لوله بازکنی شبانه روزی رجبی

لوله بازکنی نظام آباد

لوله بازکنی نظام آباد

لوله بازکنی نظام آباد

جدول محتوا


لوله بازکنی نظام آباد از خدماتی است که شرکت کاسپین در محدوده نظام آباد به شهروندان عزیز این منطقه ارائه می‌دهد. شرکت کاسپین تمام تلاش خود را می‌کند تا مشتریان از کمیت و کیفیت خدمات در زمینه رفع گرفتگی لوله و تخلیه چاه فاضلاب رضایت کامل داشته باشند. نرخ‌های ما منصفانه است و طبق تأیید انجمن محاسبه می‌شود.

نکته حائز اهمیت این است که خدمات لوله بازکنی شبانه روزی در دسترس است. مجموعه ما به علت دارا بودن شعبات متعدد، تمام خدمات‌رسانی‌ها را اعم از بازکردن لوله، تخلیه چاه و… در تمام مناطق تهران به سرعت و شتابان انجام می‌شود.

اگر ساکن این منطقه هستید و با مشکل گرفتگی لوله‌ها مواجه شده‌اید، بهتر است با شماره لوله بازکنی نظام آباد تماس بگیرید تا مشکل شما در سریع‌ترین زمان برطرف شود.

☎ شماره تماس لوله بازکنی نظام آباد

✅ پایینتر از قیمت اتحادیه ✅ در سریع ترین زمان
✅ شبانه روزی ✅ نیروی ماهر و با تجربه
✅ ضمانت خدمات ✅ با رعایت اصول بهداشتی
☎ با مدیریت آقای رجبی 09127609500

لوله بازکنی فوری در نظام آباد

شرکت کاسپین برای عرضه فعالیت‌هایی نظیر رفع گرفتگی لوله و خالی کردن چاه آماده هرگونه معاهده با کلیه بیمارستان‌ها، مدارس، ادارات، دانشگاه‌ها، شرکت‌ها، پادگان‌ها، هتل‌ها، زندان‌ها و… در سراسر تهران است. نظام آباد یکی از محله‌های قسمت شرق تهران بوده که در مناطق ۷ و ۸ تهران قرار دارد.

افراد ساکن این مناطق می‌توانند برای عرضه خدمات رفع گرفتگی لوله در بخش شرق تهران با مجموعه ما تماس بگیرید. لوله بازکنی نظام آباد با قیمتی مناسب و باصرفه و در ۲۴ ساعت شبانه روز در حال خدمت‌رسانی به شما عزیزان است.

لوله بازکنی نظام آباد

قیمت لوله بازکنی نطام آباد تهران

قیمت خدمات شرکت کاسپین به گونه‌ای ارائه می‌شود که برای مشتری بی‌انصافی نباشد. این هزینه‌ها توسط اتحادیه تأیید شده و بعد از آن همه شرکت‌های خدماتی ملزم به قیمت‌گذاری بر اساس نرخ اتحادیه هستند. همچنین اگر شرکتی بالاتر از سهمیه اتحادیه پیشنهاد دهد جریمه می‌شود.

ابزار و تجهیزاتی مورد استفاده در لوله بازکنی نظام آباد مدرن و پیشرفته بوده و افراد ما با تجربه و ماهر هستند. این امر منجر به سرعت ارائه خدمات بهتر و خرابی کمتر می‌شود.

خدمات ما در محدوده نظلم آباد

 • از بین بردن بوی ناخوشایند فاضلاب
 • از بین بردن خرابی توالت فرنگی در محدوده نظام آباد
 • اصلاح و بازسازی سیفون
 • لوله بازکنی نظام آباد
 • ترمیم و نوسازی فلاش تانک در محدوده نظام آباد
 • از بین بردن خرابی فلاش تانک در محدوده نظام آباد
 • لوله کشی فاضلاب در محدوده نظام آباد: لوله کشی آب و فاضلاب در حیطه کاری و تخصص ماست. فقط نیاز است با مجموعه ما تماس حاصل فرمایید.
 • معاوضه و تغییر لوله‌های کهنه آب در محدوده نظام آباد: خانه‌های فرسوده و قدیمی که لوله کشی‌های آن‌ها از سال‌های قدیم به همان شکل باقی مانده است و منجر به نشت آب، شکافتگی لوله و… شده است که لازم است لوله کشی آن تعویض و تعمیر شود.
 • برپا کردن وان حمام در محدوده نظام آباد
 • راه‌اندازی جکوزی در محدوده نظام آباد
 • بازگشایی و رفع انسداد لوله آشپزخانه در محدوده نظام آباد
 • برپا کردن توالت ایرانی در محدوده نظام آباد
 • تخلیه چاه در محدوده نظام آباد

لوله بازکنی نظام آباد

علاوه بر لوله بازکنی نطام آباد، شرکت کاسپین آماده انجام خدمات در مناطق مختلف و زمینه های مختلف :

 1. لوله بازکنی تهران
 2. تخلیه چاه تهران
 3. حفاری چاه تهران
 4. لوله بازکنی پیروزی
 5. لوله بازکنی تهرانپارس
 6. لوله بازکنی ولیعصر
 7. لوله بازکنی فردوسی
 8. لوله بازکنی نبرد
 9. لوله بازکنی آزادی
 10. لوله بازکنی نظام آباد
 11. لوله بازکنی پاسداران
 12. لوله بازکنی ستارخان
 13. لوله بازکنی نارمک
 14. لوله بازکنی حکیمیه
 15. و تمای مناطق استان تهران

لوله بازکنی نظام آباد

لوله بازکنی فوری و شبانه روزی نظام آباد

تمای خدمات شرکت کاسپین از جمله لوله بازکنی نظام آباد، به صورت فوری و 24 ساعته و در تمام ایام هفته انجام می شود.

دلیل آن نیز این حساسیت شغل لوله بازکنی است زیرا اگر به مشکلات گرفتگی لوله‌ها رسیدگی نشود، زندگی روزمره افراد با چالش‌ها و مشکلات زیادی روبرو خواهد شد.

elementor-template id=”15461″]

لوله بازکنی با دستگاه در نطام آباد تهران

ممکن است برخی افراد در مورد نحوه لوله بازکنی با دستگاه و مراحل انجام کار آن سؤال و ابهاماتی برایشان به وجود آمده باشد که ما در این قسمت قصد داریم به طور کامل در این مورد توضیح دهیم. به طور کلی مراحل لوله بازکنی نظام آباد به شرح زیر است:

 1. رسیدگی و بازبینی قسمتی که لوله دچار مسدودیت شده و گونه گرفتگی
 2. آماده سازی دستگاه مخصوص رفع گرفتگی لوله
 3. گزینش فنر منحصر به فرد (با توجه به گونه گرفتگی)
 4. اتصال فنر منحصر به فرد به ابتدای فنر اصلی دستگاه رفع رفتگی لوله
 5. ورود فنر به درون لوله تا قسمتی که به گرفتگی و انسداد برسد
 6. فعال کردن دستگاه رفع گرفتگی (تا فنر چرخیده و انسداد را رفع کند)
 7. خروج مواد محبوس شده توسط دستگاه
 8. آزمایش محل بسته شده به وسیله فرد زبده
 9. در ادامه عملیات لوله بازکنی نظام آباد، محیط اطراف لوله تمیز شده و مجدد شست و شو داده می‌شود

تعمیر توالت فرنگی در نظام آباد

تعمیر توالت فرنگی در نطام آباد

در کنار لوله بازکنی نظام آباد، نصب توالت فرنگی خارجی و نصب توالت فرنگی ایرانی در محدوده نظام آباد و سایر نقاط توسط تیم حرفه‌ای و متخصص شرکت کاسپین انجام می‌شود.

از بین بردن انسداد چاه دستشویی در منطقه نظام آباد

ممکن است توالت با قیر یا سیمان دچار مسدودیت شده باشد. گاهی اوقات ‌اشیا و اجسام گوناگونی وارد لوله توالت شده و در صورت عدم دسترسی و برداشتن داخل سیفون می‌مانند و این امر سبب انسداد لوله توالت می‌شود.

یکی از خدمات لوله بازکنی نظام آباد، رفع گرفتگی چاه دستشویی می‌باشد. چنانچه با این مشکل روبرو شده‌اید می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

 ما در تمامی مناطق تهران در کنار شما هستیم

حفاری چاه در نظام آباد

رفع خرابی فلاش تانک در منطقه نظام آباد

علاوه بر لوله بازکنی نظام آباد، یکی از مشکلاتی که ما روزانه با آن سر و کار داریم تعمیر فلاش تانک است. مردم به خطا و اشتباه به فلاش تانک، سیفون می‌گویند که هیچ شباهتی به آن ندارد.

فلاش تانک یک ظرف فلزی یا پلاستیکی است که آب را درون آن ذخیره می‌کند. در صورت نیاز با کشیدن یک اهرم یا فشار دادن یک دکمه، آب این مخزن با مصرف آب کمتر، توالت را خالی و تمیز می‌کند.

در واقع فشار آب شلنگ زیاد نیست و برای نظافت توالت باید آب، زمان و حتی انرژی بیشتری مصرف کنید؛ اما شستشوی توالت فرنگی با شدت بالا انجام می‌شود و توالت فرنگی با حجم کمتری آب تمیز می‌شود.

به عبارتی سیفون یک لوله خمیده در لوله فاضلاب است که از پخش شدن بوی بد فاضلاب در سرویس بهداشتی جلوگیری می‌کند.

لایروبی چاه در نظام آباد

علت انسداد سریع تر لوله های آشپزخانه نسبت به لوله های فاضلاب

✔ اولین دلیل: ظرافت و باریک بودن بیش از حد لوله‌های آشپرخانه در مقایسه با لوله‌های فاضلاب است. از هر لحاظ برای احداث لوله‌های آشپزخانه از لوله‌هایی با ابعاد ۶ و ۸ استفاده می‌شود. این در حالی است که برای لوله‌های فاضلاب، لوله‌ای با ابعاد ۱ کاربرد دارد.

✔ دومین دلیل: مصرف همیشگی و مکرر آب به درون لوله آشپزخانه است.

✔ سومین دلیل: این اتفاق را می‌توان وارد شدن هر گونه مو، پرز، کرک، چربی‌ها و پسماند‌های غذا به درون ظرفشویی و در نهایت لوله‌های ظریف و کم عرض فاضلاب دانست. آخرین و مهم‌ترین دلیل، خمیدگی بیش از حد و همین طور سرازیری کم لوله آشپزخانه است.

جهت رفع گرفتگی لوله آشپزخانه می‌توانید با شماه لوله بازکنی نظام آباد تماس بگیرید.

 

نحوه باز کردن لوله فاضلاب با اسید

روش باز کردن لوله فاضلاب با اسید به این صورت است که در ابتدا باید آن را با رعایت تمامی نکات ایمنی، داخل مجرای فاضلاب ریخته و مدتی را صبر کنید.

بر روی بسته محلول، مدت زمان لازم نوشته شده است. سپس در لوله ها مقدار زیادی آب بریزید تا مطمئن شوید که محلول از لوله ها خارج شده است. چرا که اگر این محلول در لوله ها باقی بمانند باعث پوسیدگی و خوردگی آن ها خواهد شد.

نحوه استفاده کردن از اسید لوله بازکن جامد به این صورت است که باید آن را بر روی دریچه ورودی فاضلاب قرار دهید و به صورت قطره قطره بر روی آن آب بریزید تا کم کم وارد لوله ها شود و تاثیر خود را اعمال کند.

لازم به ذکر می‌ باشد که اگر شدت گرفتگی لوله های منزل زیاد باشد و شما نتوانید خودتان با استفاده کردن از اسید های لوله بازکن و یا دیگر روش ها آن را باز کنید، بهتر است که با لوله بازکنی نظام آباد تماس بگیرید.

لوله بازکنی نظام آباد

توصیه های لازم در نحوه استفاده کردن از اسید های لوله بازکن

بخار به وجود آمده از محلول لوله بازکنی سمی است و تنفس کردن آن می‌ تواند موجب آسیب دیدن ریه ها شود، همچنین به مخاط چشم هم آسیب می‌رساند. به همین علت در هنگام ریختن اسید در چاه فاضلاب، حتما از یک ماسک ضخیم استفاده کنید که صورت شما را کاملا بپوشاند.

اگر که با نحوه استفاده کردن از اسید های لوله بازکن آشنایی نداشته باشید امکان دارد که این اسید مخرب داخل چشمان شما بپاشد. در این صورت باید فورا چشم خود را با آب، از داخل به خارج شستشو دهید. این عمل باید ۱۰ تا ۱۵ مرتبه تکرار شود و اگر که مشکل برطرف نشد، حتما به پزشک مراجعه کنید.

استفاده از محلول های لوله بازکن به صورت مداوم، خطرناک می‌ باشد. چرا که ترکیب شدن آن با گاز های درون چاه یک ترکیب خطرناک و سمی ایجاد می‌ کند که استشمام آن برای بدن مضر می‌ باشد.

اگر لوله های فاضلاب منزل شما دائما دچار گرفتگی می‌ شوند، به جای استفاده مداوم از محلول های شیمیایی، بهتر است که با افراد متخصص و شرکت های لوله بازکنی منطقه خوتان مانند لوله بازکنی نظام آباد تماس بگیرید.

مواد لوله بازکن شدیدا قلیایی هستند و خوردن آن ها موجب مسمومیت شما خواهد شد. به نقل از متخصصین کودک، کودکان در سنین ۲ تا ۵ سال بیش ترین آمار مسموم شدن از طریق استفاده از لوله بازکن های اسیدی را دارند که همین امر باعث خواهد شد تا نحوه استفاده کردن از اسید های لوله بازکن و نگهداری از آن ها اهمیت بالایی داشته باشد.

به همین دلیل باید دقت کنید که آن را دور از دسترسی اطفال نگهداری کنید.

محلول لوله بازکنی

معایب باز کردن لوله فاضلاب با اسید های لوله بازکن

شاید استفاده از محلول های لوله بازکن زود نتیجه بدهد و نیازی به تماس با لوله بازکنی نظام آباد نباشد، اما معایبی که در استفاده کردن از محلول های لوله بازکن وجود دارد موجب می‌شود تا مصرف آن ها بسیار محدود شود.

از مهم ترین تاثیرات مخربی که باز کردن لوله های فاضلاب با اسید ها دارند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • باعث خرابی و پوسیدگی لوله های فاضلاب می‌ شوند.
 • در صورت استفاده نادرست باعث سوختگی پوست و یا از دست دادن بینایی می‌ شوند.
 • گرفتگی های سخت مثل سیمان را برطرف نمی‌ کنند، بلکه باعث پوسیدگی لوله ها هم خواهند شد.
 • به این دلیل که محلول ها موادی شیمیایی و سمی هستند اثرات نامطلوبی بر روی ریه ها و تنفس دارند.

بنابراین بهتر است با لوله بازکنی نظام آباد تماس بگیرید.

5/5 - (201 امتیاز)

مطالب مشابه

لوله بازکنی با واترجت

لوله بازکنی با واترجت

واترجت یکی از دستگاه‌های لوله بازکنی است که با استفاده از آن می‌توان مشکلات گرفتگی لوله را رفع کرد. بسیاری از شرکت‌های متخصص لوله بازکنی

مطالعه بیشتر »

2 پاسخ

 1. سلام. اینکه برای پیشگیری از گرفتگی لوله ها، هر ماه از مایع لوله بازکن استفاده کنیم، مشکلی پیش نمیاد؟

  1. سلام خانم فرهادی
   البته پیشنهاد همیشگی ما این است که تا جایی که ممکنه از مایع لوله بازکنی شیمیایی استفاده نشود. شما بهتر است برای اینکه به لوله بازکنی نیاز نداشته باشید، از محاول های لوله بازکن خانگی استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سرعت، دقت، صداقت

خدمات ما

کافیست یکبار با ما تماس بگیرید.

شبانه روزی

به صورت شبانه روزی در خدمت شما در استان تهران، البرز
و قم می باشیم.

بهترین قیمت

ما سعی می کنیم بهترین خدمات را با بهترین قیمت به شما ارئه نماییم.

سرعت در اجرا

ما سعی می کنیم با رعایت نکات اصولی در کمترین زمان کار را به اتمام رسانیم

نیروی با تجربه

انجام خدمات با استفاده از نیروهای آموزش دیده و با تجربه

همین حالا تماس بگیرید