لوله بازکنی شبانه روزی تهران رجبی

لوله بازکنی پیروزی 09127609500

Facebook
Twitter
LinkedIn

تضمین کیفیت کار و تست سلامت

7 روز هفته و به صورت شبانه روزی

نیروی ماهر و باتجربه

پشتیبانی تمامی مناطق تهران

تحویل کار به صورت تمیز

لوله بازکنی حرفه ای با فنر لوله بازکنی

لوله بازکنی پیروزی 09127609500

آیا تا به امروز با گرفتگی انواع لوله‌ها در محیط‌های مختلف مواجه شده‌اید؟ آیا می‌دانید در این زمان باید به سراغ چه افرادی بروید؟ گرفتگی لوله یکی از مشکلاتی است که می‌تواند در طول زندگی هر فردی اتفاق بیافتد. در این زمان شما نیازمند یک لوله بازکنی مطمئن و حرفه‌ای هستید تا بتوانید از تمامی خدمات آن‌ها در ۲۴ ساعت شبانه روز بهره‌مند شوید.

شماره تماس لوله بازکنی پیروزی

✅ پایینتر از قیمت اتحادیه ✅ در سریع ترین زمان
✅ شبانه روزی ✅ نیروی ماهر و با تجربه
✅ ضمانت خدمات ✅ با رعایت اصول بهداشتی
☎ با مدیریت آقای رجبی 09127609500

✅ لوله بازکنی فوری در پیروزی

لوله بازکنی در پیروزی

یکی از فعال‌ترین و حرفه‌ای ترین موسسه‌ها در حوزه ارائه خدمات لوله بازکنی در شرق تهران و پیروزی، لوله بازکنی کاسپین است. خدمات مختلفی همراه با ارائه بهترین کیفیت توسط این موسسه ارائه می‌شود. تمامی خدماتی که در این شرکت انجام می‌شود توسط افراد بسیار حرفه‌ای و ماهر صورت می‌گیرد. این موضوع باعث می‌شود تا خیال شما از بابت تعمیر و تعویض قطعات از هر جهتی راحت باشد.

لوله بازکنی در پیروزی، یکی از خدماتی است که توسط شرکت کاسپین مانند دیگر نقاط تهران ارائه می‌شود. افرادی که در شرق تهران یا در محدوده پیروزی نیاز به خدمات مختلف از جمله لوله بازکنی، حفر چاه، تخلیه چاه، تشخیص و تعمیر لوله‌های شکسته و در آوردن وسیله‌های قیمتی از چاه فاضلاب هستند، می‌توانند تنها با یک تماس از خدمات شرکت کاسپین استفاده  کنند. این شرکت با ارسال یک تعمیرکار حرفه‌ای و نیمه تخصصی پس از بازدید اولیه آغاز به تعمیر و رفع گرفتگی می‌کند.

شرکت کاسپین به دلیل ارائه خدمات مختلف آن هم در کمترین زمان ممکن تبدیل به یکی از معروف‌ترین شرکت‌ها در این محدوده جغرافیایی شده است. این شرکت آماده بستن قرارداد با کلیه مراکز اداری از جمله مدارس، دانشگاه‌ها، ادارات دولتی و خصوصی، بیمارستان‌ها، شرکت‌ها و هتل‌ها در محدوده پیروزی و دیگر نقاط شهر تهران خواهد بود.

لوله بازکنی پیروزی

  لوله بازکنی پیروزی – تخلیه چاه پیروزی

خیابان پیروزی (نام پیشین: خیابان فرح‌آباد) از مهم‌ترین خیابان‌های محله فرح‌آباد و محله نیرو هوایی واقع در منطقه ۱۳ شهرداری تهران می‌باشد. این خیابان از سمت غرب به میدان شهدا (ژاله سابق) یا همان دروازه دوشان تپه و از سمت شرق به میدان شهید کلاهدوز (انتهای خیابان سی متری نیرو هوایی) منتهی می‌شود.

این خیابان محله‌های بزرگ و کوچک زیادی را به هم پیوند داده که بعضی از آنها خیلی قدیمی هستند. محله صددستگاه و چهارصددستگاه و همچنین پرستار از دیگر محلات مهم این خیابان می‌باشند. در خیابان پیروزی بسیاری از مکان‌ها با نام نیروهوایی دیده می‌شوند؛ از پادگان تا مرکز ساخت تسلیحات و سالن‌های ورزشی و تالارهای پذیرایی و خیابان‌ها و کوچه‌هایی که همه به نیروی هوایی مربوط می‌شوند.


خدمات لوله بازکنی پیروزی

شرکت کاسپین یکی از شرکت‌های بسیار بزرگ و معتبر در زمینه لوله بازکنی در ایران بوده که خدمات مختلف و متنوعی را ارائه می‌دهد. خدمات متنوعی که توسط این شرکت انجام می‌گیرد شامل موارد زیر می‌شود:

  1. باز کردن انواع لوله‌های قدیمی، آشپزخانه، سرویس بهداشتی
  2. رفع گرفتگی لوله‌های مربوط به فاضلاب
  3. بر طرف کردن لوله مشکل لوله سینک ظرفشویی
  4. راه‌اندازی و نصب فلاش تانک و وان حمام
  5. رفع رسوب گرفتگی لوله‌های آب
  6. حفر انواع چاه
  7. تخلیه چاه فاضلاب
  8. باز کردن لوله‌های مربوط به ظرفشویی

نکته قابل توجه و بسیار مهم در خصوص خدمات بالا، انجام دادن تمامی آن‌ها توسط افراد حرفه‌ای و مجرب است. شرکت کاسپین در محدوده شرق تهران، دارای شعبه‌های مختلفی است که یکی از این شعب لوله بازکنی در پیروزی است. این شعبه در خود تیمی بسیار حرفه‌ای و مجرب تشکیل داده که از متخصصین و تعمیرکاران، نصاب و لوله بازکنی تشکیل می‌شود.


روش های باز کردن لوله در پیروزی

شرکت ما یکی از شرکت‌های بسیار حرفه‌ای و به‌روز در ایران بوده که به دلیل داشتن افراد مختصص همراه با ابزارهای بسیار پیشرفته و حرفه‌ای، مشتریان بسیار زیادی را جذب خود کرده است. در این مجموعه انواع لوله‌ها با روش‌های مختلف بدون آسیب رسیدن به آن‌ها و قطعات اصلی باز می‌شوند. روش‌هایی که در این مجموعه مورد استفاده قرار می‌گیرند در ادامه آمده است.

استفاده از دستگاه تراکم هوا

در این روش که به عنوان اولین راه برای باز کردن لوله‌های قدیمی و جدید کاربرد دارد، با استفاده از تراکم هوا لوله‌ها را باز می‌کنند. در ابتدا هوا به صورت متراکم وارد لوله‌ها شده تا گرفتگی لوله از بین برود.

استفاده از دستگاه لوله بازکنی

اگر لوله‌های فاضلاب دچار گرفتگی‌های بسیار بالا و در چند نقطه باشد، برای رفع گرفتگی از دستگاه لوله بازکنی استفاده می‌شود. در این روش ابتدا فنر مربوط به این وسیله وارد لوله شده و با چرخش به سمت چپ یا راست لوله باز خواهد شد.

دستگاه های فشار آب

در این روش لوله از طریق آب همراه با فشار بسیار بالا باز می‌شود. متخصص با استفاده از این دستگاه آبی با فشار بالا وارد لوله کرده تا گرفتگی لوله را باز کند.


بیشتر بخوانید:

لوله بازکنی شرق تهران


عوامل مؤثر بر قیمت لوله بازکنی پیروزی

تعداد لوله های مسدود شده

هرچه تعداد لوله های مسدود شده بیشتر باشد، هزینه بازکردن آن هم بیشتر می شود. در واقع هر لوله اجرت مخصوص به خودش را دارد.

شدت گرفتگی لوله

نوع گرفتگی لوله (شدت گرفتگی زیاد باشد یا کم) هم در قیمت نهایی لوله بازکنی تاثیر گذار است.

روش رفع گرفتگی لوله

اینکه از چه روشی برای لوله بازکنی استفاده شده است ( فنر،تراکم هوا، دستگاه ژنراتور و …) نیز نقش تعیین کننده ای بر قیمت نهایی دارد.

مدت زمان کار سرویس کار

برخی مواقع ممکن است لوله ها توسط سیمان یا قیر مسدود شوند که بازکردن چنین لوله هایی نیازمند زمان بیشتری است.

مقدار فنر استفاده شده برای باز کردن لوله مسدود شده

همچنین در برخی موارد برای بازکردن لوله مسدود شده نیاز است تا بخشی از ساختمان تخریب شود. در این صورت هزینه لوله بازکنی بسیار زیاد می شود.


لوله بازکنی پیروزی

خدمات شرکت کاسپین در حفاری چاه : حفاری چاه در پیروزی – حفر چاه فاضلاب در پیروزی می‌باشد.

شماره تلفن حفاری چاه در پیروزی : 09127609500

لوله بازکنی پیروزی تخلیه چاه پیروزی – لوله بازکنی در پیروزی

 ارائه خدمات بصورت شبانه روزی – در تمام نقاط تهران کرج قم البرز

لوله بازکنی پیروزی به طریق کاملا مکانیزه و تشخیص ترکیدگی لوله

شماره تلفن لوله بازکنی پیروزی 09127609500

لوله بازکنی ارزان در پیروزی

لوله بازکنی پیروزی و حومه


راه های پیشگیری از گرفتگی لوله در پیروزی

ظرف ها کثیف معمولاً آغشته به روغن و چربی ها هستند. در هنگام شستشوی ظروف ممکن است روغن و چربی ها وارد لوله سینک شده و به مرور زمان موجب مسدود شدن لوله شوند.

در نتیجه باید از ورود چربی ها و روغن باقی مانده ظروف به سینگ اشپزخانه جلو گیری کنیم. بایستی قبل از شروع به شستشوی ظرف ها، روغن باقی مانده را از آن ها ( ظرف ها) جدا کنید.حتماً از صافی در دهانه سینگ ظرف شویی، اشپزخانه،حمام،چاه استفاده کنید.

با این کار از ورود اشغال، مواد جامد و … به داخل لوله ها جلوگیری می کنید.چنانچه دچار گرفتگی جزئی لوله شُدید، حتماً مقداری آب جوش به داخل لوله بریزید تا از تجمع اشغال و پلاستیک و مو اضافی در لوله جلوگیری کنید.

با انجام این کار از گرفتگی لوله بصورت جدی در ساختمان جلوگیری می شود.


سوالات متداول لوله بازکنی پبروزی

در شرایط کرونایی، خدمات لوله بازکنی در پیروزی به چه صورت است؟

تمامی لوله بازکن های شرکت موظف هستند از ماسک استفاده کرده و پروتوکل های بهداشتی را رعایت کنند. همچنین در حین کار و پس از اتمام آن نیز نکات بهداشتی را رعایت می کنند. تمام تلاش ما این است که کار لوله بازکنی با کمترین کثیف کاری انجام شود.

زمان رسیدن سرویس کاران به محل چقدر است؟

از زمانی که مشتری تماس می‌گیرد تا زمانی که سرویس کاران به محل می رسند نهایتاً 30 دقیقه زمان می برد.به دلیل اینکه شرکت کاسپین در تمامی نقاط تهران دارای شعبه است، سرعت رسیدگی به مشکلاتهمشهریان بسیار بالا است.

هزینه خدمات لوله بازکنی چقدر است؟

هزینه خدماتی که شرکت کیمیا دژ کاسپین ارائه می دهد بر اساس نرخی است که اتحادیه لوله بازکنی تصویب کرده است. پس از این بابت خیالتان راحت با‌شد.

لوله بازکنی کاسپین از چه دستگاه‌هایی برای باز کردن لوله استفاده می کند؟

شرکت کاسپین از بروز ترین و پیشرفته ترین دستگاه ها برای باز کردن لوله، استفاده می کند.
بهترین دستگاه، فنرزنی برقی است.
از دیگر دستگاه هایی که ما برای بازکردن لوله مسدود شده استفاده می کنیم می توان به دستگاه تراکم هوا و دستگاه فشار آب است.

با مامورین ما تماس بگیرید تا بصورت اصولی و از راه درست و تضمینی گرفتگی لوله فاضلاب را رفع کنیم.

گرفتگی لوله در پیروزی، یکی از مشکلات بسیار شایع در شرق تهران بوده که در صورت به وجود آمدن آن می‌تواند زندگی افراد را مختل کند. شرکت کاسپین یکی از شرکت‌های بسیار بزرگ و معتبر در ایران است که در ایران و در شهر تهران شعبه‌های مختلفی دارد. شما می‌توانید با خیالی راحت مشکلات مربوط به گرفتگی لوله فاضلاب را به ما بسپارید. شرکت کاسپین در کمترین زمان ممکن گرفتگی را بدون هیچ کثیفی رفع کنید.

با ما تماس بگیرید : 09127609500

5/5 - (32 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سرعت، دقت، صداقت

خدمات ما

کافیست یکبار با ما تماس بگیرید.

شبانه روزی

به صورت شبانه روزی در خدمت شما در استان تهران، البرز
و قم می باشیم.

بهترین قیمت

ما سعی می کنیم بهترین خدمات را با بهترین قیمت به شما ارئه نماییم.

سرعت در اجرا

ما سعی می کنیم با رعایت نکات اصولی در کمترین زمان کار را به اتمام رسانیم

نیروی با تجربه

انجام خدمات با استفاده از نیروهای آموزش دیده و با تجربه

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید