لوله بازکنی شبانه روزی تهران رجبی

فنر لوله بازکنی و کاربرد آن

فنر لوله بازکنی
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در pinterest

فنر لوله بازکنی چیست ؟ این دستگاه دارای فنرهایی است که هرکدام کارایی خاص خود را دارد. زمانی که لوله فاضلاب دچار گرفتگی می‌شود فنر مخصوص وارد لوله فاضلاب می‌شود و با حرکت چرخشی و سر تیزی که دارد، به جلو پیش می‌رود و هر گونه گرفتگی که در سر راه باشد را رفع کرده و راه لوله فاضلاب باز می‌گردد.

فنر لوله بازکنی

فنر لوله بازکنی

امروزه دستگاه فنر لوله بازکنی از محبوبیت ویژه ای برخوردار است. زیرا با کمک آن هرگونه گرفتگی لوله فاضلاب برطرف می‌شود. در کمترین زمان و بدون آسیب رسیدن به لوله فاضلاب، انسداد مربوطه رفع می‌گردد.

این دستگاه دارای فنرها و سرفنرهای متفاوتی است که هر کدام مربوط به کار خاصی است. حتی فنرهای مربوط به لوله توالت جداگانه استفاده می‌شوند و از آنها برای رفع گرفتگی لوله آشپزخانه یا حمام و … استفاده نمی‌شود. زیرا به دور از بهداشت است.

فنر لوله بازکنی

رفع گرفتگی توالت فرنگی

لاز م به ذکر است که تنها برای باز کردن گرفتگی توالت فرنگی نباید از فنر لوله بازکنی استفاده شود. لوله فاضلاب توالت فرنگی به گونه ایست که امکان آسیب به آن فراوان است. سرفنرهای این دستگاه تیز و چرخان می‌باشند و این امر موجب آسیب دیدگی لوله خواهد شد. برای رفع گرفتگی توالت فرنگی از دستگاه تراکم هوا استفاده می‌شود که با جریان متراکم هوا و از قدرت هوای فشرده برخوردار است.

خدمات لوله بازکنی شرکت کاسپین در سراسر تهران – کرج – قم و البرز :

رفع ترکیدگی لوله آب – رسوب زدایی از لوله های آب – تغییر کاربری توالت ایرانی و فرنگی – رفع بوی بد فاضلاب – نصب وان حمام و جکوزی – رفع چکه کردن لوله های آبرفع خرابی فلاش تانکتعویض لوله های فرسوده آب – نصب توالت فرنگی – تعمیر فلاش تانک – تعمیر سیفون – نصب و راه اندازی وان حمام – رفع زنگ زدگی لوله های آب – باز کردن لوله آشپزخانه – رفع گرفتگی چاه دستشویی – نصب توالت ایرانی – نصب فلاش تانک توکار – لوله کشی فاضلاب – رفع خرابی توالت فرنگی – خارج ساختن اجسام از چاه – رفع خرابی سیفون – تعویض شیر هرز شده آب – رفع گرفتگی چاه آشپزخانه

سرعت، دقت، صداقت

خدمات ما

کافیست یکبار با ما تماس بگیرید.

شبانه روزی

به صورت شبانه روزی در خدمت شما در استان تهران، البرز
و قم می باشیم.

بهترین قیمت

ما سعی می کنیم بهترین خدمات را با بهترین قیمت به شما ارئه نماییم.

سرعت در اجرا

ما سعی می کنیم با رعایت نکات اصولی در کمترین زمان کار را به اتمام رسانیم

نیروی با تجربه

انجام خدمات با استفاده از نیروهای آموزش دیده و با تجربه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید