لوله بازکنی شریعتی

لوله بازکنی شریعتی

فهرست مطالب

شرکت کاسپین در منطقه شریعتی تهران، یکی از شعب خود را برای ارائه‌ی خدمات ارزنده به همشریان این محدوده دایر کرده است. لوله بازکنی شریعتی همانند سایر شعب این شرکت، کلیه‌ی خدمات مربوط به لوله بازکنی را با قیمت مناسب و البته کیفیت بالا برای شهروندان انجام می‌دهد.

رعایت ایمنی و بهداشت در حین و پس از انجام کار از اقدامات اولیه‌ی این شرکت است که توسط نیروهای زبده و حرفه‌ای به خوبی انجام می‌گیرد.

خدمات رفع گرفتگی لوله در این منطقه توسط شرکت کاسپین این اطمینان را به شما می‌دهد که مشکل گرفتگی لوله در هر نقطه از منزل شما مانند حیاط، آشپزخانه، توالت و… به وجود می آید را در کمترین زمان حل کند.

شماره تماس لوله بازکنی شریعتی

✅ پایینتر از قیمت اتحادیه ✅ در سریع ترین زمان
✅ شبانه روزی ✅ نیروی ماهر و با تجربه
✅ ضمانت خدمات ✅ با رعایت اصول بهداشتی
☎ با مدیریت آقای رجبی 09127609500

لوله بازکنی فوری در شریعتی

 خیابان شریعتی تهران یکی از قدیمی‌ترین خیابان‌های این شهر است که در زمان قاجار دارالخلافه را به شمال تهران متصل می‌کرده است و عملکرد تجاری و خدماتی زیادی را داشته است. پیش از انقلاب نام این خیابان کوروش کبیر بود و پس از آن به نام دکتر علی شریعتی، پژوهشگر معروف ایرانی تغییر یافت.

شریعتی در منطقه 6 تهران قرار دارد و با خیابان‌های جلال آل احمد، کارگر شمالی، تونل توحید و بزرگراه چمران در ارتباط است.

شهروندانی که در این منطقه سکونت دارند می‌توانند در صورت مواجه با انواع گرفتگی و مشکلات مربوط به لوله‌ها؛ با لوله بازکنی شریعتی تماس بگیرند و از خدمات آن بهره‌مند شوند.

لوله بازکنی شریعتیقیمت لوله بازکنی شریعتی

شرکت کاسپین جزو معدود شرکت‌هایی است که در زمینه‌ی ارائه‌ی خدمات لوله بازکنی؛ قیمت مطابق با نرخ مصوب اتحادیه را از مشتریان خود دریافت می کند. ضمن انجام کار حرفه‌ای توسط نیروهای متخصص در لوله بازکنی شریعتی؛ در صورت عدم رضایت مشتریان از اتمام کار، مبلغ به آنها عودت داده می‌شود.

این شرکت متعهد است که در صورت نیاز به تعمیر و تعویض قطعات از نمونه‌های با کیفیت و تضمین شده استفاده نماید و هزینه‌های اضافی برای مشتریان ایجاد نکند.

این شرکت در شعبه لوله بازکنی شریعتی آماده عقد قرارداد با کلیه مراکز اداری از جمله مدارس، دانشگاه‌ها، ادارات دولتی و خصوصی، بیمارستان‌ها، شرکت‌ها و هتل‌ها در محدوده پیروزی و دیگر نقاط شهر تهران خواهد بود.

لوله بازکنی شریعتی

خدمات ما در محدوده شریعتی

آنچه در ارائه‌ی خدمات توسط شرکت‌های لوله کشی اهمیت دارد دو نکته است:

1- تیم حرفه‌ای و با تجربه در لوله بازکنی شریعتی و حضور تعمیرکاران و متخصصان این حوزه در محل.

2- ارائه‌ی خدمات عالی و با کیفیت در کوتاهترین زمان و با قیمتی مناسب برای مشتریان.

خدمات لوله بازکنی شریعتی بر پایه‌ی دو مورد بالا به مشتریان این منطقه ارائه می‌شود و هدف شرکت کاسپین همواره کسب حداکثری رضایت شهروندان بوده و هست. لوله بازکنی شریعتی آماده‌ی خدمت رسانی در زمینه‌ی:

1- رفع گرفتگی لوله‌های ساختمان

2- تعیین دقیق نشتی و یا ترکیدگی لوله‌ها

3- تعمیر و نصب سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و تغییر کاربری هر یک به دیگری

4- حفر انواع چاه

5- تخلیه و یا لایروبی چاه

6- رفع گرفتگی لوله‌های آشپزخانه و سینک

7- خارج کردن اشیاء از درون لوله‌ها و سرویس بهداشتی

8- رسوب‌زدایی از لوله‌ها

9- راه‌اندازی و نصب فلاش تانک، وان حمام و جکوزی

لوله بازکنی فوری و شبانه روزی شریعتی

معمولا بسیاری از اتفاقاتی که نیاز به حضور نیروی متخصص دارد در زمان‌های نامناسب اتفاق می‌افتد و دست ما را برای حل مشکل می‌بندد. اما یکی از ویژگی‌هایی که لوله بازکنی شریعتی نسبت به سایر شرکت‌های خدماتی در این زمینه دارد؛ اعزام فوری نیروی متخصص خود به محل پس از تماس مشتریان (20 تا 30 دقیقه) و رفع مشکل در کوتاهترین زمان ممکن است.

همچنین این شرکت در تمام ایام هفته حتی روزهای تعطیل و به صورت 24 ساعته آماده‌ی خدمت‌رسانی به شما عزیزان می‌باشد.

لوله بازکنی شریعتی

استفاده از دستگاه لوله بازکنی در شریعتی

روش‌های متفاوتی برای بازکردن گرفتگی لوله‌ها وجود دارد که متخصصین لوله بازکنی شریعتی به تمامی این روش‌ها و استفاده از دستگاه‌های مختلف اشراف کامل دارند.

استفاده از دستگاه لوله بازکنی با فشار هوا: در این روش که برای لوله‌های قدیمی به کار می‌برند؛ هوا را به صورت متراکم به درون لوله‌ها می‌فرستند. این هوای فشرده باعث بازشدن لوله‌ها خواهد شد.

استفاده از دستگاه لوله بازکنی با فشار آب: در این روش نیز به جای هوا، از فشار آب کمک گرفته می‌شود. آب پرفشار به درون لوله‌ی گرفته شده هدایت می‌شود و مسیر را باز می‌کند. این دو روش برای گرفتگی‌های سطحی کاربرد دارند و معمولا گرفتگی‌های سخت با روش‌های دیگری انجام می‌گیرد.

استفاده از دستگاه لوله بازکنی با کمک فنر: این روش به دو صورت دستی و برقی انجام می‌شود. در هر دو روش فنر متناسب با قطر لوله انتخاب و به درون لوله فرستاده می‌شود.

تفاوت اینجاست که در روش دستی با کمک نیروی دست به فنر فشار آورده و گرفتگی را باز می‌کنند. اما در روش برقی که برای لوله‌هایی با عمق بالای 10 متر کاربری دارد با کمک نیروی برق (موتور الکتریکی)، گرفتگی‌ها برطرف می‌شوند.

لوله بازکنی شریعتی

تعمیر توالت فرنگی در شریعتی

استفاده از سرویس بهداشتی فرنگی سالهاست در بیشتر منازل و اداره‌ها و ساختمان‌ها رواج پیدا کرده است. معمولا افراد بیمار، زنان باردار نسبت به سرویس ایرانی، به راحتی می‌توانند از آن استفاده کنند لذا ضرورت وجود آن برای بسیاری از ساختمان‌ها وجود دارد.

مسلما سرویس فرنگی ممکن است دچار مشکلاتی شود که نیاز به تعمیر دقیق آن برای رفع کامل مشکل است. لوله بازکنی شریعتی یکی از تخصص‌های خود را در این زمینه به خوبی به مشتریان ارائه کرده است. این خدمات شامل موارد زیر است:

 • میر شناور
 • نصب توالت فرنگی
 • تعویض سیفون توالت فرنگی
 • برطرف کردن علت نشت آب توالت فرنگی
 • تعمیر خرابی پمپ تخلیه
 • تعویض سنگ فرنگی
 • برطرف کردن خرابی سیستم تخلیه
 • تعمیر فلوتر
 • و …

لوله بازکنی شریعتیحفاری چاه در شریعتی

یکی دیگر از خدمات تخصصی شرکت کاسپین در شعبه‌ی لوله بازکنی شریعتی؛ حفر چاه به صورت حرفه‌ای برای ساختمان‌هاست. این روش به دو صورت دستی و ماشینی صورت می‌گیرد و نیروی ماهر شرکت ضمن انجام و نظارت بر کار، با استفاده از بهترین و مناسب‌ترین روش کار را به اتمام می‌رساند. برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید.

لوله بازکنی شریعتی

لایروبی چاه در شریعتی

لایروبی چاه یکی از روش‌های افزایش طول عمر چاه‌هاست. در این روش؛ با کف تراشی و دیوار تراشی، مواد و رسوباتی که مانع جذب آب توسط دیواره‌ی چاه می‌شوند را از آن خارج کرده و مجدد کارایی آن را افزایش می‌دهند و به اصطلاح نفس می‌کشد. لوله بازکنی شریعتی با انجام لایروبی چاه به صورت دوره‌ای از ایجاد هزینه‌های اضافی برای شما جلوگیری می‌کند.

روش‌های بازکردن گرفتگی لوله فاضلاب

لوله بازکنی شریعتی در هر زمان آماده‌ی کم به شما برای بازکردن لوله‌های منزل یا محل کارتان است اما در برخی موارد می‌توانید بدون نیاز به شرکت‌های لوله بازکنی، خودتان اقدام به بازکردن آنها کنید. در صورت شدید نبودن گرفتگی، با استفاده از روش‌های خانگی، می‌توانید لوله‌های مسدود شده را باز کنید. این روش‌ها عبارتند از:

 • لوله بازکنی با آب جوش
 • ‌باز کردن لوله با تلمبه دستی
 • رفع گرفتگی لوله با استفاده از محلول جوش شیرین و سرکه
 • استفاده از محلول‌های شیمیایی لوله بازکنی
 • لوله بازکنی با نوشابه

همانطور که اشاره کردیم این روش‌ها تنها در زمانی کاربرد دارند که گرفتگی لوله‌ها شدید نباشند. چنانچه گرفتگی شدید بود می‌توانید با شماره لوله بازکنی شریعتی تماس بگیرید تا کارشناسان با تجربه ی ما با استفاده از دستگاه‌های مخصوص به رفع انسداد لوله‌ها اقدام نمایند.

تشخیص ترکیدگی لوله در شریعتی

چرا تشخیص دقیق محل ترکیدگی و نشتی لوله مهم است؟

این تشخیص می‌تواند مانع از تخریب ساختمان، هزینه‌های اضافی و اتلاف وقت شود.

شرکت کاسپین با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته‌ای که در اختیار دارد؛ آماده است تا بدون تخریب، محل دقیق نشتی و ترکیدگی لوله‌ها را تشخیص دهد.

فناوری‌های جدید از جمله استفاده از دستگاه مادون قرمز به عنوان یکی از پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها برای تشخیص ترکیدگی لوله توسط لوله بازکنی شریعتی انجام می‌پذیرد. این روش یکی دیگر از خدمات ما در این منطقه است. می‌توانید با شماره زیر با ما در تماس باشید.

اصول ایمنی و بهداشتی در لوله بازکنی شریعتی

اصول ایمنی و بهداشتی برای باز کردن لوله‌ها شامل موارد متعددی است. اگر قصد ریختن مواد شیمیایی درون لوله دارید حتما باید نسبت به نوع گرفتگی توجه داشته باشید و از انجام این کار برای چند بار پرهیز نمایید چرا که احتمال آسیب به لوله‌ها و فرسودگی آنها افزایش پیدا می‌کند. مواد شیمیایی شاید در مرحله‌ی اول به سرعت لوله‌ها را باز کند اما در دراز مدت از نظر بهداشتی نیز برای افراد خانواده مضر است و می‌تواند منجر به آسیب‌های تنفسی شود.

اینکه در زمان گرفتگی لوله‌ها؛ دچار دستپاچگی و نگرانی شوید عادی است و رفع مشکل در زمان کوتاه اولویت شما خواهد بود اما آنچه که بعدا اهمیت پیدا خواهد کرد؛ رعایت اصول ایمنی و بهداشت در حین انجام کار است. رفع اینگونه مشکلات با تماس با لوله بازکنی شریعتی به علت داشتن نیروهای حرفه‌ای و زبده که از آسیب به ساختمان به هنگام تعمیر جلوگیری می‌کنند ضروری است.

گاهی انجام کار به قدری ضرورت دارد که باید در اسرع وقت خدمات لوله بازکنی انجام شود و مانع از بروز آسیب‌های بیشتر و انتشار آلودگی شود. توجه به اصول حرفه‌ای در زمان انجام کار باعث حفظ ایمنی و بهداشت برای ساختمان خواهد بود.

خارج کردن اشیا از توالت

یکی از اتفاقات بدی که برای هرکدام از ما ممکن است رخ دهد؛ افتادن یک وسیله یا شی مهم درون چاه توالت است. حلقه، ساعت، گوشی تلفن همراه، ایرپاد و …. همه برای ما ارزشمند هستند و پس از افتادن درون چاه؛ به سرعت در صدد خارج کردن ان خواهیم بود. اما باید بدانیم که این کار نیز اصولی دارد و باید با توجه به این اصول و نکات اقدام به خارج کردن اشیا کنیم.

آنچه مهم است این است که از باز کردن آب و سیفون به درون چاه خودداری کنیم. اگر طول لوله زیاد است از بردن دست به داخل لوله خودداری کنیم چون ممکن است ضمن هل دادن وسیله به درون لوله، دست درون لوله گیر کند و آسیب ببیند. در صورت عدم مشاهده‌ی وسیله با نور چراغ قوه حتما با لوله بازکنی شریعتی تماس گرفته تا نیروهای حرفه‌ای شرکت با حضور در محل و با استفاده از ابزارهای ویژه، اقدام به خارج کردن وسیله‌ی شما کنند.

رای بدهید post

سرعت، دقت، صداقت

خدمات ما

کافیست یکبار با ما تماس بگیرید.

شبانه روزی

به صورت شبانه روزی در خدمت شما در استان تهران، البرز
و قم می باشیم.

بهترین قیمت

ما سعی می کنیم بهترین خدمات را با بهترین قیمت به شما ارئه نماییم.

سرعت در اجرا

ما سعی می کنیم با رعایت نکات اصولی در کمترین زمان کار را به اتمام رسانیم

نیروی با تجربه

انجام خدمات با استفاده از نیروهای آموزش دیده و با تجربه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید