزخانه مانند ماشین لباسشویی و یخچال استفاده می‌کند. در واقع به دلیل اینکه در این مکان‌ها امکان تجمع آب وجود دارد از لوله کف شور بهره گرفته می‌شود. کفشور‌هایی که در کف آشپزخانه مورد استفاده قرار می‌گیرند دارای یک توری هستند که از این توری برای جلوگیری از ورود ‌اشیا و همچنین به منظور انسداد مسیر برای ورود حیوانات موذی استفاده می‌گردد.

بررسی دلیل گرفتگی لوله آشپزخانه

علت‌های بسیار مهمی در رابطه با گرفتگی لوله آشپزخانه وجود دارد. از رایج‌ترین این علل می‌توان به ورود پرز و چربی و همچنین رسوبات و جرم اشاره داشت. یکی دیگر از علت‌هایی که باعث گرفتگی لوله آشپزخانه می‌شود طراحی کف آشپزخانه است. در واقع استفاده از شیب کم باعث راکد ماندن آب و عدم حرکت آب به سمت لوله کفشور فاضلاب خواهد شد.

توری کف شور که در آشپزخانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد نمی‌تواند به طور کامل از ورود پرز و مواد غذایی به لوله جلوگیری به عمل آورد لذا همین موضوع سبب شده تا بسیاری از مواد غذایی و چربی‌ها در اثر گذشت زمان ایجاد رسوب کنند و به دیواره‌های لوله کفشور آشپزخانه بچسبند. به طور کلی می‌توان گفت علت‌های زیادی وجود دارد که می‌تواند در گرفتگی لوله آشپزخانه نقش داشته باشد به عنوان مثال در ظرفشویی به علت اینکه مکرراً ظرف و ظروف در آن شسته می‌شود بسیاری از مواد غذایی اضافه وارد لوله می‌شود. که یکی از رایج‌ترین علت‌های گرفتگی لوله‌ آشپزخانه به شمار می‌آید.


چگونه می‌ توان از نشتی لوله‌ های منزل مطلع شد؟

برای شناسایی و یافتن  نشتی لوله‌های منزل لازم است تا در وهله اول تمامی شیر‌های داخلی و خارجی خانه را ببندید. دقت داشته باشید که در زمان انجام این تست به هیچ عنوان نباید وسایلی نظیر ماشین لباسشویی به ماشین ظرفشویی استفاده شود. سپس بعد از اینکه اطمینان حاصل کردید که تمامی شیر‌های منزل بسته هستند اقدام به یادداشت رقم کنتور آب کنید. در این مرحله لازم است ۱۵ دقیقه صبر داشته باشید و در این بازه ۱۵ دقیقه‌ای به هیچ عنوان نباید هیچ شیر آب را باز کنید.

پس از گذشت ۱۵ دقیقه دوباره عدد روی کنترل را یادداشت کنید و با عددی که در ۱۵ دقیقه قبل ثبت کرده بودید؛ مطابقت دهید. اگر کنتور، مصرف آب را نمایش دهد نشان دهنده احتمال نشتی در لوله‌های آب منزل است. برای شناسایی نشتی های بزرگتر این روش شناسایی کارآمد نیست.


بیشتر بخوانید:

لوله بازکنی حکیمیه

لوله بازکنی پیروزی

لوله بازکنی سید خندان


نحوه لوله بازکنی در خانه

در صورتی که بخواهید خودتان اقدام به باز کردن لوله فاضلاب در منزل کنید باید ابتدا یک ظرف آب جوش درون لوله فاضلاب بریزید. سپس با استفاده از یک سیم بلند و انعطاف‌پذیر ذرات جامدی که موجب گرفتگی لوله شده‌اند را از طریق این سیم حرکت دهید. با این کار اجرامی که باعث گرفتگی لوله شده‌اند جابه جا شده و راه لوله باز می‌شود. از ترکیب یک لیوان سرکه و نصف لیوان جوش شیرین می‌توانید به عنوان محلول لوله بازکنی خانگی استفاده کنید. در آخر لازم است تا چندین لیترآب جوش درون لوله فاضلاب بریزید تا تمامی ذرات باقی مانده درون لوله شسته شود و راه لوله به طور کامل باز گردد.

لوله بازکنی پاسداران

خدمات شرکت کاسپین در حفاری چاه : حفاری چاه در پاسداران – حفر چاه فاضلاب در پاسداران می‌باشد.

شماره تماس لوله بازکنی پاسداران : 66976468 – 09127609500

لوله بازکنی پاسداران – تخلیه چاه پاسداران – لوله بازکنی در پاسداران

 ارائه خدمات بصورت شبانه روزی – در تمام نقاط تهران 

لوله بازکنی پاسداران به طریق کاملا مکانیزه و تشخیص ترکیدگی لوله

شماره تلفن لوله بازکنی در پاسداران 09127609500


استفاده از فنر برقی برای لوله بازکنی در پاسداران

یکی از بهترین و همچنین مؤثرترین راه‌ها جهت باز کردن لوله‌های گرفته، استفاده از فنر است. این کار به دو صورت دستی و برقی انجام می‌گردد. استفاده از فنر برای باز کردن لوله احتیاج به تخصص و تجربه دارد. در واقع تمامی سرویس کاران لوله بازکنی پاسداران دارای مهارت و تجربه لازم برای خدمت‌رسانی به تمامی همشهریان به ویژه ساکنین پاسداران هستند. فنر‌های برقی قادرند تا همانند یک مته بسیار قوی، فنر را با قدرت بالا به داخل لوله فشار دهند.

در مواقعی که فنر دستی قدرت باز کردن لوله گرفته را نداشته باشد از فنر‌های برقی کمک می گیرند. در واقع از فنر برقی برای باز کردن گرفتگی‌های لوله‌هایی با عمق بیش از ۱۰ متر استفاده می‌شود. استفاده از فنر برقی نیازمند تجربه و مهارت است که این امر توسط متخصصین لوله بازکنی پاسداران انجام می گردد. توان مورد نیاز برای راه‌اندازی و همچنین عملکرد فنر به واسطه یک موتور الکتریکی تأمین می‌شود. سری‌های فنری مختلفی برای انواع گرفتگی وجود دارد.

راه‌ های باز کردن لوله در پاسداران

با توجه به نوع گرفتگی و همچنین میزان آن، عملیات لوله بازکنی انجام می‌شود. به طور کلی می‌توان گفت روش‌های لوله بازکنی به سه طریق انجام می‌شود. اولین روش استفاده از دستگاه تراکم هوا است. در واقع این دستگاه ابتدا هوا را متراکم می‌کند و سپس آن را به داخل لوله با فشار بالا پرتاب می‌کند که این امر به علت فشار زیاد هوا باعث باز شدن لوله خواهد شد.

دومین روشی که بسیاری از مراکز لوله بازکنی نیز از آن استفاده می‌کنند استفاده از دستگاه لوله بازکنی است. دستگاه لوله بازکنی دارای یک فنر مخصوص بوده که این فنر وارد لوله می‌شود سپس با جابه‌جا کردن لوله و حرکت آن به سمت چپ و راست و جلو و عقب باعث می‌شوند تا گرفتگی لوله برطرف گردد.

یکی دیگر از جدیدترین روش‌هایی که در لوله بازکنی پاسداران نیز از آن استفاده می‌شود استفاده از دستگاه‌های فشار آب است. به وسیله این دستگاه می‌توان فشار بسیار زیادی از آب وارد لوله کرد. این فشار زیاد باعث می‌شود تا انسداد لوله برطرف گردد. از دستگاه‌های فشار آب برای بازگشایی لوله‌های فاضلاب استفاده می‌شود.


ویژگی‌ های یک لوله بازکن حرفه ‌ای

یکی از شغل‌های سخت و پر زحمت لوله بازکنی است. در واقع در این کار تکمسین انجام دهنده با مشکلات و سختی‌های زیادی سر و کار دارد. مشکلاتی نظیر بوی بد فاضلاب و گرفتگی‌های سخت لوله از جمله مشکلات رایج در این شغل به حساب می‌آید. این شغل به عنوان یک شغل مهم حائز اهمیت برشمرده می‌شود چرا که اگر نباشد مشکلات بسیار زیاد و عدیده‌ای به وجود خواهد آمد. لوله بازکنی پاسداران با دارا بودن یک تیم حرفه‌ای و بسیار مجرب اقدام به رفع مشکلات مربوطه می‌کنند. در واقع این تیم دارای خصوصیات زیر است:

یک تیم با انگیزه و با اطمینان و خوش برخورد که دارای تخصص و تجربه و مهارت کافی در زمینه انجام خدمات است.

لوله بازکنی پاسداران برای انجام خدمات از ماده شیمیایی برای رفع انسداد لوله استفاده نمی‌کنند. یکی دیگر از از ویژگی‌های این تیم رعایت بهداشت و نظافت پس از اتمام کار است. دادن اطلاعات صحیح و راهنمایی کردن مشتری از ویژگی‌های خوب تیم لوله بازکنی پاسداران است.

از نرخ مصوب اتحادیه برای انجام خدمات استفاده می‌کنند. این تیم به علت کیفیت خدمات خود، تمامی خدمات خود را تضمین می‌کند. در واقع این تیم موظف به رعایت تمامی موارد فوق بوده لذا به شما مشتریان عزیز توصیه می‌نماییم در صورتی که از متخصصین و نیرو‌های خدماتی کوچک‌ترین سهل انگاری و خطایی مشاهده کردید حتماً با شماره‌های شرکت تماس گرفته و موضوع را با شرکت در میان بگذارید تا در اسرع وقت پیگیری گردد. در حقیقت لوله بازکنی پاسداران تمامی خدمات خود را کاملاً متعهدانه انجام می‌دهد و توانسته رضایت بسیار بالایی را کسب کند.

لوله بازکنی پاسداران

لوله بازکنی ارزان در پاسداران

به طور کلی می‌توان گفت نرخ لوله بازکنی در پاسداران و همچنین در دیگر نقاط تهران بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می‌شود که در مقایسه با بسیاری از لوله بازکنی‌های مشابه نرخ بسیار منصفانه است. لوله بازکنی پاسداران به دلیل خدمات ارزنده‌ای که ارائه می‌کند موجب رضایت بسیاری از همشهریان شده است. تمامی خدمات ارائه شده در لوله بازکنی پاسداران دارای ضمانت‌نامه و گارانتی کتبی هستند. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که لوله بازکنی پاسداران را در مقایسه با سایر لوله بازکنی‌های موجود شهر متمایز می‌کند این است وجه دریافتی در صورت نداشتن رضایت مشتری به طور کامل عودت داده خواهد شد.


نصب توالت فرنگی در پاسداران

یکی دیگر از زمینه‌هایی که لوله بازکنی پاسداران اقدام به نصب و راه‌اندازی آن‌ها می‌کند؛ نصب و سرویس توالت و وان و جکوزی است. در واقع مدرک تخصصی شرکت مورد تأیید سازمان فنی و حرفه‌ای کشور است.
لازم است بیان کنیم برای نصب توالت فرنگی در پاسداران شماره‌های زیر می‌توانند پاسخگوی شما باشند:

شماره تلفن لوله بازکنی پاسداران : 66976468 09127609500

لوله بازکنی پاسداران

لوله بازکنی فوری در پاسداران

تمامی خدمات لوله بازکنی در پاسداران و همچنین در مناطق دیگر در اسرع وقت و در کمترین زمان ممکن صورت می‌گیرد. به دلیل استفاده از متخصصین آموزش دیده و با ابزار آلات پیشرفته و مدرن تمامی مشکلات را در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت برطرف می‌شود. بهترین انتخاب ممکن برای انجام خدمات لوله بازکنی در پاسداران و مناطق اطراف، استفاده از دانش و مهارت متخصصین این شرکت است.


رفع انسداد لوله آشپزخانه در پاسداران

به دلیل اینکه لوله استفاده شده در آشپزخانه در مقایسه با سایر لوله‌های فاضلاب باریک‌تر است مدام چربی‌ها و اضافات غذا باعث گرفتگی این لوله می‌شود. به همین علت این لوله بیشتر از لوله‌های دیگر در معرض انسداد قرار دارد. لازم است برای پیشگیری از گرفتگی لوله به یک سری نکات ساده توجه کنید.

ظروف چرب را نباید بلافاصله درون سینک قرار داد لذا لازم است پیش از قرار دادن ظروف چرب در درون سینک ظرفشویی ابتدا آن‌ها را برای مدت کوتاهی در درون آب گرم و مایع ظرفشویی قرار داد. این کار باعث می‌شود تا چربی‌های موجود بر روی ظروف در آب گرم حل شوند و خاصیت چرب بودن آن‌ها برطرف گردد. در واقع چربی باعث انسداد لوله سینک ظرفشویی می‌شود. به این گونه که در طولانی مدت چربی‌ها به جداره لوله می‌چسبند و باعث گرفتگی لوله می‌شود. حتماً دقت کنید که اضافات غذا درون سینک ظرفشویی قرار نگیرد.

 شرکت کیمیا دژ کاسپین آمادگی همکاری با ارگان‌ها و نهادهای دولتی, شرکت‌ها, مجتمع‌ها, پاساژها, هتل‌ها و رستوران‌ها می‌باشد.

5/5 - (203 امتیاز)

6 پاسخ

 1. باسلام خسته و نباشید یک تشکر از شرکت کاسپین لوله بازکنی پاسداران تو خونه من الان یه ماه بود بوی بدی می آمد ولی با شرکت شما مشاوره گرفتم و راهنمایی کردن و امروز یه سرویسرکار خواستم زود اومدن در عرض بیست دقیقه مشکل ما را درست کردن واقعاً تشکر می کنم

  1. متاسفانه تشخیص دلیل بوی بد خیلی از مواقع به درستی انجام نمی شود، یکی از تخصص های سرویس کاران ما این است که با عیب یابی و رفع عیب بتوانند بوی بد لوله های فاضلاب را برطرف کنند. ما همواره تلاش می کنیم بهترین خدمات لوله بازکنی پاسداران را ارائه بدهیم.

 2. سلام .
  تشکر می کنم از شرکت شما
  امروز سرویسکاراتون اومدن تو پاسداران. والا برای ما گرفتگی توالت فرنگی داشتیم انجام دادن واقعاً کارشون درسته با مدیریت هم صحبت کردم با شخصیت با ادب جواب منو دادن ممنون از شرکت کاسپین تشکر واقعاً هرکسی با اين شرکت کار کنه راضی میشه هم منصفانه هست هم کاربلد بهداشتی تمیز با یک کلمه عالی عالی

  1. سلام الهام خانم
   ما هم از شما ممنونیم بابت اعتمادی که به شرکت لوله بازکنی پاسداران داشتین. هدف ما جلب رضایت مشتری است.

 3. درود. می‌خواستم بدونم اگر لوله پوسیده باشه و نم بزنه تو کف شما این خدمات رو هم انجام میدید؟

  1. درود بر شما بله انجام می دیم البته نیاز هست که اول محل رو بررسی کنیم. در صورت نیاز با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.
   از پیام شما سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سرعت، دقت، صداقت

خدمات ما

کافیست یکبار با ما تماس بگیرید.

شبانه روزی

به صورت شبانه روزی در خدمت شما در استان تهران، البرز
و قم می باشیم.

بهترین قیمت

ما سعی می کنیم بهترین خدمات را با بهترین قیمت به شما ارئه نماییم.

سرعت در اجرا

ما سعی می کنیم با رعایت نکات اصولی در کمترین زمان کار را به اتمام رسانیم

نیروی با تجربه

انجام خدمات با استفاده از نیروهای آموزش دیده و با تجربه

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید